Jump to content
PAGOURISTAS

Συναντηση Μελων Ηπειρου

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΔΗΜΗΤΡΗ ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ....ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΜΑΡΤΩΛΟΣ ΑΛΛΑ ΛΕΓΟΜΑΙ ΑΡΜΑΤΩΛΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΑΡΜΑΤΑ........

Link to comment
Share on other sites

Μητσε δεν φταιει το saxo μου αλλα εσεις,αντι να παρετε τα παγουρια να αδειασετε τη ΄νεα΄ λιμνη στην Εγνατια κρεπαλιαζετε στις καφετεριες.χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!

Περασαμε πολυ ωραια,να στε ολοι καλα παιδια!

Link to comment
Share on other sites

ωραια ηταν δημητρη,αλλα την αλλη φορα καπου με περισσοτερο χωρο για να μπορουμε να βαλουμε τα αυτοκινητα ολα μαζι σε παραταξη,για καλλητερες φωτογραφιες και κους κους για βελτιωσεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Ηλια sorry τωρα το ειδα χαχαχαχχαχαχχα

Γραψε με μικρα ελληνικα γραμματα γιατι τα κεφαλαια απαγορευονται.

Το βιντεο ειναι εδω.

Link to comment
Share on other sites

παιδια για αυτο που σας ελεγα για την οθονη mfd για το 5αρι θα το βρητε στην ενοτητα (εσωτερικη εμφανιση)στην πρωτη σελιδα,στο θερμοκρασια λαδιου σε 1.2τςι στην δευτερη σελιδα.για δεστο λιγο γιωργο ρ32 που σου το ελεγα το πρωι και τα ξαναλεμε.

Link to comment
Share on other sites

Σας δινω το link που λεει ο Γιαννης ωστε να μην ψαχνεστε

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=39451

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Χάρηκα που σας είδα και από κοντά! Περάσαμε ωραία! Τα αμάξια ήταν κορυφαία....  και βέβαια η σερβιτόρα ήταν τούμπανο!!! ΧΑΧΑΧΑ! Βέβαια την άλλη φορά που θα κατέβουμε από Ηγουμενίτσα θα πάρουμε, για καλό και για κακό, κανένα κουπί μαζί! Ποτέ δεν ξέρεις τι θα συναντήσεις στην Εγνατία!ΧΑ χαχα! Τόλη τα κατάφερες στον γυρισμό? Από Βροσύνα πάντως ήταν υπέροχα, στην επιστροφή! Στο τέλος το Polaki είχε αποκτήσει και ένα ωραίο "φυσικό" μαύρισμα από τη λασπούρα! Παιδιά να  είστε καλά και τα ξαναλέμε σύντομα... Δημήτρη ωραίες οι φωτό...

Edited by TSOLIAS30
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Χάρηκα που σας είδα και από κοντά! Περάσαμε ωραία! Τα αμάξια ήταν κορυφαία....  και βέβαια η σερβιτόρα ήταν τούμπανο!!! ΧΑΧΑΧΑ! Βέβαια την άλλη φορά που θα κατέβουμε από Ηγουμενίτσα θα πάρουμε, για καλό και για κακό, κανένα κουπί μαζί! Ποτέ δεν ξέρεις τι θα συναντήσεις στην Εγνατία!ΧΑ χαχα! Τόλη τα κατάφερες στον γυρισμό? Από Βροσύνα πάντως ήταν υπέροχα, στην επιστροφή! Στο τέλος το Polaki είχε αποκτήσει και ένα ωραίο "φυσικό" μαύρισμα από τη λασπούρα! Παιδιά να  είστε καλά και τα ξαναλέμε σύντομα... Δημήτρη ωραίες οι φωτό...

Με το ζορι περασα,πηρε νερα η εξατμιση και εκανε κατι τρελα αλλα ειχα αρκετη ευθεια μπροστα μου και εστρωσε γρηγορα...Την επομενη θα ερθω με το JetSki!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη να 'μαι και εγώ από το χιονισμένο Trento! Για ακόμη μια φορά λίγοι μαζευτήκατε! Για την επόμενη είμαι μέσα γιατί έχω ήδη πολλές απουσίες!!!

Το βιντεο ειναι εδω.

Στην αρχή από το video ποιος είναι αυτός με το τρομερό όχημα???ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ??Το όχημα είναι σίγουρα με 21 ταχύτητες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λευτερη θα σου παραγγειλω εγω δυο αυτοκολλητα. Πιστευω σε 10 μερεςνα τα εχω.

Περνα απο το μαγαζι να τα παρεις εκει που με ειχες πετυχει.

kala βρε χριστιανε πιστευεις οτι ξερω τα γιαννενα!!!!!!πες μου διευθυνση και να ερθω με το gps....τους κεντρικους ξερω για ενα φτηνο βενζιναδικο,σουπερμαρκετ και καφε-σινεμα,ολα τα αλλα με gps!!!!θελω λιγο καιρο ακομηνα τα μαθω...στειλε πμ διευθυνση

Link to comment
Share on other sites

Πανω στον κεντρικο εκει που με ειχες πετυχει που εψαχνες σπιτι.

Δεν θυμασαι?

Link to comment
Share on other sites

τι κριμα που εχασα αυτη την συναντιση και απο τι φαινεται θα χασω πολλες ακομη.... B) οπως μαθατε μπηκα να υπηρετισω και εγω την πατριδα.γυρισα σημερα με αδεια ορκομοσιας.

πολυ ωραιες οι φωτο και το βιντεο

Μητσο κατι ασχετο,τα βιντεο απο την κατερινη ξερεις ποτε θα τα ανευασουν?? ή τα ανευασαν και δεν τα βρηκα εγω?

Link to comment
Share on other sites

θα ανέβουν όλα το σκ γιατί είχα κάποια τρεξίματα με την δουλειά...Θα σας αποζημιώσω όλους...

εγώ φταίω το ομολογώ.....χιχιχιιχι

Να στε καλά ρε παγουράδες.....Γεια σου ρε μητσάρααααααααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.