Jump to content

Recommended Posts

Ωρα λοιπον για να δειξω κ εγω το δικο μου μαυρο διαολακι... GOLF V TSI 140 ps trendline. 1/2007.. να πως αγοραστηκε..

007vjv.jpg

Uploaded with ImageShack.us

κ ετσι ξεκινησε η ιστορια του....πρωτα ζαντες voltec t6 me pirelli 225/40/18 5ποντα ελατηρια χαμηλωματος apex.

041v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

αργοτερα προφυλακτηρας look gti με hella μαυρα φαναρια + φιμε μεμβρανες της foliatec.

06022011309.jpg

Uploaded with ImageShack.us

πισω προφυλακτηρας gti με χειροποιητο τελικο

sdc10509w.jpg

Uploaded with ImageShack.us

ο οποιοσ τελικα αντικατασταθηκε με αυτον του R32 παλι με χειροποιητο τελικο Blueflame style

31122010277.jpg

Uploaded with ImageShack.us

τα πατουμενα του αλλαχτηκαν με ΜΑΚ WHEELS xlr 225/40/18 και continental SP3

Link to comment
Share on other sites

Ωρα λοιπον για να δειξω κ εγω το δικο μου μαυρο διαολακι... GOLF V TSI 140 ps trendline. 1/2007.. να πως αγοραστηκε..

007vjv.jpg

Uploaded with ImageShack.us

κ ετσι ξεκινησε η ιστορια του....πρωτα ζαντες voltec t6 me pirelli 225/40/18 5ποντα ελατηρια χαμηλωματος apex.

041v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

αργοτερα προφυλακτηρας look gti με hella μαυρα φαναρια + φιμε μεμβρανες της foliatec.

06022011309.jpg

Uploaded with ImageShack.us

πισω προφυλακτηρας gti με χειροποιητο τελικο

sdc10509w.jpg

Uploaded with ImageShack.us

ο οποιοσ τελικα αντικατασταθηκε με αυτον του R32 παλι με χειροποιητο τελικο Blueflame style

31122010277.jpg

Uploaded with ImageShack.us

τα πατουμενα του αλλαχτηκαν με ΜΑΚ WHEELS xlr 225/40/18 και continental SP3

και ποσσα αλογα σου ειναι τωρα φιλε???

Link to comment
Share on other sites

Να το χαίρεσαι Theo.:whistling:

Σ ευχαριστω πολυ Στελιο!!!! και εσυ το ιδιο για το δικο σου το πιπινι.

mods το ενα θεμα μονο ειναι ολοκληρομενο. δεν ξερω πως βγηκε δυο φορες.ας το δει καποιος παρακαλω ωστε να παραμεινει το ολοκληρο..ευχαριστω

Edited by Theos GT
Link to comment
Share on other sites

Μιας και πρόκειται για μια ολοκληρωμένη παρουσίαση, το θέμα κλειδώνει και θα ανοιχθεί μόνο με αίτημα του δημιουργού του, εφόσον θα έχει κάτι νεότερο να συμπληρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.