Jump to content
amnik

Golf 5 - Μπροστινά Φανάρια (Λύσεις, Oem, Aftermarket Κλπ)

Recommended Posts

κ φυσικα τα φαναρια σου απο που τα πηρες για να δουμε κ εμεις :lol:

Τα φανάρια είναι γνήσια της VW και είναι τα παρακάτω:

http://cgi.ebay.de/Satz-Golf-5-V-Bi-Xenon-..._trksid=p3286.c

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!!ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΕΝΑΝ ΥΑΛΟΚΑΘΑΡΙΣΤΗΡΑ(ΤΟΝ ΠΙΣΩ) ΚΑΙ ΤΟ ΛΑΜΠΑΚΙ ΣΤΟ ΤΑΣΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΣΟ ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ xenon!!!ΤΙ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ???ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΝ ΗΞΕΡΕ ΚΑΝ ΑΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΚΟ Μ ΚΑΙ ΕΨΑΧΝΕ ΕΨΑΧΝΕ ΤΠΤ...ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΝΑ ΤΗΛ. ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΡΩΤΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ.....:200¤ TA ΕΡΓΑΤΙΚΑ,200¤ ΑΛΛΑΓΗ ΠΡΟΦΙΛΑΚΤΗΡΑ,170 ΟΙ ΛΑΜΠΕΣ 20 Ο ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ 30 ΚΑΤΙ ΣΙΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!!!!ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΛΥΛΟΓΩ.......650¤ rocket.gif ΤΑ 'ΠΑΙΞΑ!!!!ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΑΕΙ...??ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΜΑ 200 ¤ ΤΑ ΕΡΓΑΤΙΚΑ???ΔΛΔ Ο ΠΡΟΦΙΛΑΚΤΗΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΡΙΠΗΣΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΠΛΑ ΘΑ ΚΟΥΜΠΩΣΟΥΝ(ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΛΔ.....)!!!!ΑΚΟΥΩ ΓΝΩΜΕΣ..........

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραια φιλος κ παρα πολυ καλη τιμη δηλαδη αυτα ειναι τα γνησια oem xenon π βαζουν ?

Ναι αυτά είναι,έχουνε πάνω την ετικέτα απο το εργοστάσιο της VW και πάνω εκεί γράφουνε όλα τα στοιχεία τους όπως και τον κωδικό τους...

Link to comment
Share on other sites

nice κ ποσο σ βγηκαν πακετο ολα μαζι?????

αυτο αξιζει ρε παιδια με το να δωσω 400 για φαναρια hella + 200kit παιρνω αυτα κ γλυτωνω :lol:

Εγώ τα αγόρασα 630ευρώ με τα μεταφορικά και έδωσα άλλα 50ευρώ με τα μεταφορικά για τους αντάπτορες και τα τοποθέτησα μόνος μου.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος λογος για να δωσει καποιος τοσα λεφτα για προβολακια που θα του χρειαστουν (και αν) μια φορα

το χρονο? Γιατι, τα απλα δεν κανουν την δουλεια τους οταν χρειαστει? Οχι για να στραβωνουνε τους αλλους σε καθημερινη βαση.

Βεβαια καποιοι θελουν το αυτοκινητο τους σαν Enterprise.

Γουστα ειναι αυτα.

Συγχρονως θα ακουν τα π........ απο τους αλλους που στραβωνονται και καθοτι παρανομα (μονο σε ειδικες καιρικες συνθηκες επιτρεπονται γι΄αυτο και λεγονται 'ομιχλης') θα εισαι παντα υποψηφιος για τα γνωστα αυτογραφα της αστυνομιας.

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΩΤΟΝ ΕΙΣΑΙ OFF TOPIC!ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΗΔΗ ΑΝΟΙΧΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΡΑΒΩΜΑ(ΚΑΤΣΕ ΨΑΞΕ)!ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ Σ ΑΝ ΣΤΡΑΒΩΝΟΥΝ Η ΟΧΙ!ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ XENON ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΧΑΡΤΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ!!ΤΩΡΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΚΦΕΡΕΙΣ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΟ POST ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΤΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΕΧΕΙ ΚΑΛΩΣ,ΗΔΑΛΛΩΣ...........ΑΑΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝ ΘΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΩΤΟΝ ΕΙΣΑΙ OFF TOPIC!ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΗΔΗ ΑΝΟΙΧΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΡΑΒΩΜΑ(ΚΑΤΣΕ ΨΑΞΕ)!ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ Σ ΑΝ ΣΤΡΑΒΩΝΟΥΝ Η ΟΧΙ!ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ XENON ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΧΑΡΤΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ!!ΤΩΡΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΚΦΕΡΕΙΣ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΟ POST ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΤΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΕΧΕΙ ΚΑΛΩΣ,ΗΔΑΛΛΩΣ...........ΑΑΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝ ΘΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Για νεος στο club κουβαλας πολυ υφος και ποζα.

Αν θες απαντησεις να συμμορφωνεσαι με τους κανονες και να ξερεις να μιλας και προπαντων να ξερεις σε ποιον να μιλας.

Ειδαλλως..τι? Θα μας κανεις και ντα??

Συμμαζεψου οσο ειναι καιρος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το κλειδωνει κανενας moderator να τελειωνουμε??

Και εγω τρωω στραβωμα με τα ξενον αλλα οχι σε τετοιο σημειο και με τετοιο υφακι.

Link to comment
Share on other sites

καλα η δικη η κατασταση γνωστη γιατρεια δεν εχει tongue.gif

εισαι κ απο σαλονικα εχεις αυτοκολλητακι πισω στο τζαμι(εγω το εχω στο πλαι τερμα κατω απο την πισω πορτα) αν σε δω να βαλω τα ξενον τερμα High για να σε χαιρετησω???

Link to comment
Share on other sites

Καλα τα εργατικα ειναι λιγο τσιμπημενα αλλα αν ειναι να κανουν τοση φασαρια, ισως και να δικαιολογουνται.Πιστευω αν προσανατολιστεις σε απλη αλλαγη λαμπων θα ηταν ισως καλυτερη λυση.Εξαλλου δεν ξερω ποση διαφορα θα δεις με τα κατοπτρακια σε σχεση με απλη αλλαγη λαμπων διοτι τα προβολακια χτυπουν πολυ χαμηλα συνεπως στην βραδυνη οδηγηση πιθανον να μη δεις ιδιατερη διαφορα που να αξιζει ολη αυτη τη φασαρια.

Link to comment
Share on other sites

εισαι κ απο σαλονικα εχεις αυτοκολλητακι πισω στο τζαμι(εγω το εχω στο πλαι τερμα κατω απο την πισω πορτα)

τι αυτοκολλητο ρε μουρη??? :huh: :huh:

στην ουσια αχρηστευεις τα προβολακια γιατι η χρηση χενον δεν ενδεικνυται για ομιχλη

Πεστα χρυσοστομε.Το ασπρο φως δεν εχει την αποδοση που εχει το κιτρινο στην ομιχλη.Αδικα κανανε τοσα χρονια κιτρινα φωτα ομιχλης??Αλλα ειναι πολυ καλη καγκουρια

καλα η δικη η κατασταση γνωστη γιατρεια δεν εχει

:D:blink: :blink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Μπας και γλυτωσουμε τα ματακια μας το κανω tongue.gif

Και εσυ ρε μουρη ξενον εχεις?Με σακατεψες τωρα.Εαν ειναι να με χαιρετησεις αναψε τα ολα!!!! :D :D

Edited by ktm25089
Link to comment
Share on other sites

ΑΡΧΙΚΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΠΟΛΥ TON NASO!!ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΠΟΡΙΑ!!ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΜΙΧΛΗ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΜΟΥΡΗ(ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ(ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ))!!ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝ ΤΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΤΟ ΟΛΟ ΠΑΚΕΤΟ(ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ,ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ)...ΑΥΤΟ ΟΛΟ!!ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΖΟΥΜΙ...ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ FORUM,ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ,ΝΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ,ΝΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ POST ΣΑΣ,ΝΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΛΟΣ ΣΑΣ(ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ)!!kirra ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΖΗΤΗΣΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΓΝΩΜΕΣ,ΠΡΩΤΗ ΔΙΚΙΑ Σ,ΑΛΛΑ ΠΡΩΤΟΝ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΓΙΑ ΤΑ 650 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΕΚΦΡΑΣΕΣ ΜΙΑ ΔΙΚΗ Σ ΑΠΟΨΗ,Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΕΚΤΗ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΝΑ ΚΑΝΟΝΑ.......ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΜΕ ΥΦΑΚΙ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΒΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΤΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.ΤΡΙΤΟΝ ΚΟΥΦΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΦΕΝΕΣΑΙ(ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΛΙ...),ΔΕΝ ΣΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΑ....ΤΕΤΑΡΤΟΝ ΠΟΙΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ???ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΝΑ ΝΑ ΣΥΜΑΖΕΥΤΩ ΚΙΟΛΑΣ??Η ΜΑΝΑ Μ ΕΙΣΑΙ(+ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΟ ΜΕΛΟΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ.......)???Ο ΠΑΤΕΡΑΣ Μ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ...ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΥΜΑΖΕΥΤΕΙΣ ΕΣΥ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΣ ΣΩΣΤΑ???ΓΙΑ ΣΚΕΨΟΥ ΛΙΓΟ...ΣΥΝΕΧΙΖΩ...mourh...ΤΗΝ ΠΗΡΕΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ(ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΜΑΙ)..ΕΠΟΜΕΝΟΣ...ktm...ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΜΕΛΟΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η kirra,ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΕΝΑ PM ΣΕ ΕΝΑ MODERATOR ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ...ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΣΑΙ...ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ....ΚΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΕΠΕΙΔΗ Η kirra ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΤΗΝ ΩΡΙΜΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΦΡΑΣΕΙ ΔΙΚΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗ.....ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΖΟΥΝ!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΙΔΙ ΕΙΜΑΙ(ΕΧΩ ΑΥΤΟΓΝΩΣΙΑ)!!ΔΕΝ ΖΗΤΑΩ ΤΠΤ.ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ XENON ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΡΧΙΚΑ ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ Η ΠΑΝΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΟΨΟΥΝ ΤΟΝ Κ....ΓΤ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΑΙ ΤΟΣΟ ΘΕΜΑ...ΕΧΕΙ ΗΔΗ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ/ΤΑ...ΓΤ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ????ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΠΕΙ Ο ΕΓΩΙΣΜΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ...ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΗΔΑΛΛΩΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΑΣΚΟΠΟ.....ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

turbomaki,

δεν ηθελα να δειχτω καθολου.Απλα μια ερωτηση σου κατεληξε σε καυγα και για αυτον και μονο τον λογο ειπα μπας και το κλειδωσει κανενας moderator.

Οσο για τα ξενον ο καθενας κανει οτι θελει σε αυτην την χωρα χωρις να υπολογιζει τον διπλανο του.Εκανα πολλα ποστ σε σχεση με αυτο.Αλλα η απαντηση σου ηταν αφοπλιστικη θα ελεγα.Ο κλασσικος ελληνας.

Μουρη πουλα οσο θες.Προβλημα σου.Αλλα δεν εχεις κανενα δικαιωμα να ενοχλεις τους απεναντι και τους μπροστα σου με αυτου του τυπου τις ΚΑΓΚΟΥΡΙΕΣ.Το βασικο σε μια κοινωνια ειναι ο αλληλοσεβασμος.Ετσι?Κανω κανα λαθος?Και εισαι και παρανομος.Εαν δεν κανω λαθος!!

Link to comment
Share on other sites

και τιμες γερμανιας.βαλε 10% ακομα πανω.

1Κ0941699C HALOGEN FOG LAMP SET 55.63eyro

1K0941700C HALOGEN FOR LAMP SET 55.63eyro

1k0853665AD9B9 FOG LAMP GRILLE LEFT 7,20e

1k085366R9B9 FOG LAMP GRILLE RIGHT 7,20e

απο οτι ξερω δεν θελεις προφυλακτηρα,και εαν εχεις euroswitch αυτον που δειχνει δηλαδη φωτα ομιχλης και τραβιεται προς τα εξω δεν θες και διακοπτη.Εργατικα δεν ξερω ποσο.Θα χρειαστεις μονο καλωδια για συνδεση απο το CECM και κωδικοποιηση απο το vag-com.Το προβολακι ειναι με λαμπα αλογονου.Εαν θες ξενον προσθεσε το κιτ στην τιμη

Καλο στραβωμα στους συμπολιτες σου!!

Link to comment
Share on other sites

@turbomaki

κοιτα ο νασος ειναι καλο παιδι ενω (η) KIRRA ειναι αρχαιος θεος (of death)των γιαπωνεζων ιστορικα παντα tongue.gif

κ κτμ ειναι ενας ψυχακιας που κυνηγαει τους παντες με το ροπαλο να βγαλουν τα χενον

τωρα σοβαρα αν βαλεις χενον προβολακια μην τα αναβεις ολα το βραδυ(προβολακια κ φωτα χενον)γιατι θα πεχτει τρελο στραβωμα με τους μπροστινους σου κ δεν ειναι τπτ να σε αφησουν να περασεις κ μετα να σου αναβουν την μεγαλη σκαλα το εχω δει αρκετες φορες κ πεζει να ηταν ο κτμ αυτος που το εκανε.. κ γενικα μην αναβεις προβολακια χωρις λογο (εκτος αν θες να το παιξεις λιγο μουρη εκει παω πασο χαχαχαχα)

@ktm

εννοω το αυτοκολλητακι του club πως θα καταλαβω οτι εισαι μελος αν δεν δω κανα ροπαλο να ανεμιζει επειδη εχω χενον?

πλακα πλακα δεν σε εχω δει σε καποια συναντηση...

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΕ KTM ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΚΡΙΒΩΣ(ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ)!!ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ Ο ΑΛΛΗΛΟΣΕΒΑΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ,ΝΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ(ΑΚΡΑΔΑΝΤΑ) ΚΑΙ ΦΕΡΟΜΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΘΝΗΚΕΣ(ΕΚΕΙ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΤΡΕΛΕΣ tongue.gif ),ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΠΩΣ ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΟΣΟ XENON ΤΟΣΟ ΑΡΕΣΟΥΝ ΣΕ ΜΕΝΑ...ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΩΤΑ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΣΤΡΑΒΩΜΑ ΚΛΠ ΚΛΠ..ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ ΩΣ ΠΡΟΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΞΕΧΑΣΑ..ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥΝΟΥ ΠΑΠΑ ΕΥΥΑΓΕΛΙΟ...ΚΟΙΤΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΟΣΟΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΜΕ ΕΞΑΤΜΗΣΕΙΣ,ΜΕ ΦΩΤΑ,ΜΕ ΜΕ ΜΕ ΜΕ.....ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ.ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΤ...ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΑΝ ΤΥΦΛΩΣΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΓΙΑ 3 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ????ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΤΥΦΛΩΣΩ(ΕΝΑ ΑΣΠΡΟ ΦΩΣ ΘΑ ΔΕΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ,ΑΥΤΟ ΟΛΟ)!!ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΙΝ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΤΑ XENON ΟΡΓΩΣΑ ΟΛΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΕΠΕΣΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΔΙΚΕΣ Σ....ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΣΕ ΟΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΕΓΩ...ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΟΠΩΣ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΑ ΔΙΠΛΩΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ,ΟΠΩΣ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΓΙΑ ΕΛΕΝΧΟ ΚΙΝΙΤΗΡΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟΥΣ ΜΕ ΕΞΩΘΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΤΑ ΙΔΙΑ....ΟΠΟΤΕ ΜΙΑ Η ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ....ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΧΩΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΥΤΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΡΑΣ ΚΑΜΙΑ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΘΟΡΥΒΟ ΓΤ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΥ ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ :D :D :rolleyes: :rolleyes: :D ΦΙΛΕ mourh ΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΜΟΥΡΗ ΤΑ ΘΕΛΩ ΔΙΟΤΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΜΙΧΛΗ ΟΠΟΤΕ........ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΑΝΑΒΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΝΟΕΙΤΑΙ(ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΚΡΑΙΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΤΜ :Dtongue.gif:Dtongue.gif )!!!!!! ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ,ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΤΜ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΟ ΣΤΡΑΒΩΜΑ!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ(ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ))!!!!ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΖΟΥΜΙ...ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ FORUM,ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ,ΝΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ,ΝΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ POST ΣΑΣ,ΝΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΛΟΣ ΣΑΣ(ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ)!!kirra .ΤΡΙΤΟΝ ΚΟΥΦΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΦΕΝΕΣΑΙ(ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΛΙ...),ΔΕΝ ΣΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΑ....ΤΕΤΑΡΤΟΝ ΠΟΙΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ???ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΝΑ ΝΑ ΣΥΜΑΖΕΥΤΩ ΚΙΟΛΑΣ??Η ΜΑΝΑ Μ ΕΙΣΑΙ(+ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΟ ΜΕΛΟΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ.......)???Ο ΠΑΤΕΡΑΣ Μ .ΚΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΕΠΕΙΔΗ Η kirra ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΤΗΝ ΩΡΙΜΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΦΡΑΣΕΙ ΔΙΚΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗ.....ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΖΟΥΝ!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΙΔΙ ΕΙΜΑΙ(ΕΧΩ ΑΥΤΟΓΝΩΣΙΑ)!!ΔΕΝ ΖΗΤΑΩ ΤΠΤ....ΕΧΕΙ ΗΔΗ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ/ΤΑ...ΓΤ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ????ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΠΕΙ Ο ΕΓΩΙΣΜΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ...ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΗΔΑΛΛΩΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΑΣΚΟΠΟ.....ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ!!!!

Κουφαλα??? Οχι εχω κανει σφραγισμα!

Ποια νομιζεις οτι εισαι?? Ποιος, θα ηταν το σωστο.

Μια χαρα παιδι εισαι.Ποιος το αμφισβητησε??

(το 'ειδαλλως' γραφεται με 'ει', φιλικα παντα!!)

Link to comment
Share on other sites

Οχι εξατμιση δεν φοραω.Και δεν θα βαλω.Κανει πολυ φασαρια για τα χιλιομετρα που κανω.σε 5 μηνες εχω 18.000.Απλα τα ξενον τα θεωρω επικινδυνα προς τους αλλους και για εσενα χωρις να το καταλαβαινεις.Διαβασε αυτο http://www.mybike.gr/lofiversion/index.php/t20412.html το εχω ξαναβαλει πολλες φορες.

Να σου πω την αληθεια ηθελα και εγω ξενον.Τελικα μετα απο ολα αυτα μαζευω λεφτα να παρω μεταχειρα τα μανισια που ειναι και εμφανισιακα πανεμορφα.Πιο πανω σου εδωσα κατι τιμες για να εχεις τον μπουσουλα.Κανε οτι καταλαβαινεις.

κτμ ειναι ενας ψυχακιας που κυνηγαει τους παντες με το ροπαλο να βγαλουν τα χενον

:D :D :rolleyes: :rolleyes: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

θα τρομαξεις τον κοσμο ρε συ!!!Ακου ψυχακιας!!!Ροπαλο πλακα-πλακα εχω ενα του μπειζμπολ.Λες να το βαλω στο αμαξι??εχεις δει κατι περιεργα αυτοκολλητα που λενε ΕΙΜΑΙ ΓΑΙΔΑΡΟς ΚΑΙ ΠΑΡΚΑΡΩ ΟΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΩ?Θα κανω κατι αντιστοιχο :rolleyes: :rolleyes:

Ηταν να ερθω στηνθεσσαλονικη αλλα δεν μπορεσα λογο δουλειας.Την επομενη φορα

Link to comment
Share on other sites

οταν σκασεις μυτη σε καμια συναντηση ζητα κανενα αυτοκολλητακι του vwclub κ κολλα το στο αμαξι σου..

εχω κ εγω μπαστουνι του μπειζμπολ κ του γκολφ γιαυτο κ πηρα γκολφ tongue.gif

σορρυ οφτοπικ

Link to comment
Share on other sites

Κουφαλα??? Οχι εχω κανει σφραγισμα!

Ποια νομιζεις οτι εισαι?? Ποιος, θα ηταν το σωστο.

Μια χαρα παιδι εισαι.Ποιος το αμφισβητησε??

(το 'ειδαλλως' γραφεται με 'ει', φιλικα παντα!!)

NAI....ΦΙΛΕ(ΠΑΝΤΑ) kirra ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΕΝΟΣ ΕΙΣΑΙ...ΚΑΙ ΝΑ ΜΥΡΙΣΩ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΠΑΛΙ ΤΠΤ...ΕΙΠΑΜΕ ΛΟΓΩ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΥΝΧΩΡΟΥΝΤΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ....ΤΕΣΠΑ ΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΛΟΓΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ Σ...ΑΛΛΑ ΟΚ...ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΠΑΣΟ....ΕΣΥ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΛΥΘΗΚΕ Η ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ....ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!!

ΦΙΛΕ ΚΤΜ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΠΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ(ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΑ),ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΩΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΑ ΜΕΣΑ(ΛΕΦΤΑ) ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ(ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΑΛΙ...ΓΤ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΥΤΑ ΣΤΗΝ ΦΟΤΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ BI-XENON,ΠΟΥ ΣΤΑ AUDI,ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΟ ΕΧΟΥΝ 1150)....ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΛΑ(ΚΑΙ 'ΣΕΙΣ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΤΕ) ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΓΤ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΕΧΟΥΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.....

ΦΙΛΕ mourh ΑΝ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΝΑΦΕΡΟΤΑΝ ΣΕ ΜΕΝΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΑΣΑ(ΑΝ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΤΣΙ) ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΛΔ ΜΙΑ ΠΛΑΤΙΑ ΜΑΥΡΗ ΓΡΑΜΜΗ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΤΟΝ ΜΕΣΑ...ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΕΠΕΡΝΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΧΟΜΟΥΝ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ..ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΗΜΕΡΑ...ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΙΧΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΤΗ...ΟΠΟΤΕ....ΜΙΑ ΑΛΛΑ ΦΟΡΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ!!!!!ΕΙΔΑΛΛΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΣΟΡΡΥ ΚΑΙ ΓΩ ΓΙΑ ΤΟ OFF TOPIC

tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Turbomaki...

εκτος απο τα xenon ...που στραβωνουν....

το ιδιο κανεις και οταν γραφεις με κεφαλαια!!!

Θα μας φορεσεις γυαλια πριν την ωρα μας..... tongue.gif

Επίσης τα κεφαλαία δηλωνουν και εντονο υφος - Φωνή!!

Μηπως εισαι φωνακλάς? tongue.gif

φιλικά πάντα....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.