Jump to content
vband

Οποιος Εχει Βαλει Ζελατινα Σε 3Θυρο

Recommended Posts

Καλησπερα,

Θελω τη γνωμη οσων εχουν βαλει μαυρο φιμε σε 3θυρο golf, εχετε προσεξει οτι περιμετρικα

των πισω παραθυρων και του παραθυρου του πορτμπαγκαζ εχει μια αντισταση (κατι τριπιτσες)

εκει σας εβαλαν ζελατινα η δε το καλυψαν ?

Εμενα δε το καλυψαν και φαινονται περιμετρικα κατι σα φωτοστεφανα

Δε ξερω αν γινομαι αντιληπτος η τρωω βρισιδια τωρα " τι λεει ρε αυτος δε καταλαβαινο χριστο"

χαχα

Τολης

Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου εμενα ειναι σε ολη την επιφανεια του τζαμιου!γιατι να μην σου βαλουν εκει δεν το καταλαβαινω

Link to comment
Share on other sites

Μου παν οτι επρεπε να το κανω εγω μονος μου με το χερι την επομενη μερα προτου ξεραθει !!!

Link to comment
Share on other sites

τι να κανεις με το χερι φιλε μου?

Nα το πιεσω εγω στα πλαγια περιμετρικα να παει στην αντισταση,

επρεπε να το κανω εγω λενε

σε τεραστιο μαγαζι με τα τρια γραμματα

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε φιλε!πρωτη φορα το ακουω αυτο!εγω το πηγα το αφησα και πηγα και το πηρα δεν χρειαστηκα πουθενα !!! εσυ πληρωνεις να στα βαλουν δεν πληρωνεις να τα βαλεις μονος σου!!!

ισως μια μανουρα βοηθουσε

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε φιλε!πρωτη φορα το ακουω αυτο!εγω το πηγα το αφησα και πηγα και το πηρα δεν χρειαστηκα πουθενα !!! εσυ πληρωνεις να στα βαλουν δεν πληρωνεις να τα βαλεις μονος σου!!!

ισως μια μανουρα βοηθουσε

+1 closedeyes.gif

Αν ήταν τα παιρνούσες και μόνος σου .... 2-3 εργαλεία κι ενα how to :whistling:

Link to comment
Share on other sites

180 εσταξα, να παω να τους πω να ξανακανουν τα πισω ?

Θα ζητησουν ενα 100ρικο στο νερο

Link to comment
Share on other sites

δεν εχεις εγγυηση? πες τους να στο βαλουν στην εγγυηση νταιλικι!!αν δεν εγινε σωστη δουλεια ειναι υποχρεωμενοι

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν επειδή και εγώ έχω 3θυρο και έχω βάλει ζελατίνες φιμέ στα παράθυρα μου θα σου πω πως στις άκρες των πίσω παραθύρων και του παραθύρου πίσω δεν κολάει η ζελατίνα στις άκρες λόγο του οτι έχει τις βουλίτσες... έτσι είναι όλα..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν επειδή και εγώ έχω 3θυρο και έχω βάλει ζελατίνες φιμέ στα παράθυρα μου θα σου πω πως στις άκρες των πίσω παραθύρων και του παραθύρου πίσω δεν κολάει η ζελατίνα στις άκρες λόγο του οτι έχει τις βουλίτσες... έτσι είναι όλα..

και εσυ το εχεις αφησει ετσι δηλαδη?και το δικο μου εχει βουλιτσες αλλα μια χαρα κολλησε!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν επειδή και εγώ έχω 3θυρο και έχω βάλει ζελατίνες φιμέ στα παράθυρα μου θα σου πω πως στις άκρες των πίσω παραθύρων και του παραθύρου πίσω δεν κολάει η ζελατίνα στις άκρες λόγο του οτι έχει τις βουλίτσες... έτσι είναι όλα..

μην την ψαχνετε, ετσι ειναι τα πραγματα

στην λουμαρ οταν τα βαλανε και ειδα σε μερικα σημεια περιφεριακα του τσαμιου (με τις τελιτσες) και τους το ειπα μου ειπαν οτι αμα θελω να μου το καλυψουν αλλα δεν εγγυουνται για το συγκεκριμενο σημειο οτι θα μεινει για παντα κολημενο.λογικο μου φενεται.

δεν σημαινει οτι οποιος το εχει κανει οτι θα του ξεκολησει

αυτα μου ειπαν χωρις να εχω γενικη εμπειρια

Link to comment
Share on other sites

Παρτε φωτογραφιες, προσωπικα δε μπορω να το βλεπω ετσι

Δε με αφηνει να ανεβασω πανω απο μια

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε μια χαρά είναι... εμένα φαίνεται πιο έντονο μάλιστα. Δεν έχω δει κανένα γκολφ (η κάποιο άλλο αυτοκίνητο με τις βουλίτσες) με ζελατίνες φιμέ και να μην φαίνεται στις άκρες... Αν έχει κάποιος από εδώ μέσα, παρακαλώ να μας ποστάρει μια φώτο να το δούμε μπας και πάμε και τις αλλάξουμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest mitS.O.S.

Πάνω στις μάυρες κουκίδες δεν κολάει η μεμβράνη... για αν είμαι πιο ακριβής, κολάει αλλά μετά από λίγο καιρό μπορεί να ξεκολήσει ή και να δημιουργήσει πρόβλημα σε όλη τη μεμβράνη γιατί από εκεί μπορεί να μπει αέρας...

Σωστή τοποθέτηση είναι να κοληθεί μεμβράνη μέχρι εκεί που ξεκινάνε οι κουκίδες...

Edited by mitS.O.S.
Link to comment
Share on other sites

Παρτε φωτογραφιες, προσωπικα δε μπορω να το βλεπω ετσι

Δε με αφηνει να ανεβασω πανω απο μια

Εμενα παλι μου αρεσει η σταση σου για φωτο ! :p

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορει να κατσει πανω στην αμοβολη η μεμβρανη.

και σε εμενα ετσι ειναι.. μετα απο 2 καλοκαιρια ομως μπορω να πω οτι εχει μαζεψει καπως.

στην αρχη εκανε ποιο πολυ μπαμ απο οτι το δικο σου.

Edited by poen
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι μου αρεσει η σταση σου για φωτο ! :D

hi5 or facebook καθρέπτης ανσανσέρ φάση, χαχα

Link to comment
Share on other sites

Και για να διαπιστωσετε οτι δεν κολλαει στις μαυρες βουλες η μεμβρανη, κολληστε τα επομενα τελη κυκλοφοριας που θα μας ερθουν thumbsdown.gif στο σημειο που ειναι ο καθρεπτης(ο εσωτερικος)στις μαυρες βουλες και θα δειτε σε ποσο καιρο θα <<φουσκωσει>> το σηματακι :nea:

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.