Jump to content
georgeIII

Recaro σε Golf Iii

Recommended Posts

Παιδιά χρόνια πολλά και καλή ανάσταση! Θέλω να βάλω στο ταπεινό μου golfΙΙΙ τα καθίσματα απο το GTI το 4. Αλλά εχω διαφορετική βάση μπροστά. Εχετε καμία ιδέα; Τα πισω μπαινουν ή θελουν και αυτα πατέντα; Ευχαριστω για τον χρονο σας φιλοι.

Υ.Γ. τα καθισματα τα εχω αγορασει ηδη γιατι ο μαντρας μου ειπε οτι μπαινουν κουτι. Ειναι πανεμορφα και θελω να τα βαλω οπωσδηποτε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρόνια πολλά και καλή ανάσταση! Θέλω να βάλω στο ταπεινό μου golfΙΙΙ τα καθίσματα απο το GTI το 4. Αλλά εχω διαφορετική βάση μπροστά. Εχετε καμία ιδέα; Τα πισω μπαινουν ή θελουν και αυτα πατέντα; Ευχαριστω για τον χρονο σας φιλοι.

Υ.Γ. τα καθισματα τα εχω αγορασει ηδη γιατι ο μαντρας μου ειπε οτι μπαινουν κουτι. Ειναι πανεμορφα και θελω να τα βαλω οπωσδηποτε.

ALAKSE THS BERGES KAI EISAI ETOIMOS GIA TO HOCKENHEIM

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρόνια πολλά και καλή ανάσταση! Θέλω να βάλω στο ταπεινό μου golfΙΙΙ τα καθίσματα απο το GTI το 4. Αλλά εχω διαφορετική βάση μπροστά. Εχετε καμία ιδέα; Τα πισω μπαινουν ή θελουν και αυτα πατέντα; Ευχαριστω για τον χρονο σας φιλοι.

Υ.Γ. τα καθισματα τα εχω αγορασει ηδη γιατι ο μαντρας μου ειπε οτι μπαινουν κουτι. Ειναι πανεμορφα και θελω να τα βαλω οπωσδηποτε.

Ποσο πηγε το μαλλι αν επιτρεπεται?

Link to comment
Share on other sites

Ποσο πηγε το μαλλι αν επιτρεπεται?

300 ευρωπουλα η αγορα. Τις βεργες στο καθισμα εννοεις; Μου ειπαν να κοψω την δικη μου μπροστινη βαση και να κολλησω την βαση απο το 4. εσυ θα το εκανες αυτο;

Link to comment
Share on other sites

300 ευρωπουλα η αγορα. Τις βεργες στο καθισμα εννοεις; Μου ειπαν να κοψω την δικη μου μπροστινη βαση και να κολλησω την βαση απο το 4. εσυ θα το εκανες αυτο;

EGO THA AGORAZA THS BERGES KAI THA THS ALAZA

TA KOPSE RAPSE DEN EINAI TOU XARAKTIRA MOU

Link to comment
Share on other sites

O SIDIROFROMOS ISOS XREIASTEI METATOPISI

Ο σιδηροδρομος στο καθισμα ετσι; Το 3αρι εχει μονο ενω το 4αρι διπλο σιδηροδρομο σκεφτηκα να βαλω το σιδηροδρομο του 3 πανω αλλα καμια σχεση το βαρος του ενος καθισματος με του αλλου , και ισως για αυτο εχουν βαλει διπλο σιδηροδρομο. Αν βαλω το μονο θα αντεξει τις πιεσεις απο το βαρος;

Υπαρχει κανενας που εχει αλλαξει καθισματα να μου πει αν ειχε κανενα προβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Για τα πισω βρηκα αυτο: http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=2449701

και για τα μπροστα βρηκα αυτο: http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=2410684

Φιλε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια θα σας κρατω ενημερους και θα βγαλω και φωτογραφιες

πιστευω την αλλη βδομαδα να ειμαι ετοιμος.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια θα σας κρατω ενημερους και θα βγαλω και φωτογραφιες

πιστευω την αλλη βδομαδα να ειμαι ετοιμος.

Τιποτα να εισαι καλα, ψαξτο βεβαια λιγο περισσοτερο αν αυτα δεν σου αρκουν, βγαλε και τα καθισματα και δες τι παιζει κιολας. Μην τα βλεπεις μονο στην θεωρια απο τα posts.

Αντε και καλες μοντιφες!! B)

Edited by koukouroukou
Link to comment
Share on other sites

Κανονισα με φαναρα θα κοψουμε την βαση μπροστα και θα βαλουμε του 4. Απο θεμα ασφαλειας δεν υπαρχει προβλημα αφου γινει σωστη κολληση new_lol.gif . Καποιος φιλος εχει το 4 αν θελει μπορει να μου στειλει φωτογραφια πως κουμπωνει η πλατη του πισω καθισματος;

Link to comment
Share on other sites

παιδια εβαλα τα μπροστα καθισματα σχετικα ευκολα. θελει λειανση το εξωτερικο ροδακι που μπαινει στην ραγα και αλλαγη η βαση μπροστα μετα μπαινει μονο του.Τωρα τα πισω την αλλη βδομαδα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εβαλα τα μπροστα καθισματα σχετικα ευκολα. θελει λειανση το εξωτερικο ροδακι που μπαινει στην ραγα και αλλαγη η βαση μπροστα μετα μπαινει μονο του.Τωρα τα πισω την αλλη βδομαδα.

Βγαλε φωτος να δουμε τι και πως!! :D

Link to comment
Share on other sites

Βγαλε φωτος να δουμε τι και πως!! :D

φιλε koukouroukou δυστυχως δεν εβγαλα φωτο κατα την διαρκεια της τοποθετησης σορρυ. δεν τα εβαλα μονος μου πηγα σε φανοποιο και τα βαλαμε μαζι γνωστος γαρ.... αν δεν βρεχει αυριο θΑ βγαλω το καθισμα και θα τραβηξω φωτο τι εκανα για να καταλαβετε.ευτυχως προλαβα και εβγαλα φωτο πριν τα βαλω οποτε θα τα δειτε πως ηταν πριν και μετα αν αυτο βοηθαει. αν καποιος θελει λεπτομερειες μπορω να του πω. ευχαριστω ακομα μια φορα για την βοηθεια

Link to comment
Share on other sites

οι φωτογραφιες που υποσχεθηκα λογω καιρικων συνθηκων αναβαλονται. μια πρωτη γευση απο τα καθισματα. περιμενω εντυπωσεις παιδια!!

οι φωτογραφιες που υποσχεθηκα λογω καιρικων συνθηκων αναβαλονται. μια πρωτη γευση απο τα καθισματα. περιμενω εντυπωσεις παιδια!!

post-3767-1146399696_thumb.jpgpost-3767-1146399739_thumb.jpg

post-3767-1146399512.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Μπράβο πολύ καλό!!!

Να ρωτήσω πόσο πήγανε?

Και κάτι άλλο το κάθισμα του συνοδηγού γιατί έχει τον λεβιέ ανύψωσης από τα αριστερά του καθίσματος??? Μήπως ήταν οδηγού και αυτό??? :thumbsup::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο πολύ καλό!!!

Να ρωτήσω πόσο πήγανε?

Και κάτι άλλο το κάθισμα του συνοδηγού γιατί έχει τον λεβιέ ανύψωσης από τα αριστερά του καθίσματος??? Μήπως ήταν οδηγού και αυτό??? :D:blink:-_-

ευχαριστω για τα καλα σας λογια.

300 ευρωπουλα τα καθισματα μπροστα πισω και 60 μου πηρε ο μαστορας για τα μπροστα μονο. "φιλικη τιμη" τον βοηθησα κιολας γιατι ειναι γνωστος. τα πισω θα τα βαλω μαλλον αυτη τη βδομαδα. το χειροφρενο περασες για λεβιε ανυψωσεως.

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
το χειροφρενο περασες για λεβιε ανυψωσεως.

Όχι λάθος μου δεν λέω για την ανύψωση του καθίσματος αλλά για την ανάκλιση

Αυτό τον μοχλό λέω:

gallery_30_9_17548.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όχι λάθος μου δεν λέω για την ανύψωση του καθίσματος αλλά για την ανάκλιση

Αυτό τον μοχλό λέω:

gallery_30_9_17548.jpg

ΩΧ!! Σωστος ο Γρηγορης!

Και τα 2 καθισματα πρεπει να ειναι του οδηγου!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.