Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

θες κ μπουκα τρομαρα σου στο χαρβαλο!

Εχε χαρη που δεν εβγαλα το κεφαλι απο την ηλιοροφη να σε μπινελικωνω μεσα στην πειραιως!

Link to comment
Share on other sites

Ποιο παληκαρι περναγε 4 ωρα με ασημι 4αρι και τα αυτοκολλητα στα πλαινα τζαμια απο τα Σπατα?Ημουν σε ταβερνα απεναντι απο τον Βεροπουλο και εκτος απο τα κοψιδια που ετρωγα ω του θαυματος το παρατηρησα........!!!! :blush:tongue.gif

Έχεις καταγίνει ρε αδερφάκι μου....πάλι για φαί ήσουν.....ΕΛΕΟΣ......

Σήμερα δίπλα από το μαγαζί μου passat μαύρο με αυτοκόλλητο στο πίσω τζάμι, κάτι περίεργο έκανε με τον εξατμισά....ποιος?στην λ.κατεχάκη στην ηλιούπολη....

Link to comment
Share on other sites

Ελεος worthy.gifworthy.gif:whistling::blush::whistling: δεν μπορουμε να κρυφτουμε πια. fire.gif Και την παραμικρη μ@#@ να θελουμε να κανουμε :lol::wub: καποιος θα μας δει. Αυτο δεν ειναι κλαμπ, σκετη Ε.Υ.Π. ειναι :wub::lol::thumbsup::lol:

Link to comment
Share on other sites

Τον ToT στη Ρηγιλης χθες το πρωι σου κορναρα

ημουν με το παπι......

Sorry boy, δεν προσεχα :lol:

Τον τελευταιο καιρο πολλοι με βλεπουν........... :rolleyes:

Doggy η πλακα ειναι οτι εβαλα και οπισθεν για να μηλισουμε, αλλα δεν σε προλαβα... B)

Link to comment
Share on other sites

sta σπατα περασα εγω παλι βολτα
Εσυ ησουν την Κυριακη το μεσημερι δηλαδη?Ντουμα οτι θελω θα κανω! Θα φαω μεχρι να σκασω μαζι με τους φιλους μου το μικρο Πετρακη και τον φιλο και αδερφο Μα(nos)εσυ τι προβλημα εχεις ζηλευεις που ειμαι στον ογκο? tongue.gif
Link to comment
Share on other sites

Εσυ ησουν την Κυριακη το μεσημερι δηλαδη?Ντουμα οτι θελω θα κανω! Θα φαω μεχρι να σκασω μαζι με τους φιλους μου το μικρο Πετρακη και τον φιλο και αδερφο Μα(nos)εσυ τι προβλημα εχεις ζηλευεις που ειμαι στον ογκο? tongue.gif

Μας ζηλεβουνε που ειμαστε ομορφοι πανεξυπνοι στον ογκο ατριχοι και μετριοφρονες ;)

Link to comment
Share on other sites

εχθες το πρωι εθεαθει μαυρο πολο 6ν2 με φυμε τζαμια και αυτοκολητο στο πισω τζαμι στο καραβακι των 7:30 που παει σαλαμινα απο περαμα ποιος?

Link to comment
Share on other sites

ναι ειχα παει στο ζωολογικο κηπο να δω τα αλογα...

ποια αλογα ρε ψευτη tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif κροκοδειλακι δεν υιοθετησες <_<:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το βραδυ πρεπει να εθεαθη κ golden στα Σπατα σε μια πλατεια που εχει προς Αττικη Οδο.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το μεσημέρι, Κόκκινο Golf 5 στα πανεπιστήμια στη Θεσσαλονίκη, στα παρκαρισμένα επί της Αγ. Δημητρίου.. Είχε το αυτοκόλλητο κάτω αριστερά, κάτω από τα γραμματάκια δηλαδή.. Ποιος; Δεν πρόλαβα να κρατήσω ούτε πινακίδες ούτε ακριβές μοντέλο, αλλά υποψιάζομαι απλό FSI...

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βραδυ ειδα τον muppetshow να δειχνει τις ικανοτητες του στο bowling.

Γεια σου ρε Χαρη..... :mellow::excl:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το βραδυ πρεπει να εθεαθη κ golden στα Σπατα σε μια πλατεια που εχει προς Αττικη Οδο.
Ρε Κωστα που εφτασε η χαρη σου απο εδω?Οντως περιμενα τον Πετρο γιατι τον εχω και βασικο τερματοφυλακα στην ομαδα μου!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Ρε Κωστα που εφτασε η χαρη σου απο εδω?Οντως περιμενα τον Πετρο γιατι τον εχω και βασικο τερματοφυλακα στην ομαδα μου!!! :D

Ειχα παει στα Σπατα για μια δουλεια με το αμαξι και γυρναγα. :)

Link to comment
Share on other sites

Σημερα περιπου στις 15:30, ειδα (για τελευταια φορα μαλλον tongue.gif ), το χρυσαφι Golf με τον Goldengolf στην Παιανιας - Σπατων να κατευθυνονται προς Αττικη Οδο. Εγω πηγαινα Σπατα με μια 997 και δεν προλαβα ουτε να κορναρω.

Μονο την φατσα του Κωστα προλαβα να δω tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Σημερα περιπου στις 15:30, ειδα (για τελευταια φορα μαλλον tongue.gif ), το χρυσαφι Golf με τον Goldengolf στην Παιανιας - Σπατων να κατευθυνονται προς Αττικη Οδο. Εγω πηγαινα Σπατα με μια 997 και δεν προλαβα ουτε να κορναρω.

Μονο την φατσα του Κωστα προλαβα να δω tongue.gif

Καλα ε ολοι με βλεπετε τωρα τελευταια μεχρι και kaloburn στην Αλιμου με ειδε σημερα και νομιζε οτι μου επαιρνε το αμαξι ενας γερανος που ηταν παρκαρισμενος μπροστα μου!Παντως Νικολα επρεπε να κανεις τα παντα για να σε εβλεπα και να σε κερναγα κανενα τσαγακι στο Πορσιδιο! tongue.gif:o
Link to comment
Share on other sites

Προχθές το βράδυ (Παρασκευή) εθεάθη το θηρίο του blackgolf220 παρκαρισμένο μπροστά στην Συνετεριστική Τράπεζα Λαμίας

και εχθές το βράδυ (Σάββατο) το αμάξι του themiscancer μπροστά στο Δημοτικό Θέατρο.

Link to comment
Share on other sites

εχθές στις 5 το απόγευμα ο nikosnet ανέβαινε την ιερά οδό. Νίκο ήμουν στο αντίθετο ρεύμα και δεν μπόρεσα να σου μιλήσω :thumbsup:

Ναι ε? tongue.gif Γυρναγα απο ψωνια. Εγω δεν σε ειδα καν! ;)

9Ν μαυρο παρκαρισμενο πριν απο μια ωρα περιπου απεναντι απο το σπιτι μου στο Χαϊδαρι. Ποιος ετρωγε σε καποια ταβερνα της πλατειας?

Link to comment
Share on other sites

Προχθές το βράδυ (Παρασκευή) εθεάθη το θηρίο του blackgolf220 παρκαρισμένο μπροστά στην Συνετεριστική Τράπεζα Λαμίας

και εχθές το βράδυ (Σάββατο) το αμάξι του themiscancer μπροστά στο Δημοτικό Θέατρο.

ΦΙΛΕ ΦΑΝΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΜΕ ΠΗΡΕΣ ΤΗΛ. ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΑΜΑΞΙ?

ΗΜΟΥΝ ΥΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΡΡΕΙΑ ΣΦΗΝΑΚΙΩΝ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

χθες το βραδυ πετυχα τον Golf R32 και τον Milix, ηπιαμε και καφεδακι και τα ειπαμε... :D:D

Ηρθε ο Μαρίνος;;; B)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.