Jump to content

Recommended Posts

Λοιπον θα μιλησω τελειως αντικειμενικα κι οχι υποκειμενικα βασει φιλιας ή γνωριμιων....

Μιλησα και γενικα γιατι χαλασε ενα ωραιο topic πολυ ενδοιαφερον, αλλα και ειδικα βασει των διαφορων χαρακτηρισμων απο την εκατερωθεν πλευρα.... Ειλικρινα δεν τιμα κανεναν το να αναλωνεστε συνεχως για πραγματικα ασυναρτησιες.... Δεν ειστε και μικροι σε ηλικια, οποτε σας διακατεχει η λογικη...

Τελειωστε εδω την οποια παρεξηγηση και προχωρηστε παρακατω....

Link to comment
Share on other sites

γιωργο φιλε μαλλον εχεις μπερδεψει τα πραγματα κατα την γνωμη μου δεν υπαρχει περιπτωση να εχεις περασει EVO με τιποτα εαν το πατουσε ταπα μην τα ισοπεδωνουμε ολα ελεος κι εγω εχω passat cc και εδωσα 36.000 ευρο αλλα οχι οτι το δικο μας ειναι καλυτερο και πιοτηκοτερο απο το A5 ελεος αν ηταν δεν θα εκανε τοσα λεφτα θα εκανε 30.000 ευρο,το αμαξι μας ειναι ναι μεν ψυλα σε ποιοτητα και πολυ ομορφο αλλα ως εκει.

και κατι ακομα δεν εχεις το υπεραυτοκινητο (ναι εχει γκαζι αλλα μεχρι εκει), και ποτε δεν θα γινει ποιο ΓΡΗΓΟΡΟ και ποιο ανταγωνιστηκο απο κανενα αλλο αμαξι παρα μονο απο τα ιδια κυβικα (σε κατηγορια-βαρος) αμαξια.

τωρα αν εχεις εσυ 320 αλογα και τα πατας με εναν που εχει 220 και 260 ναι οκ αλλα αν ειναι στα ιδια με σενα και 20-30 παρα κατω αστο χαιρετατον με συνιαλο γιατι θα εισαι απο πισω του.

επομενος χαλαρωσε ρε γιωργο λιγο αν ειναι δυνατον φιλικα παντα ολα αυτα μην με παρεξηγεις αν ειναι να το κανω κι εγω κ04 και να το παω στην φορμουλα δεν το λεω ειρωνικα αυτο απλα καποια πραγματα δεν γινοντε απο την φυση τους ας ειμαστε αντικειμενικοι σε καποια πραγματα και να βλεπουμε την πραγματικοτητα ποια ειναι..

Xωρίς να θέλω να κάνω τον κακό προς τους κατόχους των C.C και A3 1.8 TFSI με stock turbo,αλλά γιατί τόοοοση αμφισβήτηση σε αυτοκίνητο με big turbo;;; Έχω την εντύπωση ότι μια παρόμοια συζήτηση για το τάχα "άσκοπο" και της τοποθέτησης K04, είχε γίνει πριν 2,5 μήνες όταν κάποιος από εσάς [νομίζω ο souls ;] έλεγε εμμέσως πλην σαφώς ότι Κ03 και Κ04 "πάνε περίπου το ίδιο", πράγμα που και τότε είχαμε πει με επιχειρήματα ότι δεν έστεκε αφού έτσι ήταν σαν να υποτιμούσαμε τη νοημοσύνη και των μελετητών του project. Γιατί το CC K04 να μη "ρίχνει" στα ψηλά σε ΕVO, STI, FOCUS RS, ακόμα κι όταν τουλάχισστον τα 2 πρώτα 4κίνητα είναι 1ου σταδίου, ειλικρινά δεν καταλαβαίνω! Επειδή όσοι έχετε Κ03 ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ χάνετε, πρέπει να χάνουν ΟΛΟΙ;;;;

Καταρχήν επειδή έχω Β.Τ (έστω 1.600άρι-αν και με τουρμπίνα μεγαλύτερης παροχής από του cjgiogio), ΣΑΣ λέω και πάλι ότι όταν ένα μοτέρ έχει μεγαλύτερο υπερσυμπιεστή, ΔΕΝ ΛΑΧΑΝΙΑΖΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΜΑΞΙ που έχει παραπλήσια ισχύ αλλά που την αποδίδει με μικρότερη τουρμπίνα. Εντάξει, είπαμε για τα γιαπωνέζικα "φτερουγάτα" ότι "κρατάνε", "εκτοξεύονται" στο φανάρι, έχουν ωραία αίσθηση, "στρίβουν" κ.λπ κ.λπ ΑΛΛΑ ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ στο δικό σου παραπλήσιο σε κυβισμό μοτέρ το κατάλληλο "σαλιγκάρι", ακόμα κι αν λαγκάρεις, σε συνθήκες αποφασιστικής κόντρας ΤΑ ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΙΣ!: Τ-Ε-Λ-Ο-Σ!

Το ΕVO 1ου σταδίου είναι πιο δυνατό από CC K04 αλλά λόγω τριβών 4κίνησης και αεροδυναμικής ΠΙΟ ΑΡΓΟ.

ΕΠΙΣΗΣ: Γιατί ένα CC K04 θα "έχανε" από ένα Α5 -εφόσον θα παραγόταν με 1.8TFSI- αν είχε Κ04;; Τα ίδια αμάξια είναι μηχανολογικά! To δικό μου "ταπεινό" Fabia 1.2Tsi μέσα στο καπό σε όλα τα εξαρτήματα έχει το σήμα της AUDI.Μήπως το CC (ή το...SKODA SUPERB 1.8 κ04! :rolleyes: ) θα "έβλεπαν" πάνω στη κόντρα τα "4 κυκλάκια" στη μάσκα του Audi, θα "φοβόντουσαν" και θα "έκοβαν ταχύτητα";;;

Ας σοβαρευτούμε λίγο! Αν κάποιους πειράζει το "γλαφυρό" στυλ γραφής του cjgiorgio είναι άλλο θέμα. Για τις δυνατότητες του αυτοκινήτου του όμως ΛΕΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ (αν σκεφτώ το πως "πηγαίνει" τάπα το δικό μου έτερο ταπεινό 1.600άρι των 375ΗΡ.)

Το ότι πήρατε ΑUDI, ξοδέψατε αρκετά περισσότερα χρήματα, έχετε image, ποιότητα και σεβασμό, μπράβο σας και κανείς δεν θα σας πει κορόιδα. Όμως από την άλλη ΔΕΝ ΣΑΣ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΞΟΔΕΨΕ ΠΑΡΑΠΛΗΣΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ(ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ),έφτιαξε ένα πολύ δυνατότερο αυτοκίνητο από εσάς και το χαίρεται, ενώ τα δικά σας "δεν πάνε" έτσι! Θα ήταν πιο σωστό να τον "πειράξετε" -εν είδει αστείου, ότι παρόλη τη δύναμη έχει αμάξι με χειρότερο brand name- AN OMΩΣ EIXATE TA IΔIA AΛOΓA ME AYTON. Tώρα πρέπει να σεβαστείτε τις πολύ ανώτερες επιδόσεις του, ΠΟΥ ΓΙ' ΑΥΤΕΣ ΜΙΛΑΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ. Δεν σας είπε ότι τα Audi δεν είναι ποιοτικά (ή και ποιοτικότερα).

Φιλικά πάντα, Γιώργος B):bbq:

Edited by G.PET.VF34
Link to comment
Share on other sites

γιωργο απο οτι καταλαβα δεν καταλαβες τιποτα απο οσα ειπες και συνεχχιζεις να μου λες οτι εφυγες το EVO σε πατημα μαλλον lancer 1300 θα ηταν και οχι EVO μαλλον εχεις ξεχασει τι αμαξι εχεις και προσπαθεις να μας πεισεις οτι εχεις κανει το soyper car του αιωνα αχ γιωργο τα λογια σου μου φενοντε οτι εχεις ψωνιστει λιγο sorry φιλε αλλα αυτο καταλαβενω.τεσπα εγω δεν ξανα λεω τιποτα αντε το επομενο πατημα με newsf16sifisanastasakis.th.jpg και παλι μπροστα θα εισαι ειναι σιγουρο..

Link to comment
Share on other sites

Xωρίς να θέλω να κάνω τον κακό προς τους κατόχους των C.C και A3 1.8 TFSI με stock turbo,αλλά γιατί τόοοοση αμφισβήτηση σε αυτοκίνητο με big turbo;;; Έχω την εντύπωση ότι μια παρόμοια συζήτηση για το τάχα "άσκοπο" και της τοποθέτησης K04, είχε γίνει πριν 2,5 μήνες όταν κάποιος από εσάς [νομίζω ο souls ;] έλεγε εμμέσως πλην σαφώς ότι Κ03 και Κ04 "πάνε περίπου το ίδιο", πράγμα που και τότε είχαμε πει με επιχειρήματα ότι δεν έστεκε αφού έτσι ήταν σαν να υποτιμούσαμε τη νοημοσύνη και των μελετητών του project. Γιατί το CC K04 να μη "ρίχνει" στα ψηλά σε ΕVO, STI, FOCUS RS, ακόμα κι όταν τουλάχισστον τα 2 πρώτα 4κίνητα είναι 1ου σταδίου, ειλικρινά δεν καταλαβαίνω! Επειδή όσοι έχετε Κ03 ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ χάνετε, πρέπει να χάνουν ΟΛΟΙ;;;;

Καταρχήν επειδή έχω Β.Τ (έστω 1.600άρι-αν και με τουρμπίνα μεγαλύτερης παροχής από του cjgiogio), ΣΑΣ λέω και πάλι ότι όταν ένα μοτέρ έχει μεγαλύτερο υπερσυμπιεστή, ΔΕΝ ΛΑΧΑΝΙΑΖΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΜΑΞΙ που έχει παραπλήσια ισχύ αλλά που την αποδίδει με μικρότερη τουρμπίνα. Εντάξει, είπαμε για τα γιαπωνέζικα "φτερουγάτα" ότι "κρατάνε", "εκτοξεύονται" στο φανάρι, έχουν ωραία αίσθηση, "στρίβουν" κ.λπ κ.λπ ΑΛΛΑ ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ στο δικό σου παραπλήσιο σε κυβισμό μοτέρ το κατάλληλο "σαλιγκάρι", ακόμα κι αν λαγκάρεις, σε συνθήκες αποφασιστικής κόντρας ΤΑ ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΙΣ!: Τ-Ε-Λ-Ο-Σ!

Το ΕVO 1ου σταδίου είναι πιο δυνατό από CC K04 αλλά λόγω τριβών 4κίνησης και αεροδυναμικής ΠΙΟ ΑΡΓΟ.

ΕΠΙΣΗΣ: Γιατί ένα CC K04 θα "έχανε" από ένα Α5 -εφόσον θα παραγόταν με 1.8TFSI- αν είχε Κ04;; Τα ίδια αμάξια είναι μηχανολογικά! To δικό μου "ταπεινό" Fabia 1.2Tsi μέσα στο καπό σε όλα τα εξαρτήματα έχει το σήμα της AUDI.Μήπως το CC (ή το...SKODA SUPERB 1.8 κ04! :rolleyes: ) θα "έβλεπαν" πάνω στη κόντρα τα "4 κυκλάκια" στη μάσκα του Audi, θα "φοβόντουσαν" και θα "έκοβαν ταχύτητα";;;

Ας σοβαρευτούμε λίγο! Αν κάποιους πειράζει το "γλαφυρό" στυλ γραφής του cjgiorgio είναι άλλο θέμα. Για τις δυνατότητες του αυτοκινήτου του όμως ΛΕΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ (αν σκεφτώ το πως "πηγαίνει" τάπα το δικό μου έτερο ταπεινό 1.600άρι των 375ΗΡ.

Το ότι πήρατε ΑUDI, ξοδέψατε αρκετά περισσότερα χρήματα, έχετε image, ποιότητα και σεβασμό, μπράβο σας και κανείς δεν θα σας πει κορόιδα. Όμως από την άλλη ΔΕΝ ΣΑΣ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΞΟΔΕΨΕ ΠΑΡΑΠΛΗΣΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ(ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ),έφτιαξε ένα πολύ δυνατότερο αυτοκίνητο από εσάς και το χαίρεται, ενώ τα δικά σας "δεν πάνε" έτσι! Θα ήταν πιο σωστό να τον "πειράξετε" -εν είδει αστείου, ότι παρόλη τη δύναμη έχει αμάξι με χειρότερο brand name- AN OMΩΣ EIXATE TA IΔIA AΛOΓA ME AYTON. Tώρα πρέπει να σεβαστείτε τις πολύ ανώτερες επιδόσεις του, ΠΟΥ ΓΙ' ΑΥΤΕΣ ΜΙΛΑΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ. Δεν σας είπε ότι τα Audi δεν είναι ποιοτικά (ή και ποιοτικότερα).

Φιλικά πάντα, Γιώργος B):bbq:

Σωστός είσαι φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Xωρίς να θέλω να κάνω τον κακό προς τους κατόχους των C.C και A3 1.8 TFSI με stock turbo,αλλά γιατί τόοοοση αμφισβήτηση σε αυτοκίνητο με big turbo;;; Έχω την εντύπωση ότι μια παρόμοια συζήτηση για το τάχα "άσκοπο" και της τοποθέτησης K04, είχε γίνει πριν 2,5 μήνες όταν κάποιος από εσάς [νομίζω ο souls ;] έλεγε εμμέσως πλην σαφώς ότι Κ03 και Κ04 "πάνε περίπου το ίδιο", πράγμα που και τότε είχαμε πει με επιχειρήματα ότι δεν έστεκε αφού έτσι ήταν σαν να υποτιμούσαμε τη νοημοσύνη και των μελετητών του project. Γιατί το CC K04 να μη "ρίχνει" στα ψηλά σε ΕVO, STI, FOCUS RS, ακόμα κι όταν τουλάχισστον τα 2 πρώτα 4κίνητα είναι 1ου σταδίου, ειλικρινά δεν καταλαβαίνω! Επειδή όσοι έχετε Κ03 ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ χάνετε, πρέπει να χάνουν ΟΛΟΙ;;;;

Καταρχήν επειδή έχω Β.Τ (έστω 1.600άρι-αν και με τουρμπίνα μεγαλύτερης παροχής από του cjgiogio), ΣΑΣ λέω και πάλι ότι όταν ένα μοτέρ έχει μεγαλύτερο υπερσυμπιεστή, ΔΕΝ ΛΑΧΑΝΙΑΖΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΜΑΞΙ που έχει παραπλήσια ισχύ αλλά που την αποδίδει με μικρότερη τουρμπίνα. Εντάξει, είπαμε για τα γιαπωνέζικα "φτερουγάτα" ότι "κρατάνε", "εκτοξεύονται" στο φανάρι, έχουν ωραία αίσθηση, "στρίβουν" κ.λπ κ.λπ ΑΛΛΑ ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ στο δικό σου παραπλήσιο σε κυβισμό μοτέρ το κατάλληλο "σαλιγκάρι", ακόμα κι αν λαγκάρεις, σε συνθήκες αποφασιστικής κόντρας ΤΑ ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΙΣ!: Τ-Ε-Λ-Ο-Σ!

Το ΕVO 1ου σταδίου είναι πιο δυνατό από CC K04 αλλά λόγω τριβών 4κίνησης και αεροδυναμικής ΠΙΟ ΑΡΓΟ.

ΕΠΙΣΗΣ: Γιατί ένα CC K04 θα "έχανε" από ένα Α5 -εφόσον θα παραγόταν με 1.8TFSI- αν είχε Κ04;; Τα ίδια αμάξια είναι μηχανολογικά! To δικό μου "ταπεινό" Fabia 1.2Tsi μέσα στο καπό σε όλα τα εξαρτήματα έχει το σήμα της AUDI.Μήπως το CC (ή το...SKODA SUPERB 1.8 κ04! :rolleyes: ) θα "έβλεπαν" πάνω στη κόντρα τα "4 κυκλάκια" στη μάσκα του Audi, θα "φοβόντουσαν" και θα "έκοβαν ταχύτητα";;;

Ας σοβαρευτούμε λίγο! Αν κάποιους πειράζει το "γλαφυρό" στυλ γραφής του cjgiorgio είναι άλλο θέμα. Για τις δυνατότητες του αυτοκινήτου του όμως ΛΕΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ (αν σκεφτώ το πως "πηγαίνει" τάπα το δικό μου έτερο ταπεινό 1.600άρι των 375ΗΡ.

Το ότι πήρατε ΑUDI, ξοδέψατε αρκετά περισσότερα χρήματα, έχετε image, ποιότητα και σεβασμό, μπράβο σας και κανείς δεν θα σας πει κορόιδα. Όμως από την άλλη ΔΕΝ ΣΑΣ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΞΟΔΕΨΕ ΠΑΡΑΠΛΗΣΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ(ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ),έφτιαξε ένα πολύ δυνατότερο αυτοκίνητο από εσάς και το χαίρεται, ενώ τα δικά σας "δεν πάνε" έτσι! Θα ήταν πιο σωστό να τον "πειράξετε" -εν είδει αστείου, ότι παρόλη τη δύναμη έχει αμάξι με χειρότερο brand name- AN OMΩΣ EIXATE TA IΔIA AΛOΓA ME AYTON. Tώρα πρέπει να σεβαστείτε τις πολύ ανώτερες επιδόσεις του, ΠΟΥ ΓΙ' ΑΥΤΕΣ ΜΙΛΑΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ. Δεν σας είπε ότι τα Audi δεν είναι ποιοτικά (ή και ποιοτικότερα).

Φιλικά πάντα, Γιώργος B):bbq:

εσεις μαλλον θα με τρελανετε τελειος ο γιωργος λεει οτι το EVO ειναι γυρο στα 360 ενο ο γιωργος εχει 320 και μου μιλας για τετρακινηση και πρασινα αλλογα?δηλαδη τον γιωργο τον φευγουν αυτοκινητα απο 500 αλογα και πανω?και μην μου λες εμενα οτι ζηλευω γιατι εμενα μου βγηκε το αμαξι με αυτα που εκανα 39.000 ενο του γιωργου πολυ παρακατω και κατι ακομα πιστεωεμε αν ηθελα να το κανω κ04 θα το εκανα αλλα βλεπεις εγω και ενα μικρο 6 μηνων και δεν γουσταρω να τα δωσω αλλο στο αμαξι ενο ο γιωργος ειναι αυτος και το..... επομενος δεν με ξερεις καθολου ουτε εγω εσενα αλλα μην αναφερεσε περι ζηλιας και τα συναφη σε μενα σε παρακαλω πολυ

Link to comment
Share on other sites

γιωργο απο οτι καταλαβα δεν καταλαβες τιποτα απο οσα ειπες και συνεχχιζεις να μου λες οτι εφυγες το EVO σε πατημα B)μαλλον lancer 1300 θα ηταν και οχι EVO μαλλον εχεις ξεχασει τι αμαξι εχεις και προσπαθεις να μας πεισεις οτι εχεις κανει το soyper car του αιωνα αχ γιωργο τα λογια σου μου φενοντε οτι εχεις ψωνιστει λιγο sorry φιλε αλλα αυτο καταλαβενω.τεσπα εγω δεν ξανα λεω τιποτα αντε το επομενο πατημα με newsf16sifisanastasakis.th.jpg και παλι μπροστα θα εισαι ειναι σιγουρο..

Θα σε συμβούλευα να απαντάς με σοβαρά επιχειρήματα, γιατί αυτό που γράφεις μόνο ως "αφορμή για καυγά" με το συνομιλητή σου μοιάζει (όχι εμένα τον cjgiorgio) και επιπλέον ρίχνει το επίπεδο, αφού θα σου άρεσε να σου πω εγώ ότι το αμάξι σου π.χ "πάει το ίδιο" με το βελτιωμένο μου Fabia 1.2 144HP;;; Νομίζω ότι θα με έβριζες!

εσεις μαλλον θα με τρελανετε τελειος ο γιωργος λεει οτι το EVO ειναι γυρο στα 360 ενο ο γιωργος εχει 320 και μου μιλας για τετρακινηση και πρασινα αλλογα?δηλαδη τον γιωργο τον φευγουν αυτοκινητα απο 500 αλογα και πανω?και μην μου λες εμενα οτι ζηλευω γιατι εμενα μου βγηκε το αμαξι με αυτα που εκανα 39.000 ενο του γιωργου πολυ παρακατω και κατι ακομα πιστεωεμε αν ηθελα να το κανω κ04 θα το εκανα αλλα βλεπεις εγω και ενα μικρο 6 μηνων και δεν γουσταρω να τα δωσω αλλο στο αμαξι ενο ο γιωργος ειναι αυτος και το..... επομενος δεν με ξερεις καθολου ουτε εγω εσενα αλλα μην αναφερεσε περι ζηλιας και τα συναφη σε μενα σε παρακαλω πολυ

Α)Mε 4κίνητα ίδιας περόπου ή έστω λίγο μεγαλύτερης ιπποδύναμης ψηλά τους φεύγει. Δε μιλάμε για αμάξια 500 ΗΡ

Β)Το αμάξι σου είναι πολύ κατώτερο σε επιδόσεις από του cjgiorgio. Tί να γίνει τώρα;;; :bbq:

Edited by G.PET.VF34
Link to comment
Share on other sites

Θα σε συμβούλευα να απαντάς με σοβαρά επιχειρήματα, γιατί αυτό που γράφεις μόνο ως "αφορμή για καυγά" με το συνομιλητή σου μοιάζει (όχι εμένα τον cjgiorgio) και επιπλέον ρίχνει το επίπεδο, αφού θα σου άρεσε να σου πω εγώ ότι το αμάξι σου π.χ "πάει το ίδιο" με το βελτιωμένο μου Fabia 1.2 144HP;;; Νομίζω ότι θα με έβριζες!

αν μπορεις να με φυγεις ρε φιλε με το fabia μαγκια σου θα σε αγορασω αλλο ενα δωρο τι νομιζεις οτι θα κατσω να κλαψω κι ολας ελεος μαλλον σοβαρα εσεις δεν μιλατε γιατι εγω στο πρωτο μου ποστ τα ειπα οπως ειναι τα πραγματα εσεις για τους δικους σας λογους δεν δεχεστε γιατι δεν κοιταται την αληθεια καταματα γι αυτο το ποστ passat cc πλεον ειναι νεκρο γιατι τα λεμε μεταξυ μας μεσο τηλ με οσα λεγατε μερικοι εδω μεσα με τα πολυ γρηγορα εργαλεια σας κι εμεις που ''ζηλευαμε'' οπως θελετε να λετε σταματησαμε να γραφουμε και καθεσετε και απαντατε ο καθενας στα διακ του ποστ χωρις να υπαρχει καποιος αλλος να του απαντηση μονοι σας τα λετε μονοι απαντιεστε καθιστε και αναλογιστητε ολα οσα λεω

Β)Το αμάξι σου είναι πολύ κατώτερο σε επιδόσεις από του cjgiorgio. Tί να γίνει τώρα;;; B)

και αυτο κανει του γιωργου να ειναι το σουπερ καρ? :rolleyes::lol::bbq:

ελεος. και μην προσπαθεις να εκνευρισεις δεν θα τα καταφερεις με τις εκφρασεις σου οτι ειναι γρηγοροτερο και τα λοιπα δεν με απασχολει καθολου κοιταω τον γιο μου και μου φτανουν ολα αντε γεια παιδακια

Edited by pantelisn-passat cc
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον θα μιλησω τελειως αντικειμενικα κι οχι υποκειμενικα βασει φιλιας ή γνωριμιων....

Μιλησα και γενικα γιατι χαλασε ενα ωραιο topic πολυ ενδοιαφερον, αλλα και ειδικα βασει των διαφορων χαρακτηρισμων απο την εκατερωθεν πλευρα.... Ειλικρινα δεν τιμα κανεναν το να αναλωνεστε συνεχως για πραγματικα ασυναρτησιες.... Δεν ειστε και μικροι σε ηλικια, οποτε σας διακατεχει η λογικη...

Τελειωστε εδω την οποια παρεξηγηση και προχωρηστε παρακατω....

Ακριβώς!!

Xωρίς να θέλω να κάνω τον κακό προς τους κατόχους των C.C και A3 1.8 TFSI με stock turbo,αλλά γιατί τόοοοση αμφισβήτηση σε αυτοκίνητο με big turbo;;; Έχω την εντύπωση ότι μια παρόμοια συζήτηση για το τάχα "άσκοπο" και της τοποθέτησης K04, είχε γίνει πριν 2,5 μήνες όταν κάποιος από εσάς [νομίζω ο souls ;] έλεγε εμμέσως πλην σαφώς ότι Κ03 και Κ04 "πάνε περίπου το ίδιο", πράγμα που και τότε είχαμε πει με επιχειρήματα ότι δεν έστεκε αφού έτσι ήταν σαν να υποτιμούσαμε τη νοημοσύνη και των μελετητών του project. Γιατί το CC K04 να μη "ρίχνει" στα ψηλά σε ΕVO, STI, FOCUS RS, ακόμα κι όταν τουλάχισστον τα 2 πρώτα 4κίνητα είναι 1ου σταδίου, ειλικρινά δεν καταλαβαίνω! Επειδή όσοι έχετε Κ03 ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ χάνετε, πρέπει να χάνουν ΟΛΟΙ;;;;

Καταρχήν επειδή έχω Β.Τ (έστω 1.600άρι-αν και με τουρμπίνα μεγαλύτερης παροχής από του cjgiogio), ΣΑΣ λέω και πάλι ότι όταν ένα μοτέρ έχει μεγαλύτερο υπερσυμπιεστή, ΔΕΝ ΛΑΧΑΝΙΑΖΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΜΑΞΙ που έχει παραπλήσια ισχύ αλλά που την αποδίδει με μικρότερη τουρμπίνα. Εντάξει, είπαμε για τα γιαπωνέζικα "φτερουγάτα" ότι "κρατάνε", "εκτοξεύονται" στο φανάρι, έχουν ωραία αίσθηση, "στρίβουν" κ.λπ κ.λπ ΑΛΛΑ ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ στο δικό σου παραπλήσιο σε κυβισμό μοτέρ το κατάλληλο "σαλιγκάρι", ακόμα κι αν λαγκάρεις, σε συνθήκες αποφασιστικής κόντρας ΤΑ ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΙΣ!: Τ-Ε-Λ-Ο-Σ!

Το ΕVO 1ου σταδίου είναι πιο δυνατό από CC K04 αλλά λόγω τριβών 4κίνησης και αεροδυναμικής ΠΙΟ ΑΡΓΟ.

ΕΠΙΣΗΣ: Γιατί ένα CC K04 θα "έχανε" από ένα Α5 -εφόσον θα παραγόταν με 1.8TFSI- αν είχε Κ04;; Τα ίδια αμάξια είναι μηχανολογικά! To δικό μου "ταπεινό" Fabia 1.2Tsi μέσα στο καπό σε όλα τα εξαρτήματα έχει το σήμα της AUDI.Μήπως το CC (ή το...SKODA SUPERB 1.8 κ04! :rolleyes: ) θα "έβλεπαν" πάνω στη κόντρα τα "4 κυκλάκια" στη μάσκα του Audi, θα "φοβόντουσαν" και θα "έκοβαν ταχύτητα";;;

Ας σοβαρευτούμε λίγο! Αν κάποιους πειράζει το "γλαφυρό" στυλ γραφής του cjgiorgio είναι άλλο θέμα. Για τις δυνατότητες του αυτοκινήτου του όμως ΛΕΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ (αν σκεφτώ το πως "πηγαίνει" τάπα το δικό μου έτερο ταπεινό 1.600άρι των 375ΗΡ.)

Το ότι πήρατε ΑUDI, ξοδέψατε αρκετά περισσότερα χρήματα, έχετε image, ποιότητα και σεβασμό, μπράβο σας και κανείς δεν θα σας πει κορόιδα. Όμως από την άλλη ΔΕΝ ΣΑΣ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΞΟΔΕΨΕ ΠΑΡΑΠΛΗΣΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ(ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ),έφτιαξε ένα πολύ δυνατότερο αυτοκίνητο από εσάς και το χαίρεται, ενώ τα δικά σας "δεν πάνε" έτσι! Θα ήταν πιο σωστό να τον "πειράξετε" -εν είδει αστείου, ότι παρόλη τη δύναμη έχει αμάξι με χειρότερο brand name- AN OMΩΣ EIXATE TA IΔIA AΛOΓA ME AYTON. Tώρα πρέπει να σεβαστείτε τις πολύ ανώτερες επιδόσεις του, ΠΟΥ ΓΙ' ΑΥΤΕΣ ΜΙΛΑΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ. Δεν σας είπε ότι τα Audi δεν είναι ποιοτικά (ή και ποιοτικότερα).

Φιλικά πάντα, Γιώργος B):bbq:

Έτσι είναι!!

Το ότι τα audi είναι πιο ακριβά απο τα vw ειναι γνωστό!!

Αυτο δεν σημαίνει όμως πως το αμάξι του Γιώργου έχει να ζηλέψει κάτι απο τα υπόλοιπα!!

Όπως είπε και ο ίδιος είναι όπως το θέλει και του αρέσει!!

Δύναμη μέχρι τον κόφτη πάει λέγοντας!!

γιωργο απο οτι καταλαβα δεν καταλαβες τιποτα απο οσα ειπες και συνεχχιζεις να μου λες οτι εφυγες το EVO σε πατημα μαλλον lancer 1300 θα ηταν και οχι EVO μαλλον εχεις ξεχασει τι αμαξι εχεις και προσπαθεις να μας πεισεις οτι εχεις κανει το soyper car του αιωνα αχ γιωργο τα λογια σου μου φενοντε οτι εχεις ψωνιστει λιγο sorry φιλε αλλα αυτο καταλαβενω.τεσπα εγω δεν ξανα λεω τιποτα αντε το επομενο πατημα με newsf16sifisanastasakis.th.jpg και παλι μπροστα θα εισαι ειναι σιγουρο..

Οι συγκεκριμένες αντιλήψεις που έχεις δεν σε αφήνουν να δεις παραπέρα!!

Ξαναδιάβασε το ποστ του Γιώργου(astra) και θα καταλάβεις τι εννοεί!!

Τα λέει πολύ σωστά!!

Και στην τελική ο Γιώργος έφτιαξε το αμάξι για δική του ευχαρίστηση και όχι για αγώνες και άλλα!!

Θα έπρεπε να επιβραβέβουμε το αποτέλεσμα της βελτίωσης που στέκεται αντάξια σε δυνατά αμάξια!!

Τα λέει με τον τρόπο του βέβαια αλλά δεν είναι απο κακία!!

Ηρεμήστε και συζητήστε πολιτισμένα χωρίς ειρωνίες και απειλές!!

Edit:Ποιός ειναι ο χρήστης Facebook που διαβάζει??? :rolleyes::lol:

Edited by turbomakis
Link to comment
Share on other sites

αν μπορεις να με φυγεις ρε φιλε με το fabia μαγκια σου θα σε αγορασω αλλο ενα δωρο τι νομιζεις οτι θα κατσω να κλαψω κι ολας ελεος μαλλον σοβαρα εσεις δεν μιλατε γιατι εγω στο πρωτο μου ποστ τα ειπα οπως ειναι τα πραγματα εσεις για τους δικους σας λογους δεν δεχεστε γιατι δεν κοιταται την αληθεια καταματα γι αυτο το ποστ passat cc πλεον ειναι νεκρο γιατι τα λεμε μεταξυ μας μεσο τηλ με οσα λεγατε μερικοι εδω μεσα με τα πολυ γρηγορα εργαλεια σας κι εμεις που ''ζηλευαμε'' οπως θελετε να λετε σταματησαμε να γραφουμε και καθεσετε και απαντατε ο καθενας στα διακ του ποστ χωρις να υπαρχει καποιος αλλος να του απαντηση μονοι σας τα λετε μονοι απαντιεστε καθιστε και αναλογιστητε ολα οσα λεω

και αυτο κανει του γιωργου να ειναι το σουπερ καρ? B):rolleyes::bbq:

ελεος. και μην προσπαθεις να εκνευρισεις δεν θα τα καταφερεις με τις εκφρασεις σου οτι ειναι γρηγοροτερο και τα λοιπα δεν με απασχολει καθολου κοιταω τον γιο μου και μου φτανουν ολα αντε γεια παιδακια

Φίλε μου Παντελή!,

Καταρχήν να σου ζήσει και να χαίρεσαι το μωράκι σου -αφού αυτά είναι τα (ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ) ωραία της ζωής...

Δεν σου λέμε ότι το αμάξι σου ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ, κι ότι μόνο όσοι φτιάχνουν πιο "τούμπανα" τα μοτερ τους έχουν καλύτερα αμάξια από κείνα του υποδεέστρου σταδίου βελτίωσης στο ίδιο μοντέλο! ΟΛΑ ΟΜΩΣ ΕΧΟΥΝ ΤΗ ΧΑΡΗ ΤΟΥΣ.

Πρέπει όμως κι εσύ να παραδεχτείς ότι ένα αυτοκίνητο που έχει σταθερή ροπή πάνω από 40Kg.m για φάσμα 2.000rpm, όχι μόνο δεν έχει ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με απλό 1ο στάδιο ΑΛΛΑ μπορεί να δυσκολέψει -και υπό συνθήκες να νικήσει- και αυτοκίνητα επίπέδου ΒMW M3 E46 που ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ SPECS!! Mη θεοποιείς (πια) αυτοκίνητα τύπου EVO γιατί ο όποιος μύθοπς τους έχει ξεκινήσει μια 10ετία πριν, όπου ανταγωνιστικές αυτοκινητοβιομηχανίες ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΟ με κατασκευή τέτοιων αυτοκινήτων. "Επαιζαν" δηλαδή "εν ου παικτοίς"!. Τώρα όμως που με ένα π.χ full 1st stage TFSI K04 που αναλόγως με το κυβισμό, μπορεί και να αγγίξει (έστω "τίγκα" στη πίεση turbo) τα 400ΗΡ, ποιό EVO, FOCUS RS και Sti μου λες;;; Μέχρι Cayman και S4 (νορμάλ πάντα) τα ΚΑΤΑΠΙΝΕΙ!

Οπότε μη θυμώνεις και μην εκπλήσσεσαι!

Εύχομαι και σε σένα πάντως αν το θέλεις και μπορέσεις κάποτε να αναβαθμίσεις το turbo σου και τότε θα θυμηθείς όλα αυτά που σου γράφω!

Πάντα φιλικά

και θα χαρώ -εγώ τουλάχιστον- να συνεχίσεις να γράφεις εδώ!

Γιώργος...

Link to comment
Share on other sites

Του Παντελή το cc δεν εχει να ζηλεψει τίποτα απο το κ04,και είναι επιλογή του να το εχει με stock turbo,οποτε θέλει το κανει και αυτός κ04!

Όπως ο καθένας απο εμάς που εχει τρέλα με το αμάξι του!!!

Link to comment
Share on other sites

Του Παντελή το cc δεν εχει να ζηλεψει τίποτα απο το κ04,και είναι επιλογή του να το εχει με stock turbo,οποτε θέλει το κανει και αυτός κ04!

Όπως ο καθένας απο εμάς που εχει τρέλα με το αμάξι του!!!

Συγκρίνεις τις επιδόσεις του Κ03 με του Κ04 και λες πως το Κ03 δεν έχει να ζηλέψει τπτ απο το Κ04!!

Αυτό λες???

:bbq:

Link to comment
Share on other sites

Εμεις θα τα πουμε απο κοντά κάποια στιγμή και θα δεις ποιος είναι ο γελοιος!!!

Το που θα γράφω δεν θα μου πεις εσυ,απο οτι έχω καταλαβει έχεις κομπλεξ κατωτεροτητας,μάλλον φταιει ο χτυπος που εφαγες παλιότερα!!!

ΕΓΏ τουλάχιστον δεν πήρα τρακαρισμενο αμάξι,το πήρα καινουργιο και άθικτο!!!

Το μυρμίγκι με το μεγάλο στόμα.... :bbq:

Edited by cjgeorgio
Link to comment
Share on other sites

Συγκρίνεις τις επιδόσεις του Κ03 με του Κ04 και λες πως το Κ03 δεν έχει να ζηλέψει τπτ απο το Κ04!!

Αυτό λες???

:bbq:

Δεν ειναι το παν η επιδοσεις σε ενα αυτοκινητο,και δεν συγκρινω επιδοσεις συγκρινω αμαξια,του Παντελη ειναι απο τα ποιο ομορφα cc που εχω δει,και ειναι πληρες σε ολους τους τομεις!!!

Θεωρεις οτι για καποιους που εχουν δωσει 35000+ ευρω,δεν μπορουν να δωσουν κατι παραπανω και να το κανουν Κ04 setup?

Eγω π.χ που ειμαι full απο περιφαιριακα με 2000 ευρω το πολυ,το εχω κανει Κ04!

Ειναι επιλογη μου να το εχω stg 2,αν στο μελλον βγει επωνυμη εταιρια π.χ REVO-APR-UNI-GIAC και επισημα πουν οτι εχουν καποιο setup η kit,θα το κανω την επομενη μερα!!!

Link to comment
Share on other sites

γιωργο απο οτι καταλαβα δεν καταλαβες τιποτα απο οσα ειπες και συνεχχιζεις να μου λες οτι εφυγες το EVO σε πατημα μαλλον lancer 1300 θα ηταν και οχι EVO μαλλον εχεις ξεχασει τι αμαξι εχεις και προσπαθεις να μας πεισεις οτι εχεις κανει το soyper car του αιωνα αχ γιωργο τα λογια σου μου φενοντε οτι εχεις ψωνιστει λιγο sorry φιλε αλλα αυτο καταλαβενω.τεσπα εγω δεν ξανα λεω τιποτα αντε το επομενο πατημα με newsf16sifisanastasakis.th.jpg και παλι μπροστα θα εισαι ειναι σιγουρο..

Αυτά που λες τα σκέφταισε? Αν εσύ τρως τάπες από αυτά τα αμάξια μπράβο σου. Εγώ μπορώ στέκομαι απέναντη σε κάποια και μαγκιά μου.

Edited by cjgeorgio
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι το παν η επιδοσεις σε ενα αυτοκινητο,και δεν συγκρινω επιδοσεις συγκρινω αμαξια,του Παντελη ειναι απο τα ποιο ομορφα cc που εχω δει,και ειναι πληρες σε ολους τους τομεις!!!

Θεωρεις οτι για καποιους που εχουν δωσει 35000+ ευρω,δεν μπορουν να δωσουν κατι παραπανω και να το κανουν Κ04 setup?

Eγω π.χ που ειμαι full απο περιφαιριακα με 2000 ευρω το πολυ,το εχω κανει Κ04!

Ειναι επιλογη μου να το εχω stg 2,αν στο μελλον βγει επωνυμη εταιρια π.χ REVO-APR-UNI-GIAC και επισημα πουν οτι εχουν καποιο setup η kit,θα το κανω την επομενη μερα!!!

Μίλησες συγκεκριμένα για το Κ04 του Γιώργου!!

Το αν μπορεί να δώσει κάποιος κάτι παραπάνω για να κάνει Κ04 setup το ξέρει ο ίδιος και μόνο!!

Link to comment
Share on other sites

Να τα πάρουμε τα πράγματα από την αρχή. Είσαι 31 χρονών από την Κρήτη έχεις ένα Α3 και μπαίνεις εδώ και δύο μήνες μέσα στο άρθρο μου και μου σπάσει τα νεύρα.

Ναι είχα ένα τροχαίο το 2005 και έσπασα το κρανίο μου ήμουν σε κώμα και ελπίδες για ζωή 0.

Ξυπνισα όμως. Δεν μπορώ να πω ότι ήμουν ο ομορφοτερος η ο εξυπνοτερος σε εκείνη την φάση όταν συνερχεσε από κώμα αλλά έβαλα το κεφάλι μου κάτω και είπα θα γίνω καλύτερα από ότι ήμουν ποιο δυνατός και ποιο γερός. Όταν σηνηλθα ήμουν 70 κιλά. Τώρα είμαι μια χαρά ανάρωσα είμαι 1,85 και 110 κιλά σε έναν χρόνο αν όλα πανε καλά με τον ριθμό που πάω θα κάνω ένα όνειρο ακόμα πραγματικότιτα να κατέβω σε διαγωνισμό bodybuilding.

Οπότε κόμπλεξ κατωτερότητας όπως καταλαβενεις δεν έχω αλλά έχουν αρκετοί άλλοι στο γυμναστήριο και στην παραλία όταν με βλέπουν. Ναι από τότε μου έμεινε ένα κουσούρια να τα λέω ποιο ωμά Να μην μου αρέσει το ψέμα και να κοιταω το καλύτερο για μένα.

Έκανα δώρο στον εαυτό μου ένα αμάξι το οποίο μπορούσα να το πάρω και καινούργιο αλλα το βρήκα ευκαιρία να το πάρω 2 χρονών με 22.000χλμ με καλό εξοπλισμό σε καλή τιμή. Τώρα για το τρακαρισμενο που λες όντως ναι έχεις δίκιο.. Ύστερα από 3 φορές που λισαμε το αμάξι πάνω στο project παρατηρήσαμε ότι έχει άλλον προφυλακτηρα με +2 αισθητήρες παρκαρίσματος αρα 6 στα πλάγια και όχι τον ελληνικό που έχουν 4. Δεν ήταν ξαναβαμενος αλλα ήταν άλλος. Άρα θα έφαγε κανένα κολονακι και έβαλε άλλον προφυλακτηρα. Το καπο είχε 3-4 σιμαδακια απο πετραδακια και το ξαναεβαψα με αντηχαρακτικο βερνικη για ποιο καλα αποτελέσματα. Άρα τόσο τραγικά τα πράγματα,αν αυτό θεωριτε τρακαρισμενο τότε ναι είναι.

Καθεσε και πετάς σπονδα ότι χτυπισα. Χερεσαι; Σε κάνει να νιώθεις καλύτερα; Σου εύχομαι να περάσεις τα ίδια που πέρασα και εγώ εσύ και οι οικογενια σου και να βρεθεί κπαποιος να σου πει αυτο το πράμα.

Όντως μακάρι να βρισκόμασταν από κοντά τότε πίστεψε με θα σου έμενε αξέχαστο.

Καθεσε βάζεις άτομα να με περνούν τηλέφωνο και να με λένε να προσέχω τι λέω; Πας καλά; Πόσο κόμπλεξ κατωτερότητας έχεις; Είσαι *μη επιτρεπόμενη λέξη* αυτό και τίποτα άλλο. Έλα να μου κλασεις τα αρχηδεια παλιό πρηχτη καθεσε και απειλεις εδω και 2 μήνες και απορώ που δεν σε σβησαν ακόμα. Και η γυναίκα σου καινούργια την πήρες η μεταχειρισμενη;

ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΙΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ

Ενα σου λεω θα μαθω ποιος εισαι,και οσο για την γυναικα μου, ναι την πηρα καινουργια και μου εκανε και ενα παιδαρο!!!!

Καποιος moderator να δει το παραπανω ποστ παρακαλω και να κινηθει καταληλως,εγω απλα λεω οτι θα κινηθω νομικα για το παραπανω ποστ,δινω και τα στοιχεια μου

Σουλιαρης Γιαννης ετων 34

διοτι μου αρεσει να μιλαω σαν αντρας!!!Εαν δεν τοποθετηθητε καταληλως οι υπευθυνοι του forum, θα κινηθω νομικα και εναντιον του forum,εδω τραβηξε πολυ το ολο θεμα μπηκε στην μεση η οικογενεια μου,και εμεις στην Κρητη την εχουμε κορωνα στο κεφαλι μας,δεν ανεχομαστε ο καθε κομπλεξικος να την βαζει στο στομα του!!!

Ειλικρινα ντρεπομαι για το συγκεκριμενο μελος του club σας!

Edited by souls A3
Link to comment
Share on other sites

γιωργο ξεφυγες φιλε μπορεις να πεις οτι θελεις για το ατομο που μιλας οχι για την οικογενεια του οσο δικιο κια να εχεις απο την στιγμη που μιλας για την οικογενεια του αλλου το χανεις ειναι ατομα που δεν σε εκαναν τιποτα δεν σε ξερουν και δεν εχουν ασχοληθη ποτε με σενα

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα με τον δικηγορο μου,θα τα πουμε απο Δευτερα,με λαθος ατομο τα εβαλες μονο αυτο σου λεω,και δεν σε απειλω, νομιμα παντα,θα δεις ποιος ειμαι και με ποιο δικαιωμα εβαλες στο στομα σου οικογενεια - γυναικα και παιδια!!!

Δημοσια εξιβρησει και προσβολη κατα εμου και τις οιγενειας μου,η λεξεις

που ειπωθηκαν *μη επιτρεπόμενη λέξη* - γελοιος - βλακας κ.α και το βασικο,ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟ υπονοουμενο κατα τις γυναικας μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θελω αμεση επικοινωνεια με τους υπευθυνουs (mods),πριν προχωρησω και εναντιον του club!

Edited by souls A3
Link to comment
Share on other sites

Εσύ το ξεκινησες με σκοπό να με φτάσεις στα άκρα. Από την αρχη με απειλεις βάζεις άτομα να με περνούν τηλέφωνο που θα τα ανακατεψεις τώρα και αυτά. Φενετε από την αρχη ποιος ήταν ο σκοπός σου. Καθεσε και μου την λες για το τροχαίο που είχα και μου Μηλάς για κατωτεροτητα; Πας να την βγεις και από πάνω στο φόρουμ ότι θα τους κάνεις μηνυση; Το χεις χαμένο Κάτσε πλήρωνε.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ το ξεκινησες με σκοπό να με φτάσεις στα άκρα. Από την αρχη με απειλεις βάζεις άτομα να με περνούν τηλέφωνο που θα τα ανακατεψεις τώρα και αυτά. Φενετε από την αρχη ποιος ήταν ο σκοπός σου. Καθεσε και μου την λες για το τροχαίο που είχα και μου Μηλάς για κατωτεροτητα; Πας να την βγεις και από πάνω στο φόρουμ ότι θα τους κάνεις μηνυση; Το χεις χαμένο Κάτσε πλήρωνε.

Εχω χρημα και θα πληρωσω οσο ειναι,εκανες το λαθος και εμπλεξες γυναικα και οικογενεια,οποτε θα υποστεις της συνεπειες!!!

Υ/Γ να εισαι σιγουρος οτι μπορω να πληρωσω,εγω δεν τα βρηκα ετοιμα εχω δουλεψει πολυ,και ειμαι υπερηφανως γιαυτο!

Αφου εισαι ντομπρος δωσε τα στοιχεια σου,μιλα ανοιχτα!

Edited by souls A3
Link to comment
Share on other sites

Μιλησα με τον δικηγορο μου,θα τα πουμε απο Δευτερα,με λαθος ατομο τα εβαλες μονο αυτο σου λεω,και δεν σε απειλω, νομιμα παντα,θα δεις ποιος ειμαι και με ποιο δικαιωμα εβαλες στο στομα σου οικογενεια - γυναικα και παιδια!!!

Δημοσια εξιβρησει και προσβολη κατα εμου και τις οιγενειας μου,η λεξεις

που ειπωθηκαν *μη επιτρεπόμενη λέξη* - γελοιος - βλακας κ.α και το βασικο,ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟ υπονοουμενο κατα τις γυναικας μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θελω αμεση επικοινωνεια με τους υπευθυνουs (mods),πριν προχωρησω και εναντιον του club!

Στο λεξικό *μη επιτρεπόμενη λέξη*-Βλάκας-γελειος δεν είναι βρισιές.

Απειλεί είναι το θα βρεθούμε Εμείς οι δύο από κοντα και θα σου πω.

Δεν θές να με γνωρίσεις από κοντά.

Σε πηραξε το χτύπημα που είχες παλια.

Είσαι κατώτερος σαν άνθρωπος.

Σεξουαλικό υπονοούμενο; Όπως Καθεσε λες ότι το αμάξι μου είναι τρακαριζμενο Έτσι σε ρώτησα και Εγώ για την γυναίκα σου.

Εχω χρημα και θα πληρωσω οσο ειναι,εκανες το λαθος και εμπλεξες γυναικα και οικογενεια,οποτε θα υποστεις της συνεπειες!!!

Υ/Γ να εισαι σιγουρος οτι μπορω να πληρωσω,εγω δεν τα βρηκα ετοιμα εχω δουλεψει πολυ,και ειμαι υπερηφανως γιαυτο!

Αφου εισαι ντομπρος δωσε τα στοιχεια σου,μιλα ανοιχτα!

Έλα να με δεις από κοντά...:bbq: τόσες φορές το είπες θα έρθεις και θα έρθεις. Ποιες συνέπειες θα υποστω που Καθεσε και απειλεις μισο μετρό άνθρωπος.

Link to comment
Share on other sites

Στο λεξικό *μη επιτρεπόμενη λέξη*-Βλάκας-γελειος δεν είναι βρισιές.

Απειλεί είναι το θα βρεθούμε Εμείς οι δύο από κοντα και θα σου πω.

Δεν θές να με γνωρίσεις από κοντά.

Σε πηραξε το χτύπημα που είχες παλια.

Είσαι κατώτερος σαν άνθρωπος.

Σεξουαλικό υπονοούμενο; Όπως Καθεσε λες ότι το αμάξι μου είναι τρακαριζμενο Έτσι σε ρώτησα και Εγώ για την γυναίκα σου.

Μην ασχολησε αλλο,ειδες καπου να ανεφερα ατυχημα?ειδες καπου να βρισω?ανεφερα καπου την οικογενεια σου?

Κανε μου μηνυση επειδει προσεβαλα το αμαξι σου!!!

Εγω την αποφαση μου την πηρα,απο εδω και περα θα τα πουμε,διαφορετικα μεσω δικαστηριου εννοω(δεν σε απειλω)

ξερεις το υψος μου?

Μην προσπαθεις να με κανεις να βρισω,το παιχνιδι το εχασες μονος σου!!!

Οσο για αν σε φοβαμαι,ρωτα αυτους που με γνωρισαν απο κοντα,αν ειμαι μισο μετρο ανθρωπως,και αν φοβαμαι,αν δεν εβαζες στην μεση οικογενεια και παιδια,θα ερχομουν να με γνωρισεις απο κοντα,αλλα τωρα θα πεξω αλλιως,με τον νομο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Στην εθνική σήμερα πέτυχα ένα BMW 116 Παίζει να ήταν η 120. Ο τύπος το πήγε 220 Εγώ Από πίσω να τον περάσω αυτός εκει με πισμα τέρμα αριστερά. :bbq: δεν είχε κίνηση τον πλαγιαζω από δεξιά τον κοιτάω γελαω γελάει και αυτος να ταν κανας 60αρης θύμοταν τα νιάτα. B) Ήσυχη η διαδρομή Παντός οι ποιο πολλοι χαλαρά λόγο και ζέστης 36 βαθμούς. Μας χτύπησε ο ήλιος στην παραλία πήραμε το μαυρισμα που θέλαμε.

Link to comment
Share on other sites

Θα βάλω σημείο στο gps όταν ειναι να φτάνω έξω από Βέροια μέχρι Θεσσαλονίκη να κόψω ταχύτητα!! :bbq:

Δροσίστηκε ο μπάρμπας ήθελε να δεν ήθελε!! B)

Link to comment
Share on other sites

Θα βάλω σημείο στο gps όταν ειναι να φτάνω έξω από Βέροια μέχρι Θεσσαλονίκη να κόψω ταχύτητα!! :rolleyes:

Δροσίστηκε ο μπάρμπας ήθελε να δεν ήθελε!! :lol:

Έτσι Έτσι...:bbq: ασε τώρα με την τρελή την ζέστη δεν θέλει και πολλά πολλά. Σταθερα με 160.

Μόνο το βραδάκι Κανένα αθώο πάτημα.

Είχα ένα θέμα με το αμάξι. Μέσα στο καλοκαίρι με άναψε το epc 3 φορές σε σταθερή πορία με 6η σταθερό γκάζι. Τελικά μετα από ψάξιμο 99% είναι η Ν75. Ένα παρόμιο πρόβλημα είχε ένα leon (πάλι Καλα που καναν πολλοι Κ04 και Άμα βγάλει πρόβλημα σε κάποιον πέφτει ψάξιμο και μετα ξέρουν την λύση γρήγορα Άμα ξανα παρουσιαστεί σε άλλο μοτέρ) οπότε είναι απλή διαδικασία θα παω δευτέρα τρίτη να το κάνουμε.

Κερνάω Lipton σε όλους τους αργούς εδω μέσα που που έχουν κατώτερο αμάξι από το δικό μου αλλά πιστεύουν ότι έχουν καλύτερο. Ξέρουν ποιοι είναι...B):rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.