Jump to content
kouliss

Συνάντηση Μελών Αττικής

Recommended Posts

2011_Sep_11_Event_Soccer_Day.png

Αγαπητοί μας φίλοι,

το Hellenic VWClub σας προσκαλεί στην 1η συνάντηση μελών Αττικής για την περίοδο 2011 - 2012 που θα γίνει την Κυριακή 11 Σεπτεμβρίου στο Μαρούσι. Εκεί θα βρεθούμε με σκοπό να πιούμε καφέ για να χαλαρώσουμε λέγοντας πως περάσαμε στις διακοπές μας και φυσικά όσοι τολμήσουν να φορέσουν φόρμα θα μπορέσουν να παίξουν στην μικτή ομάδα ποδοσφαίρου που θα αποτελείται από μέλη ενάντια στην πρωταθλήτρια ομάδα της λέσχης μας στο SUMMER CUP των λεσχών αυτοκίνησης. Είστε έτοιμοι λοιπόν να τους "πατήσετε" κάτω? Σε προκαλούν....

Στον χώρο λειτουργεί κανονικό bar-cafe όπου και θα αράξουμε και θα έχουμε θέα τους... παίχτες!

Να σημειωθεί ότι έχει αποδυτήρια ώστε αν κάποιος θέλει να αλλάξει επι τόπου.

Το ραντεβού έχει οριστεί για τις 18:15 στο κόμβο της Renault στην εθνική οδό ώστε να πάμε όλοι μαζί στις 18:30 στις Αθλητικές Εγκαταστάσεις Β. Λάκη που βρίσκονται επί της 3ης Παρόδου της οδού Φραγκοκκλησιάς στο Μαρούσι. Όσοι δεν έρθουν στην αρχική τοποθεσία μπορούν να έλθουν απευθείας στο Cafe.

Στην συνάντηση όσοι ενδιαφέρονται μπορούν να λάβουν πληροφόρηση για την εκδρομή της Γερμανίας!

Φυσικά μην ξεχνάτε να φοράτε τα μοναδικά αυθεντικά μπλουζάκια του Hellenic VWClub ώστε να προωθούμε την κοινότητα μας.

Επίσης μπορείτε να φέρετε την φωτογραφική σας μηχανή για να απαθανατίσετε τις μοναδικές "μπαλιές" των αγαπημένων σας "παιχτών".

Σας περιμένουμε μόνους ή με την δική σας παρέα για μια διασκεδαστική συνάντηση!

Δηλώστε την συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο, δηλαδή ψευδώνυμο + αριθμός επιπλέον μελών, ώστε να μπορέσουμε να οργανωθούμε καλύτερα.

Συμμετοχές ( ~ 10 ) :

  • doggy
  • Λευ kouliss
  • doumasj
  • skaraviaios_potassas

  • Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Θα ρθω, δεν ξέρω αν θα παίξω μπάλα αλλά για καφέ θα έρθω σίγουρα!

Link to comment
Share on other sites

Σαν αρχηγός της ομάδας ποδοσφαίρου δηλώνω ότι θα τους λιώσουμε κάτω ακόμα και την Barcelona να μας φέρετε...

Εγώ λόγω τραυματισμού δεν θα παίξω όπως ξέρετε αλλά θα είμαι εκεί για να "χτίσουμε" όλοι μαζί την ομάδα για την νέα περίοδο...

Να στε όλοι από πριν στον καφέ για να χαβαλεδιάσουμε.... Εμείς σαν πρωταθλήτρια ομάδα που μαστε, θα σας κεράσουμε πολλά....γκολ!!!! :tongue::roadrage::whistling:

Ραντεβού στο γήπεδο λοιπόν....

Link to comment
Share on other sites

θα ερθω για το καφεδακι και το ξεμουδιασμα.......:tongue:και εννοειται οτι φετος πρεπει να παμε καλυτερα απο περσι....οχι μονο το summer cup αλλα και winter cup!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλό είναι όσοι παίξουν από τα μέλη μας να το επισημαίνουν απλά για να χουμε μια εικόνα...

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

και φυσικα θα ερθω :roadrage: να δουμε νεα μέλη που τουσ αρεσει εκτοσ απο το vw και το ποδοσφαιρο :frantics::):beerhat:

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! ειναι δυνατο να μου στείλει καποιος με pm που είναι το γήπεδο (καποια διευθηνση ή google maps klp klp) γιανα το περάσω στο gps μου?ευχαριστώ!

------edit-----

το βρήκα απο το google maps! θα σας δω στο γήπεδο! :p

Edited by fotislab
Link to comment
Share on other sites

μεσα κ εγω μονος μου ομως και χωρις το λαβομενο μου γκολφακι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το meeting για καφεδάκι και μπαλίτσα πήγε πολύ καλά και περάσαμε ένα ήσυχο και ωραίο απόγευμα...

Πολλές συμμετοχές και ωραίες παρουσίες στις κερκίδες..

Τελικό σκορ 7-5 υπέρ της ομάδας αλλά σημασία έχει η συυμετοχή!!!

Και μια αναμνηστική φώτο....

317918zeskf.jpg

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Επίσης να αναφέρω κάτι που έγινε προς το τέλος ενώ ο κύριος όγκος των μελών είχε φύγει...

3 καφέδες με ενημέρωσαν από το μαγαζί ότι δεν πληρώθηκαν...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.