Jump to content
sodimitris

Ηχεια?

Recommended Posts

μπορει καπιος επειδη θελω να παρεγγιλω ηχεια τι διασταση φοραει το 5αρι στισ μπροστινες πορτες?και να μεγαλα κ τα μικρα

Δες την υπογραφη μου

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ,μπορει καπιοσ απλα να μου πει τισ διαστασεις παρακαλω?

Ξαναδες την υπογραφη μου

Link to comment
Share on other sites

Ήταν δύσκολο να πεις ότι είναι 6.50 in. / 165 mm Woofer; 4.0 in. / 100 mm Midrange and 0.75 in. / 19 mm Silk ?

Δεν ειναι καθολου δυσκολο αλλα τοτε τα diy γιατι τα φταχνουμε?

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιον που θέλει και έχει όρεξη να ασχοληθεί με DIY. Ο άνθρωπος ήθελε μια πληροφορία, είτε για να παραγγείλει από έξω είτε για οποιονδήποτε λόγο. Αν βαριόσουν να απαντήσεις ας μην απαντούσες τίποτα διαφορετικά δεν καταλαβαίνω προς τι η επιμονή σου να διαβάσει κανείς το γαμιστερό DIY σου.

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιον που θέλει και έχει όρεξη να ασχοληθεί με DIY. Ο άνθρωπος ήθελε μια πληροφορία, είτε για να παραγγείλει από έξω είτε για οποιονδήποτε λόγο. Αν βαριόσουν να απαντήσεις ας μην απαντούσες τίποτα διαφορετικά δεν καταλαβαίνω προς τι η επιμονή σου να διαβάσει κανείς το γαμιστερό DIY σου.

Καλα αστο.

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

νικο για να διαβασει καπιος τα δικα σου πρεπει να κατεβασει RAPIDSHARE ενω εγω απλα ηθελα 2 λεξεις.φιλικα μιλαω αδερφια.δλδ παιδια ζηταω 6,5' για τα πισω της μπροστινης πορτας και 4' για τα μεσαια στο χερουλι που ειναι?για μπροστινες πορεσ μιλαω.οχι τουιτερ.εγω θελω να παιζει οσο καλυτερο μπασο γινετε και πιοτητα εχετε να μου προτινετε κατι?

Edited by dimitris s.
Link to comment
Share on other sites

Για κάποιον που θέλει και έχει όρεξη να ασχοληθεί με DIY. Ο άνθρωπος ήθελε μια πληροφορία, είτε για να παραγγείλει από έξω είτε για οποιονδήποτε λόγο. Αν βαριόσουν να απαντήσεις ας μην απαντούσες τίποτα διαφορετικά δεν καταλαβαίνω προς τι η επιμονή σου να διαβάσει κανείς το γαμιστερό DIY σου.

Μα αφού είναι γαμιστερό !!!

Και στον καρδιολόγο όταν πας δε σου λέει τι έχεις. Σού λέει διάβασε και τους τρεις τόμους "ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΑ" του Κρεμαστινού από τον Πασχαλίδη. Γαμιστερό. Γιατί το έγραψε ? Τσάμπα το έγραψε ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους σας ( τέτοια ώρα που είναι ).. σΚέφτομαι να βάλω ηχεία στις πίσω πόρτες του golf V TSI 122.. Θα ήΘελα να με διαβεβαιώσετε αν παίρνει 6,5άρια ηχεία εΚεί πέρα.. από το ψάξιμο που έΚανα Κατέληξα ότι παίρνει απλώς ζητώ επιβεβαίωση.. εδώ είναι Κάποια ηχεία που έχω βρει όποιος δεν βαριέται ας ρίξει μια ματιά να με συμβουλέψει :

http://www.alpine-usa.com/product/view/sps-610

http://www.alpine-usa.com/product/view/spe-6000/

http://www.sonicelectronix.com/item_24014_Soundstream-SF-652T.html

σας ευχαριστώ προΚαταβολιΚά.. Καλό βράδυ Και Καλές βόλτες :-)

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ πως ήμουν αρκούντως ευγενικός και καΘώς πρέπει στο μήνυμά μου ώστε να λαμβάνω απαντήσεις σε έναν τόνο όχι ιδιαίτερα φιλικό.. αν δεν κάνω λάΘος εδώ μέσα είναι forum συΖΗτΗσΗσ.. Έπειτα, ΖήτΗσα απλώς μια επιβεβαίωσΗ όπως φαίνεται ξεκάΘαρα.. δεν ξέρω να χειρίΖομαι καλά το forum ώστε να διαβάΖω υπογραφές και λοιπά.. φιλικά πάντα, καλό μεσΗμέρι..

Link to comment
Share on other sites

Georgeole7 Πραγματικα δεν εκανες τιποτα λαθος. και ελπιζω να εμαθες αυτο που ηθελες...

το "θεμα" που ξεκινησε μετα(αυτα τα ασχετα με τις υπογραφες) ειναι βαθυ σκοτεινο και παλιο και οι γνωστες του "θεματος" γελανε!

Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

Α μάλιστΑ.. ΕΕ ΕντάξΕι τότΕ δΕν ήξΕρΑ Αυτό το θέμΑ που έχΕι δημιουργηθΕί οπότΕ οκ.. Απλά Αν κάποιος έχΕι βάλΕι πίσω στις πόρτΕς ηχΕίΑ κΑι ΕίνΑι ΕυχΑριστημένος κΑι έχΕι κΑι όρΕξη Ας μου προτΕίνΕι.. κΑλό μΕσημέρι σΕ όλους..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.