Jump to content
doggy

Που μάθατε για το Vwclub?

Recommended Posts

Το ανάκαλυψα τυχαία μέσω το Google καθώς έψαχνα foto απο τουμπανιασμένα polo και clubs του εξωτερικού...

Κι εγώ το ίδιο. Εψαχνα να βρω bodykit για το κουκλί!!

Link to comment
Share on other sites

εγω εψαχνα για αρκετο καιρο να βρω ενα ελληνικο club αλλα δεν εβρησκα κατι και εμπαινα σε ξενα οσπου μια μερα στην δουλεια ειδα το αυτοκολλητο σε ενα ασημι golf 4 στην φιλαδελφια απεναντι απο την ρενο πιανου να ειναι αυτο να του παω και δωρακι;;;;; tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest stel-th

Απο ενα πολυ καλο φιλο και μανιακο vw-ακια (crismk2) που μου ειχε "γαζωσει" τα αυτια εδω και 2 χρονια με το οτι πρεπει να μαζευτουμε ολοι οι vw-ακιδες και να κανουμε μια μεγαλη παρεα. μια μερα μου ειπε για το vwclub και να μαι και εγω...

post-85-1104501924_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

¶ντε ρε παιδιά για σάς που σας δώσανε καρτούλες στο δρόμο ή τις βρήκατε στο αμάξι σας γράφτε εδώ να δούμε και ποιός σας τις έδωσε να χαρούμε... Ή να κάνουμε ένα καινούριο Post για αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Quasar δεν νομίζω να υπάρχει λόγος ωρέ να το ανοίξουμε και αυτό σε topic...

ούτως ή άλλως συνήθως σε παρκαρισμένα τις αφήνουμε όλοι tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ AUTOEXELIXIS.

....τα αποτελεσματα της προσπαθειας των παιδιων που εστησαν το περιπτερο, και της βαβουρας που καναμε ολοι μαζι :thumbsup:

Το καλοκαίρι, σε ένα meeting του Seat Club, και απο τον Αντρέα (pappoulis).

.....Χμμ γινομαστε αντικειμενο συζητησης και .....τρομου στα αλλα clubs :angry:tongue.gif:baby:tongue.gif:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
ειχα παει στην powerchips και ετυχε να υπαρχει ενα golf τεσσαρι με το αυτοκολλητο του club. θα το κανω και εγω για διαφημιση.. :)

Εννοείται πως πρέπει να το κάνεις! Όλοι έχουμε! Την επόμενη Κυριακή στο Olympico να πάρεις από τον πρόεδρο!

Link to comment
Share on other sites

ειχα παει στην powerchips και ετυχε να υπαρχει ενα golf τεσσαρι με το αυτοκολλητο του club. θα το κανω και εγω για διαφημιση.. :(

Δεν έτυχε...

Ο ¶γγελος με το μαύρο IV GTi ήταν :)

Link to comment
Share on other sites

Guest dahlback

Καλησπέρα παίδες. Εγώ έμαθα το VW CLUB απο τον G60 junior, ξάδερφο του τότε G60, τον φίλτατο Μάκη. Οι παλαιότεροι θα τον γνωρίζουν.

Link to comment
Share on other sites

ειχα παει στην powerchips και ετυχε να υπαρχει ενα golf τεσσαρι με το αυτοκολλητο του club. θα το κανω και εγω για διαφημιση.. :)

Ελα υπαρχει και για σενα ενα ....τιμημενο!!! :)tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Είδα το αυτοκόλλητο του κλαμπ σε ένα ασημί 4αρι παρκαρισμένο στο χαλάνδρι στην μεσολογγίου έξω απο ροσονέρο καφέ και απέναντι απο το καφέ φέντι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.