Jump to content
TasosGti25

Gti 25 Jahre Vs.....

Recommended Posts

1o ανοιγμα Δευτερα βραδυ...

GTI 25 Stock vs corsa opc 1st stage(Φιλτρο,προγραμμα,εξατμιση)

Χθες βραδυ....

GTI 25 Stock vs GTI Golf mk4 1st stage...(φιλτρο,προγραμμα εξατμιση,αγελαδα,Κ03S)

http://www.youtube.com/watch?v=3w0hZHdMfsE

Ολα τα ανοιγματα εγιναν σταση για 400 μ.....και ημουν παντου μπροστα!

Και απο εδω και περα ...ανοιγω μονο με video γιατι υπαρχουν πολλοι που δεν ξερουν τι γινεται πραγματικα!

Edited by TasosGti25
Link to comment
Share on other sites

Χθες πχ αυτο εγινε στις 3 το πρωι...περνουσε 1 αμαξι κα8ε 10 λεπτα...!απο ασφαλτο δεν ειναι πολυ καλος ο δρομος αλλα εχουμε γυρω στα 600μ ευθεια για να σταματισουμε....

Αλλωστε χθες ηταν περιεργη βραδυα...παντου οι μπλε...μεχρι και κυνηγητο εγινε...!και εχουν ραψει αρκετα κουστουμακια απ οτι εμαθα μετα!

Link to comment
Share on other sites

στα 400 μετρα σου εχω ξαναπει οτι δεν φαινεται η δυναμη του αυτοκινητου αλλα το στησιμο του και κυριως ο οδηγος αν θες να δεις δυναμη θα πας ρολλαριστα χιλιομετρο!!!

Link to comment
Share on other sites

στα 400 μετρα σου εχω ξαναπει οτι δεν φαινεται η δυναμη του αυτοκινητου αλλα το στησιμο του και κυριως ο οδηγος αν θες να δεις δυναμη θα πας ρολλαριστα χιλιομετρο!!!

Raven και εγω σου εχω εξηγησει....πως τρεχω μονο ετσι....αν μου ερθει ενα αμαξι στα αλογα μου...οπως το 207GT full 1st stage δεν εχω προβλημα να παμε και 2 χιλιομετρα!

Εσυ τρεχεις δηλ ρολλαριστες και χιλιοομετρο με ενα αμαξι που γνωριζεις οτι εχει 40 ps πανω απο εσενα???

εινια σαν να μ λες τρεχεις με ενα cupra με προγρααμα και εσυ εισαι νορμαλ!

Link to comment
Share on other sites

Eκκλησια εκλεψες...Εντελως φιλικα στο λεω!Απλα ενα αμαξι που εχει 220+ αλογα και 10-15 κιλα ροπη παραπανω απο σενα καταλαβαινεις οτι 1η-2α ειναι ανυπαρκτη οταν εσυ εκει πατας και φευγεις...

Link to comment
Share on other sites

Επισης να πω οτι καλα εκανες και πηγες 400 μετρα καθως οτι αλλο πατησεις δεν σε συμφερει καθως το αποτελεσμα το ξερεις...Αφου πατησε 0-400 καλα του εκανεςςςς

Link to comment
Share on other sites

Raven και εγω σου εχω εξηγησει....πως τρεχω μονο ετσι....αν μου ερθει ενα αμαξι στα αλογα μου...οπως το 207GT full 1st stage δεν εχω προβλημα να παμε και 2 χιλιομετρα!

Εσυ τρεχεις δηλ ρολλαριστες και χιλιοομετρο με ενα αμαξι που γνωριζεις οτι εχει 40 ps πανω απο εσενα???

εινια σαν να μ λες τρεχεις με ενα cupra με προγρααμα και εσυ εισαι νορμαλ!

βρε συ καλα ξηγιεσαι και πας ετσι μονο αφου σε ενδιαφερει μονο το αποτελεσμα...απλα μια παρενθεση εκανα :pnew_iloveyou.gif

Υ.Γ.εχω ανοιξει με πολυ δυνατοτερα αυτοκινητα απο το δικο μου και το αποτελεσμα απλα με εξεπληξε...φυσικα και ημουν πισω αλλα οριακα!!!δεν εχω βιντεο ωστοσο ωστε να μπορεσω να το αποδειξω!!!

Link to comment
Share on other sites

Επισης να πω οτι καλα εκανες και πηγες 400 μετρα καθως οτι αλλο πατησεις δεν σε συμφερει καθως το αποτελεσμα το ξερεις...Αφου πατησε 0-400 καλα του εκανεςςςς

Αυτο ακριβως!!!

Link to comment
Share on other sites

βρε συ καλα ξηγιεσαι και πας ετσι μονο αφου σε ενδιαφερει μονο το αποτελεσμα...απλα μια παρενθεση εκανα :pnew_iloveyou.gif

Υ.Γ.εχω ανοιξει με πολυ δυνατοτερα αυτοκινητα απο το δικο μου και το αποτελεσμα απλα με εξεπληξε...φυσικα και ημουν πισω αλλα οριακα!!!δεν εχω βιντεο ωστοσο ωστε να μπορεσω να το αποδειξω!!!

Να σου πω...δεν μ ενδιαφερει μονο το αποτελεσμα οταν προκειται για κατι ισοδυναμο...και γενικα δεν εχω προβλημα να δοκιμασω σε αυτην την περιπτωση παντου...(2ες 50,2ες 70,3ες 80...κτλ!)

Κολλητος πχ εχει το corsa opc με φιλτρο και εξατμιση ολοσωμη...και μεχρι απο τα 200 ανοιγαμε να δουμε ποιος τερματιζει πρωτοσ!!!

Οσο για τα video dont worry...νομιζω μια παρεα ειμαστε και δεν υπαρχει λογος να λεμε ψεματα μεταξυ μας!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.