Jump to content
Guest Stoilas

Videos Που Βρίσκουμε Στο Internet

Recommended Posts

ayth h pista ag pt2 vw μονο ευθεια κ μια στροφη εχει?

http://video.google.com/googleplayer.swf?d...639229492036139 evo 9 500ps xtypaei sta 180milia konta 300km glaro...

polo 16v me yaris 1500

http://www.youtube.com/watch?v=mtzFTMEVIQY...ted&search= to swse

r32 nfs carbon 2.212.200 pontous εν ολιγης συνεχομενο drift σε ολη την πιστα

Edited by kage
Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=DjGPipy_zcE...ted&search= :D

Δεν ξερω αμα το εχετε δει αλλα εγω φρικαρα :lol:

το βλάκα, αντί για θερμομονωτικό είχε βάλει ηχομονωτικό, είναι αυτό το μαύρο κάλλυμα που έχουν τα καπώ από την μέσα πλευρά, και αυτός το έβαλε εκεί που δεν έπρεπε νομίζοντας ότι εξυπηρετεί σαν ασπίδα :blush::thumbsup::lol: :lol: αυτό που νομίζουν οι περισσότεροι

Τα γρήγορά αμάξια καίγονται ωραία πάντως :lol:

Link to comment
Share on other sites

το βλάκα, αντί για θερμομονωτικό είχε βάλει ηχομονωτικό, είναι αυτό το μαύρο κάλλυμα που έχουν τα καπώ από την μέσα πλευρά, και αυτός το έβαλε εκεί που δεν έπρεπε νομίζοντας ότι εξυπηρετεί σαν ασπίδα :lol: :lol: :lol: :lol: αυτό που νομίζουν οι περισσότεροι

Τα γρήγορά αμάξια καίγονται ωραία πάντως :lol:

Κριμα το golfaki :(

αλλα και αθτος ο μ@@@@ :lol::lol::lol::lol::lol:;):lol:;):lol::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

εχω διαβασει οτι αν ειχε κλειστες τις πορτες θα καιγοταν πιο αργα λογο οξυγονου π θα εξαφανιζοταν με την φωτια..να εσβηνε το κοβω χλωμο.

αυτος αραγε να ειναι ενας καλος τροπος για αποζημιωση απο φωτια?πως παει στις ασφαλειες αυτο?

Link to comment
Share on other sites

ριξτε και μια ματια σε αυτη την υπενθημηση

Υ.Γ. διτε και τον μ@λ@κ@ με το τζιπακη στο replay απο που παει να περασει :angry2::Dnew_grrrr.gif

και η μεγαλυτερη καταδιωξη στην ιστορια tongue.giftongue.gif

το θελω αυτο το

:D:wub:

:blink:

o my GOD :baby:

το καλυτερο

με ατυνομια που εχω δει ποτε :rolleyes: Edited by tetzas
Link to comment
Share on other sites

Ενας παπους με προβλημα στα αυτια παει να παρκαρει το fiat

1272bf98-9af4-4d2c-88db-9898011f7374.jpgClick here to see Videohref="http://videos.streetfire.net/video/1272bf98-9af4-4d2c-88db-9898011f7374.htm" target="_blank">Click to see Video</a>

Link to comment
Share on other sites

Το έχω δεί και μου είχε σηκωθεί η τρίχα κάγκελο :lol: γιατί όποτε περνάω από εκεί σπάνια έχω λιγότερα από 160 με 170 χλμ/ωρα :lol:

Για όποιον δεν έχει καταλάβει είναι στην έξοδο της Αττικής οδου μετά τον ALPHA νομίζω όπως έρχεσαι από αεροδρόμιο :lol:

Edited by drspeed
Link to comment
Share on other sites

what the @@@@@@@ :rolleyes:^_^rocket.gifupyours.gifmachinegun.gif :ph34r: protest.gif:rolleyes:shockgun.giffire.gifpopeye.gifdead.gifwithstupid.gifthumbsdown.gif:whistling:worthy.gifnew_killother.gifnew_killpc.gifnew_grrrr.gifnew_spam.gifnew_sugkrotima.gifnew_wasntme.gifnew_rtfm.gif

αν σκότωνε κανένα θα είχε μια καλή δικαιολογία, αφού αν έβγαινα στην επομενή έξοδο και ξαναέμπαινα Αττική θα ξαναπλήρωνα διόδια. :rolleyes: Προφανώς ξεχάστηκε να βγεί στην έξοδο του.

Edited by giannispolo
Link to comment
Share on other sites

αν σκότωνε κανένα θα είχε μια καλή δικαιολογία, αφού αν έβγαινα στην επομενή έξοδο και ξαναέμπαινα Αττική θα ξαναπλήρωνα διόδια. :rolleyes: Προφανώς ξεχάστηκε να βγεί στην έξοδο του.

το θεμα ειναι οτι εκανε ολοκληρη ιστορια για να γυρησει πισω αντι να κανει το ποιο απλο να βαλει οπισθεν και να κανει πισω :whistling:^_^:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι...

Ότι και να πεί κανεις είναι λίγο....

Enjoy......

worthy.gifworthy.gifworthy.gif

ειναι παντως λιγο ταλαιπωρια για τους πισω επιβατες tongue.gif

απλα κορυφαιο (θελω ενα)

Edited by tetzas
Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι...

Ότι και να πεί κανεις είναι λίγο....

Enjoy......

worthy.gifworthy.gifworthy.gif

απλά upyours.gif

θα ΈΡΘΕΙ εΛΛ¶ΔΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ERΓΑΛΕΊΟ?

χαχαχ το κορυφαίο απ'ολο το Video αν εξαιρέσει κάποιος τα R32 tailights, το bigger front mounted intercooler , bigger clutch system και τα συναφή ήταν αυτό που είπε για τους πίσω επιβάτες, τα "oh shit-handles" δλδ χερούλια για χρήση για τους πίσω επιβάτες σε περίπτωση που "τα κάνουν πάνω τους" με οδηγό κανένα υποψιασμένο.. xaxaxx πολύ γέλιο. :rolleyes:

Ενα μπράβο στους Cali TUNERS και στην APR :lol:

Edited by giannispolo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.