Jump to content

Recommended Posts

Μου φαινεται θα παω να αγορασω λαδακια , αρωματακια κ κερακια κ θα κανω εγω μασαζ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!.......

Να φερω κανεναν 20κιλο πυροσβεστηρα για τα κερακια :laugh: :laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Γκουχ ... γκουχ... πάρε και αυτό http://www.telemarketing.gr/default.asp?pid=5&la=1&itm=7039&ct=196

Link to comment
Share on other sites

Γκουχ ... γκουχ... πάρε και αυτό http://www.telemarke...itm=7039&ct=196

xaxaxaxxa κοσμα εγραψες!!!!! :clapping: :clapping: :bow: :bow:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Στις 05,56 το πρωι τι εκανες μανα μου ;;; Αυπνιες ειχες ;;; Αστα δεν μπορουμε να βρουμε τπτ σε spa !!!! Μια πανελληνια περιμενουμε κ μεις αλλα .............

Μου φαινεται θα παω να αγορασω λαδακια , αρωματακια κ κερακια κ θα κανω εγω μασαζ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!.......

Τα παράπονα στο βαφτιστικο σου για την ώρα

Όσο για το μασάζ αστο ..... Κ με αυτό στα λόγια θα μείνεις!

Αυτό που βρήκε ο Κοσμας πιστεύω ότι μας έχει βγάλει απο όλο το κόπο εύγε Κοσμα εύγε

Link to comment
Share on other sites

Γκουχ ... γκουχ... πάρε και αυτό http://www.telemarke...itm=7039&ct=196

Τα παράπονα στο βαφτιστικο σου για την ώρα

Όσο για το μασάζ αστο ..... Κ με αυτό στα λόγια θα μείνεις!

Αυτό που βρήκε ο Κοσμας πιστεύω ότι μας έχει βγάλει απο όλο το κόπο εύγε Κοσμα εύγε

Κοσμα μηπως θελεις κ συ ;;; Ζηλευουμε , που ειμαι εκπαιδευμενος στο Θιβετ απο μοναχους ζουλου , κ απο νοτιοκορεατες νιτζα στη βορειο Κορεα !! Κ διδακτορικο στη σχολη του Miyagi ;;;;;

Κανονιστε να μην κοιμαται καλα το παιδι κ να μου βγει νευρικο !!!!!!!! Δεν θα μεινω στα λογια γιαυτο το γραφω ( τα γραπτα μενουν ) θα κανω μασαζακι !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει στο παρελθόν.

Έως την Πέμπτη -το αργότερο- θα πρέπει να έχουν ολοκληρωθεί οι αποστολές χρημάτων για τα δωμάτια.

Link to comment
Share on other sites

Γιαννάκη την επόμενη μέρα έχουμε αγώνα... Τί μπουζούκια και τα λοιπά μας πετάς; Θα αποσυρθείς στο δωμάτιό σου εσύ...

Χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Γιαννάκη την επόμενη μέρα έχουμε αγώνα... Τί μπουζούκια και τα λοιπά μας πετάς; Θα αποσυρθείς στο δωμάτιό σου εσύ...

Χαχαχαχα

Παει δεν παει μπουζουκια ο αλλος τα ιδια χαλια θα παιξει το παλτο , η ντουλαπα η ορθια ...

ΓΙΑΝΝΗ η μπαλα ειναι γενος θηλυκου να της φερεσαι αναλογα !!!!! Παμε γερα μωρη γκαρνταρομπα !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και για το τυπικό: ta6ape + svouras ενα δίκλινο για 3 βραδιές με όλα τα extra... δηλαδή υπολογίστε κι εμένα και τον Svoura στα μπουζούκια και 1 μπουκάλα... παρόλο που δεν πίνουμε! χιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites

Και για το τυπικό: ta6ape + svouras ενα δίκλινο για 3 βραδιές με όλα τα extra... δηλαδή υπολογίστε κι εμένα και τον Svoura στα μπουζούκια και 1 μπουκάλα... παρόλο που δεν πίνουμε! χιχιχιχι

η μπουκαλα ειναι ανα 4αδα φανταζομαι εεε? γτ αλλιως με βλεπω να κανω νυχτερινο κολυμπι στην Τριχωνιδα :lolu: :lolu: :lolu:

Link to comment
Share on other sites

Και για το τυπικό: ta6ape + svouras ενα δίκλινο για 3 βραδιές με όλα τα extra... δηλαδή υπολογίστε κι εμένα και τον Svoura στα μπουζούκια και 1 μπουκάλα... παρόλο που δεν πίνουμε! χιχιχιχι

η μπουκαλα ειναι ανα 4αδα φανταζομαι εεε? γτ αλλιως με βλεπω να κανω νυχτερινο κολυμπι στην Τριχωνιδα :lolu: :lolu: :lolu:

Αντώνη μήπως μπερδέψατε κάτι? Δεν πάμε ΕυρωπαΪκή πορεία όπωςπέρυσι τέτοια εποχή :-((....χαχαχαχαχ....

ακούς εκεί 3 βραδιές....χιχιχιχι.....Σας ζηλεύω πάντως γιατί θα ναι ωραία... θα ζηλέψει και ο kouliss σε λίγο....κάτσε και θα δεις τί θα ποστάρει....4 μέρες αυτός....χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Αχμμμ... θα χάσω πανελλήνια :(

Για 1η φορά ή για 2η ?!

Δε θυμάμαι ρε παιδιά αν ήμουν στην πανελλήνια του 2005 όταν πήγα στρατό :p

Πάντως δυστυχώς θα πάρω μια απουσία (ή την 2η μου απουσία) από πανελλήνια του VWClub :( :( :(

Have fun people, δυστυχώς τα 2700χλμ απόσταση δεν μου επιτρέπουν να μπορέσω να συμμετάσχω...

take care!

Link to comment
Share on other sites

Δικaιολογεισaι προεδρε.....

Τa πaιδιa aπο το Aγρινιο κaι τις γυρω περιοχες που εχουν χaθει?????

Η Πaτρa που εινaι μιa ωρa aπο το Aγρινιο ελπιζω νa δωσει το πaρων εστω κaι την Κυριaκη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Υπάρχει 1 ακόμη δωμάτιο διαθέσιμο που μας παραχωρήθηκε. Θα παραμείνει δεσμευμένο για την λέσχη έως την Τρίτη και φυσικά μέχρι να ζητηθεί απο κάποιο μέλος. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ουτε μπλουζακια κυριοι πεσαμε κ εμεις θυμα της κρισης;;;;

Ουτε μπλουζακια κυριοι πεσαμε κ εμεις θυμα της κρισης;;;;

Link to comment
Share on other sites

Η 2η εκδρομή δεν έχει αναμνηστικά μπλουζάκια! Στην 1η εκδρομή βγαίνουν για τον εορτασμό των γενεθλίων. ;-)

Στο αρχικό δημοσίευμα... προστέθηκε ο αναλυτικός οδηγός και όσοι θα μείνουν -σίγουρα- στο ξενοδοχείο.

Link to comment
Share on other sites

άντε να δούμε τί θα τραβήξει και το Αγρίνιο....

........και οχι μονο το Αγρινιο Γιαννακη!!!! :whistling: :whistling: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλείστε κατά την προσέλευση σας στα σημεία συνάντησης να έχετε γεμίσει απο πριν βενζίνη! :-)

Ο οδηγός της εκδρομής ανανεώθηκε λόγω αλλαγών.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.