Jump to content
sak1984

ΔΙΑΡΡΟΗ ΡΕΥΜΑΤΟΣ

Recommended Posts

Καλησπέρα.  Είμαι κάτοχος ενός Polo 1.4.tdi 90 ps 2015.

Άλλαξα μπαταρία πριν 11 μήνες varta silver start stop κ εδώ κ έναν μήνα την έχει αδειάσει.  Πήγα σε 2 ηλεκτρολόγος, έχουν βρει διαρροη  αλλά δεν μπορούν να βρουν από πού. Μ είπαν να το πάω αντιπροσωπεία μήπως το βγάλω άκρη. Το αμάξι είναι όπως το αγόρασα, δεν έχω βάλει τίποτα επάνω. Έχει συμβεί σε κανέναν να βοηθήσει  γιατί βλέπω να πηγενει για πούλημα. 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago , sak1984 said:

Καλησπέρα.  Είμαι κάτοχος ενός Polo 1.4.tdi 90 ps 2015.

Άλλαξα μπαταρία πριν 11 μήνες varta silver start stop κ εδώ κ έναν μήνα την έχει αδειάσει.  Πήγα σε 2 ηλεκτρολόγος, έχουν βρει διαρροη  αλλά δεν μπορούν να βρουν από πού.Έχει συμβεί σε κανέναν να βοηθήσει  γιατί βλέπω να πηγενει για πούλημα. 

Καλημέρα,

Ε, όχι να πάει για πώληση για μια διαρροή ρεύματος, άλλωστε τί είναι ο μελλοντικός αγοραστής ; Κορόιδο; Ας περιοριστεί αυτή η κακή νοοτροπία επιτέλους!

Η διαρροή μπορεί να είναι από διαφόρους λόγους, ακόμη και από την multimedia οθόνη.

Μιας και είσαι Ίλιον, σχετικά κοντά σε εσένα είναι αυτό το ηλεκτρολογείο,δίπλα στο γήπεδο του Ατρομήτου.

Edited by geopro
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago , geopro said:

Καλημέρα,

Ε, όχι να πάει για πώληση για μια διαρροή ρεύματος, άλλωστε τί είναι ο μελλοντικός αγοραστής ; Κορόιδο; Ας περιοριστεί αυτή η κακή νοοτροπία επιτέλους!

Η διαρροή μπορεί να είναι από διαφόρους λόγους, ακόμη και από την multimedia οθόνη.

Μιας και είσαι Ίλιον, σχετικά κοντά σε εσένα είναι αυτό το ηλεκτρολογείο,δίπλα στο γήπεδο του Ατρομήτου.

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια, θα το κοιτάξω.  

Όταν λέω για πώληση παντα με ενημερώσει του αγοραστή κ κόψιμο χρημάτων βέβαια . Μετά είναι στην κρίση του αν θα το πάρει η όχι. Δεν θέλω όταν δίνω κάτι σε 3 μήνες να με πάρει ο άλλος κ να μ πει δεν εισάγουν εντάξει.  

Απλά όταν έχεις ένα νεογέννητο κ κανεις δεν σου βρίσκει την βλάβη κ μένω κάθε μέρα..ε νισάφι πια.

Link to comment
Share on other sites

29 λεπτά πριν , sak1984 said:

 

Δεν υπαρχει λογος για συνεχη ποστ και report.

Λιγη υπομονη, εδω ειναι forum οχι τσατ

Link to comment
Share on other sites

43 λεπτά πριν , nikdev said:

Δεν υπαρχει λογος για συνεχη ποστ και report.

Λιγη υπομονη, εδω ειναι forum οχι τσατ

Προσπαθώ να τα σβήσω κ δεν γνωρίζω.  Ζητώ συγνώμη!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.