Jump to content
doggy

Χρόνια Πολλά!

Recommended Posts

Πω πω γεννέθλιααααα... χρόνια πολλά σε όλα τα παιδιά που γιορτάζανε... Stoilas... πολύχρωμος αγόραρε και εντοιχισμένος tongue.gif

Soto... πολύχρονος, ότι επιθυμείς!

Τέλος... doumasj Χρόνια Πολλά Γιαννάααααααακη.. αν και τα είπαμε και εχθές από κοντά, στα γράφω και εδώ tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

BAD BOY

polotsik

VeeDub Latou

polo_6566

lilian_tsi

goldengolf

dubbeR_Stoilas

nikkosnet

Afterdark

nikos962

BassakosVR6

super sayian

doggy

Πρώτα από όλα σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ολους και μα όλους για τις ευχές και να ξέρετε ότι σας :D:lol: :lol: :lol: :lol: όλους....Και όσους με πήρανε και τηλέφωνο....

Μετά θα θελα να πω στον γαμπρό ότι εγώ δεν παντρεύομαι σύντομα αλλά επειδή είμαι μικρός θα αργήσω και θα σας παντρέψουμε όλους μαζί με τον νίκο και μετά θα κάνουμε και μεις το καλό....

Επίσης στον κωστάκη να πω ότι χασογκόλης είναι ο ίδιος και όχι εγώ αφού πριν από κάθε αγώνα πάει και σαβουριάζει γουρουνοπούλες και οτιδήποτε άλλο και μετά που να πάρει τα πόδια του....

Επίσης να πω και γω τα χρόνια μου πολλά στην ΒΑΝΕΣΣΑ που γιόρταζε και να τα εκατοστήσει......

Επίσης να πω και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στον ένα και μοναδικό ΣΤΟΙΛΑ...Ότι επιθυμείς φίλε,να σαι καλά και να προσέχεις την γυναίκα σου....Και συ να προσέχεις τις μάντρες( tongue.giftongue.giftongue.gif )

Link to comment
Share on other sites

new_happybirth.gifΤοΤ new_happybirth.gif

ΟΤΙ επιθυμεις Κωστακη με υγεια και χαρα να τα 100στησεις και να σε χαιρομαστε.....!!!!!!!!!!!

Μετά θα θελα να πω στον γαμπρό ότι εγώ δεν παντρεύομαι σύντομα αλλά επειδή είμαι μικρός θα αργήσω και θα σας παντρέψουμε όλους μαζί με τον νίκο και μετά θα κάνουμε και μεις το καλό....

:D:D;)

Link to comment
Share on other sites

Ντούμα, χρόνια πολλά ρε! Και δεν είπες τίποτα; Τώρα το πήρα χαμπάρι! Να σε χαιρόμαστε! :D

Και εσύ ΤοΤ??? Πολύχρωμος και εντοιχισμένος! Θα σε πάρω τηλ να στα ψάλω! Και τα κάλαντα και τα καντήλια! :D

Link to comment
Share on other sites

Κωστάρα (TOT) πολύχρονος ωρέ! Να σε χαιρόμαστε και να χαίρεσαι και την πανέμορφη γκολφάρα σου!!!

Επίσης Χρόνια Πολλά και για τον TOMMASO.

Link to comment
Share on other sites

new_happybirth.gifnew_happybirth.gif ΤΟΤ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ new_happybirth.gifnew_happybirth.gif Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΩΣΤΑΚΗ!! new_happybirth.gif

Link to comment
Share on other sites

new_happybirth.gif Χρονια πολλα στους Σπυρους και Σπυριδουλες new_happybirth.gifnew_happybirth.gif Ειθε ο,τι επιθυμειτε να το αποκτησετε. Και παλι new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.