Jump to content
Polakias

Bodykits για Polo 9N

Recommended Posts

Χαιρετώ το site!Ανανεωμένο!

Γνωρίζεται εάν το body kit της ΜΑΤΤΙG είναι πλαστικό?

Το έχει ο LOUIS στη Κηφισίας 355 ευρώ πίσω προφυλακτήρα 355ευρώ μπροστινό.

Φυσικά άβαφτα..... :baby:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

Edited by polakias_1.4
Link to comment
Share on other sites

Λογικά πρέπει να είναι πλαστικό καθως οι μεγάλοι βελτιώτες συνηθίζουν το πλαστικό γιατί έχουν μεγάλη παραγώγη. Πάντως δεν μου αρέσει που αφαίρει την original μασκά με το σήμα και μένει ένα μικρο ημικύκλιο στη θέση του...αυτό μόνο χαλάει την υπόλοιπη εικόνα.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά πρέπει να είναι πλαστικό καθως οι μεγάλοι βελτιώτες συνηθίζουν το πλαστικό γιατί έχουν μεγάλη παραγώγη. Πάντως δεν μου αρέσει που αφαίρει την original μασκά με το σήμα και μένει ένα μικρο ημικύκλιο στη θέση του...αυτό μόνο χαλάει την υπόλοιπη εικόνα.

AUTO POU LES FTIAXNETE DEN EINAI TOSO MEGALO PROBLHMA

Link to comment
Share on other sites

AUTO POU LES FTIAXNETE DEN EINAI TOSO MEGALO PROBLHMA

Όλα φτιάχνονται Μαρίνο, το θέμα είναι οτι μια σοβαρή εταιρεία όπως η Mattig θα έπρεπε να είχε μια πιο ολοκληρωμένη λύση που να καλύπτει αυτην την σημαντική λεπτομέρεια.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Χαιρετώ το site!Ανανεωμένο!

Γνωρίζεται εάν το body kit της ΜΑΤΤΙG είναι πλαστικό?

Το έχει ο LOUIS στη Κηφισίας 355 ευρώ πίσω προφυλακτήρα 355ευρώ μπροστινό.

Φυσικά άβαφτα..... :thumbsup:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

Είναι πολυεστέρας! Έχω βάλει το μπροστά του κομμάτι. Το πίσω δεν αξίζει. Αλλάζει όλο το προφυλακτήρα χωρίς όμως να το αγριεύει ιδιαίτερα...

imag00277mi.jpg

Link to comment
Share on other sites

λοιπον και εγω εβαλα στο golf v ZENDER :thumbsup::thumbsup: προφυλακτηρα εμπρος και νομιζα επειδη ειναι μεγαλο ονομα η ZENDER οτι θα ηταν πλαστικος ΛΑΘΟΣ τελικα ηταν πολυεστερας. shockgun.gifthumbsdown.gifrocket.gifmachinegun.giflick.gif

οσο για εφαρμογη και ποιοτητα ειναι κορυφαιος :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΥΛΙΚΟ Ο ΠΟΛΥΕΣΤΕΡΑΣ?

ΙΣΩΣ ΕΠΙΔΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΤΡΑΒΗ?

ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΝΝΟΩ....ΠΟΛΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΤΟΥΤΟΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.............

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ,ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΗΣ MATTIG H AYTO?

ΨΥΝΟΜΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΚΙΤΑΚΙ...

εγω προτεινω το προφυλακτηρα της mattig αλλα μονο σαν μπροστινο μερος

σκεφτεσαι να το βαλεις ολο?

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΥΛΙΚΟ Ο ΠΟΛΥΕΣΤΕΡΑΣ?

ΙΣΩΣ ΕΠΙΔΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΤΡΑΒΗ?

ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΝΝΟΩ....ΠΟΛΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΤΟΥΤΟΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.............

Ότι μπορείς να φτιάξεις κάποιο σπάσιμο ναι! Αλλά! Ο πολυεστέρας μπορεί να σπάσει πιο εύκολα από ότι το πλαστκό! Δεν έχει ελαστικότητα σαν υλικό!

Edited by Polakias
Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Πάντως ο πολυεστέρας της MAtig είναι απίστευτα ελαστικός. Μου το είχε πει και ο Louis και το διαπίστωσα κι εγώ προχτές που το κοπάνησα στο παρκάρισμα και το μόνο που έπαθε ήταν να σπάσει μια βασούλα από τη μέσα μεριά χωρίς να επηρεαστεί η εφαρμογή καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Το καπό είναι μέσα στο kit; Γιατί είναι αισχρό. Ο μπροστά προφυλακτήρας είναι όμορφος, τα μαρσπιέ για πέταμα (πιστεύω με ένα ψιλοφουσκωματάκι στα φτερά θα δείξουν καλύτερα). Αυτααά

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα φτερά πότε θα τα κάνουμε στυλ S1600 ρε παιδιά!!! Είναι πολύ μούρη το αμάξι!

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
προτιμώ αυτά τα φτερά:

polordback4jv.jpg

polordside7xv.jpg

Και αυτά:

gastpolo1467g7am.th.jpg

εγω παλι θα προτημισω αυτο εδω!τουμπανο με τα ολα του!

Edited by super sayian
Link to comment
Share on other sites

εγω παλι θα προτημισω αυτο εδω!τουμπανο με τα ολα του!

Φίλε super sayian δεν λέω το εργαλείο είναι φοβερο αλλά οι ζάντες του με χαλάνε πολύ (για το χρώμα μιλάω πάντα).

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

καλα ναι και εγω για το φουσκωμα το εβαλα,το κανει πανεμορφο κ πολυ τερας!οι ζαντες αν και μαπα χρωμα πρεπει να παραδεχθω οτι ειναι πολυ πρωτοτυπη πατεντα

Link to comment
Share on other sites

καλα ναι και εγω για το φουσκωμα το εβαλα,το κανει πανεμορφο κ πολυ τερας!οι ζαντες αν και μαπα χρωμα πρεπει να παραδεχθω οτι ειναι πολυ πρωτοτυπη πατεντα

Ναι σαν σχέδιο λένε :D αλλά σαν χρώμα thumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το πορτοκαλί πολάκι είναι όλα τα λεφτά!!! Διακριτικό και ταυτόχρονα όμορφο τούμπανο!!!

Ναι! Είναι πολύ ωραίο! Αλήθεια? Τα φτερά? Είναι πρόσθετα πλαστικά?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.