Jump to content
passatfsi

Κινητηρες-Κυβικα-Αλογα

Recommended Posts

ισως χαζο ειναι αυτο που θα ζητησω αλλα δεν τα ξερω και πολυ καλα μπορειτε να μου γραψετε ολους τους κινητηρες των πασσατ τα αλογα τους τα κυβικα τους και την τελικη τους?

π.χ

1.6 fsi 115hp telikh 200 km/h lew gw twra

Link to comment
Share on other sites

ισως χαζο ειναι αυτο που θα ζητησω αλλα δεν τα ξερω και πολυ καλα μπορειτε να μου γραψετε ολους τους κινητηρες των πασσατ τα αλογα τους τα κυβικα τους και την τελικη τους?

π.χ

1.6 fsi 115hp telikh 200 km/h lew gw twra

και συνεχίζω....

2.0 fsi 150 hp τελική 213 km/h

1.4 tsi 122 hp τελική 203 km/h

2.0 tsi 200 hp τελική 235 km/h

1.8 tsi 160 hp τελική 220 Km/h , R36 300 hp τελική 250 km/h

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

και συνεχίζω....

2.0 fsi 150 hp τελική 213 km/h

1.4 tsi 122 hp τελική 203 km/h

2.0 tsi 200 hp τελική 235 km/h

1.8 tsi 160 hp τελική 220 Km/h , R36 300 hp τελική 250 km/h

να τα συγκεντρωσουμε

3.2 fsi?

3.6 νομιζω ειναι το r36

kai tdi?

Link to comment
Share on other sites

Guest TASOS HN

Έχετε μπερδέψει το PASSAT με τον πασατέμπο;

Πολύ αισιόδοξοι είστε, εκτός εάν τοις μετρήσεις τις έχετε κάνει με κλίση 50%.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αλλο τι γραφει το κοντερ,και αλλο ποσα ειναι τα πραγματικα χιλιομετρα που πιανουμε,και εγς εχω δει 245 km/h,αλλα ποσα πηγαινα πραγματικα αυτο ειναι αλλο θεμα.PASSAT B6 1.8 tsi

Link to comment
Share on other sites

10 klm συνηθως παει αν βαλετε κανα gps και δειτε τι λεεις αυτο στα 200+επισης του κοντερ τα κλμ με τα κλμ που φαινονται ειτε μεσω κινεζικων οθονων στην επιλογη του navigation ειτε στη κρυφες επιλογες του κλιμα δειτε αν ασας ταιριαζουν....keep in mind 10 - apo oti βλεπεται στο κοντερ και μεσα θα ειστε στα πραγματικα με gps...

Link to comment
Share on other sites

10 klm συνηθως παει αν βαλετε κανα gps και δειτε τι λεεις αυτο στα 200+επισης του κοντερ τα κλμ με τα κλμ που φαινονται ειτε μεσω κινεζικων οθονων στην επιλογη του navigation ειτε στη κρυφες επιλογες του κλιμα δειτε αν ασας ταιριαζουν....keep in mind 10 - apo oti βλεπεται στο κοντερ και μεσα θα ειστε στα πραγματικα με gps...

Σωστά φίλε μου καπετάνιε.

Link to comment
Share on other sites

Οσο ανεβαινουν τα πραγματικα χιλιομετρα τοσο περισσοτερο ''κλεβει'' το κοντερ.

Τα πραγματικα φαινονται ΜΟΝΟ με gps.

Link to comment
Share on other sites

μα αφου τα γραφουμε τι δεν εχω εξηγησει?...ειναι ντεφακτο 10 κλμ ποιο κατω απο οτι βλεπεται στο κοντερ...οποιος δεν το πιστευει και νομιζει οτι εχει το σουπερ ουα κοντερ να παρει ενα gps και να το δει...αλλιως ειπαμε οσοι εχετε οθονες κινεζικες τα γραφει και στην επιλογη του navigation οι αλλοι μεσω του κρυφου μενου στον κλιματισμο...ψαχτειται!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.