Jump to content
doggy

Χρόνια Πολλά!

Recommended Posts

Guest super sayian

XRONIS HAPPY BIRTHDAY αγαπη να χαιρεσαι τα 3464645 γενεθλια σου κ θα σου παρω για δωρο ενα Π για να περπατας τωρα στα γεραματα!χαχα

οτι ποθεις!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους που εχουν τα γενεθλεια

τους σημερα...Χρονη να χαιρεσαι τα πρωτα σου

άντα σου.....................

Link to comment
Share on other sites

Xρονακο πολυχρωμος και οτι ποθεις....Α πες του του νταβατζη του Σαγιαν μαζι με το Πι να σου φερει και τρεις Ουκρανεζες νοσοκομες τωρα για τα γεραματα....!!!! tongue.gifB):blink:

Link to comment
Share on other sites

χρονη χρονια σου πολλα ρε οτι επιθυμεισ να το αποκτησεις !!!και κατι τελευταιο να εκατοστησεις τα χρονια σου και τα αλογα στο αυτοκινητο σου... B):blink::blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

Χρονάκο Χρόνια Πολλά!!! Πολύχρονος! Ό,τι επιθυμείς!

Χρόνια πολλά και στα υπόλοιπα παιδιά!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους κ οτι επιθυμητε να το παθετε κ να το βρειτε!!!!

new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif

Ψηλε Θεσσαλονικε Χρονια σου Πολλα....... :D

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά Χρονάκο!

Κι επειδή ΔΕΝ μπόρεσα χτες να σε δω για να με κεράσεις, παρά το ότι με πήρες τηλέφωνο (για να με κεράσεις στα Γοριλλάκια γύρους!!!!!!!!!), θα σου κάνω δώρο 5 ανοίγματα στη Σίνδο με το αμάξι μου!

Τι καλύτερο για δώρο!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σημερα στον φιλο Phantom!Γιωργαρε να τα εκατοστησεις και οτι επιθυμεις(400ps στην πολαρα σου)!!! ;)tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

thnx guys για τις ευχες σας!!!! και sorry που δεν μπορεσα να μπω νωριτερα... επεσε πολυυυυυυυυυυ δουλεια!!! :(

και σε σας ευχομαι τα καλυτερα!!! φιλια!

Link to comment
Share on other sites

thnx guys για τις ευχες σας!!!! και sorry που δεν μπορεσα να μπω νωριτερα... επεσε πολυυυυυυυυυυ δουλεια!!! :(

και σε σας ευχομαι τα καλυτερα!!! φιλια!

Για να μην αισθανεσαι ασχημα που αργησες να απαντησεις, εγω αργω περισσοτερο. tongue.gif

Να τα εκατοστησεις Χρονακο και ο,τι επιθυμεις. Και αν δεν το καταλαβες, τωρα αρχιζει η γοητεια του ανδρα! :huh:

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα στο Διδυμο αδερφακι μου να τα εκατοστησεις ρε Κωτσο και 1000 αλογα στην Γκολφαρα ευχομαι(αφου πρωτα παω εγω 1001) tongue.gif;)

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα στο Διδυμο αδερφακι μου να τα εκατοστησεις ρε Κωτσο και 1000 αλογα στην Γκολφαρα ευχομαι(αφου πρωτα παω εγω 1001) tongue.gif:D

σ'ευχαριστω πολυ ρε ρε κωστακη!!!να χαιρομαστε τα διδυμα ρε :D:lol:

Link to comment
Share on other sites

Xρονια πολλα στον συμπαικτη μου Αλεκο...Να τα εκατοστησεις ρε και βαλε κανενα γκολ σημερα αντε πολυ λασκα σε αφησαμε!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.