Jump to content
doggy

Χρόνια Πολλά!

Recommended Posts

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Χρηστο/sayian....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ....ΧΡΗΣΤΟΥΣ,ΧΡΙΣΤΙΝΕΣ.....

Link to comment
Share on other sites

Sayian, Boulis, Polakias, ChrisMK2 (που χτες ήμασταν έξω για ποτάκι μαζί!), Golf-Plus, Asmodeus, Χρόνια σας πολλά, να σας χαιρόμαστε!

ΕΠίσης Χρόνια πολλά και καλά Χριστούγεννα σε όλους σας κι όλους μας, στις οικογένειές σας, και σε όσους αγαπάτε και δεν αγαπάτε! :)

Το Highlight χτες το βράδυ... Είμαστε έξω Phanton + 1, Raven + 1, Latou + 1, ChrisMK2... Κατά τις 12:15 καταλαβαίνουμε πως γύρισε η μέρα, και λέμε χρόνια πολλά στον Χρήστο! Οπότε τρώει μια φλασιά, και γυρνάει και πετάει: "Α, ναι ρε, γιορτάζω! Αντε, χρονια μου πολλά! Παληκάρι, πιάσε μια κανάτα σφηνάκια!!!!"

Τελικά η Κρήτη, προκαλεί καλές παρενέργειες!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Να ευχηθώ και γώ με τη σειρά μου χρόνια πολλά στους/στις εορτάζοντες/ουσες, πολύχρονοι, υγεία και επιτυχίες, επαγγελματικές και προσωπικές...

Επίσης να ευχαριστήσω όσους μου ευχήθηκαν!!!!!

¶ντε και καλή χρονιά.....

Link to comment
Share on other sites

Xρονια Πολλα σε ολους για τις ημερες αυτες, αλλα και για οσους εχουν την ονομαστικη τους εορτη.

Special στον κουμπαρουλη μου Super Sayian :)

Xρησταρα να σε χαιρομαστε, και να εισαι παντα γερος και με πολλα λεφτα στις τσεπες :)

Link to comment
Share on other sites

Sayian, Boulis, Polakias, ChrisMK2 (που χτες ήμασταν έξω για ποτάκι μαζί!), Golf-Plus, Asmodeus, Χρόνια σας πολλά, να σας χαιρόμαστε!

Thanks man, να σαι καλά, και εσύ ό,τι επιθυμείς να πραγματοποιηθεί στις φετινές γιορτές . . .:)

Χρόνια Πολλά και στους υπόλοιπους Χρήστους - Χριστίνες.

Super Sayian ό,τι επιθυμείς τρελέ!

Καλά Χριστούγεννα και Καλή Πρωτοχρονιά!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά σε όλους ( ασχέτως πώς τους λένε ) !!! Να χαιρόσαστε ότι αγαπάτε, τις οικογένειές σας αλλά και τους μισιτούς εχθρούς σας ( μήν ξεχνάτε οτι χωρίς αυτούς θα ήταν βαρετή η ζωή....).

Ιδιαίτερα χρόνια πολλά στον αγαπητό φίλο μου chrismk2 ( ότι επιθυμείς κουμπάρε!!!!) και στον επίσης αγαπητό σούπερ σάββατο!!!!

Και στον polakia και σε όλους όσους γιορτάζουν την ονομαστική τους εορτή!!!!

Link to comment
Share on other sites

S.S. (a.k.a σκυλομαγαζάτορας) - Πολύχρονος ! Και πάντα καμμένος tongue.gif

Chrismk2 - Χρόνια Πολλά Χρηστάρα, ό,τι επιθυμείς! Πάντα το ίδιο τρελαμένος (σ'αγαπάμε και έτσι χαχαχαχα)!!!

Boulis - Χρηστάκο... εσένα σου εύχομαι ολόψυχα... να φτάσει η aDSL σπίτι σου tongue.gif

Polakias - Χρόνια Πολλά & ό,τι επιθυμείς!

...ξέχασα κανέναν; Αν ναι... sorry... & Χρόνια Πολλά!

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

σας ευχαριστω τρελοπαιδα ολους για τις ευχες!(ολο ονοματα κ παρατσουκλια μου βγαζετε!)

χρονια πολλα κ στα υπολοιπα παιδια που γιορταζαν και γιορταζουν

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολα τα καλα παιδακια Χρηστους Χριστινες και τα λοιπα Σαββατε να μας ζησεις παντα τετοια αγαπη δεν σε πηρα χθες σε ξεχασα λογω του οτι ημουν χιονοδρομικο και ειχα αποροφηθει σε παιρνω τωρα!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΜΑΝΩΛΗΔΕΣ....NOS και εναν μανωλη καινουργι μελος που

εχει golf mk4 ασημι και ενα ταξι....σορρυ αλλα δεν ξερω nickname...

Link to comment
Share on other sites

NOS ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και σε ολους οσου γιορταζουν σημερα new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ Α ΡΕ ΣΚΑΣΜΕΝΑ ΔΑΚΡΥΣΑ ΠΑΛΙ :wacko::angry2:;) ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ :cry:

μηπως τους πηρες και αυτους τηλ να σου πουν ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ??? ;):thumbsup::lol:

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΑΝΩΛΑΚΗ

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ Α ΡΕ ΣΚΑΣΜΕΝΑ ΔΑΚΡΥΣΑ ΠΑΛΙ :wub: :wub: :wub: ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ :cry:

Χρονια πολλαααααααααααααααααααααααααααααααα ρε μεγαλε και ο,τι επιθυμεις emoticon_42.gifemoticon_42.gifemoticon_42.gif

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα στους εορταζοντες.....

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στους Χρήστους και ειδικά στον φιλάρα Polakia και στον super sayian!

Επίσης στους Μανώληδες του club και στους NOS και remalius.

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα emoticon_42.gifemoticon_42.gifemoticon_42.gif στους Βασιληδες- Βασουλες- Σουλες [ εννοειτε στα μελη του club ] . Ειθε το νεο ετος να σας τα δωσει οοοοοοοοοοοοοοοολα. ;):thumbsup::thumbsup::D

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στους εορταζοντες!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.