Jump to content
kouliss

Weekly Day Out @ Θεσσαλονίκη - Κυριακή 07/04/13, Les Azous

Recommended Posts

Ntoukolianos Scirocco Είμαι γραμμένος στο Forum αγαπητέ Γιώργο ! 

Edited by Borbet
Link to comment
Share on other sites

Πιο πάνω στο #24 ποστ γίνεται αναφορά στο που θα συναντηθούμε από τα δυτικά προερχόμενοι για να πάμε όλοι μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Η σημερινη μας συναντηση στεφθηκε με επιτυχεια  με πολλες συμμετοχες απο μελη και μη,εντος και εκτος θεσσαλονικης....πιο αναλυτικα προσηλθαν τα εξης μελη:

 

  1. gioulizpt
  2. billgr4
  3. hossellmount
  4. soulio
  5. chrispant
  6. 2310dimitris1
  7. anastos
  8. professor
  9. ilias.gr
  10. titikos
  11. symearg
  12. axouri46
  13. κοσμας
  14. πανος-gti
  15. stelios-golf 6 tsi
  16. giorgosplusmk4
  17. sergio7
  18. tolis_veroia
  19. borbet
  20. tzotzeros
  21. giotis
  22. passatb6
  23. garbage

Υστερα απο συζητηση αποφασιστηκε να προτεινουν τα μελη Σ.Σ

η διαδικασια ειχε ως εξης: καθε μελος <<περα απο αυτους που δηλωσαν υποψηφιοτητα>> ειχε το δικαιωμα να ψηφισει απο κανενα, ενα, η δυο υποψηφιους(αναλογος ποσοι meeting mod θα υπαρξουν)  που θεωρει καταλληλο γιαυτη τη θεση.πιο συνοπτικα τα αποτελεσματα ειχαν ως εξης

  1. gioulizpt .............18 ψηφοι
  2. symearg..............11 ψηφοι
  3. κοσμας.................6 ψηφοι
Link to comment
Share on other sites

Όλα άψογα μπράβο!!!Η δε ψηφοφορία έλαβε χώρα με τις πλέον δημοκρατικές διαδικασίες.Καλή συνέχεια από δω και πέρα στις συναντήσεις των μελών της Θεσσαλονίκης και των γύρω νομών!!!

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Το μεσημερι περνουσα απο θεσσαλονικη επεστρεφα απο κιλκις και ειπα να σταματησω αλλα ειχα και κοσμο μαζι μου και θα μας επιανε και νυχτα και εφυγα..χαιρομαι που περασατε καλα...κανονηστε καμια εκδρομουλα προς βεροια,κοζανη κλπ..

Link to comment
Share on other sites

Το μεσημερι περνουσα απο θεσσαλονικη επεστρεφα απο κιλκις και ειπα να σταματησω αλλα ειχα και κοσμο μαζι μου και θα μας επιανε και νυχτα και εφυγα..χαιρομαι που περασατε καλα...κανονηστε καμια εκδρομουλα προς βεροια,κοζανη κλπ..

Κρίμα Ανέστη που δεν σε βόλεψε.Όλο και κάτι θα κανονιστεί στο άμεσο μέλλον να είσαι σίγουρος.Ας τελείωσουν πρώτα τα διαδικαστικά και βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σε ολους.Ελπιζω σε μια απο τις επομενες συναντησεις να τα πουμε απο κοντα

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνησω με τον Professor, oλα αψογα και σε απολυτα φιλικο κλιμα!!  Ειχαμε να μαζευτουμε τοοοσοι πολλοι στην Θεσσαλονικη εδω και πολυυυ καιρο... Και παλι μπραβο σε ολους! 

 

Τα καλυτερα ερχονται κι οπως ειπε ο Ανεστης θα γινουν και οι εκδρομουλες φιλε μου....   Ξερεις εσυ; :p

 

 

 

Υ.γ Υπαρχει φωτογραφικο υλικο απο τη συναντηση.. Οποτε, οταν ειναι εφικτο, ενα αλμπουμ..  :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήθηκε άλμπουμ! Θα το βρείτε εδώ! Περιμένουμε τις φωτογραφίες σας!

Link to comment
Share on other sites

Κριμα που δεν τα καταφερα,αλλα ο καιρος δεν μου εκανε το χατιρι και καθηστερησα αρκετα στο δρομο την επομενη φορα!!!(θα ειμαι και ποιο γρηγορος! χεχεχε)

Link to comment
Share on other sites

Κριμα που δεν τα καταφερα,αλλα ο καιρος δεν μου εκανε το χατιρι και καθηστερησα αρκετα στο δρομο την επομενη φορα!!!(θα ειμαι και ποιο γρηγορος! χεχεχε)

 

χαχαχα....   Σωστοςς!!

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως για χαρη της βαφτυστηρας που ειχε γεννεθλεια δεν μπορεσα να ερθω ελεγα οτι θα τελειωσω αλλα που να φανταστω οτι απο τις 12μιση το μεσημερι θα μας επερνε 1 :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.