Jump to content

Recommended Posts

Όμορφο είναι!

Προσωπικά θα έβαζα... image_6R0853653OE_1.jpg

Και το κενό απο το σήμα ή το στοκάρεις ή βάζεις ενα ανταπτοράκι.

Link to comment
Share on other sites

η πινακιδα βλεπω καλα ειναι espania????

kokkino se kokkino.....apo γουστο σκιζει ο τυπας

Συμφωνώ ότι η γρίλια αυτή δεν πάει πάνω σε κόκκινο αυτοκίνητο αλλά ήταν το μοναδικό που βρήκα με το ''TSI'' επάνω.Οπότε την έβαλα για να δει ο φίλος πως δείχνει πάνω στη μάσκα.

Link to comment
Share on other sites

Όμορφο είναι!

Προσωπικά θα έβαζα... image_6R0853653OE_1.jpg

Και το κενό απο το σήμα ή το στοκάρεις ή βάζεις ενα ανταπτοράκι.

ναι φιλε turbomaki το ξερω οτι ετσι γινεται αλλα αυτη η φωτο που εβαλες ειναι καινουριο καπο οποτε ενα 200 ευρω χορις βαψιμο κανει μονο το καπο μετα πρεπει να αλλαξω παλι σιτα οποτε δεν αξιζει απλα θα βγαλω το gti το σημα αυριο το πρωι και θα βαλω το tsi oπως το εχουνε κανει και κατι αλλα παιδια στην γερμανια απο οτι ειδα :-)

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο μασκα γτι

capturejhhk.png ( μπορει μα παρει μαι ιδεα αυτο η φωτογραφιες! )

αυτη η φωτο μονο απο το mikeius μπορει να σχολιαστει......αντε παλιοαμαξοκαβληδες!!!!!!!!!

η καγκουριαση στο τοπ!!!!!τι χαμηλωμα και τι ζαντα ειναι αυτη?????????????????????????????????

μου θυμιζει τα ταψια που μαγειρευει η μανα μου

Link to comment
Share on other sites

χαχα και εμενα σπυρο μολις την εβαλε το αλλο το παιδι λεω τι ειναι αυτη η καγκουρια ειπαμε ρε παιδια ενταξει μας αρεσει το αμαξι μας να ειναι ομορφο αλλα οχι και ετσι λες και ειναι σα ταψι ';-)

Link to comment
Share on other sites

Εγω αντιθετως θα ελεγα οτι γενικα ως ελληνες ειμαστε αρκετα συντηριτικοι.. Old School tuning κλπ ισως να μην ερθουν και ποτε εδω με τετοιες αντιληψεις....

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήξερα ότι μια φωτογραφία μπορεί να κάνουν ζημιά σε μια σελίδα !

Old School vw δεv ειμαι tuning vw αυτο ειμαι κουστώ και Βελτιωμένο δε ειμαι tunnig απαραίτητο αλο.........................!

με συγχωρείτε ! μεγάλωσες από έχω στη Ελλάδα Είμαι Ελληνίδα, όπως σας :)

Link to comment
Share on other sites

τι εισαι?ελληνιδα?η ελληνας? τελοςπαντων οτι και να σαι, εισαι φιλος-φιλη και μην απολογεισαι σε κανεναν για οτι γουσταρεις...εξαλου εδω ολοι ιδεες δινουμε και οχι εντολες...οποιος θελει τις εφαρμοζει...τι ειναι το old school vw??lol!!!! εγω παντως προσπαθω για τουμπανο tuning!!!αν υπαρχει αυτο...

Link to comment
Share on other sites

χαχα και εγω για τουμπανο προσπαθω αδερφε λευτερη ολες οι γνωμες των παιδιων ειναι δεχτες για αυτο βαζουμε τα βελτιωμενα αυτοκινητα μας για να μας ριχνουνε καμια παραπανω ιδεα και τα παιδια :-)

worthersee oντως εκει εχουνε φτιαξει παρα πολλα ομορφα πραγματα πανω στα αυτοκινητα τους και μπραβο στα παιδια αυτα :-)

εμεις συνεχιζουμε μεχρι εκει που αντεχει η τσεπη μας:-)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήξερα ότι μια φωτογραφία μπορεί να κάνουν ζημιά σε μια σελίδα !

τι εννοεις με αυτο??σου πε κανενας κατι???

χαχα και εγω για τουμπανο προσπαθω αδερφε λευτερη ολες οι γνωμες των παιδιων ειναι δεχτες για αυτο βαζουμε τα βελτιωμενα αυτοκινητα μας για να μας ριχνουνε καμια παραπανω ιδεα και τα παιδια :-)

worthersee oντως εκει εχουνε φτιαξει παρα πολλα ομορφα πραγματα πανω στα αυτοκινητα τους και μπραβο στα παιδια αυτα :-)

εμεις συνεχιζουμε μεχρι εκει που αντεχει η τσεπη μας:-)

ναι βρε και εχει ο θεος σιγα σιγα..ολα γινονται

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να αλλαξεις και την φωτο στο προφιλ σου.πολυ παλια............

εγω παλι ειμαι καθολου tunning!!!!αν υπαρχει αυτο........

4 ροδες κατω απο ενα σκαφος που να σε πηγαινουν στη δουλεια σου

τωρα θα μου πειτε πηρες το gti για να σε πηγαινει στη δουλεια σου?και σας απαντω οτι εχω ενα κολλημα σαν οποιδηποτε κοινο αμαξοκαβλη.δεν μπορω η δεν μ αρεσει η δεν μου καθεται καλα το επομενο αμαξι που αγοραζω να εχει λιγοτερα αλογα απο το παλιοτερο.ειναι σαν να δινεις το playstation 3 για να παρεις το 2 το κανεις? δεν το κανεις.....

Link to comment
Share on other sites

Αυτές οι ζάντες είναι πασιγνωστες παιδιά! Οπως τα λέτε old school! Και τις φοράει πολύ το golf ιδιαίτερα.. Γκαγκουρικες σε καμία περίπτωση δεν είναι σύμφωνα με όσα έχω διαβάσει σε forum του εξωτερικού! Τις λατρεύουν ..

Link to comment
Share on other sites

Αυτές οι ζάντες είναι πασιγνωστες παιδιά! Οπως τα λέτε old school! Και τις φοράει πολύ το golf ιδιαίτερα.. Γκαγκουρικες σε καμία περίπτωση δεν είναι σύμφωνα με όσα έχω διαβάσει σε forum του εξωτερικού! Τις λατρεύουν ..

εεεεεεε ιεροσυλια...........

σε golf 3 ναι αλλα σε αυτο το πολο

???????τα πιρεξ που ψηνουμε το φαι καλυτερα ειναι...ελα δεν θελω αηδιες

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα συμφωνω μαζι σου σπυρο δεν μου αρεσουνε καθολου ρε συ...βασικα ο καθε ανθρωπος εχει και διαφορετικα γουστα οποτε τι να κανουμε ..απλα ακουμε ολς τις γνωμες :-)

Link to comment
Share on other sites

σημερα ειπα να βαψω με plasti dip xρωματος ματ καθρεφτες ,σημα μπρος πισω και αλλαξα και το σημα του gti μπροστα στην σιτα me to tsi και οριστε τα αποτελεσματα παιδια..

20121202132605.jpg

20121202132539.jpg

20121202124910.jpg

20121202130658.jpg

20121202132518.jpg

οριστε παιδια περιμενω εντυπωσεις και σχολια ....

Link to comment
Share on other sites

απο την θεσσαλονικη μου το εστειλε ενα παιδι :-) τι αλλο προτεινετε να βαψω παιδια ? απλα ειναι μαυρο ματ αυτο για να γινει γιαλυστερο θελει ενα αλλο σπρει το glossifer¨-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.