Jump to content
PAGOURISTAS

Συνάντηση Μελών Και Φίλων Δυτικης- Κεντρικης Μακεδονιας Και Ηπειρου Στην Κοζανη

Recommended Posts

μηπως πρεπει να σκεφτειτε σοβαρα κ αυτο?

http://www.vwclub.gr...showtopic=38948

Εισαι 1 πραγμα σαν την υπενθυμηση - βοηθο του Microsoft Office ( ειτε σκυλακι ειτε ιπταμενος δισκος ειτε συνδετηρας ) ?rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά θα λείπω Γερμανία τις ημέρες της Πανελλήνιας, οπότε θα ήθελα να πάω μια βόλτα μέχρι την Κοζάνη! :D

:whistling:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μακάρι να μπορούσα να έρθω και εγώ, αλλά σαν πατέρας πλέον :thumbsup: :thumbsup: , προτεραιότητα έχει η ΚΟΡΑΚΛΑ μου. να περάσετε καλά και φρόνημα. :p:fool:

Link to comment
Share on other sites

για περισσοτερες πληροφοριες αποριες τα ονοματα των υπεθυνων ειναι στην αρχικη σελιδα στο 1 ποστ

ΥΓ κοσμας - wobman απο σαλονικα.Στελιο εσυ θα εισαι κοζανη η θα ξεκινησεις με τα παιδια απο σαλονικα?

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

για περισσοτερες πληροφοριες αποριες τα ονοματα των υπεθυνων ειναι στην αρχικη σελιδα στο 1 ποστ

ΥΓ κοσμας - wobman απο σαλονικα.Στελιο εσυ θα εισαι κοζανη η θα ξεκινησεις με τα παιδια απο σαλονικα?

Είμαι ήδη Κοζάνη.

Link to comment
Share on other sites

κ κανεις προετοιμασιες?τι καιρο εχει?για δωσε Info..

Μπουφάν οπωσδήποτε, γιατί μετά τις 5 το απόγευμα αρχίζει κρύο. Η Κυριακή προβλέπεται να είναι αρκετά κρύα ημέρα αφού η θερμοκρασία δεν θα ξεπεράσει τους 21⁰C. Ευτυχώς δεν προβλέπεται βροχή.

Αναλυτική πρόβλεψη του καιρού εδώ : http://k24.gr/forecast.aspx?p=34&i=1

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο ενενα.ολλα ειναι ετημα για την αυριανη συναντηση και σας περημενουμε.τωρα για της διαμαχες που εχουν γινει για τιν συναντηση δεν θα ασχοληθω,γιατι πρεπη να καταλαβουν οτι το κανουμε για να φανη το VWCLUB. για να μπορεσουμε να κανουμε και αλλα μελη στο club μας.....τελος.καλα να περασουμε αυριο και τιποτε αλλο.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.............

Link to comment
Share on other sites

11:30 θα πρέπει να είμαστε στο σημείο συνάντησης στην Κοζάνη... http://tiny.cc/r6yyz Έτσι δεν είναι? Να το επιβεβαιώσουμε λίγες ώρες πριν την συνάντηση...

Edited by spooky
Link to comment
Share on other sites

Ναι 11.30 ηώρα ειναι... Θα είμαστε εμείς απο τισ 11.15 μεχρι 11.40 εκει. Μετα θα φύγουμε προς τον Ν.Ο.Κ . 6976510256 ειναι το τηλεφωνο μου για οποιν χρειαστεί κάτι... Τα λέμε απο κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Απο βεροια Μπιλ 11 η ωρα στην εξοδο τελικα???

Ναι Νικο.. 11 η ωρα εκει να περιμενουμε κ τα μελη απο Θεσσαλονικη, Κατερινη κλπ... Μιλαμε κι απο το τηλ. αυριο το πρωι..

Link to comment
Share on other sites

παιδες η εκδρομη ηταν καταπληκτικη,περασαμε τελεια!ειδαμε πολυ ομορφα τοποια.οποιος δεν ηρθε απλα εχασε...

ας ανοιξει καποιος φακελο για να ανευασουμε φωτογραφιες.

Edited by giorgos2421
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.