Jump to content
yositosi

Θόρυβος Από Διακοσμητική Επένδυση

Recommended Posts

Σε εσένα έχουμε να περάσουμε και την εισαγωγούλα αρχηγέ!! :tongue:

Δεν το πηρα αποφαση ακομα..... :whistling: Την βλεπω καθε πρωι οταν μπαινω στο σπιτι..

Link to comment
Share on other sites

Δεν το πηρα αποφαση ακομα..... :whistling: Την βλεπω καθε πρωι οταν μπαινω στο σπιτι..

....βαλ της ενα βασιλικο θα δειξει τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!

....βρε βαλ το να τελειωνεις!!!!!!!

.....σιμο οποιος σπασει πληρωνει!!!!!......ειμαι μεσα!!!!!!! :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από την πλάκα, μπορώ να τα κάνω! Αν φτιάξει ο καιρός μπορούμε να το συνδυάσουμε και με ένα ωραίο μπάρμπεκιου για να πέσει και γέλιο!

Στο αριστερό φλεγόμενο καζάνι μου τα μπριζολάκια, και στο δεξί φλεγόμενο καζάνι μου τα παντσετάκια! Σουβλάκια και λουκάνικα ξέρετε που να τα βάλετε :whistling:

* ΣΟΒΑΡΑ όμως μπορώ!

Μου άνοιξες την όρεξη Σίμο και είμαι σε δίαιτα.:growl:

Όσο για την επένδυση έχω βγάλει και βάλει 5 φορές μέχρι τώρα τελείως αναίμακτα άρα μην ψαρώνετε από τα λόγια του Σίμου.:tongue:

Λέω να του παραδώσω σιγά - σιγά τα σκήπτρα μιας και τον βλέπω να ψάχνεται πολύ με την αλουμινένια επένδυση.:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο, πήρα λίγο τα πάνω μου και το χώνεψα γιατί είδα την παρουσίαση του δικού σου, το οποίο πολύ απλά είναι πολύ όμορφο! :thumbsup: (μόνο το τιμονάκι τσιρίζει ότι θέλει να φύγει :whistling: )

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο, πήρα λίγο τα πάνω μου και το χώνεψα γιατί είδα την παρουσίαση του δικού σου, το οποίο πολύ απλά είναι πολύ όμορφο! :whistling: (μόνο το τιμονάκι τσιρίζει ότι θέλει να φύγει :afro: )

Αχ τι μου το θύμισες πάλι!!!Μαχαιριά στην καρδιά!!!:zoro:

Είχα βρει τιμόνι με αερόσακο πριν ένα τρίμηνο, το τοποθέτησα μόνος αλλά δεν υπολόγισα ότι επειδή ο δικός μου αερόσακος είναι 2 σταδίων και αυτός που έβαλα 1 ότι θα μου άναβε το λαμπάκι του αερόσακου.:growl:Και έτσι έμεινα με το τιμόνι στο χέρι.Ψάχνω από τότε αερόσακο με 2 σκάστρες και δεν βρίσκω τίποτα στο ebay.:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Mε βάση το ΕΤΚΑ γύρω στα 700 ευρώ.Για μένα είναι απαγορευτικό το κόστος αν αναλογισθείς ότι βρίσκω ολοκαίνουριο ενός σταδίου όμως με 100+ ευρώ και free shipping.Για μεταχειρισμένο δεν το συζητάω αν δεν είναι από αυτοκίνητο το οποίο γνωρίζω προσωπικά.Υπάρχει βέβαια και το ενδεχόμενο αφού το ψάξω αρκετά ν΄αλλάξω τον εγκέφαλο του αερόσακου έτσι ώστε να εναρμονιστεί με τα νεότερα μοντέλα και να μπορώ να χρησιμοποιήσω τον αερόσακο ενός σταδίου.Προς το παρόν υπομονή με το τετράκτινο κουμπούρι.:roadrage:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.