Jump to content
alekos9

Polo Gti Επιδοσεισ-Καταναλωση-Αξιοπιστια

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια, θα ηθελα να με ενημερωσετε εαν μπορειτε για τα εξης θεματακια στο πολο gti

Αρχικα οι επιδοσεις ειναι πολυ καλες? θα μου πειτε 180 αλογα εχει τι περιμενεις..

Σε σχεση με το golf 2.0 fsi που για μενα ειναι το μετρο συγκρισης για ενα γρηγορο αυτοκινητο :p

πως παει?

Εαν δεν το πιεζεις και ταξιδευεις με 120-.130 με cruise control θα δεις καλη καταναλωση? η θα καιει τα αντερα του? και βασικα εντος πολεως θελοντας να οδηγεις οικονομικα τι καταναλωση να περιμενει κανεις?

Και τελος απο αξιοπιστια πως παμε? εβλεπα στο υπολοιπο φορουμ για καψιμο λαδιων και τα σχετικα

και εποιασε πονοκεφαλος.. εαν δεν το σκιζεις σε μονιμη βαση και γενικα το προσεχεις θα εισαι οκ η θα εισαι ολη την ωρα με το καπο ανοιχτο και θα βλασφιμας την ωρα που πηρες τσι? ΜΕΣ στο φορουμ το πολο με τα περισσοτερα χλμ ποσα χλμ εχει??

Ευχαριστω παρα πολυ και σηγνωμη εαν σας κουρασα..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, θα ηθελα να με ενημερωσετε εαν μπορειτε για τα εξης θεματακια στο πολο gti

Αρχικα οι επιδοσεις ειναι πολυ καλες? θα μου πειτε 180 αλογα εχει τι περιμενεις..

Σε σχεση με το golf 2.0 fsi που για μενα ειναι το μετρο συγκρισης για ενα γρηγορο αυτοκινητο :p

πως παει?

Εαν δεν το πιεζεις και ταξιδευεις με 120-.130 με cruise control θα δεις καλη καταναλωση? η θα καιει τα αντερα του? και βασικα εντος πολεως θελοντας να οδηγεις οικονομικα τι καταναλωση να περιμενει κανεις?

Και τελος απο αξιοπιστια πως παμε? εβλεπα στο υπολοιπο φορουμ για καψιμο λαδιων και τα σχετικα

και εποιασε πονοκεφαλος.. εαν δεν το σκιζεις σε μονιμη βαση και γενικα το προσεχεις θα εισαι οκ η θα εισαι ολη την ωρα με το καπο ανοιχτο και θα βλασφιμας την ωρα που πηρες τσι? ΜΕΣ στο φορουμ το πολο με τα περισσοτερα χλμ ποσα χλμ εχει??

Ευχαριστω παρα πολυ και σηγνωμη εαν σας κουρασα..

Φιλαράκι, αν θες να το πάρεις καινούριο πιστεύω ότι δε θα έχεις τα ίδια προβλήματα με όσους από εμάς έχουμε τα GTi από τις πρώτες παρτίδες.

Κάτι που σίγουρα θα έχεις είναι η κατανάλωση λαδιού (όπως και σε όλους τους tsi κινητήρες).Πάντως ό,τι και να σου προκύψει θα έχεις την εγγύηση οπότε δε σε σκιάζει τίποτα.

Όσο για την κατανάλωση με 120-130χ.α.ω. εγώ προσωπικά όταν πηγαίνω ας πούμε κορίνθου-τριπόλεως (που πας και με παραπάνω όταν σε παίρνουν οι κατηφόρες), καίω γύρω στα 6,5-7λίτρα/100χλμ..Ας με διορθώσει κάποιος αλλά δε νομίζω ότι έχει επιλογή για cruise control το gti, τουλάχιστον το δικό μου όχι..

Μέσα στην πόλη εξαρτάται από το πόσο συγκρατείται το πόδι σου στο γκάζι..Είναι και γλυκό το άτιμο, πάντως πηγαίνοντας συντηρητικά και χωρίς άσκοπες επιταχύνσεις-φρεναρίσματα όλη την ώρα πιστεύω μπορείς να πετύχεις ένα 8-8,5/100χλμ..

Τώρα για το πως πάει..Μία δοκιμή θα σε πείσει..Ζήτα ένα test drive και δε παίζει να μη μείνεις ικανοποιημένος.

Φίλε Beckman άμα γουστάρει gti ο άνθρωπος γιατί να πέσει στα 105 άλογα και στο απλό 1,2tsi?

Link to comment
Share on other sites

Μην τρομαζεται τον κοσμο αν δεν ξερερε...

Το δικο μου το παρελαβα απριλη.

Αυτη την στιγμη ειμαι stage2 και εχω κανει 4000 χιλιομετρα. Ειμαι stage2 απο τα 2000χιλιομετρα!

Σε πληροφορω οτι δεν εχω καψει σταγονα!

Δεν ξερω το γινεται με τα υπολοιπα και αν το δικο μου επειδη ειναι μοντελο 2012 εχει διαφοροποιημενο μοτερ που δεν νομιζω αλλα μην τα ισοπεδονουμε ολα!!

Επισης δεν ξερω και τι χρηση του κανουν. Αν δεν το ζεστανω δεν ανοιγω εγω για παραδειγμα οπως πριν φτασω σπιτι για κανα χιλιομετρο το κουλαρω+ οτι εχω και timer!

Γενικα ομως το σκιζω πολυ συχνα και οπως σου ειπα δεν εχω καψει σταγονα οποτε δεν μπορεις να τα βαζεις ολα στο ιδιο καζανι!

Αν ο φιλος απο πανω θελει να το παρει καινουριο πιστευω δεν θα εχει κανενα θεμα οπως και εγω!

Οσο για το 1.2 απλα το ενα αμαξι με το αλλο ειναι η μερα με την νυχτα!

Φιλικα παντα αλλα αυτη ειναι η αληθεια!

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα ειναι και ο παραγοντας τυχη

Μπορει το ιδιο αμαξι σε καποιον να βγει διαμαντι

Και σε καποιον για τα σκουπιδια,βασικα φοβαμαι γενικα τους twincarged διοτι ειναι και οι κινητηρες με τις πιο συχνες βλαβες..

Βεβεα δεν εχω καταληξει ακομα καπου δλδ polo gti golf η αλλη εταιρια(κυριως λογο αξιοπιστιας)

Γιαυτο και ανοιξα το συγκεκριμενο τοπικ για να δω τις αποψεις σας

Το μονο που με Εχει Ανησυχισει ειναι γενικα η αξιοπιστια vw και γενικοτερα εαν αξιζει η αγορα τους

Ξερετε ποσα χλμ εχει το "αρχαιοτερο τσι". ;;

Link to comment
Share on other sites

Εγω γενικα εχει τυχει να εχω στο σπιτι μου σαν οικογενια πολλα και διαφορα αυτοκινητα!

Φαντασου οτι εχω αλλαξει γυρο στα 5 bmw και 3 porshe! Για την ακριβεια ο πατερας μου οχι εγω!

Μεσα σε 10 χρονια πρεπει να ειχαμε αλλαξει πανω απο 15αυτοκινητα!

Απο το 98 μεχρι περσυ ειχαμε το golf4( το πρωτο που ειχε ερθει στην ελλαδα) με 350000 χιλιομετρα περιπου, service παιζει μα γινοταν μονο τα πρωτα χρονια και γενικα αποδειχτικε σκυλι!

1.6fsi ηταν! Πολυ ανθεκτικο αυτοκινητο!

Γενικα για VW εχω πολυ καλη γνωμη!

Αλλα οπως σου λεω ειναι πως μεταχειρηζεσαι ενα αμαξι.

Για να σου δωσω ενα παραδειγμα να καταλαβεις πριν 4 χρονια αν δεν κανω λαθος παω με εναν φιλο να παραλαβει το μινι του! Ηταν το πρωτο mini cooper works schnitzer που ηρθε ελλαδα! μας λενε για στρωσιμο κτλπ μπενουμε μεσα και ο τυπας αστρωτο αμαξι χωρις καν να εχει ζεσταθει με 40βαθμους εξω απο την συγγρου που ειναι ο σπανος μεχρι βουλιαγμενι του ειπιε το αιμα!!!

Τι περιμενεις εσυ μετα απο αυτο το αμαξι;

Παιζουν παρα πολλα ρολο!

Οσο για τα πολο τα gti πιστευω πως μετα το 2011 η το 2012 αν θελεις σταματισε το προβλημα αλλα και παλι κανεις δεν ξερει...

Επισης κατι τελευταιο...

Αν οντως θες κατι σαν το gti και για τον Α η τον Β λογο παρεις το 1.2 να ξερεις οτι ποτε δεν θα καταφερεις να το κανεις gti οσο χρηματα και αν ρηξεις...

Ετσι την ειχα πατησει κ εγω με το σμαρτ μου που τελικα το εδωσα στην αδερφη μου...

Και για να κλησω γιατι κανω μονολογους εχω μινει τοσο ευχαριστημενος με την πολαρα, απο την ομορφια της, τα γκαζια της ειδικα μετα το φτιαξιμο, την οικονομια της αν πηγενεις νορμαλ(αττικη οδο μετα τον alpha που κατηφοριζει με cruise control στα 120χιλ 2.7λιτρα!!) που θα την αλλαζα μονο με το διλιτρο (polo r) αν βγει η με ενα s3 πλεον γιατι εχω γλυκαθει με το γκαζι!!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν παιδια με ολοκαινουργια 2012 Polo GTI και Ibiza Cupra /FR και Fabia vRS που καινε λάδι,δεν ειναι ορισμένες παρτιδες γιατι οπου και αν ψαξεις σε ολες τις χώρες που εισαγονται εχουν ΘΕΜΑ ...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν παιδια με ολοκαινουργια 2012 Polo GTI και Ibiza Cupra /FR και Fabia vRS που καινε λάδι,δεν ειναι ορισμένες παρτιδες γιατι οπου και αν ψαξεις σε ολες τις χώρες που εισαγονται εχουν ΘΕΜΑ ...

και ο θείος μου με passat καίει λάδι και ο πατέρας μου με tiguan έκαιγε λάδι...

δεν φταίει το gti

Link to comment
Share on other sites

τι καταναλωσεις και τι μοτερ? Φυσικα δεν νομιζω 600+ml στα 1000χμ ...

Και εγω δεν καιω λαδι και εχω ολοιδιο μοτερ με τα gti ....και αλλοι ποσοι με το ιδιο μοτερ δεν καινε λαδι

Link to comment
Share on other sites

tiguan 1 μπουκαλάκι κάθε 3.000χλμ...

passat ακόμα περισσότερο..

το tiguan από τον πρώτο χρόνο (το tsi 150hp του 2008 αν δε κάνω λάθος,πλέον το έχω πουλήσει)

Link to comment
Share on other sites

Μην τρομαζεται τον κοσμο αν δεν ξερερε...

Το δικο μου το παρελαβα απριλη.

Αυτη την στιγμη ειμαι stage2 και εχω κανει 4000 χιλιομετρα. Ειμαι stage2 απο τα 2000χιλιομετρα!

Σε πληροφορω οτι δεν εχω καψει σταγονα!

Δεν ξερω το γινεται με τα υπολοιπα και αν το δικο μου επειδη ειναι μοντελο 2012 εχει διαφοροποιημενο μοτερ που δεν νομιζω αλλα μην τα ισοπεδονουμε ολα!!

Επισης δεν ξερω και τι χρηση του κανουν. Αν δεν το ζεστανω δεν ανοιγω εγω για παραδειγμα οπως πριν φτασω σπιτι για κανα χιλιομετρο το κουλαρω+ οτι εχω και timer!

Γενικα ομως το σκιζω πολυ συχνα και οπως σου ειπα δεν εχω καψει σταγονα οποτε δεν μπορεις να τα βαζεις ολα στο ιδιο καζανι!

Αν ο φιλος απο πανω θελει να το παρει καινουριο πιστευω δεν θα εχει κανενα θεμα οπως και εγω!

Οσο για το 1.2 απλα το ενα αμαξι με το αλλο ειναι η μερα με την νυχτα!

Φιλικα παντα αλλα αυτη ειναι η αληθεια!

Μην τρομαζεται τον κοσμο αν δεν ξερερε...

Το δικο μου το παρελαβα απριλη.

Αυτη την στιγμη ειμαι stage2 και εχω κανει 4000 χιλιομετρα. Ειμαι stage2 απο τα 2000χιλιομετρα!

Σε πληροφορω οτι δεν εχω καψει σταγονα!

Δεν ξερω το γινεται με τα υπολοιπα και αν το δικο μου επειδη ειναι μοντελο 2012 εχει διαφοροποιημενο μοτερ που δεν νομιζω αλλα μην τα ισοπεδονουμε ολα!!

Επισης δεν ξερω και τι χρηση του κανουν. Αν δεν το ζεστανω δεν ανοιγω εγω για παραδειγμα οπως πριν φτασω σπιτι για κανα χιλιομετρο το κουλαρω+ οτι εχω και timer!

Γενικα ομως το σκιζω πολυ συχνα και οπως σου ειπα δεν εχω καψει σταγονα οποτε δεν μπορεις να τα βαζεις ολα στο ιδιο καζανι!

Αν ο φιλος απο πανω θελει να το παρει καινουριο πιστευω δεν θα εχει κανενα θεμα οπως και εγω!

Οσο για το 1.2 απλα το ενα αμαξι με το αλλο ειναι η μερα με την νυχτα!

Φιλικα παντα αλλα αυτη ειναι η αληθεια!

ναι φιλε μου ,μην ανησιχεις φιλε αμα ηθελα το επαιρνα και αυτο γτ εχω την δυνατοτητα να το παρω γτ ειμαι ναυτικος apla to gti ειναι για τους κουλους που δεν ξερουνε να εχουνε αμαξι με ταχυτητες απλα πηρα το tsi 1,2 γτ μου αρεσουνε να αλλαζω ταχυτητες και να το φθανω στα ορια του για αυτο κολωσε ο αλλος εχτεσ να ανοιξει με μενα γτ μου ειπε οτι ειμαι πειραγμενος επειδη τον εφθανα παντου χαχαχα φιλικα παντως στο λεω

Link to comment
Share on other sites

Πρωτον δεν στο ειπα για να σε πικαρω!

Και δεν μιλαμε και για καμια lambo που θα το επαιζα ιστορια που την εχω εγω και δεν την εχεις εσυ...

Δευτερον απο 11 χρονων οδηγαω με ταχυτητες και το κουλος που λες ειναι κατι παραπανω απο ακυρο! για γελια ειναι αλλα τεσπα!! Εγω προσωπικα εννοειτε πως προτιμω το dsg για παρα πολους λογους. Το μονο μειωνεκτημα του ειναι οτι δεν μπορεις να ανεβασεις την ροπη στα επιθυμητα ορια, για την ωρα τουλαχιστον ελπιζω!

Αν εισαι αθηναιος και γουσταρεις τις ταχυτητες τι να πω εχεις θεμα!! Σχεδον ολες τις ωρες της ημερας 1η, 2αρα εισαι...

Να μου ελεγες οτι εχεις M3 η carrera turbo και γουσταρεις τις ταχυτητες θα το καταλαβενα, το αντιθετο δεν θα καταλαβενα!!

Τελος να κολωσε να ανοιξει μαζι σου gti το λιγοτερο που μπορω να πω ειναι πως εμενα τουλαχιστον μου ακουγεται γελιο! Μαλον δεν ανοιξε γιατι δεν ειπηρχε λογος!!

Και παλι αυτο δεν σημενει οτι το polo σου δεν μετραει η οτι αλλο καταλαβες και παρεξιγηθηκες...

Αλλο το δικο σου και αλλο το gti...

Στην πραγματικοτητα ειναι 2 εντελος διαφορετικα αμαξια...

Επισης το τοπικ αυτο ανοιχτηκε γιατι ρωτησε ο φιλος για το gti.

Εγω ειπα την γνωμη μου που το εχω, εσυ ειπες την γνωμη σου χωρις να εχεις το συγκεκριμενο αυτοκινητο αρα και χωρις εμπειρια.

Επειδη εδω μεσα γραφουν οσοι εχουν προβληματα δεν σημενει οτι εχουν ολοι!

Να ξερεις οτι παντα οσοι δεν αντιμετοπιζουν θεματα δεν μπενουν καν στον κοπο να γραψουν...

Edited by akamatis
Link to comment
Share on other sites

εσυ μου την ειπες οχι εγω φιλε μηχανικος ειμαι κατι παραπανω ξερω για τα gti φιλε..τι γνωμη μου ειπα στο παιδι αν θελει παιρνει το gti αν θελει παιρνει το tsi ...oso αφορα με την κοντρα που σου λεγα δυο ατομα μου το εχουνε πει αυτο ο ενας απο πατρα και ο αλλος απο αθηνα μαλλον δεν το πιεζουνε για να μην χασουνε και αλλο λαδι..εγω σου λεω ητανε να παρω το gti αλλα απο την αντιπροσωπεια μου πανε οτι ειναι ολο προβληματα και πηρα το tsi εγο δεν εχω να αλλαξω με κανενναν πολεμο δυομιση χρονια ειμαι εω μεσα και ολοι μου φερονται με το καλιτερο τροπο τοσσες βελτιωσεις εχω κανει στο αμμαξι μου και χορις κανενα προβλημα φιλαρακι..αν παρεξηγηθηκες τι να σου πω τοτε...

Link to comment
Share on other sites

Δεν παραξιγηθηκα, καθε αλλο!!

Επισης καλα κανεις και το βελτιωνεις γιατι και εγω το εχω βελτιωσει και γουσταρω!

Επισης γουσταρω γενικα να βελτιωνω ενα αμαξι οποιο και αν ειναι αυτο!

Τωρα οσο αναφορα στο λαδι αφου εισαι και μηχανικος θα καταλαβενεις πως σε εναν τοσο πιεσμενο κινητηρα ειναι λογικο να τσιμπαει λαδακι! Το να μην τσιμπαγε δεν θα ηταν λογικο!

Αυτα που διαβαζουμε εδω μεσα ειναι τα παραλογα που καιει 1 λιτρο ανα 1000χιλ κτλπ!

Τεσπα τι να πω μαλλον ειμαι πολυ τυχερος που ακομα δεν εχω καψει σταγονα και φαντασου οτι αν εξαιρεσεις το ζεσταμα της μηχανης ολες τις υπολοιπες φορες το σκιζω!!

Link to comment
Share on other sites

με το συμπάθειο αλλά μηχανικός ξε-μηχανικός το ύφος του τα ξέρω όλα δεν βγάζει κάπου ρε αδερφέ..

είναι τουλάχιστον παράλογο να λες ότι ζορίζεται να ανοίξει gti με 1.2 tsi...

οκ γουστάρουμε όλοι να λέμε ότι το αμάξι που έχουμε είναι η καλύτερη επιλογή και πόσο γαμάτοι είμαστε που το διαλέξαμε,

αλλά πχ εγώ δεν έχω θέμα να παραδεχτώ ότι ένα s3 μου αλλάζει τα φώτα ό,τι ώρα θέλει..

κ επίσης δεν είναι καλό να είσαι ερειστικός(περί ταχυτήτων ο λόγος) και δε σου είπε κανένας ότι δε μπορείς να πάρεις το gti, έτσι κ αλλιώς δε κάνει και 30.000 παραπάνω..

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που καταλαβα εγω ειναι οτι πρεπει να υπαρχουν πολλοι κουλοι εδω μεσα.

ξερει κανεις δικαιολογητια για να βγαλω αναπηρικη?

Link to comment
Share on other sites

και εγω εχω 50000 χιλιομετρα σε ταξιδια και το σκιζω και συχνα και ουτε σταγονα δεν εχει καψει εδω και δυο χρονια to vw 1.2 tsi που και αυτο ειναι υπερσιμπιεσμενο γτ απο 65 αλογα βγαζει 118 αλογα φιλαρακι..απλα το εργοστασιο στην γερμανια ρισκαρε να φτιαξει ενα κινητηρα το 1.4 tsi και το υπερσιμπιεσαι παρα πολυ γτ απο 122 αλογα το εχει φθασει 180 εργοστασιακα αλογα που στο δυναμομετρο το εχω δει παντα μαμα να βγαζει 192 αλογα λογικο ειναι να καιει λαδια ...αλλοι ειναι τυχεροι να μην τους καιεει γτ οπως το μαθεις απο την αρχη ετσι παει και σε αλλους να καιει...και δεν πουλησα ποτε υφος οπως λες εσυ ..δεν με ξερεις δεν σε ξερω και δεν προσβαλα κανεναν ειμαι δευτερος μηχανικος στα καραβια και ολο κατι παραπανω απο εσενα θα ξερω φιλε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, θα ηθελα να με ενημερωσετε εαν μπορειτε για τα εξης θεματακια στο πολο gti

Αρχικα οι επιδοσεις ειναι πολυ καλες? θα μου πειτε 180 αλογα εχει τι περιμενεις..

Σε σχεση με το golf 2.0 fsi που για μενα ειναι το μετρο συγκρισης για ενα γρηγορο αυτοκινητο :p

πως παει?

Εαν δεν το πιεζεις και ταξιδευεις με 120-.130 με cruise control θα δεις καλη καταναλωση? η θα καιει τα αντερα του? και βασικα εντος πολεως θελοντας να οδηγεις οικονομικα τι καταναλωση να περιμενει κανεις?

Και τελος απο αξιοπιστια πως παμε? εβλεπα στο υπολοιπο φορουμ για καψιμο λαδιων και τα σχετικα

και εποιασε πονοκεφαλος.. εαν δεν το σκιζεις σε μονιμη βαση και γενικα το προσεχεις θα εισαι οκ η θα εισαι ολη την ωρα με το καπο ανοιχτο και θα βλασφιμας την ωρα που πηρες τσι? ΜΕΣ στο φορουμ το πολο με τα περισσοτερα χλμ ποσα χλμ εχει??

Ευχαριστω παρα πολυ και σηγνωμη εαν σας κουρασα..

Διάβασε αυτο το θεματακι θα σε βοηθήσει πολυ, απο εκει και περα ο καθε ένας κανει τις επιλογές του

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=47052&st=220#entry501761

Link to comment
Share on other sites

και εγω εχω 50000 χιλιομετρα σε ταξιδια και το σκιζω και συχνα και ουτε σταγονα δεν εχει καψει εδω και δυο χρονια to vw 1.2 tsi που και αυτο ειναι υπερσιμπιεσμενο γτ απο 65 αλογα βγαζει 118 αλογα φιλαρακι..απλα το εργοστασιο στην γερμανια ρισκαρε να φτιαξει ενα κινητηρα το 1.4 tsi και το υπερσιμπιεσαι παρα πολυ γτ απο 122 αλογα το εχει φθασει 180 εργοστασιακα αλογα που στο δυναμομετρο το εχω δει παντα μαμα να βγαζει 192 αλογα λογικο ειναι να καιει λαδια ...αλλοι ειναι τυχεροι να μην τους καιεει γτ οπως το μαθεις απο την αρχη ετσι παει και σε αλλους να καιει...και δεν πουλησα ποτε υφος οπως λες εσυ ..δεν με ξερεις δεν σε ξερω και δεν προσβαλα κανεναν ειμαι δευτερος μηχανικος στα καραβια και ολο κατι παραπανω απο εσενα θα ξερω φιλε.

όταν λες κουλούς όσους έχουν αυτόματο αμάξι δεν προσβάλεις;

δεν με νοιάζει τι είσαι, ό,τι και να είσαι έχω τη δική μου άποψη και δε γίνεται να μου την αλλάξεις..

τέλος από μένα το θέμα, ας κάνει ό,τι θέλει το παλικάρι, ελπίζω να του βγει το αμάξι καλό!

Link to comment
Share on other sites

εισαι και απο την πατρα απο οτι εμαθα :-) μακαρι να το παρει το παιδι και να μην του παθει τπτ και εγω μαζι του θα ειμαι...και εγω απο πατρα ειμαι ρε..και μην παρεξηγεισαι με το παραμικρο ο καθενας εχει την αποψη του φιλε...

Link to comment
Share on other sites

για τον Akamati μονο επειδη εχει ΘΕΜΑ με τα γκαζια.Δες την αναρτηση μου στον κινητηρα για το Polo R WRC Street Concept.Μαλλον ειναι το επομενο σου.Αδερφε Αλεκο9 καλες αγορες ευχομαι και μακρυα απο σκαρτες παρτιδες.Κλεινοντας,μαγκες οι τσακωμοι περισσευουνε.Οι κατοχοι Gti μας δερνουνε οτι ωρα θελουνε εμας με τα 1.2 Tsi και ας ειμαστε 3ο σταδιο και εμεις για να ξεσπασουμε,δερνουμε ανυποψιαστους απο αλλες εταιρειες με 1400αρια και 1600αρια ψωφημια..!Το "ξυλο" εντός του γκρουπ είναι μόνο φιλικό,καλο θα ειναι να βαράμε μονο τους απεξω.Ειμαστε μια οικογενεια ρε.Παντα θα υπαρχουνε πιο γρηγοροι και καλυτεροι γνωστες.Σκοπος μας ειναι να ανταλλασουμε αποψεις για το δικο μας καλο. :thumbsu:

Edited by MasterMindD
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.