Jump to content
Speedy

Συνάντηση Μελών Βορείου Ελλάδος Σαββάτο 18 Σεπτεμβρίου 18:30 @ Μediterranean Cosmos

Recommended Posts

εσεαν μωρη πιπιτσα σε ψαχνει ο φιλος σου ο Σουλης...θα ειναι μαζι μας στη συναντηση..

πες του χοντρου να σταματησει τη διαιτα γιατι ερχεται χειμωνας και θα κρυωνει rofl.gif . Εχω αγωνιστικες υποχρεωσεις Ανε εκτος αν κατσετε μεχρη αργα ( λιγο χλωμο γιατι θα πεσει παντοφλα ) και σας βρω ...

Link to comment
Share on other sites

16. georgio golf 6 1.4tsi

8a eimai kai egw mazi sas...

an kai manisios....

Καλώς μας ήρθες ! :D:thumbsup:

Δεν θα είσαι κι ο μόνος :D

Μόνο γραφε με ελληνικά για να διαβαζονται πιο ευκολα :D

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει μια περιπτωση να ερθω και εγω αλλα ακομα δν το ξερω... :lol:

Οκ , σε βάζω με ερωτηματικό στη λίστα ;):good:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία περάσαμε σήμερα !!! Γνωρίσαμε νέα μέλη και είχαμε και μια ευχάριστη έκπληξη για την οποία χαρήκαμε πάρα πολύ !!!!! ;):):thumbsup:

Αύριο το απογευματάκι να περιμένετε τις φωτογραφίες μας εφόσον υποστούν την κατάλληλη επεξεργασία ;)

Συνολικά μέτρησα 19 άτομα στην συνάντηση μας !! :thumbsup:

Είχαμε και τα μικροπαζαρέματα για πολλά είδη ;)

Ο Κοσμάς έκανε τα μαγικά του σε πολλά αυτοκίνητα Laptop.gif

Ο Μούρη όπως πάντα μας άγχωσε ..... thumbsdown.gif

Rocco συνέχισε και μην σταματάς ! Συγχαρητήρια και πάλι ! :D

Πραγματικά πέρασα πολύ ωραία ! Ελπίζω όσοι δεν μπόρεσαν να έρθουν να τα καταφέρουν για την επόμενη συνάντηση ! Είχα να σας δω καιρό και μου είχατε λείψει αρκετά μπορώ να πω ! new_iloveyou.gif

Τέλος να ευχαριστήσω και τα νέα μας μέλη που παρευρέθηκαν και γνωριστήκαμε καθώς επίσης και όσους ήρθαν από μακριά για να μας δουν. :heart: Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε , τώρα που κάναμε το πρώτο βήμα !! :Dnew_love.gif

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως το ειδα αργα για την συναντηση και ηθελα πολυ να ερθω αλλα δυστυχως η golfara μου επαθε μια ζημια και δεν θα μπορουσα να δωσω το παρον με το αμαξι ελπιζω την επομενη φορα να συζητησουμε και απο κοντα λεπτομεριες και οχι μονο

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία περάσαμε σήμερα !!! Γνωρίσαμε νέα μέλη και είχαμε και μια ευχάριστη έκπληξη για την οποία χαρήκαμε πάρα πολύ !!!!! ;):):thumbsup:

Αύριο το απογευματάκι να περιμένετε τις φωτογραφίες μας εφόσον υποστούν την κατάλληλη επεξεργασία ;)

Συνολικά μέτρησα 19 άτομα στην συνάντηση μας !! :thumbsup:

Είχαμε και τα μικροπαζαρέματα για πολλά είδη ;)

Ο Κοσμάς έκανε τα μαγικά του σε πολλά αυτοκίνητα Laptop.gif

Ο Μούρη όπως πάντα μας άγχωσε ..... thumbsdown.gif

Rocco συνέχισε και μην σταματάς ! Συγχαρητήρια και πάλι ! :drinks:

Πραγματικά πέρασα πολύ ωραία ! Ελπίζω όσοι δεν μπόρεσαν να έρθουν να τα καταφέρουν για την επόμενη συνάντηση ! Είχα να σας δω καιρό και μου είχατε λείψει αρκετά μπορώ να πω ! new_iloveyou.gif

Τέλος να ευχαριστήσω και τα νέα μας μέλη που παρευρέθηκαν και γνωριστήκαμε καθώς επίσης και όσους ήρθαν από μακριά για να μας δουν. :heart: Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε , τώρα που κάναμε το πρώτο βήμα !! :Dnew_love.gif

Πότε βγάλαμε φωτογραφίες και δεν το κατάλαβα ??? :ninja:

Περάσαμε πάντως πολύ ωραία. ¶ντε σύντομα και η επόμενη συνάντηση. :p

Link to comment
Share on other sites

Μας έβγαλα εγώ ομορφόπαιδα :) Νυκτερινές μεν αλλά από το τίποτα καλές είναι κι αυτές :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Μας έβγαλα εγώ ομορφόπαιδα ;) Νυκτερινές μεν αλλά από το τίποτα καλές είναι κι αυτές 8)

Καλά και δεν μας είπες να χαμογελάσουμε και να κοιτάξουμε στην κάμερα ??? Απαράδεκτος... :p

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς οι φωτογραφίες βγήκαν πιο χάλια απ' ότι φαινόντουσαν .... :(

dsc01948g.jpg

dsc01949fg.jpg

dsc01950km.jpg

dsc01951l.jpg

dsc01952s.jpg

dsc01953i.jpg

dsc01954rg.jpg

Έπρεπε να βγάζαμε το απόγευμα πριν πάμε στην καφετέρια .... :(

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς οι φωτογραφίες βγήκαν πιο χάλια απ' ότι φαινόντουσαν .... :(

Έπρεπε να βγάζαμε το απόγευμα πριν πάμε στην καφετέρια .... :(

Πήρα καινούργια ψηφιακή φωτογραφική μηχανή και ξέχασα να την φέρω για να βγάλουμε καλές photos. :blush:

Link to comment
Share on other sites

Πήρα καινούργια ψηφιακή φωτογραφική μηχανή και ξέχασα να την φέρω για να βγάλουμε καλές photos. :(

:(:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

:baby:

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν μπράβο σας παίδες που ξεκινάτε δυναμικά την "νέα σεζόν"!!!!!

Έτσι σας θέλω!!! :(

Κρίμα που δεν ήμουν εκεί (εδώ μπορείτε Τάσο / Speedy να με βρίσετε αλλά θα ανέβω λέμεεεεεεεεεεε!!!!), ζηλεύω!

Speedy, να ανοίξω ένα άλμπουμ να τις μεταφέρεις εκεί;

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

χαρηκα πολυ που ειδα ολες τις γνωστες φατσες αλλα κ καινουργιες...

ο κοσμας εκανε παλι τα μαγικα του...

ο rocco που εσκασε μυτη ειχε αναμφιβολα το ποιο ομορφο κ δυνατο αυτοκινητο

επισης χαρηκα που ηρθαν κ οι σιροκαδες κ παιζει να κανουμε κ καμια κοινη συναντηση με τα παιδια απο το σιροκοgreece.

τελος να στειλω τα φιλια στον ανε fastrabbit που ηρθε απο ...Βόλο κ μαζι του ενα αλλο παιδι απο λαρισα.

επισης κ το s2000 που εσκασε μυτη κ μας χαρισε την μπαντα...ανε φοβερο παιδι ο mr s2000

ΥΓ εγω ρε speedy σας αγχωσα η εσεις που παραλιγο για την παρτυ σας να χωρισω:( ahahahhahahahahhahaha

ρε δεν εβγαλες ολα τα αυτοκινητα....μονο τα δικα σας απο την μια πλευρα.,.,καλααααααα............

Link to comment
Share on other sites

χαρηκα πολυ που ειδα ολες τις γνωστες φατσες αλλα κ καινουργιες...

ο κοσμας εκανε παλι τα μαγικα του...

ο rocco που εσκασε μυτη ειχε αναμφιβολα το ποιο ομορφο κ δυνατο αυτοκινητο

επισης χαρηκα που ηρθαν κ οι σιροκαδες κ παιζει να κανουμε κ καμια κοινη συναντηση με τα παιδια απο το σιροκοgreece.

τελος να στειλω τα φιλια στον ανε fastrabbit που ηρθε απο ...Βόλο κ μαζι του ενα αλλο παιδι απο λαρισα.

επισης κ το s2000 που εσκασε μυτη κ μας χαρισε την μπαντα...ανε φοβερο παιδι ο mr s2000

ΥΓ εγω ρε speedy σας αγχωσα η εσεις που παραλιγο για την παρτυ σας να χωρισω:lol: ahahahhahahahahhahaha

ρε δεν εβγαλες ολα τα αυτοκινητα....μονο τα δικα σας απο την μια πλευρα.,.,καλααααααα............

Εγώ θέλω να ευχαριστήσω τον Mr. S2000 για την βόλτα με τις μπάντες και να δηλώσω πως το s2000 πράγματι είναι πολεμική μηχανή. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ωραία περάσαμε χάρηκα που γνωριστήκαμε με νέα,παλιά μέλη και μή και ευτυχώς που δεν είχα πάει με το δικό μου αυτοκίνητο εκεί γιατί με τα αυτοκίνητα που είχαμε στο πάρκιν θα ντρεπόμουνα μετά να μπω και να φύγω! ¶λλη μια συνάντηση που γυρνούσα από αμάξι σε αμάξι με το laptop στο χέρι ! Στο καινούριο polo tsi δεν ξέρω γιατί δεν ήταν συμβατό το vag-com...?

Link to comment
Share on other sites

Τασο συναντηση ειχαμε στις 18.30 και οχι στις 19.30.

Μπραβο στα παιδια απο Θεσ/κη για την οργανωση που εχουν κανει πανω.

Τα χαιρετισματα μου.....

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν μπράβο σας παίδες που ξεκινάτε δυναμικά την "νέα σεζόν"!!!!!

Έτσι σας θέλω!!! :lol:

Κρίμα που δεν ήμουν εκεί (εδώ μπορείτε Τάσο / Speedy να με βρίσετε αλλά θα ανέβω λέμεεεεεεεεεεε!!!!), ζηλεύω!

Speedy, να ανοίξω ένα άλμπουμ να τις μεταφέρεις εκεί;

Οκ , θα τις ανεβάσω κι εκει :lol::lol:

Ωραία περάσαμε χάρηκα που γνωριστήκαμε με νέα,παλιά μέλη και μή και ευτυχώς που δεν είχα πάει με το δικό μου αυτοκίνητο εκεί γιατί με τα αυτοκίνητα που είχαμε στο πάρκιν θα ντρεπόμουνα μετά να μπω και να φύγω! Άλλη μια συνάντηση που γυρνούσα από αμάξι σε αμάξι με το laptop στο χέρι ! Στο καινούριο polo tsi δεν ξέρω γιατί δεν ήταν συμβατό το vag-com...?

Άμα ρωτήσουμε τον Μούρη λες να ξέρει ? αχαχαχαχαχαχαχαχα

Μούρη συναντηση ειχαμε στις 18.30 και οχι στις 19.30.

Μπραβο στα παιδια απο Θεσ/κη για την οργανωση που εχουν κανει πανω.

Τα χαιρετισματα μου.....

:lol::whistling: :whistling: :whistling: :whistling: :whistling:

Pagourista μας είχες λείψει .. είχαμε να σε δούμε καιρό και χαρήκαμε πολύ για τη απρόσμενη συνάντηση ! Μακάρι να καθόσασταν κι άλλο και να τα λέγαμε :lol:

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

ρε δε πατε να κανετε καμια δουλεια λεω εγω?

εδω παραλιγο να....κ εσεις με το ρολοι?να σας παρω κ ενα κομπολοι?

εσυ spee με ποιανου μερος εισαι?καλα θα σε τεντωσω λιγο νεος τωρα που θα πας στρατο να ισιωσεις λαμπαδα μου

υπηρχε λογος για το delay Μου ο σπιντι τον ξερει

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

ρε δε πατε να κανετε καμια δουλεια λεω εγω?

εδω παραλιγο να....κ εσεις με το ρολοι?να σας παρω κ ενα κομπολοι?

εσυ spee με ποιανου μερος εισαι?καλα θα σε τεντωσω λιγο νεος τωρα που θα πας στρατο να ισιωσεις λαμπαδα μου

υπηρχε λογος για το delay Μου ο σπιντι τον ξερει

Ναι ρε χαλαράάάάάά ..... σε πειράζουνε γιατί έχεις γκρι golf ! Ακόμη δεν το κατάλαβες ? :lol: :lol: :lol: :lol:

Εγώ πάντως ..... new_iloveyou.gif

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

παιδια χαιρομαι που περασατε ωραια .την επομενη φορα μαζι σας :lol: (speedy να βρεθουμε αν εχεις ασημι αυτοκολλητα του club ,....ξεκολλησε :lol: )

Link to comment
Share on other sites

εγω βλεπω τον μαυρο λυτρωτη και λεω ακομα και με χαλια φωτογραφιες αν εχεις μεσα τον λυτρωτη γινοντε ομορφες...επεισης ο φιλος μου με το s2000 δεν ερχετε τυχαια στις συναντησεις μας εδω και ποσα χρονια ειναι θαυμαστης του gti και τωρα πλεων και του σιροκο..μαλλον καλυτερα του rocco85 r36!!

υγ.speedy πας φανταρος??πισω απο το γραφειο σου εχω αφησει 100 μερες..παρ τες ρε ψαρακα!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.