Jump to content
pechlis

Golf Tsi 160 Polo Gti 180

Recommended Posts

Καμια απολυτως ετσι νομιζω.

Δύσκολο το βλέπω Σταυρο αφού αν τα βάλεις δίπλα δίπλα μόνο απο το θόρυβο του μοτέρ καταλαβαίνεις ότι κάτι παίζει!!

Διαφορετική κωδικός τουρμπίνας και άλλες διαφορές σίγουρα...

Καλύτερη;; Μπαίνει και στο golf Στέλιο;

Link to comment
Share on other sites

αλλη τουρμπινα αλλη χαρτογραφηση και διαφορετικα περιφερειακα.

η τουρμπινα πλησιαζει πιο πολυ στη κΟ3s του golf gti..

Μήπως ξέρεις τι περιφερειακά ειναι αυτά;

Link to comment
Share on other sites

θα σε γελασω φιλε μου δεν εχω καταφερει να βρω αλλες πληροφοριες πιο συγκεκριμενες :sorry:

Και γω εχω ρωτήσει σε αντιπροσωπεία αλλα τζιφος δεν μου λέγανε!!! Μάλλον είναι κρατικό μυστικό και δεν μας το λένε χαχαχαχα!!

Link to comment
Share on other sites

Και γω εχω ρωτήσει σε αντιπροσωπεία αλλα τζιφος δεν μου λέγανε!!! Μάλλον είναι κρατικό μυστικό και δεν μας το λένε χαχαχαχα!!

αμα περιμενεις απ τις αντιπροσωπιες σωθηκες :p αυτοι δε ξερουν ποσο λαδι περνουν τα μοτερ του group λες να ξερουν τα specs του καθε αυτοκινητου??μπαα

αυτα μπορεις να τα μαθεις καλυτερα απο διαφορους βελτιωτικουσ οικους που εχουν βαλει ''χερι'' σε πολλα αμαξια και γνωριζουν διαφορες.

το πολο gti παιζει να χει και διαφορα στα σωθικα του γιαυτο και εχουμε προβλημα με τα λαδια..

Link to comment
Share on other sites

Όποιος ενδιαφέρεται τόσο πολύ να μάθει της διαφορές ας κάθίσει με τις ώρες στο ETKA να ψάξει. Είναι σίγουρο οτί θα βρει απαντήσεις. Όσο για τις αντιπροσωπίες υπάρχουν και κάποιοι άτομα που ξέρουν, δεν μπορεί όλοι να είναι άσχετοι σε όλες τις αντιπροσωπίες.

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

παιδια μην υποτιμαται τις αντιπροσωπειες...

αλλά να κάτσει για ένα πελάτη τζάμπα να συγκρίνει όλους τους κωδικους του ΕΤΚΑ,δύσκολο δεν βλείναι?!

Φίλε fani δεν νομίζω ότι υποτιμαμε εμείς τις αντιπροσωπείες αλλα οι ίδιοι τους εαυτούς τους!!! Πόσο τσάμπα θα ήταν αν μου εξηγούσε τις διαφορες και μετά με έκανε μόνιμο πελάτη του; Αναρωτιέμαι!! Εγώ στη δουλειά μου (δουλεύω σε πολυ μεγάλη εταιρεία και όχι Ελληνική) αν δεν κάνω το κάτι παραπάνω τον έχασα τον πελάτη θα παει στους δίπλα!! Γνώμη μου ετσι, χωρίς παρεξηγήσεις!!

Link to comment
Share on other sites

Όποιος ενδιαφέρεται τόσο πολύ να μάθει της διαφορές ας κάθίσει με τις ώρες στο ETKA να ψάξει. Είναι σίγουρο οτί θα βρει απαντήσεις. Όσο για τις αντιπροσωπίες υπάρχουν και κάποιοι άτομα που ξέρουν, δεν μπορεί όλοι να είναι άσχετοι σε όλες τις αντιπροσωπίες.

Επίσης εξαρτάται και ΤΙ πελάτης είσαι , δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια καταλαβαινετε πόσος χρόνος χρειάζεται για να δεις όλους τους κωδικούς... ο άνθρωπος στα ανταλλακτικα πάντα έχει δουλεια,θα αφησει όλες τις παραγγελιες για κανα 2ωρο να ασχοληθει με έναν πελατη που δεν θα αγορασει ΤΙΠΟΤΑ απλα έχει μια απορια!!!

μην κατηγορουμε τους παντες κ τα πάντα... εμενα σε δυο αντιπροσωπειες μου το εξηγησαν ευγενεστατα αυτο που περιεγραψα παραπανω....... κ φιλος που ηταν ανησυχως κ ήθελε να δει όλες τις διαφορες στα φρενα gti -tsi έφαγε ώρες απο τη ζωη του για να δει...

πως δαγκανες tsi είναι ίδιες με του gti ΑΛΛΑ άλλο χρώμα, οι δισκοι έχουν άλλο κωδικο,οι κιθάρες άλλο,τα σωληνακια ίδιο κτλ κτλ κτλ

κ μιλαμε μόνο για τα φρενα μπροστα φανατστειτε ένα ολοκληρο μοτερ....μιλαμε για πολλες ωρες!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.