Jump to content

Recommended Posts

Υπενθυμίζουμε ότι έως και την Πέμπτη 13 Φεβρουαρίου θα γίνονται δεκτές οι δηλώσεις παρουσίας ώστε να υπάρχει χώρος για όλους στην ταβέρνα και στο καφέ.

Επίσης έχετε υπόψη ότι τα 10 ευρώ είναι η προκαταβολή για το γεύμα και θα συμπληρώσουμε ότι βγει παραπάνω με την έκδοση του λογαριασμού όπου θα γίνει διαίρεση του συνόλου με το πλήθος συμμετοχών.

 

 

Τέλος σημειώστε ότι έως και την Κυριακή θα γίνονται δεκτές οι υπεύθυνες δηλώσεις συμμετοχής στην 2η Ευρωπαϊκή Περιοδεία στην Ιταλία. Μάλιστα αύριο Δευτέρα 10 Φεβρουαρίου στις 22:00 θα γίνει on line συζήτηση για να συγκεντρωθούν και να λυθούν τυχόν απορίες.

Link to comment
Share on other sites

θα προσπαθησω να ερθω την πεμπτη αλλιως τι κανουμε?????

Στάλθηκε από το GT-I8260 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by activious
greeklish
Link to comment
Share on other sites

Γιάννη αν δεν μπορείς να έρθεις την Πέμπτη για τα χρήματα επικοινώνησε μαζί μου μέσω ΠΜ για να σου δώσω οδηγίες.

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μας θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το μεσημεριανό γεύμα θα γίνει στην ταβέρνα Τεμπέλης στον Γοργοπόταμο. Θα πιούμε τον καφέ μας στην καφετέρια Look UP στον Αγ. Λουκά.

Επίσης σημειώστε τα εξής:

- Η λίστα συμμετεχόντων ανανεώθηκε.

- Προστέθηκε νεότερη έκδοση του οδηγού της εκδρομής.

- Αναρτήθηκε η έως τώρα λίστα δώρων και οι χορηγοί της εκδρομής.

- Αρχικά θα συγκεντρωθούμε στην Πανελλήνια Έκθεση Λαμίας.

 

 

Υπενθυμίζουμε ότι ο συντονισμός μας θα γίνεται μέσω PMR στην συχνότητα 5.0. Όλοι όσοι έχετε να τα φέρετε καθώς θα διευκολύνει την μετακίνηση μας δεδομένου ότι αναμένεται σημαντικός αριθμός οχημάτων. Παράλληλα θα βοηθήσει στην παροχή κατάλληλων οδηγιών εντός πόλης και στην ροή των οχημάτων σε σημεία με φανάρια κλπ.

Link to comment
Share on other sites

έλα να βλέπω κίνηση σε όλη την ΕΛΛΑΔΑ....

 

Η Θεσσαλονική πού είναι? Γιάννενα? Οι γύρω πόλεις από την ΛΑΜΙΑ?

 

 

ξεσηκωθείτε λοιπόν....

 

ΟΛΟΙ πιστοί στο ραντεβού μας όπως κάθε χρόνο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εδω ειναι κ τα Γιαννενα κυριε Ντουμα! Λογικα σημερα αυριο θα ξερουμε.. Θα ενημερωσει ο Μητσος

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κύριε Παναγιώτη έχετε απουσίες! Πρέπει να επανορθώσετε! Σας περιμένουμε ;-)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από καστόρια θα το ήθελα να έρθω πολύ αλλά για λόγους υγείας δεν θα μπορέσω μπαίνω νοσ/μειο το πρωί  σας εύχομαι να περάσετε τελεία και ίσως στην επόμενη να παραβρεθώ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γιωργο ευχομαι να πανε ολα καλα.

Σιδερενιος και παντα με υγεια.

Θα χαρουμε να σε δουμε μια αλλη φορα.

Την καρτα σου την ελαβες;

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Περίμενα περίμενα αλλά δεν βλέπω να ακολουθεί άλλος απο εδώ γύρω (κρίμα όμως). 

 

ANDRITSOULAS ναι σε όλα ούτε γυναίκα ούτε γκρίνια . . . . .  :bling: .

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω δημητρη ολα καλα πηγανε , ναι την ελαβα την καρτα ευχαριστω

Στάλθηκε από το GT-P3110 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω δημητρη ολα καλα πηγανε , ναι την ελαβα την καρτα ευχαριστω

Στάλθηκε από το GT-P3110 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Περαστικα Γιωργο...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο καρπενησι. Δυστυχωσ δεν ξερω ακομα λογω δουλειας οποτε δεν μπορω να το δηλωσω.Αν τα καταφερω παντως θα κατεβω στην εκθεση που θα ειστε τουλαχιστον να γνωριστουμε απο κοντα.

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμο το Γερμανάκι πλύθηκε μέσα-έξω,γυαλίστηκε,κερώθηκε και είναι έτοιμο να κατέβει Λαμία αύριο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήθηκε το άλμπουμ για τις φωτογραφίες της Πανελλήνιας Συνάντησης 2014 στην Λαμία. Θα το δείτε κάνοντας κλικ εδώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Η πανελλήνια συνάντηση στην Λαμία έφτασε. Ξεκινάμε για το σημείο εκκίνησης της Αττικής. Νομίζω ότι τα Ιωάννινα έχουν ήδη ξεκινήσει.

Εστάλη από φορητή συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Καλο δρομο σε ολους μας.

Για τα μελη της Αττικης ενημερωνουμε οτι στη Λ. Κηφισου στο υψος του Γαλαξια ρευμα προς Λαμια υπαρχουν ακινητοποιημενα οχηματα λογω συγκρουσης..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.