Jump to content
thodoris10

Golf 1.4 Fsi

Recommended Posts

και γι 'αυτον εχουμε λυτρωση...ειμαι πρωτων πυλων για να κομπρεσαρο την αμεγκεουμπα..και μετα φλερταρω με τα εφταμισι κατσικια και 150 ροπααααα...

Link to comment
Share on other sites

και γι 'αυτον εχουμε λυτρωση...ειμαι πρωτων πυλων για να κομπρεσαρο την αμεγκεουμπα..και μετα φλερταρω με τα εφταμισι κατσικια και 150 ροπααααα...

ασε με να φανταστω...εισαι εφοπλιστης βενζιναδικων!η αμεγκεουμπα ειναι ΑΛΛΟΥΥΥΥΥΥΥ

Link to comment
Share on other sites

αυτο περσυ ειχε 50000χμ φετος πως γινετε να εχει 14000???με οπισθεν το παει....θεος φυλαξει!!

αυτο ουτε εγω το προσεξα,κ δε το εχω δει κ να κυκλοφορει ποτε γενικως ειτε κανονικα ειτε με την οπισθεν στη θεσσαλονικη...hyper.gif!!!!α,κ παιζει να το πουλαει εδω κ κανα 3χρονο.....

Link to comment
Share on other sites

ειμαι μπατηρης αποτυχημενος με ενα μεγαλο ελατωμα...τα καλα αυτοκινητα..αλλα δυστηχος στο αλλαδισταν τα γουστα τα λουσα και οι γυναικες...πληρωνοντε!!

Link to comment
Share on other sites

γιαυτο εγω θα παρω ενα Ninja kawa να λυτρωθω! :sorcerer: χαχαχαχαχα

για καλο τα γραφεις αυτα τωρα?????????ε?εγω τωρα ψαχνω για κανα kawa αλλα Z 750 09 για να μην ποναει κ η μεσουλα μου απο το σκυψιμο στο νιντζα......!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αν σε ενδιαφερει σε 2λιτρο νομιζω ειναι σοβαρη περιπτωση αυτο.μην σε ξεγελα το 2λιτρο..καιει αερα!!πριν το gti ειχα τετοιο.για ενα χρονο απο το 2004 εως το 2005..ωραια χρονια τοτε 6 λιτρα μεση καταναλωση σε ταξιδι!! http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/classifieds/cars/view/1189736/

μετα ακολουθει αυτο το οποιο μην πιστεψεις χλμ...αλλα φαινεται καθαρο..ριξ του μια ματια..http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/classifieds/cars/view/1306783/

μονο σε γκολφ σε ενδιαφερει??υπαρχουν πολυ αξιολογα αμαξια και περα απο το γκολφ να ξερεις.

Θέμα γούστου ειναι το Golf και αποθημένου κατα καποιο τρόπο. Δεν αμφιβάλω οτι θα καίει λιγότερο έχει όμως και παγια έξοδα πολύ περισσότερα απο 1600 και δεν με παιρνει. Θέλω να αποφύγω τα πάγια έξοδα!!!

Link to comment
Share on other sites

γιαυτο εγω θα παρω ενα Ninja kawa να λυτρωθω! :hyper: χαχαχαχαχα

εσυ κατσε καλα!εχεις εξοδα μετα το πασχα!!!περιμενουμε νεα σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.