Jump to content
Guest panos25

Panos25-My Polo 6N2

Recommended Posts

Ολοι λετε διαφορα και αμφιβαλλετε για τις επιδοσεις του polo του Πανου.

ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΑΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΤΙΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΣΑΣ.

Ακουω λοιπον γιατι να ΜΗΝ ειναι τοσα αλογα. Και θελω σοβαρες αποψεις. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Ακούγεται κουφό, δεν καταλαβαίνω όμως ποιος είναι ο λόγος να μας λέει ψέματα ο Πάνος.

Θα πρέπει να είναι πολύ μεγάλο νούμερο το άτομο πράγμα που δεν έχω διαπιστώσει από τη γνωριμία μου μαζί του...

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως... λετε, λετε, λετε...

Ενας σας ομως δεν εχει απαντησει τεχνικα το γιατι ΔΕΝ γινεται...Ελεος ρε...πηξαμε στους γνωστες ρε παιδες... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις χαλαρωστε ολοι σας ξερολες το παληκαρι παρουσιαζει το τουμπανο του και εσεις πατε να το βγαλετε σκαρτο αν ειναι και θελετε αποδειξεις βαλτε τα δικα σας σε μια κοντριτσα και μετα το διαπιστωνετε!

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti

Πάνο αν και δεν με ξέρεις εχω ενα polo 6n2 gti μαμα+φιλτροχοάνη green με 128 (υποθετικά) ταπεινά αλογάκια. tongue.gif Kαταρχάς, να χαίρεσαι το αμαξάκι σου, φαίνεται ειλικρινά κουκλί!!! :blush: Δεν ξέρω που κατοικοεδρεύεις αλλά αν μπορούσαμε να συναντηθούμε σε κανά meeting να το δω από κοντά θα με ενδιέφεραι πολυ και θα ήμουν ευγνώμων, μόνο και μόνο για να μπορούσα να καταλάβω από κοντά τι μπορεί να γίνει σε ενα polo 6n2 gti σε επίπεδο tuning οχι θεωρητικά αλλά στην πράξη :cry: Ευχαριστούμε πολύ για την παρουσίαση, ηταν πολύ ενδιαφέρουσα, και κατατοπιστική :mellow: και ειλικρινά η δουλειά σου είναι εντυπωσιακή!!!

WELL DONE :blush:

(Στο Καρπενήσι ήρθες?? και αν ναι εγω που ήμουν???? :cry::cry: )

Link to comment
Share on other sites

παντως εχει πολυ γελιο να βλεπω καποιους να προσπαθουν οσο γινεται περισοτερο να πεισθουν οτι τιποτα δεν ειναι αληθινο. και μαλιστα προσπαθουν να πεισουν και αλλους!ελεος ρε παλικαρια! εχετε την εντυπωση οτι τα ξερετε ολα??η μηπως σας εχρισε καποιος παντογνωστες?? η μηπως εχετε ιδεα για το τι παιζει στο συγκεκριμενο μπρικακι?? καντε μου την χαρη σας παρακαλω!!!εδω μεσα μιλατε ολοι και κραζετε, αλλα δεν ειδα κανεναν κραχτη στο καρπενησι να ανοιξει το στοματακι του!! αντε γιατι πολλες χαζομαρες εχω ανεχτει!εκανα μια παρουσιαση καθαρα για οποιον ενδιαφερεται να ασχοληθει με κατι παρομοιο και εχετε λυσσαξει ολοι, με πολλες εξαιρεσεις φυσικα!! σε αυτο το club ο ενας θελει να φαει τον αλλον!!ελεος ρεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!! αντε γεια σας και περαστικα σας γιατι μαλλον χαλαει πολλους εδω μεσα οτι υπαρχει τετοιο polaki!!! ζητω συγνωμη για την αγανακτηση και με τον τροπο που εκφραζετε αλλα δεν παει αλλο!!!στην τελικη αυτοι που πρεπει να ξερουν, πιστεψτε με ξερουν.αυτο μου φτανει!

FILE PANO DEN SE GNORIZO ALLA AUTO DEN SIMENEI OTI DEN PISTEBO OTI

TO POLO SOU EINAI 400 MENO GERMANY KAI EXO DEI POLLA KALA VW CARS APO LUPO MEXRH PHAETON TOUAREG KTL AUTO POU THELO NA SE PO EINAI TO EKSHS EDO STO VW CLUB GR MPOREI POLLOI NA ODHGANE VW CAR ALLA POLLOI LIGOI EINAI VWDAKIDES

EGO KAPOTE EIXA GRAPSEI GIA MIA KONTRA MOU ME ENA ALLO CAR POU STHN ELLADA TYXENEI NA TO LATREUOUNE KAI EPIDI EIPA OTI TO KERASA MPYRES KONTEPSANE NA ME FANE APO TOTE DEN EXO KSANA GRAPSEI OUTE GIA KONTRES ALLA OUTE KAI THN GNOMH MOU EKFRAZO GENIKA GIA ALLA CARS KAI MHN KSEXNAS FILE PANO STHN ELLADA KURIARXEI H ZHLIA ENO EDO APENANTIAS AN HTAN TO POLO SOU THA TYXENE THAUMASMO KAI PROTUPO GIA ALLA POLO

EGO SOU EUXOMAI POLLES PAGOMENES MPYRES NA KERNAS SE OLA TA RUZIA ,KROUASAN,FRAOULITSES

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Η πλάκα Μαρίνο είναι ότι ο Πάνος πλέον δεν το κυκλοφορεί το αμάξι, πήρε το ρύζι που λες που είχες κεράσει εθνική οδό, εδώ στην Ελλάδα...

Link to comment
Share on other sites

ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟΥ ΠΑΝΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΝΑ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑΝ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ POLAKI..........................

ΠΑΝΟ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΚΦΡΑΣΗ ΤΟΝ ΘΑΥΜΑΣΜΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.

ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΟ.

ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.

Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος υγειώς σκεπτόμενος εδώ μέσα που να φθονεί το συγκεκριμένο αυτοκίνητο.εγώ σαν κάτοχος 6Ν2 είμαι υπερήφανος που βλέπω τι μπορεί να κάνει το αμάξι και το μόνο που μπορώ να πώ στον Πάνο είναι ένα μεγάλο μπράβο και τον ευχαριστώ που μας ανοίγει τα μάτια!

να το χαίρεσαι φίλε Πάνο και κέρνα τους όλους!!!

Link to comment
Share on other sites

alania malon me pareksigisate den eipa oti to amaksi den einai grigoro i oti den aksizei pola bravo to palikari alla leo(kai einai i gnomi mou) oti einai ligo diskolo ena 1600ari na ftasei tosa aloga. opos kai oloi aytoi me ta fiat punto gt 1.4t nomizoun oti exoun 250-300 aloga.

to exei balei sto dinamometro???

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

trexei sto dragster ena fiat punto 1.6 prasino(mporei na to kserete kapoioi) an kai den mou aresoun ta fiat ayto exei poli kali douleia, to palikari otan to dinamometrise me 2.5 bar toy ebgale 340 aloga giayto leo oti to polo toy panou einai ligo diskolo sta 1.45 bar na ebgale 400 aloga

Edited by tsitoum
Link to comment
Share on other sites

και κατι που αμελησα να πω..το αυτοκινητο του πανου εχει δυναμομετρηθει πολλες φορες..τη δυναμομετρηση με το νουμερο που αναφερεται την εχουμε δει ολοι με τα ματακια μας σε meeting που σαβουρωναμε στον σολομωνιδη tongue.gif

αν και δε χρειαζοταν αφου το χουμε δει και σε πραξη :(

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti
και κατι που αμελησα να πω..το αυτοκινητο του πανου εχει δυναμομετρηθει πολλες φορες..τη δυναμομετρηση με το νουμερο που αναφερεται την εχουμε δει ολοι με τα ματακια μας σε meeting που σαβουρωναμε στον σολομωνιδη tongue.gif

αν και δε χρειαζοταν αφου το χουμε δει και σε πραξη :(

Δεν το ήξερα so panos sorry mate!!!!!!! worthy.gifworthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

sigoyra ta aloga den erxonte ola apo tin turbina alla ta perissotera kata megalo pososto kai ama den exeis kibika epano sto amaksi lilgo xlomo na sikoseis aloga

kai to ksanaleo paidia ayti einai apopsi dikia mou gia to polo makari na exei ta aloga pou leei kai zigoura den zileyo opos ipane merikoi alla sixaritiria sto palikari

δεν ξερεις ομως αν φορανε την ιδια τουρμπινα :thumbsup:

οποτε κρατα μια πισινη :angry2:

apo oti ksero o panos foraei 28ara garret kai to palikari me to punto pou leo foraei 30ara roulemanati

ektos ama den forane ta pragmata pou grafoun kai enoo kai gia ta dyo amaksia

Edited by tsitoum
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερεις ομως αν φορανε την ιδια τουρμπινα :thumbsup:

οποτε κρατα μια πισινη :angry2:

ΑΛΑΝΙ ΞΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΡΜΠΙΝΕΣ?ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΤΟΥΡΜΠΙΝΑ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΜΠΑΡ ΜΕΜΙΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΒΓΑΖΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΑΛΟΓΑ?ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ

Link to comment
Share on other sites

οχι δε ξερω μπορεις να μου μαθεις εσυ..?

δεν ειναι μονο η τουρμπινα που θα δωσει τα αλογα οπως ειπε και ο χρονης.

δε θα το συνεχισω ομως αφου δε βγαζει τοσα αλογα το πολακι οπως λετε εσεις που δε το χετε δει και απο κοντα,κατι παραπανω θα ξερετε.. :angry2:

Link to comment
Share on other sites

sigoyra ta aloga den erxonte ola apo tin turbina alla ta perissotera kata megalo pososto kai ama den exeis kibika epano sto amaksi lilgo xlomo na sikoseis aloga

kai to ksanaleo paidia ayti einai apopsi dikia mou gia to polo makari na exei ta aloga pou leei kai zigoura den zileyo opos ipane merikoi alla sixaritiria sto palikari

apo oti ksero o panos foraei 28ara garret kai to palikari me to punto pou leo foraei 30ara roulemanati

ektos ama den forane ta pragmata pou grafoun kai enoo kai gia ta dyo amaksia

EGO LEO NA FEREIS THN FRAOULITSA NA KANEI MIA KONTROULA ME TO POLO TOU PANOU

Link to comment
Share on other sites

EGO LEO NA FEREIS THN FRAOULITSA NA KANEI MIA KONTROULA ME TO POLO TOU PANOU

fraoulitsa ti enoeis? an enoeis to punto den ton ksero ton typo alla katebenei se ka8e dragster sto elliniko.

kai sigoura ama treksoun ayta ta dyo emeis 8a ypostirizoume to polo

Link to comment
Share on other sites

οχι δε ξερω μπορεις να μου μαθεις εσυ..?

δεν ειναι μονο η τουρμπινα που θα δωσει τα αλογα οπως ειπε και ο χρονης.

δε θα το συνεχισω ομως αφου δε βγαζει τοσα αλογα το πολακι οπως λετε εσεις που δε το χετε δει και απο κοντα,κατι παραπανω θα ξερετε.. :angry2:

epeidi oloi mas eimaste mixaniki....kai ta aloga den einai koulouria....programma, ekentroforia kai oles oi lipes malakitses pou den 8a katso na tis analiso tora to poli na sou dosoun 60-70 aloga.....ta ypoloipa 220 aloga toy ta edose mia turbina me 1.45bar se ena 1600ari kinitira???

mipos foraei nitra???? to amaksi den to eida apla rotao

Edited by tsitoum
Link to comment
Share on other sites

τι αγωνα εχετε ρε παιδια!!!!!ανοιξτε ενα αλλο post και καντε τις αναλυσεις........ :angry2::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.