Jump to content
midkin

Midkin Vs Wise

Recommended Posts

Και επισης χωρις να θελω να υποστηριξω τον wise ο τιτλος πρεπει να αλλαξει!!! Πρεπει να γινει ολοι εναντιον wise :give_rose:

Πως θα καταξιωθεί ένα αμάξι αν δεν νικήσει τον king? :D

Link to comment
Share on other sites

Και επισης χωρις να θελω να υποστηριξω τον wise ο τιτλος πρεπει να αλλαξει!!! Πρεπει να γινει ολοι εναντιον wise :give_rose:

Ολοι τους και μονος μου και δε κολωνω πουθενα αγορι μου.... ;)

Φιλε ευχαριστω που ανεβασες τα βιντεο.... δεν ηθελα να τα ανεβασω εγω για να μην φανει οτι δειχνομαι... αν και το πρωτο ηταν λιγο αποτυχια γιατι επεσε το iphone εκει που αρχιζουν τα καλα και στο δευτερο ανοιγω με ενα edition30 που ειναι 320 αλογα οχι 340....

Link to comment
Share on other sites

kai

οτι κινειται το τρεχετε.....

ειπα κ εγω μπραβο ρε quick που το ανεβασες γιατι αρχισα να χαζευω
Link to comment
Share on other sites

και τι καταφερες??? αρπαξες μια κολωνιτσα στα 200μ. κανα βιντεο που να εχεις ριξει σε κανενα υπαρχει???

:D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

αν καταλαβα καλα εισαι ο γιωργος σωστα? προφανως δεν ειχε τα μπεκ απο σ3 και γιαυτο τα 320 οπως λες εγω πχ που τα εβαλα ειδα και 360 αλλα το θεμα δεν ειναι εκει..απορω γιατι χωριστικαμε σε κουπρακιδες και γκολφακιδες.ολα του ιδιου εργοστασιου ειναι....απο εκει και περα να μοιραζουμε τσαγακι σε ξενους το καταλαβαινω αλλα και μεταξυ μας...ε ειναι μαλακια....μεταξυ μας καμια συγκριση και αυτη εχει νοημα οταν εχεις τα ιδια πραγματα...τωρα κατι κινκ και βασιλιαδες ειλικρινα με πιανουν τα γελια μονο που το ακουω...αυτο παλι πως βγηκε?μα το αηττητο εχει οπως ο ολυμπιακος .....λολ

νομιζω οτι καταλαβενεις πως σκεφτομαι και απορεσα που στο φασεμποοκ αρπαχτηκαν μερικα ατομα και δεν σκεφτηκανε οτι τα ιδια μοτερ ειναι αλλα με αλλα πραγματα.....και αλλες καροτσες και σασμαν...φυσιολογικο να υπαρχουν διαφορες....τωρα αν καποιος εκει στην αθηνα παει για το τιτλο ,οπως ειχε παλια ο καταραμενος τοτε τι ναπω....πιστευω να ειναι ολα μια παρεξηγηση και πιστευω στο μελλον οτι ανοιγμα γινεται να γινεται σε φιλικο επιπεδο και οχι με μαγνητοφωνησεις και κακοηθη σχολια....εξαλλου δεν αγορασαμε και φορμουλες,της σειρας αυτοκινητα πηραμε ολοι και κανουμε το κεφι μας...ειναι αναγκη να χαλαμε τις καρδιες μας για μαλακιες?

Link to comment
Share on other sites

και τι καταφερες??? αρπαξες μια κολωνιτσα στα 200μ. κανα βιντεο που να εχεις ριξει σε κανενα υπαρχει???

Eγω μπανιστακο δεν παταω για να ριξω κενα ή κολωνες... παταω με δυνατοτερα για να εχει ενδιαφερον... εκει ειναι η μαγκια ;) Στο βιντεο ειναι μολις ενα κενο απο ενα γκολφ με 320 αλογα... ;) Τοτε δεν ειχα καν σκαστρα! αχαχαχαχα

Kaloburn_20vT vs WiSe μετα το 2:20 τα καλα

No comments

Καταλαβα... εσυ εισαι απο αυτα τα σπυριαρικα αγορακια που ολη μερα τον κανουν σφεντονα πισω απο ενα πληκτρολογιο... αχαχαχαχαχα

αν καταλαβα καλα εισαι ο γιωργος σωστα? προφανως δεν ειχε τα μπεκ απο σ3 και γιαυτο τα 320 οπως λες εγω πχ που τα εβαλα ειδα και 360 αλλα το θεμα δεν ειναι εκει..απορω γιατι χωριστικαμε σε κουπρακιδες και γκολφακιδες.ολα του ιδιου εργοστασιου ειναι....απο εκει και περα να μοιραζουμε τσαγακι σε ξενους το καταλαβαινω αλλα και μεταξυ μας...ε ειναι μαλακια....μεταξυ μας καμια συγκριση και αυτη εχει νοημα οταν εχεις τα ιδια πραγματα...τωρα κατι κινκ και βασιλιαδες ειλικρινα με πιανουν τα γελια μονο που το ακουω...αυτο παλι πως βγηκε?μα το αηττητο εχει οπως ο ολυμπιακος .....λολ

νομιζω οτι καταλαβενεις πως σκεφτομαι και απορεσα που στο φασεμποοκ αρπαχτηκαν μερικα ατομα και δεν σκεφτηκανε οτι τα ιδια μοτερ ειναι αλλα με αλλα πραγματα.....και αλλες καροτσες και σασμαν...φυσιολογικο να υπαρχουν διαφορες....τωρα αν καποιος εκει στην αθηνα παει για το τιτλο ,οπως ειχε παλια ο καταραμενος τοτε τι ναπω....πιστευω να ειναι ολα μια παρεξηγηση και πιστευω στο μελλον οτι ανοιγμα γινεται να γινεται σε φιλικο επιπεδο και οχι με μαγνητοφωνησεις και κακοηθη σχολια....εξαλλου δεν αγορασαμε και φορμουλες,της σειρας αυτοκινητα πηραμε ολοι και κανουμε το κεφι μας...ειναι αναγκη να χαλαμε τις καρδιες μας για μαλακιες?

Ελα μωρε τωρα..... η ζηλια παει συννεφο! Καλη καρδια! Παντως οτι θα εκανα καριερα στις κοντρες με ενα 1400 πρωτο σταδιο και οτι θα ασχολουνται 2λιτρα φτιαγμενα και υβριδια... ε αυτο δε το περιμενα!!!! αχαχαχαχαχα

Γενικα τη κ@υλα μας κανουμε και περναμε καλα! Και ο σαματας στα φορουμ καλος ειναι.... γελαω πολυ! :crazy:

Link to comment
Share on other sites

http://youtu.be/oxSnmqskBC4

http://youtu.be/eVpuzVlqS5o

παρε δυο απο την εποχη που μαρεσε να κερναω πρωτοσταδιατα 20VT

νταξει? εβαλα και ψευδωνυμο στο αμαξι να γουσταρουμε! χαχαχαχαχαχαχαχα

Edited by WiSe
Link to comment
Share on other sites

εγω ασχοληθηκα οταν ειδα στο φορουμ να αρπαζονται ατομα και ειλικρινα δεν μου αρεσε οπως εξελικτηκε γιαυτο και ακομη μεσω πληκτρολογιου προτεινω να κλεισει η παρεξηγηση και οι θερμοαιμοι του κλαμπ να καλμαρουν γιατι δεν ειμαστε και λαμπορκινι κλαμπ,γκολφ και σεατ δοκιμαζουμε ..ελεος δηλαδη...να μου πεις ο καθενας το βλεπει σαν φεραρι αλλα δεν σημαινει και αυτοματα οτι ειναι κιολας....να κανουμε την καυλα ναι απλα να φευγουμε και να μπορουμε να παμε και για καφε ν ατ αλεμε μετα οχι να μενουν τσαντιλες για αναμενομενα πραγματα ,εδω τα εργοστασιακα που ειναι και απειρακτα εχουν διαφορες ποσο μαλλον τα φτιαγμενα κιολας...

αξιο αποριας ειναι που ανοιξαμε και θεμα ωστε να μπορουμε να ξεκατινιαστουμε και ελευθερα....γαματα δηλαδη...φιλε παντως εμενα μαρεσει το αμαξι σου και παει παρα πολυ καλα για 1.4 οπως και του φιλου μας μικdin .εγω αυτο κραταω απο ολη την ιστορια και μπραβο για το μερακι να βελτιωσετε τα αυτοκινητα σας σωστα...δεν συμφωνω βεβαια με τα ξηλωματα ,εκει με πιανουν τα γελια ειλικρινα αλλα το ξεπερναμε,λεω στο ευατομου οταν βλεπω κανα βιντεακι αλλο ενα φορμουλα και χαζευω χωρις ομως να τρελενομαι...και εχω πιει κατι τσαγακια και εγω απο ασχετα...κατι πουντο 340+ κατι ρ36 πασσατ με τα 270 αλογα οταν ηταν το δικομου,δηλαδη πικρα αλλα οκ,χαλαρα!

Link to comment
Share on other sites

εγω ασχοληθηκα οταν ειδα στο φορουμ να αρπαζονται ατομα και ειλικρινα δεν μου αρεσε οπως εξελικτηκε γιαυτο και ακομη μεσω πληκτρολογιου προτεινω να κλεισει η παρεξηγηση και οι θερμοαιμοι του κλαμπ να καλμαρουν γιατι δεν ειμαστε και λαμπορκινι κλαμπ,γκολφ και σεατ δοκιμαζουμε ..ελεος δηλαδη...να μου πεις ο καθενας το βλεπει σαν φεραρι αλλα δεν σημαινει και αυτοματα οτι ειναι κιολας....να κανουμε την καυλα ναι απλα να φευγουμε και να μπορουμε να παμε και για καφε ν ατ αλεμε μετα οχι να μενουν τσαντιλες για αναμενομενα πραγματα ,εδω τα εργοστασιακα που ειναι και απειρακτα εχουν διαφορες ποσο μαλλον τα φτιαγμενα κιολας...

αξιο αποριας ειναι που ανοιξαμε και θεμα ωστε να μπορουμε να ξεκατινιαστουμε και ελευθερα....γαματα δηλαδη...φιλε παντως εμενα μαρεσει το αμαξι σου και παει παρα πολυ καλα για 1.4 οπως και του φιλου μας μικdin .εγω αυτο κραταω απο ολη την ιστορια και μπραβο για το μερακι να βελτιωσετε τα αυτοκινητα σας σωστα...δεν συμφωνω βεβαια με τα ξηλωματα ,εκει με πιανουν τα γελια ειλικρινα αλλα το ξεπερναμε,λεω στο ευατομου οταν βλεπω κανα βιντεακι αλλο ενα φορμουλα και χαζευω χωρις ομως να τρελενομαι...και εχω πιει κατι τσαγακια και εγω απο ασχετα...κατι πουντο 340+ κατι ρ36 πασσατ με τα 270 αλογα οταν ηταν το δικομου,δηλαδη πικρα αλλα οκ,χαλαρα!

ναι μωρε! σημασια εχει οτι τα 14αρια ειναι απιστευτα μαχιμα αυτοκινητα ομως... ποιος να το περιμενε ε?

εχθρος του καλου ειναι ο καλυτερος.... ετσι και εχθρος του γρηγορου ειναι ο γρηγοροτερος! τι king και ιστοριες.... και skyline να εχεις θα ερθει ενας με ενα εβο 1000 αλογα να σε κανει σουβλακι! αχαχα

εντομεταξυ αυτος ο καλομπερν που παταω και χανω στο βιντεο καπου εχετε ενα ποστ που γελατε με τα ξηλωματα του.... μεχρι και αεροσακο συνοδηγου εβγαλε για να με περασει! φαντασου καουρα!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Edited by WiSe
Link to comment
Share on other sites

σε αυτο συμφωνω και επαξαυνω ποιος θα το περιμενε οταν ειχαν πρωτοερθει οτι θα μπορουσαν να κατσουν και να σταθουν αξιοπιστα και μια χαρα στα 200 και αλογα η και 300 δεν ξερω αλλα η παλια ειχαμε τουλαχιστον την εντυπωση πως επρεπε να εχει κυββικα ενα αμαξι για να σταθει...εκει μας εβαλε τα γυαλια η vw με την τεχνολογια και ειμασταν τυχεροι που πηραμε γερμανικα και οχι κινεζικα και ιαπωνικα ...βεβαια αν δεν πεναισουμε το σπιτι μας θα πεσει και θαμας πλακωσει.....τελοςπαντων σημερα δεν ξερω αν εχουμε και τοση αξιοπιστια πλεον οσο τα ιαπωνεζικα αλλα αυτο ειναι μια αλλη ιστορια...7 χρονια δινει η μιτσουμπισι και vw 4-5 με ιδιωτικες ασφαλειες και κτλ σκεψου τι σημαινει αυτο για τα εργοστασια μας,μαλλον απμε απτο κακο στο χειροτερο με καθε μοντελο...απο προβληματα γεμισε το φορουμ...ειναι για γελια η κατασταση.....

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω γινεσαι "ανθρωπος" και δινεις και τεχνικες συμβουλες μπραβο συνεχεισε ετσι :give_rose:

ευχαριστω πολυ αλλα εχω δωσει απειρες σε φιλους και στο ibizaclub που ειμαι μελος...... εσυ αργεις πολυ ακομα ομως! η προσπαθεια μετραει... συνεχισε ετσι!

σε αυτο συμφωνω και επαξαυνω ποιος θα το περιμενε οταν ειχαν πρωτοερθει οτι θα μπορουσαν να κατσουν και να σταθουν αξιοπιστα και μια χαρα στα 200 και αλογα η και 300 δεν ξερω αλλα η παλια ειχαμε τουλαχιστον την εντυπωση πως επρεπε να εχει κυββικα ενα αμαξι για να σταθει...εκει μας εβαλε τα γυαλια η vw με την τεχνολογια και ειμασταν τυχεροι που πηραμε γερμανικα και οχι κινεζικα και ιαπωνικα ...βεβαια αν δεν πεναισουμε το σπιτι μας θα πεσει και θαμας πλακωσει.....τελοςπαντων σημερα δεν ξερω αν εχουμε και τοση αξιοπιστια πλεον οσο τα ιαπωνεζικα αλλα αυτο ειναι μια αλλη ιστορια...7 χρονια δινει η μιτσουμπισι και vw 4-5 με ιδιωτικες ασφαλειες και κτλ σκεψου τι σημαινει αυτο για τα εργοστασια μας,μαλλον απμε απτο κακο στο χειροτερο με καθε μοντελο...απο προβληματα γεμισε το φορουμ...ειναι για γελια η κατασταση.....

Φιλε μου ξερεις τι λενε μεταξυ τους οι ελευθεροι επαγγελματιες οπως εγω? Οταν ενας πελατης δεν ειναι ευχαριστημενος βγαινει να το φωναξει παντου... ενας πελατης που ειναι ευχαριστημενος θα το πει σε δυο φιλους.... Αυτη ειναι η κακη φυση του ανθρωπου.

Οταν πηγα να αγορασω το ιμπιζα το 14αρι μολις ειχα ακυρωσει την παραγγελια ενος Α4 2.0Τ απο γερμανια με το σκεπτικο οτι ειμαι μικρος ακομα για σενταν... Ειδικα ομως.... οταν ειδα τι τουρμπο φοραει εγω τα περιμενα ολα αυτα.... Οταν μαμα φυσαει πιο ροικη και εξελιγμενη Κ03 απο τα 20VT ηθελα να ηξερα τι σκεφτοντουσαν καποιοι που πεταγανε μπαρουφες για τα 14αρια περι αξιοπιστιας......... η χαζομαρα πηγε συννεφο τοτε και εγω πετροβοληθηκα μολις ειπα οτι το 14αρι θα γινει πρωτο σταδιο και θα ραβει τα 20VT... χαμος τοτε!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε methana γιατί τέτοιο μίσος προς τον wise? (αυτο βγάζεις απο αυτά που γράφεις)

Δεν καταλαβαίνω γιατί καθόμαστε και χαλάμε την ζαχαρένια μας εχουμε ενα 1.4 TSI το οποιο ολοι οι αλλοι φανατικοι(hondακιδες,ιταλοφιλοι και αλλοι ασχετοι) οταν λες 1.4 200 αλογα λενε παει αυτο θα σπάσει αντι να πάτε με αυτα τα οπλα με τα 260 αλογα και τα 300 να τους πατήσετε ΑΠΟ ΠΑΝΩ καθόμαστε και τσακονόμαστε ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟΣ!!!

Αντι να αποδειξετε ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ 1.4 TSI ακόμα και στους ''μεγαλύτερους΄'' του γκρουπ VAG( 1.800αρια,2λιτρα) καθόμαστε και μαλώνουμε !

ΙΔΙΑ ΜΟΤΕΡ ΕΙΝΑΙ !

Τα 1.4 που φοράνε DSG ειναι μπροστά απο αλλο 1.4 TSI ιδιο , τα 1.4 TSI DSG σε μικρή καροτσα(cupra,polo) ειναι μπροστα απο την μεγάλη καρότσα πάλι με DSG *(golf,scirocco)

Τα 1.4 DSG δεν ειναι για πανω απο 260 λόγω διπλού συμπλέκτη(μεχρι να βγεί αυτος της INA)

ΑΥΤΑ ΙΣΧΥΟΥΝ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΒΓΗΤΕ ΚΑΙ ΠΑΤΙΣΤΕ ΚΑΝΕΝΑ COLT,OPC,EVO(γιατι οχι) 20VT, 1.8TSI, 2.0 TFSI

ΤΕΛΟΣ

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα φιλαρακι και εγω μαζι σου δεν με τρεχει κανενας...στ ο παρακαλετο βρηκα ενα ιδιο στα ιδια αλογα πανω κατω να συγκρινουμε....θα ανεβασω και εγω βιντεακι οταν γινει...τα τφσι πλεον τα λενε τσι στα συνεργεια...τωρα για 1.4 τσι στα 360 με τφσι στα 360 ε δεν εχετε ελπιδες...δεν παν να ξηλωσετε και τα καπο..χαχαχαχαχαχαχαχα...στα ψηλα παιζουν και τα κυββικα δεν ειναι μονο τα 500 μετρα..αλλα και οι τελικες και εκει 300αριζουν τα τφσι στα αυτα τα αλογα και πανω...οχι οτι ειναι καλυτερα σε τεχνολογια απλα μετρανε και τα κυββικα...

http://www.powermag....ails.php?id=482

και 330 αλογα

και το δικομου στα 350 τοτε σαν χρονο κοιτα....0-100

στα 360 παει ακομη καλυτερα....

γιατι ο νεος ειναι ωραιος αλλα και ο παλιος ειναι καλυτερος..λολ

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα φιλαρακι και εγω μαζι σου δεν με τρεχει κανενας...στ ο παρακαλετο βρηκα ενα ιδιο στα ιδια αλογα πανω κατω να συγκρινουμε....θα ανεβασω και εγω βιντεακι οταν γινει...τα τφσι πλεον τα λενε τσι στα συνεργεια...τωρα για 1.4 τσι στα 360 με τφσι στα 360 ε δεν εχετε ελπιδες...δεν παν να ξηλωσετε και τα καπο..χαχαχαχαχαχαχαχα...στα ψηλα παιζουν και τα κυββικα δεν ειναι μονο τα 500 μετρα..αλλα και οι τελικες και εκει 300αριζουν τα τφσι στα αυτα τα αλογα...οχι οτι ειναι καλυτερα σε τεχνολογια απλα μετρανε και τα κυββικα...

http://www.powermag....ails.php?id=482

γιατι ο νεος ειναι ωραιος αλλα και ο παλιος ειναι καλυτερος..λολ

Καλα κρατα μικρο καλαθι........ τα κυβικα δεν παιζουν ρολο αγορινα... αυτα ειναι επι εποχες καρμπυρατερ!

Προσωπικα το κατεβαζω ολο το κοντερ... που σημαινει 260+. :)

Οπως και να εχει το προσεχες μελλον θα δειξει ;)

Link to comment
Share on other sites

καλα ολα τα 260 κατεβαζουν το κοντερ και το δικομου επι εποχης 265 αλογων πηγαινε 270..αλλα το κοντερ μου ειχε 300 τελικη οχι 260 ουτε 270 ουτε 280....τωρα γεια μας και τα 300 τα ακουμπαμε πλεον....

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Μιλησες για ενα θεμα που ποναει.... τα φρενα! Σε πληροφορω οτι επειδη το πιεζω και στροφες τα S3 ειναι και αυτα ανεπαρκεστατα μιας και μπορει να δαγκωνουν μεγαλυτερη δισκοπλακα αλλα η δαγκανα με αυτη που εχουν τα 288 ειναι ιδια...... οποτε και τα s3 που φορεσα τα γεμισα φαραγγια του grand canyon!

Γιαυτο πηγα σε 330 4πιστονη brembo με πιστονια μεγαλυτερα απο την κλασσικη (38-42) που και αυτη μπλεδιαζει βεβαια αλλα καμια σχεση!!! Αυτη τη βδομαδα αλλαζω και τα πισω και παω σε 288... οποτε απο θεμα φρενου θα ειναι κατι παραπανω απο υπερβολικο το αυτοκινητο!!! Αλλα το θελω ετσι γιατι στις κοντρες τα φρενα απο τα 200-240 που σταματαμε θελω να ειναι κατι παραπανω απο αγκυρες.

Έτσι από περιέργεια...ποια δαγκάνα έβαλες ?

ΥΓ. Καλώς όρισες.

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Εσεις σε ποια κατηγορια ανηκετε???

ξεκινα και ερχομαι.....λολ

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

ελα πειτε αληθεια,ποσα περνετε απο τους προγραμματιστες σας για να κανετε promotion?

λες και περνετε ποσοστα για το ποιο ειναι καλυτερο προγραμμα!!!!!

δεν καταλαβαινω γιατι τοσο μισος και τοση ζηλεια ισως για τον wise...

δεν ξερω αν ειναι ο king που γραφει αλλα το ιμπιζα του παει παρα πολυ καλα και μαλλον σε καποιους δεν αρεσει!

μπραβο στο midkin πολυ γρηγορο το γκολφ,οσα αλογα και να ειναι,και πολυ ομορφο!

παρακολουθουσα οταν μπορουσα την πορεια του αυτοκινητου και πιστευω οτι εχεις κανει πολυ καλη δουλεια.

απλα θυμαμαι παλιοτερα δεν ησουν τοσο φανατισμενος και διαβαζοντας αυτα εδω αλλα και αυτα στο street βλεπω οτι εχεις αλλαξει.πιστευεις οτι αξιζει να χαλας την ζαχαρενια σου?και εσυ και ο wise...

Link to comment
Share on other sites

Έτσι από περιέργεια...ποια δαγκάνα έβαλες ?

ΥΓ. Καλώς όρισες.

Ειναι το εργοστασιακο σετ φρενων που φοραει η Ferrari 360 modena....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.