Jump to content
nikkosnet

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ που αξίζουν παρουσίαση...

Recommended Posts

Ειδικα αυτη η φωτο με το μουλαρι ελεος δηλαδη λες τι κτηνος μπορει να ειναι αυτος ο σκυλος φαντασου να μπεις σε κανενα σπιτι και να τον δεις μπροστα σου θα σου φυγουν και τα χοντρα και τα ψιλα επιτοπου να μην μιλησω για το αν θα σου κανει επιθεση γιατι ουτε νοσοκομειο δεν θα πας κατευθειαν εν τοπω χλοερω και τα ραδικια αναποδα....Παντως Ελλαδα δεν υπαρχει ακομα σκεφτομαι να τον φερω εγω αλλα απο Αμερικη τον βρισκω 3000 δολαρια με χαρτια και ο πατερας πρωταθλητης κοσμου!!!Μπορει να κανω κανενα ταξιδι στο Θιβετ και να τον φερω απο εκει τζαμπα...!!! tongue.gif:D:o:lol:

Link to comment
Share on other sites

Έχεις μανία εσύ με τα τερατώδη σκυλιά. Σκέψου μόνο τι θα τρώει αυτό το κτήνος. Να ξεχάσεις να το ταίσεις μια μέρα, θα τα φάει όλα τα ζωντανά στο κτήμα. Αλλά 3000$ είναι πολλά, άσε που θα τα τινάξει με τόση ζέστη που κάνει εδώ. Εμπνέει όμως κάποιο θαυμασμό...

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, πάρε και εσύ ένα τέτοιο γιατί έψαχνα άλλον ένα να πηγαίνουμε βόλτες. Που ξέρεις, αν βρεθεί και κανένας άλλος, φτιάχνουμε και club

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι το επομενο μου αυτοκινητο..........

DB9?

Ελα ρε αρχοντα που το βρηκες αυτο :rolleyes:-_-

Που ξέρεις, αν βρεθεί και κανένας άλλος, φτιάχνουμε και club

Νατος αλλος ενας εδω!

Τη Ferrari κ μ@λ@κιες αυτο ειναι Supercar....

Eχω χαζεψει μαυτο το αυτοκινιτο.. B)

Edited by K_M_l
Link to comment
Share on other sites

Eιναι η vantage απιστευτα ομορφο αυτοκινητο

ειναι μια κουκλα..........

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Αν και πλέον δεν ξέρω αν αξίζει να βάζουμε καλλιτεχνικές φωτογραφίες σε αυτό το θέμα...

2582007editedxf8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν και πλέον δεν ξέρω αν αξίζει να βάζουμε καλλιτεχνικές φωτογραφίες σε αυτό το θέμα...

2582007editedxf8.jpg

F 2.8 ? Αν είχες τον πιτσιρικά και λίγο περισσότερο γυρισμένο προς τα εσένα ....

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

F4.5

Έχω φωτό και με τον πιτσιρικά γυρισμένα στον φακό αλλά είναι με φλας και δεν την γουστάρω.

Αυτή έχει το κάτι άλλο...

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, πάρε και εσύ ένα τέτοιο γιατί έψαχνα άλλον ένα να πηγαίνουμε βόλτες. Που ξέρεις, αν βρεθεί και κανένας άλλος, φτιάχνουμε και club

post-4379-1188666180_thumb.jpg

Θα πάρω και γώ αυτό και θα πηγαίνουμε όλοι μαζί βόλτα :lol:

Είναι αυτό που έχω στην υπογραφή μου.Τί τρελό αμαξίδι είναι αυτο!!!!Aston Martin DBS Concept.¶ν δέν βγεί θα αρκεστώ στην απλή DB9 tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

post-4379-1188666180_thumb.jpg

Θα πάρω και γώ αυτό και θα πηγαίνουμε όλοι μαζί βόλτα ;)

Είναι αυτό που έχω στην υπογραφή μου.Τί τρελό αμαξίδι είναι αυτο!!!!Aston Martin DBS Concept.¶ν δέν βγεί θα αρκεστώ στην απλή DB9 tongue.gif

Aυτα ειναι αμαξια τρελη ιπποδυναμη εμφανιση και πολλα τυχερα................you know what i mean ;)

Link to comment
Share on other sites

1304468741_f85ab1c9bd.jpg

γιατί δεν εκδηλώνεσαι ρε φίλε? πες το είμαι το τάδε κόμμα παρά αναπαράγεις διάφορα πράγματα, δεν είσαι αυθεντικός δλδ. ουπς στην είπα μήπως?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.