Jump to content
stayros abt

Συνάντηση Μελών Κεντρικής Ελλάδας

Recommended Posts

Η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων Volkswagen, προσκαλεί τα μέλη απο την Κεντρική Ελλάδα την Κυριακή 28 Φεβρουαρίου στην Καρδίτσα για καφεδάκι.

Το σημείο συνάντησης για την Λάρισα θα είναι στην οδό Καρδίτσης στο τέρμα και ώρα 13:30, περνώντας τα φανάρια της Νεαπολης ακριβώς στα σχολεία δεξιά.

Ώρα συνάντησης στην Καρδίτσα 14:30 στο Πανεπιστήμιο στο πάρκινκ.

Μην ξεχνάτε ότι μπορείτε να έρθετε όλοι οι φίλοι / κάτοχοι οχημάτων Volkswagen σε εργοστασιακή ή βελτιωμένη κατάσταση. Φυσικά όπως σε κάθε μας συνάντηση έτσι και σε αυτή μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας μια και οι συζητήσεις μας δεν περιορίζονται στο τομέα της αυτοκίνησης.

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

γμτ,παλι θα βρισκομαι στην αθηνα κ δεν θα μπορεσω να ερθω! :thumbsup::cry:

καλα να περασετε παιδια! ας ελπισω τουλαχιστον στην επομενη να ειμαι παρων, σας εχω χασει φετος!

Link to comment
Share on other sites

Μέσα και εγώ +2.

Θα έχει και πολύ καλό καιρο την Κυριακή ότι πρέπει για εκδρομή.

Σταύρο μόνο για καφέ θα πάμε η και για φαγητό; :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων Volkswagen, προσκαλεί τα μέλη απο την Κεντρική Ελλάδα την Κυριακή 28 Φεβρουαριου στην Καρδιτσα για καφεδακι.

Μην ξεχνάτε ότι μπορείτε να έρθετε όλοι οι φίλοι / κάτοχοι οχημάτων Volkswagen σε εργοστασιακή ή βελτιωμένη κατάσταση. Φυσικά όπως σε κάθε μας συνάντηση έτσι και σε αυτή μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας μια και οι συζητήσεις μας δεν περιορίζονται στο τομέα της αυτοκίνησης.

Ώρες συνάντησης και σε ποιο σημείο θα πάμε ακριβώς θα ανακοινωθούν μέσα στην εβδομάδα.

Γεια σας Παιδια θα ερθω και εγω..Για πρωτη φορα γιατι στις προηγουμενες συναντησεις δουλευα..Δεν ξερω ακομη αν ερθω μονος ή με παρεα..

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

εναμερωθηκε με το τοπικ με το σημειο συ ναντησης και την ωρα

Ωραια ενημερωση....Σημειο συναντησης στην Καρδιτσα????

Ωρα συναντησης στην Καρδιτσα???Που θα παμε???Για καφε??Για φαγητο??

Link to comment
Share on other sites

+γω! ;)

Ελπίζω να την παλέψω... :(

μην μου πεις οτι θα φερεις και τις foto γιατι θα τρελαθω.....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήθηκε άλμπουμ προκειμένου να μας δείξετε τις φωτογραφίες που τυχόν βγάλατε.

Link to comment
Share on other sites

Μπα, δεν βγάλαμε φωτογραφίες, ούτε βίντεο τραβήξαμε.

Ο καιρός ήταν χάλια, ο κόσμος λίγος, λίγα και τα αυτοκίνητα...

Το δικό μου ξεχώριζε μιας και ήταν και πάλι φρεσκοπλυμένο!

Και φυσικά ήμουν για άλλη μια φορά στην ώρα μου χάρη στα μπόλικα άλογά μου! :angry2:

Υ.Γ.: Πέρα από την πλάκα, ας πει κάποιος πώς τα περάσαμε και ειδικά όσοι ήρθαν για πρώτη-δεύτερη φορά σε συνάντηση. Και θα προσπαθήσω να ανεβάσω φωτογραφίες και βίντεο στην πρώτη ευκαιρία που θα βρω.

Link to comment
Share on other sites

Για αλλη μια φορα περασαμε φοβερα!!!

κατι αλλο που μου αρεσε ειναι οτι τις τελευταιες συναντησεις εχουμε νεα μελη!!!!

επισης απο οτι καταλαβα απο τα χθεσινα πρεπει πλεον να καθιερωθει το μεσημεριανο φαγητο

στις συναντησεις!!!(βαζω στοιχημα οτι ο activious θα χαιρεται αυτη τη στιγμη)

φανη και το που ερχεσαι στις συναντησεις αν και καθυστερημενος μας αρκει :):)

μιας και μετα εχεις να κανεις ταξιδι για αθηνα :):)

Link to comment
Share on other sites

ηταν πολυ ωραια και ειχε πολυ γελιο παλι.....καθε φορα και καλυτερα και με περισοτερα μελη....αυτα ειναι τα καλα.....fresh blood :) ....

το φαγητο πρεπει να μπει στο προγραμμα γιατι συναντηση την Κυριακη στις 2 που εχουμε συναντηση ποιος θα εχει φαει???αφου ολοι ξυπναμε που αργα για να εχουμε προλαβει να φαμε...

περιμενουμε τις foto....

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο τα παιδια !!!

Καλοπερασατε βλεπω, αλλα ο Πανος στο γυρισμο πρεπει να αδειασε κανα 2 καντινες............

Εγω δυστυχως εμπλεξα το βραδυ και κοιμηθηκα τις πρωτες πρωινες ωρες (μπορει και τις δευτερες :ninja:)

Next time I'll be there mf_tshirt.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο τα παιδια !!!

Καλοπερασατε βλεπω, αλλα ο Πανος στο γυρισμο πρεπει να αδειασε κανα 2 καντινες............

Δεν προλάβαμε να γυρίσουμε λιγο πριν φυγουμε έγινε το έγκλημα!

Αλλά όλοι είχαμε πεινάσει για να λέμε και την αλήθεια.

Αρκετά καινούργια μέλη στην συναντηση και όμορφες παρουσίες!Να σαι καλά τάκι γάτε που μας έφερες και γατάκια!!

Υ.Γ. Ανέβασα και τις πρώτες φωτό άντε και οι υπόλοιποι!

Edited by badjesgt
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.