Jump to content
billy77

Billy77-Tο Μπρελοκ Μου-Polo6R

Recommended Posts

Καλησπέρα, καλοτάξιδο το POLAκι σου φίλε μου, πολύ ωραίο...

Έχω δυο ερωτήσεις:

  • Τι χρώμα έχει ακριβώς? Πρώτη φορά βλέπω POLO σε αυτό το χρώμα???

  • Αυτές οι κόκκινες λωρίδες που έχεις βάλει (και ο ΒΕΚΜΑΝ) μπρος και πίσω τι είναι??? (Συρίτης??? Τι είναι αυτό?, που το βρίσκουμε?, πόσο κάνει?, πως το τοποθετούμε?)

Θέλω και εγώ να το βάλω, αν σου είναι εύκολο δώσε μου μερικές πληροφορίες!

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, καλοτάξιδο το POLAκι σου φίλε μου, πολύ ωραίο...

Έχω δυο ερωτήσεις:

  • Τι χρώμα έχει ακριβώς? Πρώτη φορά βλέπω POLO σε αυτό το χρώμα???

  • Αυτές οι κόκκινες λωρίδες που έχεις βάλει (και ο ΒΕΚΜΑΝ) μπρος και πίσω τι είναι??? (Συρίτης??? Τι είναι αυτό?, που το βρίσκουμε?, πόσο κάνει?, πως το τοποθετούμε?)

Θέλω και εγώ να το βάλω, αν σου είναι εύκολο δώσε μου μερικές πληροφορίες!

Ευχαριστώ...

εφαριστο φιλε μου!!λιπον,το χρομα ειναι -καφε τοφφεε-,και οντος ειναι ωραιο χρομα.

ι λωριδες τις εβαλα μονος μου,δεν ειναι κατολου δισκολο,απλα κοβις,καταριζις καλα το σιμιο που τελις να βαλις και το κολας.

εγο πιρα το ''ιλικο'' αφτο απο ενα γνοστο μου που κανι επιγραφες.εμενα δεν με κοστισε τιποτα.αλα αμα τηελις και εισαι Αθινα,μου εμινε λιγο,ελα αμα τηελισ να το βαλουμε μαζι.

sorry gia ta ellinika mou! :))

Edited by billy77
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την προθυμία σου και για την πρόσκληση...

Αθήνα μένω αλλά μετακινούμε συχνά και ο χρόνος μου είναι περιορισμένος, οπότε μάλλον είναι δύσκολο να συναντηθούμε για την τοποθέτηση, σε ευχαριστώ πάντως όπως και να έχει...!!!

Απ' ότι καταλαβαίνω είναι ένα υλικό που μπορώ να το βρω σε μαγαζιά με επιγραφές και επαγγελματικού τύπου αυτοκόλλητα (αλλά μόνο εκεί????)... Απλά αν μπορείς κανε τον κόπο να ρωτήσεις τον γνωστό σου πως ακριβώς να το ζητήσω (υπάρχουν διαφορετικές ποιότητες ή και χρώματα) και αν είναι ακριβό!!!

Και πάλι ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την προθυμία σου και για την πρόσκληση...

Αθήνα μένω αλλά μετακινούμε συχνά και ο χρόνος μου είναι περιορισμένος, οπότε μάλλον είναι δύσκολο να συναντηθούμε για την τοποθέτηση, σε ευχαριστώ πάντως όπως και να έχει...!!!

Απ' ότι καταλαβαίνω είναι ένα υλικό που μπορώ να το βρω σε μαγαζιά με επιγραφές και επαγγελματικού τύπου αυτοκόλλητα (αλλά μόνο εκεί????)... Απλά αν μπορείς κανε τον κόπο να ρωτήσεις τον γνωστό σου πως ακριβώς να το ζητήσω (υπάρχουν διαφορετικές ποιότητες ή και χρώματα) και αν είναι ακριβό!!!

Και πάλι ευχαριστώ!!!

οπος το λες,εκι τα το βρις!σιγουρα μπορις να το βρις και σε μαγαζια που κολανε carbon.χροματα ιπαρχουν διαφορα.πεστους τι το τελις και κσερουν τι να σου δοσουν..με 5-10 euro,μαλον τα σου δοσοθν ενα κοματι να κανις τι δουλεα σου.αλα μπορι και να μι σου παρουν τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

πολύ ωραίο το Polo σου!!! :)

όσο για το πορτοκαλι στο πίσω σήμα είναι πολύ πρωτότυπο και του δίνει ένα διαφορετικό τόνο! εγώ πάντως θα το κράταγα!

να σε ρωτήσω,επειδή έχω πάρει 5-6 καταστήματα με επιγραφές και κανεις δεν έχει/δίνει συρίτη,από πιο μαγαζί το πήρες?

Link to comment
Share on other sites

πολύ ωραίο το Polo σου!!! :)

όσο για το πορτοκαλι στο πίσω σήμα είναι πολύ πρωτότυπο και του δίνει ένα διαφορετικό τόνο! εγώ πάντως θα το κράταγα!

να σε ρωτήσω,επειδή έχω πάρει 5-6 καταστήματα με επιγραφές και κανεις δεν έχει/δίνει συρίτη,από πιο μαγαζί το πήρες?

εφαριστο!εμενα μου περισεβι,αμα τελις να βρετουμε,ελα να σου δοσο.

σιμερα αγορασα το RCD 510,και αβριο αν εχο χρονο τα το βαλω.

Link to comment
Share on other sites

το πιρα 250 ευρο,απο το *μη επιτρεπόμενο @ URL* και εγο.αλα πλιροσα αλα 15 ευρο να βρο το κοδικο,στο παζαροπουλος.

το επομενο βιμα ειναι αναβατμισι κινιτιρα.

Link to comment
Share on other sites

Μα ο κωδικος υπαρχει στο βιβλιαρακι του RCD κ αν δεν κανω λαθος ειναι γραμμενος κ πανω στην πηγή..Αμεσως να αρπαξουν λεφτα οι αντιπροσωπιες..

Καλοριζικο billy,ομορφαινει το εσωτερικο η προσθηκη του 510 ;-)

Link to comment
Share on other sites

Μα ο κωδικος υπαρχει στο βιβλιαρακι του RCD κ αν δεν κανω λαθος ειναι γραμμενος κ πανω στην πηγή..Αμεσως να αρπαξουν λεφτα οι αντιπροσωπιες..

Καλοριζικο billy,ομορφαινει το εσωτερικο η προσθηκη του 510 ;-)

ευχριστω φιλε!!ναι,ειναι πολυ ωραιο τωρα!οκ,15 ευρο δεν ειναι πολυ,αλα πιγα στιν καρεντα στο πειραια,και μου ζιτισανε 35 ευρο:((

Edited by billy77
Link to comment
Share on other sites

απο μαγαζι με ανταλακτικα για μηχανακια το πηρα εγω φιλε :-)

Α για μισό λεπτό, αυτό που έχετε βάλει δηλαδή στα αυτοκίνητα σας είναι η φωσφοριζέ ταινία που πουλάνε τα μαγαζιά με αξεσουάρ μοτοσικλετών και προορίζεται για τοποθέτηση στο προφίλ της ρόδας σαν ανακλαστικές ταινίες ασφαλείας??? Αυτό είναι το σιρίτι???

Γιατί εγώ νόμιζα ότι υπάρχει μεγάλο αυτοκόλλητο από αυτό το υλικό που το κόβεις σε ότι σχήμα θέλεις και το χρησιμοποιείς όπως θέλεις!!!!

Υ.Γ Συγνώμη billy77 αν τα post μου είναι off-topic!!!

Link to comment
Share on other sites

Α για μισό λεπτό, αυτό που έχετε βάλει δηλαδή στα αυτοκίνητα σας είναι η φωσφοριζέ ταινία που πουλάνε τα μαγαζιά με αξεσουάρ μοτοσικλετών και προορίζεται για τοποθέτηση στο προφίλ της ρόδας σαν ανακλαστικές ταινίες ασφαλείας??? Αυτό είναι το σιρίτι???

Γιατί εγώ νόμιζα ότι υπάρχει μεγάλο αυτοκόλλητο από αυτό το υλικό που το κόβεις σε ότι σχήμα θέλεις και το χρησιμοποιείς όπως θέλεις!!!!

Υ.Γ Συγνώμη billy77 αν τα post μου είναι off-topic!!!

εγο εχο αφτο που νομιζις εσι,ενα μεγαλο κοματι που το κοβεις οπος θελεις εσι.

Link to comment
Share on other sites

το rcd το πηρα 200 ευρω φιλε μου απο ενα παιδι απο to *μη επιτρεπόμενο @ URL*

το πιρα 250 ευρο,απο το *μη επιτρεπόμενο @ URL* και εγο.αλα πλιροσα αλα 15 ευρο να βρο το κοδικο,στο παζαροπουλος.

το επομενο βιμα ειναι αναβατμισι κινιτιρα.

Επειδή σκέφτομαι και εγώ να το χτυπήσω από ebay γνωρίζετε εάν μπαίνει σε παλαίοτερο polo

(9Ν του 2004), γιατί σαν κάπου να διάβασα ότι παίζει κάποιο πρόβλημα με την μπαταρία όταν

το αμάξι είναι σβησμένο + δεν γνωρίζω αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με canbus..

Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαι και εγώ να το χτυπήσω από ebay γνωρίζετε εάν μπαίνει σε παλαίοτερο polo

(9Ν του 2004), γιατί σαν κάπου να διάβασα ότι παίζει κάποιο πρόβλημα με την μπαταρία όταν

το αμάξι είναι σβησμένο + δεν γνωρίζω αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με canbus..

από ότι το έψαξα λίγο δεν χωράει σε εμάς :/

Link to comment
Share on other sites

εννοειται οτι θα δεις διαφορα αλλιως δεν το ονομαζανε και αναβαθμιση....στα μικρα τα δικα σας ακομη και 20 αλογα να παρεις ειναι μεγαλη διαφορα λογω του οτι ειστε ελαφριοι

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.