Jump to content
darkknight

για ράδιο 2 Din Rns 510

Recommended Posts

Γειά σας !Κατ αρχήν να πω οτι ειμαι νέο μέλος, με οτι αυτό συνεπάγετε!!!!

Επειδή ψάχνομαι πολύ για ράδιο 2 din αυτό τον καιρό θα ήθελα την βοήθεια σας !!!

Θέλω ενα mp3.Ρώτησα για το εργοστασιακό και μου είπαν 1100 ευρά , μου έδωσαν ως εναλλακτική το ηχοσύστημα της Zenec ZE-MC2000 αλλά βρήκα και ένα άλλο "κινέζικο" rns 510 look( πραγματικό όνομα GC-8000 και θα το βρείτε στην

GPS.com) με 820 ευρά και τέλος το αυθεντικό της εταιρίας από το e bay με 650 και το οποίο φοβάμαι να το πάρω !

Όποιος ξέρει ας στείλει παρακαλώ!!! Ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

Το εργοστασιακό mp3 1100 ευρώ;;; Μιλάμε για απλό ραδιοcd με mp3 ή το navi???

Με 1100 ευρώ μπορείς να πάρεις επώνυμο aftermarket (pioneer, sony ή ό,τι άλλο θέλει η ψυχή σου) με GPS, bluetooth, usb, κάρτες SD και της Παναγιάς τα μάτια πάνω!!!

Μην το συζητάς ούτε για αστείο!

Το eBay μην το φοβάσαι. Εάν είσαι λίγο προσεκτικός, μόνο κερδισμένος μπορείς να βγεις. Είναι απολύτως ασφαλές

Link to comment
Share on other sites

αμα βρεις σε καλη τιμη το zenec παρτο. Το έχω 3-4 μήνες και είμαι υπερευχαριστημένος. Μόνο και μόνο που είδα τον canbus controller και είναι made in Ireland εμένα μου κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας !Κατ αρχήν να πω οτι ειμαι νέο μέλος, με οτι αυτό συνεπάγετε!!!!

Επειδή ψάχνομαι πολύ για ράδιο 2 din αυτό τον καιρό θα ήθελα την βοήθεια σας !!!

Θέλω ενα mp3.Ρώτησα για το εργοστασιακό και μου είπαν 1100 ευρά , μου έδωσαν ως εναλλακτική το ηχοσύστημα της Zenec ZE-MC2000 αλλά βρήκα και ένα άλλο "κινέζικο" rns 510 look( πραγματικό όνομα GC-8000 και θα το βρείτε στην

GPS.com) με 820 ευρά και τέλος το αυθεντικό της εταιρίας από το e bay με 650 και το οποίο φοβάμαι να το πάρω !

Όποιος ξέρει ας στείλει παρακαλώ!!! Ευχαριστώ πολύ!!!

Πάντως δεν πρέπει να τα έχεις καλά με το διάβασμα, αν διάβαζες θα λυνόντουσαν όλες οι απορίες σου.

Link to comment
Share on other sites

Το εργοστασιακό mp3 1100 ευρώ;;; Μιλάμε για απλό ραδιοcd με mp3 ή το navi???

Με 1100 ευρώ μπορείς να πάρεις επώνυμο aftermarket (pioneer, sony ή ό,τι άλλο θέλει η ψυχή σου) με GPS, bluetooth, usb, κάρτες SD και της Παναγιάς τα μάτια πάνω!!!

Μην το συζητάς ούτε για αστείο!

Το eBay μην το φοβάσαι. Εάν είσαι λίγο προσεκτικός, μόνο κερδισμένος μπορείς να βγεις. Είναι απολύτως ασφαλές

Φίλε μου δν ξέρω!!!Μου είπαν ότι μπορεί να τα έχει κλέψει....(και καλά) και ότι όταν θα το βάλω η θα κλειδώσει η ακόμα μπορεί να με εντοπίσουν μέσω GPS....!!!!

Όταν λες προσεκτικός,τι εννοείς;

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν πρέπει να τα έχεις καλά με το διάβασμα, αν διάβαζες θα λυνόντουσαν όλες οι απορίες σου.

Φίλε Νίκο τι έπρεπε να διαβάσω για να ξέρω και δν το διάβασα ?μπορείς να με βοηθήσεις? Πές μου που να κοιτάξω!!! Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Το εργοστασιακό mp3 1100 ευρώ;;; Μιλάμε για απλό ραδιοcd με mp3 ή το navi???

Με 1100 ευρώ μπορείς να πάρεις επώνυμο aftermarket (pioneer, sony ή ό,τι άλλο θέλει η ψυχή σου) με GPS, bluetooth, usb, κάρτες SD και της Παναγιάς τα μάτια πάνω!!!

Μην το συζητάς ούτε για αστείο!

Το eBay μην το φοβάσαι. Εάν είσαι λίγο προσεκτικός, μόνο κερδισμένος μπορείς να βγεις. Είναι απολύτως ασφαλές

Ευχαριστώ για την απάντηση φιλε! Είμαι από Λάρισα και εδώ η αντιπροσωπία είναι σφαγείο! Εννοείται ότι είναι το απλό ράδιο με mp3 (rcd 300)!

Τι θα έλεγες για το rns 510 look?

Το έχεις ακουσει?Μπορεί να ξέρει κανένας μέσα στο club?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δν ξέρω!!!Μου είπαν ότι μπορεί να τα έχει κλέψει....(και καλά) και ότι όταν θα το βάλω η θα κλειδώσει η ακόμα μπορεί να με εντοπίσουν μέσω GPS....!!!!
Μπούρδες σου είπαν
Όταν λες προσεκτικός,τι εννοείς;
Στον seller που θα επιλέξεις
Link to comment
Share on other sites

Μπούρδες σου είπαν

κι εγω δεν το πιστευα, αλλα μου εχει πει φιλος που δουλευει στην αντιπροσωπεια της λαρισας οτι συνεβη με ενα 510 απο ebay, κλεμμενο προφανως..κλειδωσε αμεσως αυτο οταν το βαλανε πανω κ ακουσα(δεν ειναι εξακριβωμενο αυτο)οτι επειτα ειχε τρεχαματα με το νομο ο τυπος! τρελο σεναριο, αλλα ποτε δεν ξερεις..

darkknight καλωσορισες, αντε να σε γνωρισουμε σε καμια συναντηση!

Link to comment
Share on other sites

Τι τρεχάματα δηλαδή;; Ήρθε η Interpol με διεθνές ένταλμα σύλληψης;;; hmmm.gifhmmm.gif

Ακόμη και αν κάποιος σου υποβάλλει μήνυση (ποιος;;:blink: πας σε ένα δικαστήριο, παρουσιάζεις τα παραστατικά της αγοράς από το eBay, σου ζητάνε συγνώμη και φεύγεις!!! Είσαι εσύ υποχρεωμένος να ξέρεις εάν είναι κλεμμένο ή όχι;

Ειδικά μέσα από το eBay, είναι ΠΟΛΥ εύκολο να αποδείξεις το transaction!!!

Ακόμη και σε δικαστήριο να καταλήξεις (δεν παίζει...) μιλάμε για υπόθεση δευτερολέπτων. Οι δικαστές είναι σοβαροί και μορφωμένοι άνθρωποι, Όχι δημοσιογράφοι σε τηλεοπτικά παράθυρα.

Link to comment
Share on other sites

Τι τρεχάματα δηλαδή;; Ήρθε η Interpol με διεθνές ένταλμα σύλληψης;;; hmmm.gifhmmm.gif

Ακόμη και αν κάποιος σου υποβάλλει μήνυση (ποιος;;<_< πας σε ένα δικαστήριο, παρουσιάζεις τα παραστατικά της αγοράς από το eBay, σου ζητάνε συγνώμη και φεύγεις!!! Είσαι εσύ υποχρεωμένος να ξέρεις εάν είναι κλεμμένο ή όχι;

Ειδικά μέσα από το eBay, είναι ΠΟΛΥ εύκολο να αποδείξεις το transaction!!!

Ακόμη και σε δικαστήριο να καταλήξεις (δεν παίζει...) μιλάμε για υπόθεση δευτερολέπτων. Οι δικαστές είναι σοβαροί και μορφωμένοι άνθρωποι, Όχι δημοσιογράφοι σε τηλεοπτικά παράθυρα.

+10000 ακριβώς δεν τρεχει τίποτα

Σε αυτη την περίπτωση εχεις ενα μονο προβληματάκι , χανεις τα χρήματα που εδωσε για το μηχάνημα :blink:

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Όντως. Αλλά και αυτό ρυθμίζεται. Σε περίπτωση fraud, το paypal επιστρέφει χρήματα μέχρι κάποιο ποσό.

Τα transactions είναι ασφαλισμένα

Link to comment
Share on other sites

Όντως. Αλλά και αυτό ρυθμίζεται. Σε περίπτωση fraud, το paypal επιστρέφει χρήματα μέχρι κάποιο ποσό.

Τα transactions είναι ασφαλισμένα

Επιστρέφει σε 45 ημερες μετα την πληρωμή. Οταν εσυ το διαπιστώσεις (και κλειδώσει) θα εχουν περάσει σίγουρα οι 45 ήμερες, μην σου πω και κάποιοι μήνες :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.