Jump to content
meletiad

Βαφη Ζαντων

Recommended Posts

Ηρθε η ωρα για βαφη στις ζαντες του πολο μου (tsi). Ποιο καταστημα να επιλεξω? αναλογικα ποιοτητα εργασιας/τιμης?? Εχω ακουσει απο πολλους τον Πεττα. Γνωμες??? Προτασεις???

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πάω πάντως Μπιλίρη... Δεν ξέρω αλλά έχω ακούσει ότι ο Πέττας στο "ξεπετάει" το αυτοκίνητο... Τον πήρα τηλ και μου είπε ότι το πάω πρωί και το παίρνω απόγευμα. Ο Μπιλίρης μου είπε ότι το αμάξι θα μείνει δύο μέρες μέσα για να γίνει σωστή δουλειά. Οι τιμές οι ίδιες (160 €) και παίζει να μου κάνει και έκπτωση λόγω club!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά..Τι λέτε για μαύρο ματ ή γυαλιστερό σε 17άρες σε άσπρο POLO GTI; Το σκέφτομαι σοβαρά. Έχω ακούσει για πολύ καλή δουλειά στον Στέργιο. STERGIOS GROUP.Είχα πάει για ίσιωμα στον Πέππα και είδα να πέφτει πολύ τορνίρισμα από αλλοδαπούς...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... Έβαψα τις ζάντες στον Μπιλήρη...

Μαύρο ματ και έχει δείξει πολύ!!!

Σωστός επαγγελματίας ο Μπιλήρης, τριώροφη εγκατάσταση και δεν σε ξεπετάει!!

Τις πήγα Τετάρτη και τις πήρα Παρασκευή. Μάλιστα μου έβαλε και ζάντες αντικατάστασης για να κινούμαι τις μέρες αυτές!

pictures658.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι τόσο πάει ! Για όσους έχουν VIP κάρτα γίνεται και 15% έκπτωση...

Χρειάστηκε να κάνω και κάτι επισκευές καθώς οι δύο ζάντες είχαν εσωτερικά ζημιά από λακούβες και οι άλλες δύο ελαφριά ζημιά!

Οι επιδιορθώσεις πήγαν +80 € . Σύνολο 240 και με την έκπτωση πήγε 200 € κομπλέ με ζυγοσταθμίσεις!

Link to comment
Share on other sites

για μαυρο ματ παω παιδια. τις εχει βαψει ενας φιλος με πολακι ανθρακι και το αμαξι αλλαξε τελειως!! Στον πεττα που πηρα τηλεφωνο μου ειπε 160 και θα τις κρατησει τις ζαντες και θα δωσει και σετ αντικαταστασης για να κινηθω.

Link to comment
Share on other sites

παιδια χθες αφησα τις ζαντες μου στον πεττα για βαψιμο. μου εδωσε κανονικα σετ αντικαταστασης και πεμπτη θα ειναι ετοιμες. τελικη τιμη 160

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... Έβαψα τις ζάντες στον Μπιλήρη...

Μαύρο ματ και έχει δείξει πολύ!!!

Σωστός επαγγελματίας ο Μπιλήρης, τριώροφη εγκατάσταση και δεν σε ξεπετάει!!

Τις πήγα Τετάρτη και τις πήρα Παρασκευή. Μάλιστα μου έβαλε και ζάντες αντικατάστασης για να κινούμαι τις μέρες αυτές!

pictures658.jpg

Π Α Ν Ε Μ Ο Ρ Φ Ο :thumbsup2: :thumbsup2: :thumbsup2: Να το χαίρεσαι φίλε...Κάτι άσχετο με το topic,τα πίσω φώτα τα σκούρηνες ή μου φαίνεται?!
Link to comment
Share on other sites

img3809k.jpg

Ετοιμες και μενα οι ζαντες μου! Μαυρο ματ στον Πεττα. Πολυ καλη δουλια..Απολυτα ευχαριστημενος

Link to comment
Share on other sites

Π Α Ν Ε Μ Ο Ρ Φ Ο :thumbsup2: :thumbsup2: :thumbsup2: Να το χαίρεσαι φίλε...Κάτι άσχετο με το topic,τα πίσω φώτα τα σκούρηνες ή μου φαίνεται?!

THANKS δεν τα σκούρυνα. Ετσι φαίνονται!!! :db:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.