Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Σήμερα , Παρασκευή , γύρω στις 00:50 - 01:00 μαύρο mkv GTI έσκασε μύτη από τα δεξιά μου στον περιφερειακό Θεσσαλονίκης , κοίταζε περιμετρικά το αυτοκίνητο κι έπειτα το έδωσε λίγο παραπάνω για να δει το πρόσωπο μου .. το αμάξι είχε φιμέ 1ου βαθμού , φορούσε ζάντες σαν του Ed30 και πρέπει να ήταν ¨μαμά¨ . Πινακίδες ΝΗΜ αν θυμάμαι καλά .... ήταν κάποιος από εδώ ?

Link to comment
Share on other sites

Σημερα κατα τυχη στις 17.55 στην Παν. Τσαλδαρη στο Περιστερι σταματησα ενα μπλε POLO, αν θυμαμαι καλα μου ειπε το παιδι Mikepolo η Makispolo.... Αν μπορει ας το επιβεβαιωσει... Μου ειπε οτι εχει καιρο να κατεβει Πεμπτη !

Edited by passatebos
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα και ώρα 17:45 τον STELIOS_GOLF 6 TSI στο κατάστημα LLumar shop στην Λαγκαδά Θεσσαλονίκης την ώρα που είχαν στήσει πηγαδάκι ...

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα και ώρα 17:45 τον STELIOS_GOLF 6 TSI στο κατάστημα LLumar shop στην Λαγκαδά Θεσσαλονίκης την ώρα που είχαν στήσει πηγαδάκι ...

Καρφί...... :o

Αμάν πια...δεν μπορούμε να πάμε πουθενά χωρίς να μας πάρουν χαμπάρι οι moderators. Πριν 2 βδομάδες με πέτυχε ο Mourh. Μήπως με κατασκοπεύετε ??? :p :p :p :p :p :p

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Καρφί...... :thumbsup:

Αμάν πια...δεν μπορούμε να πάμε πουθενά χωρίς να μας πάρουν χαμπάρι οι moderators. Πριν 2 βδομάδες με πέτυχε ο Mourh. Μήπως με κατασκοπεύετε ??? :p :p :p :p :p :p

xaxaxaxa είμαστε ΠΑΝΤΟΥ και ΠΑΝΤΑ !!! :thumbsup: :thumbsup: :p:lol:

Link to comment
Share on other sites

Χθες στην κεντρική πλατεία της Λάρισας εθεάθη ο nillion με το πανέμορφο golfaki του!

Link to comment
Share on other sites

σημερα γυρω στις 2 το μεσημερι κοκκινο golf v gti με αυτοκολλητο στο πισω αριστερο παραθυρο εξω απο το παναθηναικο σταδιο..ειπα να μιλησω στο φιλαρακι ημουν διπλα του με το μηχανακι αλλα μιλουσε στο τηλεφωνο και ειπα να μην διακοψω μηπως ηταν το αισθημα...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στις 14:15 στη Θεσσαλονίκη Golf 6 μαύρο με αυτοκόλλητο Scrach Vwclub στο 3ο στοπ με πινακίδες ΝΙΚ- στην Κωνσταντίνου Καραμανλή στο ρεύμα που πάει για Πανεπιστήμια ... ΠΟΙΟΣ ???

Link to comment
Share on other sites

σημερα στις 17:10 στη θεσσαλονικη εξω απο το καυτατζολγειο μαυρο golf vi tsi 122 με πινακιδα ΝΙΚ 4*4* με αυτοκολητο scratc κατω απο το τριτο φρενο.. ποιο καλο παιδι?

Link to comment
Share on other sites

σημερα στις 17:10 στη θεσσαλονικη εξω απο το καυτατζολγειο μαυρο golf vi tsi 122 με πινακιδα ΝΙΚ 4*4* με αυτοκολητο scratc κατω απο το τριτο φρενο.. ποιο καλο παιδι?

Πρέπει να ήταν ο ίδιος που είδα κι εγώ στο προηγούμενο ποστ ....

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι παιδια

Speedy

Rizaks

.... δουλευω εκει στη κ. καραμανλη....

xaxa , σε βρήκαμε ... ωραίος =@

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

ποιοι απο σας πανε ολυμπιακο χωριο,στην γεφυρα?

χτες παλι ειδα 1-2 golf 5αρια μαυρα,το ενα το χω ξαναδει και το θυμαμαι γιατι μου χει κανει εντυπωσει η σκαστρα του.κανε ενα πολυ μεγαλης διαρκειας πσσσσσσ...μηπως απο κανα ανταπτορα forge το κανει αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Golf vi 160 μαύρο με 18 αρες ζάντες και πινακίδες Γρεβενών επί της Μικράς Ασίας απέναντι απο το γήπεδο κατα τις 18.00 σήμερα, είναι αποο εδώ μέσα? Δεν είχε αυτοκόλλητα αλλά ήταν πολύ προσεγμένο το αυτοκίνητο.Αν είναι απο εδώ μέσα κάποιος, θέλω να τον ρωτήσω κάτι άμεσα :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Golf 5 κοκκινο του club, καλλιτέχνης στο παρκάρισμα, στο μεσαίο διάζωμα της Σκρα worthy.gif , Πινακιδα "......99"

Εχω και μάρτυρες :)

golf5skra.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ανέβηκα 2 μέρες Θεσ/νίκη και συνάντησα στον περιφερειακό στο ύψος του Ευόσμου 2 μέλη,

Ο ένας είχε μαύρο Golf 6 tsi με χτυπημένη τη μεριά του συνοδηγού και μόλις με είδε απο πίσω να πλησιάζω την είδε σουμάχερ και ο άλλος με Golf v gti λευκό την Παρασκευή το πρωί.

Και στους 2 κόρναρα και τους χαιρέτησα όμως με κατάλαβε μόνο το παιδί με το gti.

Ποιά παλικάρια είναι?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ανέβηκα 2 μέρες Θεσ/νίκη και συνάντησα στον περιφερειακό στο ύψος του Ευόσμου 2 μέλη,

Ο ένας είχε μαύρο Golf 6 tsi με χτυπημένη τη μεριά του συνοδηγού και μόλις με είδε απο πίσω να πλησιάζω την είδε σουμάχερ και ο άλλος με Golf v gti λευκό την Παρασκευή το πρωί.

Και στους 2 κόρναρα και τους χαιρέτησα όμως με κατάλαβε μόνο το παιδί με το gti.

Ποιά παλικάρια είναι?

To λευκό gti είχε μαύρο αυτοκόλλητο carbon στο καπό και λευκό αυτοκόλλητο στο 3ο στοπ ?

Link to comment
Share on other sites

To λευκό gti είχε μαύρο αυτοκόλλητο carbon στο καπό και λευκό αυτοκόλλητο στο 3ο στοπ ?

Οχι,εξωτερικά ήταν εντελώς μαμά με αυτοκόλλητο στο 3ο στοπ.

Απο θόρυβο πάντως έσκιζε...

Edited by tominio
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ανέβηκα 2 μέρες Θεσ/νίκη και συνάντησα στον περιφερειακό στο ύψος του Ευόσμου 2 μέλη,

Ο ένας είχε μαύρο Golf 6 tsi με χτυπημένη τη μεριά του συνοδηγού και μόλις με είδε απο πίσω να πλησιάζω την είδε σουμάχερ και ο άλλος με Golf v gti λευκό την Παρασκευή το πρωί.

Και στους 2 κόρναρα και τους χαιρέτησα όμως με κατάλαβε μόνο το παιδί με το gti.

Ποιά παλικάρια είναι?

Εγω ειμαι με την χτυπημενη πορτα.... δεν σε καταλαβα καθολου φιλε μου! Σουμαχερ με 141 αλογα δεν γινετε... χαχαχαχα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι με την χτυπημενη πορτα.... δεν σε καταλαβα καθολου φιλε μου! Σουμαχερ με 141 αλογα δεν γινετε... χαχαχαχα!!!!

Χαχα Ωραίος!

¶ντε φτιάξ΄το ντε, κρίμα είναι.

Link to comment
Share on other sites

χαχα είδατε τον ένα τον βρήκαμε ! :p Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιον ;)

Αυτόν που είδα με πινακίδες απο Γρεβενά πως θα γίνει να βρούμε????Υπάρχει λόγος....

Link to comment
Share on other sites

μπιπ μπιπ στον αγιόκαμπο... poen is that you ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.