Jump to content
Golfara_Patra

Golfaki Μου Με Καινούρια Ζαντολάστιχα

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους.

Το Golfaki μου (μοντέλο 09/2008) 1.4 140ps GT Sport.

Έχουν προστεθεί φιμέ 2 σκάλες Lumar, turbotimer Apexi, και πρόσφατα Ζάντες OZ Superturismo GT 17' και λάστιχα 225/45/17 Michellin Pilot Sport3.

Κάθε άποψη καλοδεχούμενη!

- Golf 1

- Golf 2

Φιλικά,

Κώστας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Το Golfaki μου (μοντέλο 09/2008) 1.4 140ps GT Sport.

Έχουν προστεθεί φιμέ 2 σκάλες Lumar, turbotimer Apexi, και πρόσφατα Ζάντες OZ Superturismo GT 17' και λάστιχα 225/45/17 Michellin Pilot Sport3.

Κάθε άποψη καλοδεχούμενη!

- Golf 1

- Golf 2

Φιλικά,

Κώστας.

πολυ ωραιο φιλε να το χαιρεσαι!

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω, με λίγο χαμήλωμα θα έδειχνε...αλλά δεν νομιζω να το χαμηλώσω γιατί δεν θέλω να βάλω μόνο ελατήρια..αν το χαμηλώσω θα τα αλλάξω όλα..

@panos18 αδερφακια ζάντες, πιο αγριεμένο το δικό σου, εγω το ήθελα πιο light 8)

Link to comment
Share on other sites

κατά την γνώμη μου θα ήταν καλύτερες οι ultralegera,όχι ότι αυτές είναι άσχημες,προς θεού,όσο για το χαμήλωμα το αυτοκίνητο θα είναι άλλο!στρίψιμο σαν τρένο και πολύ σταθερό το αυτοκίνητο,βεβαια αυτό έχει και ένα τίμημα,πιο σκληρό το αυτοκίνητο,πιο πολλά χτυπήματα και μακριά από λακκούβες!!!

<<Απαγορευεται η χρηση Greeklish>>

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

3 πραγματα!

1 αλαζεις χρωμα!

2 ελατιρια χαμ.!

3 βαφης δαγκανες!

περιμενουμε νεες φωτο!

κοστος, 200ε πεττας για ζαντες

100ε μτχ ελατ.

30ε δαγκανες!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!! Ευχαριστώ για τα σχόλιά σας και τις όποιες διευκρινήσεις!

@kostasx69 : Δεν βαφω τις ζάντες γιατί δεν μου αρέσουν βαμμένες αλλά όπως τις αγόρασα!Επίσης θεωρω ψιλοκαγκουρια να βαψω τις δαγκάνες! Οταν μπορεσω θα βαλω κατι Brembo αλανιαρικα που εχω παρει μάτι!

Όσον αφορά το χαμήλωμα θα δείξει πιο ωραίο, αλλά δεν το χαμηλώνω γιατί με ενδιαφερει πιο πολυ η άνεση στα ταξιδια μου...(να μην κοπαναει)

@dimitris s. : Thnx!!

Φιλικά,

Κώστας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!! Ευχαριστώ για τα σχόλιά σας και τις όποιες διευκρινήσεις!

@kostasx69 : Δεν βαφω τις ζάντες γιατί δεν μου αρέσουν βαμμένες αλλά όπως τις αγόρασα!Επίσης θεωρω ψιλοκαγκουρια να βαψω τις δαγκάνες! Οταν μπορεσω θα βαλω κατι Brembo αλανιαρικα που εχω παρει μάτι!

Όσον αφορά το χαμήλωμα θα δείξει πιο ωραίο, αλλά δεν το χαμηλώνω γιατί με ενδιαφερει πιο πολυ η άνεση στα ταξιδια μου...(να μην κοπαναει)

@dimitris s. : Thnx!!

Φιλικά,

Κώστας.

συντομα θα θελουν βαψιμο λογο δρομον και πεζοδρομιον

να νιοθω καγκουρας που εχω στο gti κοκκινες δαγκανες?

τα ελατηρια ειναι με λιμπρες περνις ενα χαμιλο και μαλακο!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Το Golfaki μου (μοντέλο 09/2008) 1.4 140ps GT Sport.

Έχουν προστεθεί φιμέ 2 σκάλες Lumar, turbotimer Apexi, και πρόσφατα Ζάντες OZ Superturismo GT 17' και λάστιχα 225/45/17 Michellin Pilot Sport3.

Κάθε άποψη καλοδεχούμενη!

- Golf 1

- Golf 2

Ποσο πηγαν οι ζαντες φιλε μου?

Φιλικά,

Κώστας.

Link to comment
Share on other sites

kostasx69 Δεν σου ειπα να νιώθεις κάγκουρας για τις κόκκινες δαγκάνες. άλλο όμως να εχεις GTI και brembo και άλλο να έχεις 1,4 GT (όπως εγώ) και να βάψεις τις δαγκάνες για να μοιάσεις του GTI

όπως και να 'χει, γούστα είναι αυτά, και πάλι βαψιμο οι ζάντες για τους λόγους που ανέφερες δεν νομίζω ότι είναι πολύ λογικό αν προσεχεις που και πως πας.

Τα ζαντικά μαζί με καινούρια λάστιχα 225/45/17 Michellin Pilot Sport3 1500 γιούρος. και μου πηρε τα δικα μου ζαντολαστιχα για 300, άρα έδωσα 1200 :hyper:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.