Jump to content
argikara

Παραδοση - Παζαροπουλος

Recommended Posts

Έτσι μου είπαν και εμένα απο παζαρό χθες ότι ήταν θέμα ωρών....δεν πιστεύω κανέναν τους...

http://www.inews.gr/93/diapsevdei-i-Kosmocar-ta-dimosievmata-gia-lysi-sto-provlima-pazaropoulou.htm

Έλεος δεν θα το αντέξουμε .....

Edited by argikara
Link to comment
Share on other sites

¶ντε πάλι!!!

Και δεν φαίνεται να προσδιορίζουν χρονικό διάστημα, οκ δεν θα είναι μέχρι το Πάσχα αλλά πόσο χρόνο θέλουν επιπλέον?!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με τρελαίνει είναι ότι στην τηλεόραση δεν έχουν πει τίποτα. Επίσης σε ελάχιστες εφημερίδες υπήρξε ένα μικρό αρθράκι με αποτέλεσμα να μην έχει γίνει εθρέως γνωστό....έιναι τόσα πολλά τα λεφτά των διαφημίσεων vw & audi (kosmocar)....?? ;έτσι φάινεται...μας έχουν όμηρους εμάς τους 250 και κάνουν όλοι το παιχνίδι τους...αλητεία

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να μαζευτούμε...δεν πάει άλλο...όσοι είμαστε 5...10...όσοι μαζευτούμε...να πιέσουμε κάπως την Kosmocar..να δώσει τα αυτοκίντα και ας τα βρούνε μετά οι 2 τους...δηλαδή έπρεπε να φτάσει το χρέος του παπαρό μέχρι έκεί για να καταλάβει ότι υπάρχει πρόβλημα...είναι τυχαίο που διάλεξε αυτό το χρονικό σημείο με τόσα πολλά αυτοκίνητα προς παράδοση....δεν ξέρω...είμαι ανοιχτός σε ιδέες...αλλά νομίζω ότι πρεέπι να πιέσουμε την kosmocar αυτή τη φορά...ας πάμε απο εκεί να δούμε τι θα γίνει....δεν πάει άλλο...παίζουν και οι 2 με τα λφτά μας...

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε καταντήσει όλη μέρα στον υπολογιστή και πάνω από το τηλέφωνο χωρίς να έχουμε όρεξη γι τίποτα...τουλάχιστον μια επίσημη ανακοίνωση...μια ημερομηνία...μια υπεύθυνη στάση....δεν μπορείς να έχει βουήξει ο κόσμος και να στέλνεις δελτίο τύπου και να μην λες τίποτα ουσιαστικό για τους πελάτες σου (αναφέρομαι στην kosmocar)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ποιον να πιστέψουμε τον Ευαγγελάτο (newsit) ή την ημερήσια http://www.imerisia.gr/article.asp?catid=12336&subid=2&pubid=26639154 ?

Δεν μπορούν να βγάλουν μια επίσημη ανακοίνωση?

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ποιον να πιστέψουμε τον Ευαγγελάτο (newsit) ή την ημερήσια http://www.imerisia.gr/article.asp?catid=12336&subid=2&pubid=26639154 ?

Δεν μπορούν να βγάλουν μια επίσημη ανακοίνωση?

Της newsit είναι χρονικά μεταγενέστερη (14:09΄) ενώ της ημερησίας (12:20΄)γι' αυτό στεναχωρέθηκα

Edited by argikara
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα κοσμοκαρ και όντως μου είπαν οτι ακουγεται οτι ο παπαρόπουλος βρήκε επενδυτή και παίρνει τηλ. τους πελατες τους οτι από βδομαδα ξεκινάει η παράδοση των αυτοκινητων..Η κοσμοκαρ όμως μέχρι να δει το μαρούλι δεν επιβεβαιώνει τπτ..τα ακριβη τους λογια ήταν οτ騨 δεν πιστέυουν οτι δεν ίσχύει γιατι πολυ απλα αν ολα αυτά που λέει κ κάνει ο παπαροπουλος την συγκεκριμενη χρονικη στιγμή αποδειχτούν φούσκα τότε από δευτερα θα έχουμε επανάσταση..οπως και να χει όμως, εμείς το διαψευδουμε μεχρι να δούμε το ρευστ﨨 Οπως καταλαβαινετε no money ..no funny..Στο καπακί πήγα κύμης και μίλησα με τον διευθυντη του καταστήματος..με διαβεβαιωσε 100% οτι όλα τελείωσαν κ θα ξεκινήσει η παράδοση κανονικα από βδομαδα..ο λόγος που δεν βγαίνει επίσημη ανακοίνωση από την πλευρά τους είναι οτι δεν θέλει ο επενδυτης να μαθευτει το ονομα του μεχρι να πέσουν οι υπογραφες..το οποιο όπως έμαθα θα γίνει την παρασκευή..Παίδες εχώ δει πολλα κ έχω ακούσει αλλα τοσα..κραταω μικρό καλαθι μεχρι να παρω το κλειδι στο χερι μου..οποιος μπορει παντως να παει..πιεση θελουν τα λαμογια....και τα 2..οσο τους αφηνουμε είναι χαλαροι αυτοι να κανουνε το παιχνίδι τους..

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα.. Παιδιά εύχομαι σε όλους σας να πάνε όλα καλά και να έχετε τα αυτοκίνητα σας από βδομάδα... το ίδιο και σε εμάς που αναμένουμε τις δικές μας παραγγελίες από αρχές Απρίλη.... :lol:

Edited by Andreas-77
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα.. Παιδιά εύχομαι σε όλους σας να πάνε όλα καλά και να έχετε τα αυτοκίνητα σας από βδομάδα... το ίδιο και σε εμάς που αναμένουμε τις δικές μας παραγγελίες από αρχές Απρίλη.... :lol:

...με το καλο για ολους και απο μένα και να συμπληρώσω για τους μελλοντικούς πελάτες ΜΑΚΡΙΑ απο τον αυτον τον πωλητη, γιατι κάποια στιγμη θα επέλθει τελικά το μοιραίο.

Link to comment
Share on other sites

http://newiq.blogspot.com/search/label/%CE%A0%CE%91%CE%96%CE%91%CE%A1%CE%9F%CE%A0%CE%9F%CE%A5%CE%9B%CE%9F%CE%A3-KOSMOCAR

Πέμπτη, 25 Μαρτίου 2010

Ο Παζαρόπουλος στα... χέρια της Kosmocar.

Η εταιρεία του Παζαρόπουλου θα περάσει στα χέρια της Kosmocar, αφού το κανόνι που βάρεσε ήταν... σε διαστάσεις Ναβαρόνε!!! Η εταιρεία Kosmocar θα δώσει ανάσα και σε 300 περίπου πελάτες που βρέθηκαν ξαφνικά εγκλωβισμένοι από τον Παζαρόπουλο, ενώ φαίνεται πως ενδιαφέρεται και για κάποιες εγκαταστάσεις (προς Πειραιώς μεριά) που θεωρούνται πολύ «δυνατές»... Αυτά γιατί μερικά blogs το γυροφέρνουν εδώ και μέρες αλλά δεν αποφασίζουν (δεν θέλουν-ή δεν ξερουν;) να πουν τι ακριβώς θα γίνει...

Edited by argikara
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι νέκρα είναι τούτη?! Κανένα νέο με τα αυτοκίνητα!? Τι σας είπανε!? Τα πήρατε μήπως?! Καλό Σ/Κ!!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με πήραν πριν απο λίγο και μου είπαν ότι το αυτοκίνητο θα παραδοθεί μέχρι την Πέμπτη...

Αν δεν το δω όμως δεν τους πιστεύω καθόλου πια...

Αλλα και όταν έρθει το θέμα δεν τελειώνει εδώ για μένα.

Καλό Πάσχα σε όσους φεύγουν new_sugkrotima.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με πήραν πριν απο λίγο και μου είπαν ότι το αυτοκίνητο θα παραδοθεί μέχρι την Πέμπτη...

Αν δεν το δω όμως δεν τους πιστεύω καθόλου πια...

Αλλα και όταν έρθει το θέμα δεν τελειώνει εδώ για μένα.

Καλό Πάσχα σε όσους φεύγουν new_sugkrotima.gif

Αντε καλώς να παραλάβεις φίλος και σου εύχομαι "ανάσταση" με το scirocco σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Μα τώρα τι νομίζουν πως τρώμε!? Κουτόχορτα στο αμπέλι με τα πρασόρυζα?! 250 πελάτες περιμένουν και εξυπηρέτησαν έναν!? Μα τι ΒΥΣΜΑ είχε αυτός ο ένας τελωσπάντων!!?? Και μέχρι την Μ. Πέμπτη θα έχουν παραδοθεί όλα τα υπόλοιπα? Ή μήπως εννοούν πως θα ξεκινήσουν να παραδίδονται όσα απέμειναν μετά από τη γενναιόδωρη παραχώρηση του ενός αυτοκινήτου?!......... thumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

Ο παρακάτω λόγος είναι ενας απο τους κυριότερους που μας θεωρούν μ@λ@κες ολοι γενικώς και σαν πολίτες και σαν καταναλωτές και πιστευτό είναι αλήθεια αυτό που γράφουν!!!

("Ενα άκρως εντυπωσιακό στοιχείο που αφορά στον όμιλο Παζαρόπουλου αποτελεί το γεγονός πως όλες τις προηγούμενες ημέρες που κανείς δεν μπορούσε με βεβαιότητα να τοποθετηθεί για το μέλλον του ομίλου κάποιοι «πιστοί» πελάτες του επίσημου αντιπροσώπου της VW - Audi χωρίς κανένα δισταγμό παρήγγειλαν τα καινούρια τους αυτοκίνητα από τον Παζαρόπουλο! ")

Link to comment
Share on other sites

Έχει εμημερωθεί κανένας άλλος για παρα΄δοση του αυτοκινήτου του μ'εσα στην εβδομάδα....εγώ εξόφλησα 9/2 αλ δεν με έχει ειδοποιήσει κανένας ακομα

Εμένα με πήραν πριν απο λίγο και μου είπαν ότι το αυτοκίνητο θα παραδοθεί μέχρι την Πέμπτη...

Αν δεν το δω όμως δεν τους πιστεύω καθόλου πια...

Αλλα και όταν έρθει το θέμα δεν τελειώνει εδώ για μένα.

Καλό Πάσχα σε όσους φεύγουν new_sugkrotima.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.