Jump to content
Κοσμάς

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη 31/5

Recommended Posts

Για πάμε κι αυτή τη πέμπτη 31/5 στο carrefour μακεδονία 9:30 η ώρα κι αυτή τη φορά απ'ότι φαίνεται με καλό καιρό !

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να μη τα χαλάσει ο καιρός!!!

Άντε για να βλέπω παρουσίες!

Link to comment
Share on other sites

Στην συνάντηση προηγούμενης βδομάδας δεν κατάφερα να έρθω λόγω υποχρέωσής μου να επιστρέψω επειγόντως Σέρρες και ζητάω συγνώμη. Αλλά όταν είδα πως ο καιρός χάλασε λέω σίγουρα θα ακυρώθηκε. Δυστυχώς όμως βλέποντας τις προβλέψεις για αύριο προβλέπω πως και αύριο θα μας τα χαλάσει :sorry:

Θα έρθω σίγουρα εγώ να σας πρήξω με ερωτήσεις μέχρι να με πετάξετε σε κανα πορτ μπαγκαζ ! Χαχαχα Που θα σας βρώ εκεί παίδες ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά θα ήθελα να έρθω και γω για πρώτη φορά σε μια συνάντηση,σε ποιό πάρκινκ μαζεύεστε?Στο τέσσερα?

Link to comment
Share on other sites

Ε θα ερθω κ γω αλλα χωρις τορκο κ σφυξιμο οποτε δν θελω σκανιασματα :p

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά θα ήθελα να έρθω και γω για πρώτη φορά σε μια συνάντηση,σε ποιό πάρκινκ μαζεύεστε?Στο τέσσερα?

φανταζομαι λογικα ειναι καπου 1-2-3....νομιζω γραφει 7νησα...

Link to comment
Share on other sites

Ακυρωνω! Ρε σημερα εχουμε Farming sto Diablo 3 κ μετα περασμα Act4 Inferno Κ γω ΕΙΜΑΙ ΤΟ DPS!

Καλη διασκεδαση!!

Link to comment
Share on other sites

@diMake Σίγουρα θα πεθάνεις ίσα με 50 φορές ε? :D Εγώ που παίζω με Monk Βαρέθηκα πάντως τον ψόφο... Και λέω να το παρατήσω.... Έτσι και αλλιως σε 1 βδομαδα πήγα εξήντα και μετά τα ίδια και τα ίδια ... ψοφος ψοφος ψοφος !!! lol

Link to comment
Share on other sites

Αλεξ... Ρεσιστ φιλε.. ρεσιστ κ αγιος ο θεος! Ετοιμαζω καινουριο build τωρα σε λεω θα θεριζω τα Champion μονος μου!

Link to comment
Share on other sites

Ακυρωνω! Ρε σημερα εχουμε Farming sto Diablo 3 κ μετα περασμα Act4 Inferno Κ γω ΕΙΜΑΙ ΤΟ DPS!

Καλη διασκεδαση!!

Ναι ναι παίξε με τα δισκάκια εσύ παλιοκότα ! :crazy: :crazy:

Ήταν αρκετά καλά εχθές μπορώ να πω με αρκετό κόσμο και βόλτα στα ανατολικά της πόλης ! Μπράβο μας !!!

20120531_220447.jpg

20120531_220624.jpg

20120531_220658.jpg

20120531_222131.jpg

20120531_222153.jpg

20120531_224352.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα έχω να πω. ευχαριστώ τα παιδιά που με καθησύχασαν και σταμάτησα να ακούω "προβλήματα" πλέον! :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.