Jump to content
Speedy

Night Cruise μελών Θεσσαλονίκης

Recommended Posts

Αυριο Πέμπτη 7 Απριλίου η συνάντηση μας θα ειναι λιγο διαφορετική απο τις άλλες :unsure:

Αρχικά θα βρεθούμε στο City Gate στο Parking απο την πίσω μεριά στις 19:00 :tongue:

Έπειτα θα μεταβούμε όλοι μαζί με τα VW μας στην Ν.Κρήνη στο κατάστημα Dolly's cafe restaurant (Νικολάου Πλαστήρα 3) για μπύρα,καφέ κλπ.

Ελάτε να κάνουμε πανικό και να δείξουμε τα VW μας σε όλη τη Θεσσαλονίκη !!! :roadrage:

Link to comment
Share on other sites

Πωωωωωωωω.......!!!!!1 Μετραειιιιι Θα ειμαι και εγω εκει.......

Υπαρχει περιπτωση να αργησω λιγο γιατι εχω μαθημα οδηγησης...(Γ κατηγοριας διπλομα εχω,χαχαχαχαχ)

Το παρκιν που ειναι υπογειο απεναντη απο το media markt? ετσι?

Edited by pants_
Link to comment
Share on other sites

Πωωωωωωωω.......!!!!!1 Μετραειιιιι Θα ειμαι και εγω εκει.......

Υπαρχει περιπτωση να αργησω λιγο γιατι εχω μαθημα οδηγησης...(Γ κατηγοριας διπλομα εχω,χαχαχαχαχ)

Το παρκιν που ειναι υπογειο απεναντη απο το media markt? ετσι?

οχι στο υπόγειο. Στο ανοιχτό πάρκινγκ της εικόνας θα βρεθούμε ;)

μη με μπερδευεται μολις το εμαθα.....!!!που θαβρεθουμε δεν καταλαβα,εκει που γινετε η συναντηση παντα...?!?!?

Δες την εικόνα που έβαλα παραπάνω ;) Το City Gate είναι στην οδό Γιαννιτσών 61 & Κωλέττη στη Δυτική Θεσσαλονίκη :)

Link to comment
Share on other sites

χμμμ.. θα είμαι παρών κι όπως πάντα μαζί με vag-com ! :);)

Μπράβο ρε Κοσμά.

Άντε γιατί έχω περάσει τις πλαφονιέρες στα πόδια οδηγού-συνοδηγού και θέλουν ενεργοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

Αυτη την πεμπτη αντι για το καρφουρ μακεδονια και καφε στο λες αμις θα βρεθουμε στα καρφουρ citygate στις 7 το απογευμα με σκοπο να κανουμε περατζαδα ολη την παραλια της θεσσαλονικης κ τελικο προορισμο την κρηνη (dollys) για μπυρα!

Link to comment
Share on other sites

οχι στο υπόγειο. Στο ανοιχτό πάρκινγκ της εικόνας θα βρεθούμε ;)

ετσι στο ανοικτο παρκιγκ γιατι υπαρχουν μερικοι καγκουρες που θα προκαλουσαν ηχορυπανση............ :whistling:

Link to comment
Share on other sites

ετσι στο ανοικτο παρκιγκ γιατι υπαρχουν μερικοι καγκουρες που θα προκαλουσαν ηχορυπανση............ ;)

θα θελα πολυ ομως να την ακουσω....

Link to comment
Share on other sites

Θα έρθω και εγώ παιδιά στην πρώτη μου συνάντηση να σας γνωρίσω

τάσο Παίζει κάνα αυτοκολλητακι για την μαύρη passatντουμπα μου;

Link to comment
Share on other sites

Mourh παρε μαζι σου usb η Hd θα ερθω κατα 90% και εχουμε πολλα να πουμε

OMG!

Link to comment
Share on other sites

Live feed από τον mourh τώρα, 15 αυτοκίνητα βολτάρανε την παραλιακή στην Θεσσαλονίκη και μπαίνουν τώρα στη Κρήνη σιγά σιγά...!

Από όσο έμαθα τουρίστες και περαστικοί βιντεοσκοπούσαν το κονβόι... έλα ρε VWClubbersssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Live feed από τον mourh τώρα, 15 αυτοκίνητα βολτάρανε την παραλιακή στην Θεσσαλονίκη και μπαίνουν τώρα στη Κρήνη σιγά σιγά...!

Από όσο έμαθα τουρίστες και περαστικοί βιντεοσκοπούσαν το κονβόι... έλα ρε VWClubbersssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχαχχαχααχ αρε κουτσομπολα ολα να τα μαθαινεις και να τα μαρτυρας....μη σου πω κ λαθρομεταναστες βιντεοσκοπησανε!

ηταν υπεροχο το σουρτα φερτα και πιστευω θα επαναληφθει αν κ στα αμεσα πλανα ειναι να κανουμε συναντηση την

ημερα που θα παμε να δουμε ολοι μαζι το fast 5 κ μετα ενα μπαρμπεκιου αλλα fast φαση

οποιος εχει υλικο ας το ανεβασει εγω επειδη τωρα ειναι 5:45 θα ανεβασω αυριο το βιντεακι αν μπορεσω.!

ΥΓ να ειναι καλα η καμεραγουμαν....!!

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

mourh τελικα οσες εχω ειναι για αναμνησεις....λιγα φαινονται για να δει καποιος που δεν το ειδε....!!!εμεις θα ξερουμε που ειναι τι και τι δεν φαινεται.....!!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία περάσαμε αρκετός κόσμος έδωσε το παρών και το καλύτερο η βόλτα στην παραλιακή όπου είχαμε γίνει θέαμα!!!

i1533885_2011-04-07-19.51.44.jpg

i1533886_2011-04-07-23.27.52.jpg

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε φανταστικά με την διάθεση στα ύψη και άφθονο γέλιο !!

i1533999_dsc02328-2.jpg

i1533996_dsc02323.jpg

i1533997_dsc02324.jpg

i1533998_dsc02331.jpg

;):frantics: :frantics: :frantics:

edit:

i1534004_dsc02328-6.jpg

i1534003_dsc02328-5.jpg

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.