Jump to content
Speedy

Συνάντηση Μελών Βορείου Ελλάδος Σαββάτο 18 Σεπτεμβρίου 18:30 @ Μediterranean Cosmos

Recommended Posts

δυστυχος δεν θα μπορεσω να ερθω.πρωτεινω αν θελουν και τα μελοι απο κοζανη πτολεμαιδα βεροια φλωρινα να κανουμε και εμεις μια συναντηση καπου μεσα στο μηνα σε ενα μερος που να μας βολευει ολους αν φυσικα δεν υπαρχει προβλημα απο τους μοδερατορες.απο φλωρινα ειμαστε 4-5 ατομα που θελουμε να πραγματοποιηθει συναντηση σε κοζανη και γυρω περιοχες,εχω μιλησει και με τον bill και με τον drt..και θελουν και αυτοι! αν ειναι ολα οκ ας προχωρησουμε σε μια συναντηση να τα πουμε και εμεις λιγο βρε παιδια!

Αν και λίγο αργά (τώρα το είδα), σε περίπτωση που παιχτεί τέτοιο σκηνικό, θα είμαι κι εγώ εκεί με Gti 6άρι φίλου, εκτός κι αν μου επιτρέπετε να έρθω με το ομόσταυλο Audi μου :blink:

Link to comment
Share on other sites

εγω βλεπω τον μαυρο λυτρωτη και λεω ακομα και με χαλια φωτογραφιες αν εχεις μεσα τον λυτρωτη γινοντε ομορφες...επεισης ο φιλος μου με το s2000 δεν ερχετε τυχαια στις συναντησεις μας εδω και ποσα χρονια ειναι θαυμαστης του gti και τωρα πλεων και του σιροκο..μαλλον καλυτερα του rocco85 r36!!

υγ.speedy πας φανταρος??πισω απο το γραφειο σου εχω αφησει 100 μερες..παρ τες ρε ψαρακα!!

Μπα , αργώ ακόμη ..... ;)

Αν και λίγο αργά (τώρα το είδα), σε περίπτωση που παιχτεί τέτοιο σκηνικό, θα είμαι κι εγώ εκεί με Gti 6άρι φίλου, εκτός κι αν μου επιτρέπετε να έρθω με το ομόσταυλο Audi μου :(

Κανένα πρόβλημα αλλά απ' ότι βλέπω θα μας προλάβει η Πανελλήνια .... ίσως αργότερα κάτι γίνει ;)

Link to comment
Share on other sites

Album category added here: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=gallery&module=cats&do=sc&cat=314

Ρίχτες εκεί Speedy!!!

Thanks!

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.