Jump to content
frnty

Golf Vii Assembly In Mexico!

Recommended Posts

Κουκλα ειναι.... Οι 4 πορτες λγ μ χαλανε αλλα οκ! Ποτε σ ερχεται εσενα; Ωραια η ζαντα σου και ας ειναι 17! Ετσι οπως την ειχα δει δεν μ πολυαρεσαι αλλα στν photo φαινεται πολυ ωραια. Τ περλε τ λευκο ετσι; Η μονη ξενερα στ δικο μ ειναι οτι δεν εβαλα τα ξενον κ τ εχω μετανιοσει ηδη αλλα δεν αντεχω ν περιμενω αλλους 3 μηνες π μου ειπαν...

 

 

 

παρελαβα εχθες !!!!  τρομερο αυτοκινητο ....η ποιοτητα μέσα ειδικα ειναι αλλου !!!!

ΥΓ.οι 4 πορτες ειναι αναγκαίες αν εχεις οικογενεια ....

Edited by kokobill
Link to comment
Share on other sites

παρελαβα εχθες !!!!  τρομερο αυτοκινητο ....η ποιοτητα μέσα ειδικα ειναι αλλου !!!!

ΥΓ.οι 4 πορτες ειναι αναγκαίες αν εχεις οικογενεια ....

 

Άντε οπότε να πούμε καλορίζικο και καλά και ασφαλή χιλιόμετρα! Να τ χαρείς όσο μπορείς σου εύχομαι! 

Ανέβασε και καμιά φώτο να χαζέψω και εγώ ο κακόμοιρος που ακόμα το περιμένω...

Link to comment
Share on other sites

  • Κατ'αρχην να ευχηθω στα παιδια καλοριζικα και καλα χλμ να εχουν με τα νεα τους αυτοκινητα.Οι επιλογες σας ειναι εξαιρετικες!θελω να θειξω κατι ασχετο με το θεμα,σχετικο ομως με τα golf 7,θυμαμαι πριν καποια χρονια με το 5αρι και με το 6αρι καθημερινα εβλεπες κοσμο να γραφει ετσι το παρηγγειλα εγω,ετσι εγω,ετσι ο αλλος κλπ κλπ...σημερα ελαχιστα ατομα...γραφουν για τις παραγγελειες του golf 7...καταραμενη κριση!!Αυτο βεβαια θα ειναι καλο για τους ιδιοκτητες της 7ης σειρας γιατι δεν θα ζησουν αυτο που ζησαμε εμεις που ανα 10 μετρα βλεπαμε και το αδερφακι μας!θυμαμαι οταν πειρα το 5αρι gti ενω ελεγα στην αρχη μονο εγω το εχω στην γειτονια..μετα απο λιγο καιρο ειχα ποσα αδερφακια τρυγυρο μου!!με το 6αρι ειναι μικροτερο το φαινομενο λογο της κρισης που αρχισε..αλλα με το 7αρι gti πιστευω θα το βλεπουμε και θα χειροκροταμε!!

Link to comment
Share on other sites

  • Κατ'αρχην να ευχηθω στα παιδια καλοριζικα και καλα χλμ να εχουν με τα νεα τους αυτοκινητα.Οι επιλογες σας ειναι εξαιρετικες!θελω να θειξω κατι ασχετο με το θεμα,σχετικο ομως με τα golf 7,θυμαμαι πριν καποια χρονια με το 5αρι και με το 6αρι καθημερινα εβλεπες κοσμο να γραφει ετσι το παρηγγειλα εγω,ετσι εγω,ετσι ο αλλος κλπ κλπ...σημερα ελαχιστα ατομα...γραφουν για τις παραγγελειες του golf 7...καταραμενη κριση!!Αυτο βεβαια θα ειναι καλο για τους ιδιοκτητες της 7ης σειρας γιατι δεν θα ζησουν αυτο που ζησαμε εμεις που ανα 10 μετρα βλεπαμε και το αδερφακι μας!θυμαμαι οταν πειρα το 5αρι gti ενω ελεγα στην αρχη μονο εγω το εχω στην γειτονια..μετα απο λιγο καιρο ειχα ποσα αδερφακια τρυγυρο μου!!με το 6αρι ειναι μικροτερο το φαινομενο λογο της κρισης που αρχισε..αλλα με το 7αρι gti πιστευω θα το βλεπουμε και θα χειροκροταμε!!

 

εχεις δικιο .............οταν πηγα να το παραγγειλω και ειπα στον αντιπροσωπο οτι θελω το 1,4 ACT highline με οροφη και 17αρες με κοιταγε παραξενα .... και απλα μου ειπε οτι δεν υπαρχουν πια τετοιοι πελατες και οτι επρεπε να κανω τριμηνη παραγγελία γαιτι δεν ερχονται ελλαδα πια τετοιες εκδοσεις και οτι ..........η vw στηριζεται στο 1,2 (και μαλιστα στην απλη εκδοση)

Link to comment
Share on other sites

πήρε κανεις το 7αρι το Golf με DSG7?

Και εγώ χειροκίνητο...

 

 

  • Κατ'αρχην να ευχηθω στα παιδια καλοριζικα και καλα χλμ να εχουν με τα νεα τους αυτοκινητα.Οι επιλογες σας ειναι εξαιρετικες!θελω να θειξω κατι ασχετο με το θεμα,σχετικο ομως με τα golf 7,θυμαμαι πριν καποια χρονια με το 5αρι και με το 6αρι καθημερινα εβλεπες κοσμο να γραφει ετσι το παρηγγειλα εγω,ετσι εγω,ετσι ο αλλος κλπ κλπ...σημερα ελαχιστα ατομα...γραφουν για τις παραγγελειες του golf 7...καταραμενη κριση!!Αυτο βεβαια θα ειναι καλο για τους ιδιοκτητες της 7ης σειρας γιατι δεν θα ζησουν αυτο που ζησαμε εμεις που ανα 10 μετρα βλεπαμε και το αδερφακι μας!θυμαμαι οταν πειρα το 5αρι gti ενω ελεγα στην αρχη μονο εγω το εχω στην γειτονια..μετα απο λιγο καιρο ειχα ποσα αδερφακια τρυγυρο μου!!με το 6αρι ειναι μικροτερο το φαινομενο λογο της κρισης που αρχισε..αλλα με το 7αρι gti πιστευω θα το βλεπουμε και θα χειροκροταμε!!

 

Δεν πειράζει μωρέ!! έτσι και αλλιώς τα περισσότερα απο τα δικά σας ξεχωρίζουν απο τα συνηθισμένα! Είναι όλα πανέμορφα! Καθόμουν τις προάλλες και τα χάζευα :drool:  :drool:

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να αλλάξεις την παραγγελία σου.εχεις χρόνο.αλλιος μετα θα το μετανιωνεις για πολυ καιρό!

Link to comment
Share on other sites

Guest beetle1980mexico

δεν μπορω τους ρωτησα αν γινεται και μου εριξαν ακυρο ...δεν πειραζει θα βαλω μαυρο αυτοκολητο οραιο θα ειναι και ετσι :crazy:

ποσο σου στοιχιζει με ολα αυτα τα εξτρα  master2785

Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο .............οταν πηγα να το παραγγειλω και ειπα στον αντιπροσωπο οτι θελω το 1,4 ACT highline με οροφη και 17αρες με κοιταγε παραξενα .... και απλα μου ειπε οτι δεν υπαρχουν πια τετοιοι πελατες και οτι επρεπε να κανω τριμηνη παραγγελία γαιτι δεν ερχονται ελλαδα πια τετοιες εκδοσεις και οτι ..........η vw στηριζεται στο 1,2 (και μαλιστα στην απλη εκδοση)

Ωραίος φίλε! Παίρνεις καλο τουτουτε!! Και ειναι και golf άρα σημείο αναφοράς! Δεν έχεις να φοβηθεις τίποτε! Καλα χιλιόμετρα!!!! Πες μας εντυπώσεις απο τον ACT σε σχέση με την κατανάλωση;;!!!

Παντωσ τρίμηνο περιμένεις ότι και αν παραγγειλεις και δεν πάρεις έτοιμο εκθεσιακό! Χαζος ο εκπρόσωπος :-)))

Link to comment
Share on other sites

ποσο σου στοιχιζει με ολα αυτα τα εξτρα  master2785

28k τσαμπα πραμα.. ουτε αισθητηρες παρκαρισματος δεν εχει στον standard εξοπλισμο ,γιατι σου λεει αν γουσταρεις να βαλεις το park assist 750 euro εχει μονο :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Γίνετε να ακυρώσεις και να κανεις καινουρια!παπαριες σου λένε!εν παση περίπτωση εγω στο είπα γιατι οτι άλλη χαζό άρα θες να βάλεις μπαίνει εκ τον υστέρων.η οροφη ομως οχι και πίστεψε με δεν εχει καμία σχεση με το αυτοκόλλητο που θες να βάλεις.

Link to comment
Share on other sites

Γίνετε να ακυρώσεις και να κανεις καινουρια!παπαριες σου λένε!εν παση περίπτωση εγω στο είπα γιατι οτι άλλη χαζό άρα θες να βάλεις μπαίνει εκ τον υστέρων.η οροφη ομως οχι και πίστεψε με δεν εχει καμία σχεση με το αυτοκόλλητο που θες να βάλεις.

 

όντως μπορείς να προσθέσεις εξοπλισμό εκτός και εάν έχει πάρει αριθμό παραγωγής που στη συγκεκριμένη περίπτωση κάνεις ακύρωση και κάνεις νέα παραγγελία.

όταν είχα πάρει το δικό μου πρόσθεσα την ηλιοροφή αργότερα αλλά όταν πήρα απόφαση για τα bixenon μου είπαν ότι είχε πάρει νούμερο για την γραμμή παραγωγής και ότι έπρεπε να ακυρώσω αυτή να κάνω μια καινούρια και να περιμένω άλλους 3 μήνες μιλάμε για το golf v

Link to comment
Share on other sites

Αντε να αυξάνονται τα 7αρι σιγα σιγα! Νμζ κ εγω οτι μπορεις ν την βαλεις ακομα... Εγω την πατησα ετσι μ τ ξενον κ μ ειπαν +1μηνα οποτε ακυρο κ παμε για κιτακι....

Link to comment
Share on other sites

καλυτερα ενα μηνα παραπανω να περιμενει παρα να το μετανιωνει για πολλα χρονια...και η οροφη στο 7αρι ειναι πολυ καλυτερη απο την δικια μας..ειναι μεγαλυτερη και πανοραμικη.αξιζει μεχρι το τελευταιο σεντς,και προσθετει και μεγαλυτερη μεταπωληση αργοτερα.

Link to comment
Share on other sites

καλυτερα ενα μηνα παραπανω να περιμενει παρα να το μετανιωνει για πολλα χρονια...και η οροφη στο 7αρι ειναι πολυ καλυτερη απο την δικια μας..ειναι μεγαλυτερη και πανοραμικη.αξιζει μεχρι το τελευταιο σεντς,και προσθετει και μεγαλυτερη μεταπωληση αργοτερα.

το ξερω οτι αξιζει αλλα θα πρεπει να ακυρωσω την παραγγελια και δεν μπορω να περιμενω αλλο :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα να περιμένεις φίλε λίγες μέρες παρά να στεναχωριεσαι βλέποντας τα αλλα.μην το σκέφτεσαι φίλε!αν πραγματικα την θέλεις την οροφη μην το ρίσκαρεις να πάρεις ενα αμάξι που δεν θα το χαίρεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.