Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

εχτές το απόγευμα κατά τις 18:00 ο Mythos στην Ανδρέα Παπανδρέου στο περιστέρι, στο φανάρι της Αγ.Φανουρίου. κόρναρα αλλά που να ακούσει και να δει tongue.gif

Και σε ειδα και χαιρετησα... αλλα ησουν λιγο βιαστικη ε? tongue.gif:D

Link to comment
Share on other sites

Εχτες το απογευμα στην Καλλιθεα πίσω απο τον HERCULES μαυρο POLO 6ν2 με μεγαλο αυτοκολλητο στο πισω τζαμι με μεγ'αλο προσφυλακτήρα εμπρος ΠΟΙΟΣΣΣΣΣΣΣΣ? :D

Link to comment
Share on other sites

Σαββατο 26/4/08 μαζι με nano και bobosgt καφεδακι στην κυρα Φροσινη στα Γιαννενα.

Link to comment
Share on other sites

εχθες καφεδακι στο Κατακολο παρεα με nasos ea και polotsik :D:D

ανεπισημο meeting........... :D:lol::lol:

Edited by Afterdark
Link to comment
Share on other sites

εχθες καφεδακι στο Κατακολο παρεα με nasos ea και polotsik :D:D

ανεπισημο meeting........... :lol::lol::lol:

σε ατυπη συναντηση στον πυργο κατεληξε το χθεσινο :D:lol::lol:tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

εχθες καφεδακι στο Κατακολο παρεα με nasos ea και polotsik :D:D

ανεπισημο meeting........... :D:lol::lol:

...αφου επιτελους αποφασισε καποια καφετερια οτι θα μας παρει παραγγελια.Μηπως μας μυριστηκαν; :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

...αφου επιτελους αποφασισε καποια καφετερια οτι θα μας παρει παραγγελια.Μηπως μας μυριστηκαν; :D :D

:D:lol::lol:

θα αναιβασω και καποιες φωτο με την πρωτη ευκαιρια

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

:D:D:lol:

θα αναιβασω και καποιες φωτο με την πρωτη ευκαιρια

Καλα σε πηρε το ματι μου οτι τραβουσες φωτο. tongue.gif

Για ανεβασε να δουμε :D

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:

θα αναιβασω και καποιες φωτο με την πρωτη ευκαιρια

Καλα σε πηρε το ματι μου οτι τραβουσες φωτο. tongue.gif

Για ανεβασε να δουμε :D

667ungo45gkadfw3yblw_thumb.jpg7hxoewplcj5m662wap0o_thumb.jpgrh929nxqabzb44d669q7_thumb.jpg

κατακολο ηλειας ------------------------------------ επιστροφη δευτερα ξημερωματα :huh:<_<

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

φτου σου ρε μαυροκουκουλα......αρτεμη :(:o

Link to comment
Share on other sites

polo 6n2 ασημί στην ηλιούπολη χτες με άσπρο αυτοκόλλητο στο πίσω τζάμι στο στοπ....ποιος γείτονας μου??

Link to comment
Share on other sites

Στις 26/4/ Σαββατο κατα τις 8:30 το βραδακι, πιο παλικαρι με polo 9n χρωματος μπλε με αρ. κυκλ. ΕΡ* ****

ηταν στην στην ε.ο. Αντιριου - Θεσσαλονικης στο υψος της Γραβιας με κατευθηνση προς Αμφισσα?

Με προσπερασες και σου επαιξα τα φωτα αλλα δεν με καταλαβες :cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Χθες μετα απο την επιστροφη απο Ναυπλιο οπου με διαφορα μελη.......... tongue.gif καναμε το Ναυπλιο ανω κατω πηγα για καφεδακι στην Κορινθο και σε καποια φαση σε διπλανο τραπεζι ειδα καποιον να μου κανει νοημα,στην αρχη δεν τον ειδα καλα(ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΚΟΨΙΔΙΩΝ) tongue.gif αλλα μετα συνηλθα και να ο Κων/νος Passat οπου τα ειπαμε λιγακι και μετα απολαυσαμε τον καφε μας!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Χτές βράδυ στην κιφησίας στο ύψος του media markt στο μαρούσι πέτυχα ασημί γκόλφ 4 με αυτοκόλλητο πάνω απο τον υαλοκαθαριστήρα με μία κοπέλα μέσα,κόρναρα αλλά δέν πρέπει να πήρε χαμπάρι.Ποιά?

Link to comment
Share on other sites

Χθες στο απογευμα στην καφετερια gallery απολαμβανε το καφεδακι του

το μελος boudas και συζητησαμε λιγο.

Αντε σε περιμενω και Σαλονικα.

Link to comment
Share on other sites

Eπιστρεφοντας απο το meeting στο <<ναι>> πριν απο λιγο, πετυχα εξω απο τα floca στην Πευκη, 5πορτο 9Ν πολακι ασημι με φιμεδακι και αριθμο ##ρ-###4. Ποιο καλο παιδακι? Και ειμαι και 5 βηματα απο το μαγαζι. tongue.gif

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

βλέπω πολύ συχνά ένα ΠΟΛΟ 6ν στη θερμή,σκούρο μπλε με φυμε κ πίσω δισκοφρενα,το πίσω καπό στόκαρισμένο κ την πινακίδα κάτω στον προφ κ έχει το αυτοκόλλητο του κλαμπ στό πίσω τζαμί.

κ σχεδόν πάντα το βλέπω παρκαρισμένο πάνω στον κεντρικό ανάμεσα στό κυκλικό κόμβο κ στα αξεσουάρ τον αυτοκ. φυσικά

δε ξέρω ποιανού είναι.

@

Link to comment
Share on other sites

σημερα το πρωι συναντηθηκαμε με το θαναση M.O.D. χερετηθηκαμε [ευτυχως αυτην τη φορα με ειδε tongue.gif;):lol: ] τα ειπαμε για λιγο και φυγαμε :lol:

Link to comment
Share on other sites

χτες βραδυ στην βουτα λευκο Polo 6ν2 χαμηλομενο τερμα με φιμε και εξατμιση.ποιος?δεν σταματησε εφυγε αμεσως!

Link to comment
Share on other sites

Eχτές είδα τον κακό mod -> Stoila , στην στουρνάρη , ο όποιος πάρκαρε μπροστά μου με το σκοοτεροιδες του....

Μάλιστα του είπα να μην είναι τόσο κακός , μιας και δεν του πάει...

Ψωνiσα ένα μόντεμ , και αυτός έψαχνε γκαγκουρόλαμπες UV για το κουτί του, αλλα μιας και υπήρχαν και μεγάλυτεροι κάγκουροι απο αυτόν τον είχανε πρόλάβει και του τις είχανε πάρει, έτσι έμεινε με το *μπιπ* στο χέρι....

:D

Edited by Puck
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.