Jump to content
τολης

Αλλαγη Ελαστικων Σε Golf 5

Recommended Posts

θελω να αλλαξω λαστιχα στο γκολφ.που θα βρω καλες τιμες;καλητερα να παραγγειλω απο ιντερνετ;

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα λέμε κατ αρχήν,

λοιπόν έχουμε και λέμε.. κάτσε να δω την ατζέντα μου να δω τι και απο που σε βολεύει καλύτερα.

εισαι σαφέστατος!!. απο ποια περιοχή ρε φίλε ?? Ρόδο ? λευκάδα μήπως ? Αλεξανδρούπολη ή Εβρο ??

και οι διαστάσεις που αναφέρεσαι είναι λίγο τσουχτερές. απο ίντερνετ ποιος θα στα περάσει ? εσύ ? άγνωστο.. βάλε και κανα 30€ περαστικά.

Αρα πάρτα απο Ελλαda !

να δεις στο φορουμ το μέλος Κουmparos έχει και κατέχει τα πάντα για λάστιχα και όχι μόνο.

Edited by chrispant
Link to comment
Share on other sites

σωθήκαμε. να δεις το τόπικ ΛΑΣΤΙΧΑ, να δεις γνωμες,συγκριτικά και λοιπά σχόλια. ανάλογα τις ανάγκες σου.

Στο ελλάdα οι τιμές ειναι πάνω κάτω 330-350€.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα άλλαξα λάστιχα και έβαλα το εικονιζόμενο. Θα κάνω κάποια χιλιόμετρα για να έχω προσωπική άποψη.

dsc9955b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ Γιάννη. Σου εύχομαι χρόνια πολλά για την γιορτή σου και καλή χρονιά.

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ Γιώργο.

Τα λάστιχα αυτά βγήκαν στην αγορά πριν μερικούς μήνες, πήραν καλές κριτικές, έχουν καλή τιμή και 2ετή γραπτή εγγύηση.

Είναι 205/55-16 91V και τα προτίμησα. Εντυπώσεις θα έχω σε λίγες εβδομάδες που τα έχω δοκιμάσει σε όλες τις συνθήκες.

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ Γιώργο.

Τα λάστιχα αυτά βγήκαν στην αγορά πριν μερικούς μήνες, πήραν καλές κριτικές, έχουν καλή τιμή και 2ετή γραπτή εγγύηση.

Είναι 205/55-16 91V και τα προτίμησα. Εντυπώσεις θα έχω σε λίγες εβδομάδες που τα έχω δοκιμάσει σε όλες τις συνθήκες.

Κώστας

ποσο στοιχησαν;

Link to comment
Share on other sites

260 ευρω.δεν εχω ακουσει κατι θετικο η αρνητικο απο καποιον.αλλα αυτος που τα εβαλα μου τα προτεινε για καλα.

Link to comment
Share on other sites

Με αλλα ~90 ευρω μπορουσες να βαλεις τα conti που εβαλε ο Costas  απο πανω..Παντως σε αλλο γειτονικο φορουμ που λεγανε προσφατα για τα πετλας,δεν ακουσα απο κανεναν καλη κουβεντα..
Καλοφορετα κ καλα χλμ φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

€ 350 - (χωρίς παζάρια & με αποδειξούλα και όλα όπως πρέπει )

Κωστα φορουσα premium contact στο aygo ωραιο λαστιχο μαλακο και βεντουζαρει.

Αλλα τα μπροστινα τα εφθειρε γρηγορα. Πως πανε τα δικα σου;

Link to comment
Share on other sites

Κωστα φορουσα premium contact στο aygo ωραιο λαστιχο μαλακο και βεντουζαρει.

Αλλα τα μπροστινα τα εφθειρε γρηγορα. Πως πανε τα δικα σου;

Γειά σου φίλε,

 

Είναι πάρα πολύ νωρίς για να εκτιμήσω βαθμό φθοράς. Τα έβαλα πριν 2 μήνες και έλειπα στο εξωτερικό και δεν έχω κάνει ούτε 200 χιλιόμετρα ακόμα με αυτά.

 

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.