Jump to content
villager

Polo Tsi 1.2 Highline Dsg7: 105Ps Ή 90Ps;

  

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Καλήμερα στο φόρουμ,

Γιατί να μην προτιμήσεις το 90ps και όχι το 105ps. Με αντίστοιχες διάφορες στην τιμή;

Δεν θα ήταν πιο συνετή επιλογή το 90ps; Τα 105ps σαν πολλά δεν είναι, μήπως υπερφορτίζουν τον κινητήρα;

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς να πάρεις 15 αλογάκια παραπάνω γιατί όχι ?

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν παρεις τα 105 αλογακια θα το μετανιωσεις μετα.Ειναι αξιοπιστο το μοτερ μη φοβασαι.Εδω η Φορντ εβγαλε 1000αρι με 125.

Link to comment
Share on other sites

Πάρε τα 105 μόλις πήρα ένα polo από το Service της αντιπροσωπείας, και έχω πάθει πλάκα. Έχει γερό νέυρο το αμάξι! Μέχρι και εμένα εντυπωσίασε που έχω το 1.4 122 golf. Στην αρχή μου φάνηκε ότι επιταχύνει πιο γρήγορα από το δικό μου :crazy: :crazy: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς να πάρεις 15 αλογάκια παραπάνω γιατί όχι ?

Η τιμή διαφοράς τους είναι στα 760ευρουλακια... :aggressive:

Πάρε τα 105 μόλις πήρα ένα polo από το Service της αντιπροσωπείας, και έχω πάθει πλάκα. Έχει γερό νέυρο το αμάξι! Μέχρι και εμένα εντυπωσίασε που έχω το 1.4 122 golf. Στην αρχή μου φάνηκε ότι επιταχύνει πιο γρήγορα από το δικό μου :crazy: :crazy: :crazy:

Oh come on.... τώρα μη λες τέτοια 8)

Edited by villager
Link to comment
Share on other sites

Σου προτείνω να πάρεις τα 105. Αξίζει.

Εστάλη απο φορητή συσκεύη.

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε φιλε εξω το εχω και εχω παθει πλακα μιλαμε απο την σβελταδα του. στο λεω γιατι ειχα το παλιο το πολο του 2002 μοντελο και ειδα τρομερη βελτίωση σε ολα του και φυσικα τον κινητηρα!!!

Link to comment
Share on other sites

105 και απο ΕΜΈΝΑ ! Αυτο με τα 90 είναι ατμόσφαιρα τι είναι ;

Ιδέα δεν εχω να σου πω την αλήθειά...

αν δεν κανω λαθος το 90αρι εχει 5αρι σασμαν ενω το 105 6αρι.Σημαντικη διαφορα για μενα εκτος και αν επιλεξεις DSG!!!! ;)

Ναι DSG με 1000...

Off Topic

Προς admins:

Είχα βάλει στην αρχή το Post αυτο να είναι σαν ψηφοφορίας. Κάτι δεν πάει καλά με την εφαρμογή εδώ, με δυσκόλεψε αρκετά μπορώ να πω για να το βάλω και τώρα έχει εξαφανιστεί :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.