Jump to content
Stam GT

Κόκκινη Αυτοκόλλητη Ταινία Στη Μάσκα Του Golf V Gt

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά,

με μια γρήγορη αναζήτηση δεν βρήκα κάτι παρόμοιο,αν υπάρχει κάτι που δεν είδα ζητώ συγνώμη,ας συγχωνευτεί.

Όπως λέω στον τίτλο,θα ήθελα να τοποθετήσω στο 5άρι μου την κόκκινη ρίγα της μάσκας του GTi.

Έχω δει μερικούς που το χουν κάνει κι απ'ότι έχω μάθει γίνεται με αυτοκόλλητη ταινία για ζάντες της 3Μ.

Βρήκα έναν πωλητή στο ebay ο οποίος όμως δεν στέλνει Ελλάδα. ( http://www.ebay.com/itm/120-Universal-Car-Interior-Exterior-Molding-Trim-Red-/140540141455?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item20b8d85f8f&vxp=mtr#ht_4631wt_1163 )

Μήπως μπορεί κανείς να με βοηθήσει να μου πει που θα την βρώ να την προμηθευτώ είτε από ebay είτε από κάποιο μαγαζί στην Αθήνα.

Θα ήθελα μόνο να μην φωσφορίζει.

Ευχαριστώ εκ των υστέρων,

Σταμάτης.

Link to comment
Share on other sites

θεωρω καγγουρια να βαλεις την ταινια που λες,αν εχεις τη μουρη Gt sport προχωρα σε αλλαγη σιτες..

http://www.ebay.de/itm/Golf-5-V-GTI-GRILL-KUHLERGRILL-OHNE-EMBLEM-MIT-WABEN-/290764792438?pt=DE_Autoteile&hash=item43b2eea276

Link to comment
Share on other sites

πηγες να ρωτησεις εστω σε ενα μαγαζι με αξεσουαρ moto και σου ειπε οτι δεν εχει???

Link to comment
Share on other sites

θεωρω καγγουρια να βαλεις την ταινια που λες,αν εχεις τη μουρη Gt sport προχωρα σε αλλαγη σιτες..

http://www.ebay.de/i...=item43b2eea276

Την μούρη του Gt Sport έχω ναι... Στην αρχή τις ήθελα τις σίτες,αλλά έχει γεμίσει ο τόπος,οπότε προτιμώ όπως είναι,έτσι κι αλλιώς αυτοκόλλητο είναι αν δεν μ'αρέσει το βγάζω...

πηγες να ρωτησεις εστω σε ενα μαγαζι με αξεσουαρ moto και σου ειπε οτι δεν εχει???

Όχι φίλε μου,δεν ήξερα σε τι μαγαζί να απευθυνθώ γι αυτό άνοιξα να ρωτήσω μήπως γνωρίζει κανείς,θα κάνω μια ερώτηση τώρα που το είπες,σε ευχαριστώ πολύ !

Link to comment
Share on other sites

Sodimitris καλησπέρα είμαι νεος εδώ πρωτη φορά γράφω οποτε αν πω κάτι χαζό συγχωρα με. Έχω το gt το γνήσιο κ θέλω να βάλω τις Άιρες απο το gti μπορω χωρίς πατέντες απλως βάλε βγάλε η θέλει κάτι διαφορετικό? Εμένα αντί για κυψέλες δηλαδιή έχει τις γραμμές αλλά είναι σχεδόν ίδια η μούρη

Link to comment
Share on other sites

αν λεγωνστας Άιρες εννοεις τις σιτες μεσαια και τις 2 απο τα προβολακια απλα παρε απο Gti καιριαζουν κανονικα στον προφυλακτηρα σου αν εχεις τα διακριτικα που λεει "gt sport"

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ρωτήσω το αντίθετο μιας και ενδιαφέρομαι για γρίλια gti...Πως βγάζουμε την ρίγα την κόκκινη; Βγαίνει με ευκολία;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.