Jump to content
GraveDigger

Συνάντηση μελών ΛΑΜΙΑΣ - 5 Years Anniversary Party

Recommended Posts

Πέρασαν κιόλας 5 χρόνια χρόνια από τότε που ξεκίνησε το vwclub.gr :thumbsup:

5 χρόνια μέσα στο οποία ζήσαμε πολλές ωραίες στιγμές! Μεγάλωσε χρόνο με τον χρόνο η παρέα μας...

Και φυσικά την Τρίτη 27 Ιανουαρίου το γιορτάζουμε! Εμείς στην Λαμία θα κάνουμε τα γεννέθλια του αγαπημένου μας club στο Central cafe στην Πλατεία Ελευθερίας.

Ελάτε να αναπωλήσουμε τις ωραίες στιγμές του παρελθόντος, να συζητήσουμε για το παρόν και να κάνουμε τα πιο ελπιδοφόρα σχέδια για το μέλλον... B)

Δυστυχώς το κέντρο της πόλης μας δεν βολεύει για ομαδικές μετακινήσεις και παρκάρισμα, οπότε για την στάθμευση θα ακολουθήσει ο καθένας τον τρόπο που ξέρει και θα βρεθούμε όλη η παρέα στις 21:30 κατευθείαν στο Central.

Μην λείψει κανείς...

Link to comment
Share on other sites

:D 5 χρόνια? να τα χιλιάσουμε :lol: Εννοειτε κυριε Φανούκο θα ερθουμε. Ελπιζω να μην ειμαστε παλι εμεις κι εμεις.... Εγω θα φερω για καλο και για κακο κι αλλα φιλαρακια... Αν δεν είμαστε 10 ατομα τουλαχιστον θα την κανω για βολο upyours.gif
Link to comment
Share on other sites

Θα είμαστε, απλά με έχουν ενημερώσει τηλεφωνικά ή κατ'ιδίαν και δεν έχει ποστάρει κανένας.

Link to comment
Share on other sites

B) 5 χρόνια? να τα χιλιάσουμε :thumbsup: Εννοειτε κυριε Φανούκο θα ερθουμε. Ελπιζω να μην ειμαστε παλι εμεις κι εμεις.... Εγω θα φερω για καλο και για κακο κι αλλα φιλαρακια... Αν δεν είμαστε 10 ατομα τουλαχιστον θα την κανω για βολο upyours.gif
Θα είμαστε, απλά με έχουν ενημερώσει τηλεφωνικά ή κατ'ιδίαν και δεν έχει ποστάρει κανένας.

παντως εγω θα περιμενω αν θελετε.θα ειμαστε πολλοι.

θα ερθει και η Λαρισα. :lol:;) ;)

οποτε αλλαγη σχεδιων.εχει φαγητο πρωτα .

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Προτιμώ να ήταν στην αρχή σε κανένα ανοιχτό χώρο να δούμε και κανένα αμάξι

όχι καφέδες μόνο

Αν και σήμερα θα το πάει για βροχή Λαμία

Link to comment
Share on other sites

Πέρασαν κιόλας 5 χρόνια χρόνια από τότε που ξεκίνησε το vwclub.gr :o

5 χρόνια μέσα στο οποία ζήσαμε πολλές ωραίες στιγμές! Μεγάλωσε χρόνο με τον χρόνο η παρέα μας...

Και φυσικά την Τρίτη 27 Ιανουαρίου το γιορτάζουμε! Εμείς στην Λαμία θα κάνουμε τα γεννέθλια του αγαπημένου μας club στο Central cafe στην Πλατεία Ελευθερίας.

Ελάτε να αναπωλήσουμε τις ωραίες στιγμές του παρελθόντος, να συζητήσουμε για το παρόν και να κάνουμε τα πιο ελπιδοφόρα σχέδια για το μέλλον... :o

Δυστυχώς το κέντρο της πόλης μας δεν βολεύει για ομαδικές μετακινήσεις και παρκάρισμα, οπότε για την στάθμευση θα ακολουθήσει ο καθένας τον τρόπο που ξέρει και θα βρεθούμε όλη η παρέα στις 21:30 κατευθείαν στο Central.

Μην λείψει κανείς...

Φάνη ευχαριστώ πολύ για την πρόσκληση αλλά όπως είπα τρέχω με τα φροντιστήρια του μικρού, εύχομαι το club να τα εκατοστήση και σε όλα τα μέλη υγεία, καλά να περάσετε παιδιά!

Link to comment
Share on other sites

;) ρεζίλι γίναμε... 5 άτομα μόνο και ο ένας απο αυτους ήταν ενα παιδι απο αθήνα με mitsubishi colt... Μπραβο ρε παιδια... Μια χαρα... Λες και το κανουμε αυτο καθε βδομάδα... Ο ενας βαριεται, ο αλλος μας εχει χεσμενους, άλλος αν δεν παιζει κανενα γκομενακι, ουτε να μας φτύσει... Μια χαρούλα... ;)
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα προσπαθήσω να μετριάσω την πικρία κανενός! Και δεν σας κρύβω ότι κι εγώ στεναχωρήθηκα από την εξέλιξη που είχαν οι συναντήσεις για τα 5α γεννέθλια του club στην Κεντρική Ελλάδα. Θα κρατήσω μια φράση του Κώστα που εξηγεί την πικρία ορισμένων

Λες και το κανουμε αυτο καθε βδομάδα...
Εμείς καλά περάσαμε πάντως και αναρτήθηκαν ήδη και τα πρώτα φωτογραφικά ντοκουμέντα στον φάκελο: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=245

Ελπίζω του χρόνου τέτοια μέρα να είμαστε άπαντες παρόντες στην γιορτή του club.

Link to comment
Share on other sites

Αφου βλεπω οτι εδω γραψατε την πικρα σας...θα γραψω και εγω εδω!

Εχθες ημουν εξαγριωμενος και ειπα οτι θα αναρτησω ενα topic με πολλα fire.gif για αρκετους !!!!!

...αποφασισα να μην ασχοληθω με κανεναν και τιποτα, και αυτη τη σταση θα κρατησω και απο δω και περα.

Αν και δεν ειναι το καταλληλο μερος να το γραψω, 11/2 φευγω για ΤΘ Αυλωνα.

1 χρονο μετα θα ξεχωρισω φιλους παιδικους αλλα και φιλους απο εδω μεσα που θα κρατησω, γιατι βρισκομαι στο club για την παρεα και οχι για να μαλωνω, να βαζω αγγελιες, να γραφω εξυπναδες και να δινω υποσχεσεις :thumbsup:

Καλα να περνατε ολοι σας, και χρονια πολλα στο club οπως ευχηθηκα και στο topic της συναντησης στο Βολο εχθες.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Link to comment
Share on other sites

Αφου βλεπω οτι εδω γραψατε την πικρα σας...θα γραψω και εγω εδω!

Εχθες ημουν εξαγριωμενος και ειπα οτι θα αναρτησω ενα topic με πολλα fire.gif για αρκετους !!!!!

...αποφασισα να μην ασχοληθω με κανεναν και τιποτα, και αυτη τη σταση θα κρατησω και απο δω και περα.

Αν και δεν ειναι το καταλληλο μερος να το γραψω, 11/2 φευγω για ΤΘ Αυλωνα.

1 χρονο μετα θα ξεχωρισω φιλους παιδικους αλλα και φιλους απο εδω μεσα που θα κρατησω, γιατι βρισκομαι στο club για την παρεα και οχι για να μαλωνω, να βαζω αγγελιες, να γραφω εξυπναδες και να δινω υποσχεσεις ;)

Καλα να περνατε ολοι σας, και χρονια πολλα στο club οπως ευχηθηκα και στο topic της συναντησης στο Βολο εχθες.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

εγω ευχομαι καλη καταταξη και να περασει ο καιρος γρηγορα,πριν καλα καλα το καταλαβεις να εισαι παλι πολιτης..ελπιζω να μιλαμε και απο το τηλεφωνο. mf_tshirt.giftongue.giftongue.giftongue.gif:D :D ;)

οσο για την συναντηση,την αλλη φορα ας ειμαστε 2 και ας περασουμε καλα. ;) ;) ;)withstupid.gif

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Αφου βλεπω οτι εδω γραψατε την πικρα σας...θα γραψω και εγω εδω!

Εχθες ημουν εξαγριωμενος και ειπα οτι θα αναρτησω ενα topic με πολλα fire.gif για αρκετους !!!!!

...αποφασισα να μην ασχοληθω με κανεναν και τιποτα, και αυτη τη σταση θα κρατησω και απο δω και περα.

Αν και δεν ειναι το καταλληλο μερος να το γραψω, 11/2 φευγω για ΤΘ Αυλωνα.

1 χρονο μετα θα ξεχωρισω φιλους παιδικους αλλα και φιλους απο εδω μεσα που θα κρατησω, γιατι βρισκομαι στο club για την παρεα και οχι για να μαλωνω, να βαζω αγγελιες, να γραφω εξυπναδες και να δινω υποσχεσεις B)

Καλα να περνατε ολοι σας, και χρονια πολλα στο club οπως ευχηθηκα και στο topic της συναντησης στο Βολο εχθες.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Κατ'αρχην καλος πολιτης, ειναι σωστες οι αποψεις που εχεις, θεωρω οτι εισαι στο club για να βοηθας με οποιο τροπο μπορεις να εδραιωθει μια σωστη vw σκηνη στην Ελλαδα οπως υπαρχει εδω και χρονια στο εξωτερικο. Παρε παραδειγμα vwvortex (Αμερικη), edition38 (Αγγλια) και οχι για τα καγκουριλικια που βλεπουμε κατα καιρους, βλεπε club πυροτεχνηματα που ηρθαν και εφυγαν χωρις στοχο και σκοπο, απλα γιατι ηταν μοδα να ανηκουν ανθρωποι χωρις παιδεια σε κατι που εχει σχεση με το αυτοκινητο.

Τωρα για τη συναντηση εχεις απολυτο δικιο που ξενερωσες αλλα η αποτυχια ηταν οτι εγινε μεσοβδομαδα, θα μου πεις τωρα μα τοτε ηταν τα γενεθλια του club, ενταξει εγινε λαθος προγραμματισμος δεν γυριζει πισω τωρα...

Απο εδω και περα πρεπει να σοβαρευτουμε και να κανουμε σωστες κινησεις στην οργανωση οπως για παραδειγμα να μην τα διοργανωνουμε μεσοβδομαδα γιατι κανενας δεν θα ερθει, γιατι την αλλη μερα δουλευει, εχει εξεταστικη κλπ.

Σιγουρα οπως ειπα και στην αρχη κανενας δεν ειναι εδω για να μαλωνει και σιγουρα κανενας δεν σπαταλα χρονο και χρημα πανω σε ενα αυτοκινητο ετσι για τη μοστρα, χωρις ουσια δλδ. Πολλα ατομα θα φυγουν, αλλοι θα ερθουν ουρανοκατεβατοι μεσα στο club και θα αποχωρησουν, αλλοι θα γραφουν εξυπναδες μονο σε forum αλλα στο τελος θα μεινει μονο ενας πυρηνας, μικρος μεν, που θα το παει μπροστα και θα το κρατησει αυθεντικο. Για να γινει ομως αυτο χρειαζεται χρονο και ο χρονος σιγουρα θα σταθεροποιησει την κατασταση και με τις συναντησεις και με τα events και με ολα. Ειμαστε ακομα στην αρχη αλλα θα συνεχισουμε να υπαρχουμε σαν vwclub στη Θεσσαλια μονο αν ειμαστε ολοι μαζι, εμεις θα δημιουργησουμε αυτον τον πυρηνα που ανεφερα πιο πανω ή οσοι απο εμας θελουν να συμμετεχουν τελοσπαντων. Εγω ειμαι μεσα, εσυ?

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχην καλος πολιτης, ειναι σωστες οι αποψεις που εχεις, θεωρω οτι εισαι στο club για να βοηθας με οποιο τροπο μπορεις να εδραιωθει μια σωστη vw σκηνη στην Ελλαδα οπως υπαρχει εδω και χρονια στο εξωτερικο. Παρε παραδειγμα vwvortex (Αμερικη), edition38 (Αγγλια) και οχι για τα καγκουριλικια που βλεπουμε κατα καιρους, βλεπε club πυροτεχνηματα που ηρθαν και εφυγαν χωρις στοχο και σκοπο, απλα γιατι ηταν μοδα να ανηκουν ανθρωποι χωρις παιδεια σε κατι που εχει σχεση με το αυτοκινητο.

Τωρα για τη συναντηση εχεις απολυτο δικιο που ξενερωσες αλλα η αποτυχια ηταν οτι εγινε μεσοβδομαδα, θα μου πεις τωρα μα τοτε ηταν τα γενεθλια του club, ενταξει εγινε λαθος προγραμματισμος δεν γυριζει πισω τωρα...

Απο εδω και περα πρεπει να σοβαρευτουμε και να κανουμε σωστες κινησεις στην οργανωση οπως για παραδειγμα να μην τα διοργανωνουμε μεσοβδομαδα γιατι κανενας δεν θα ερθει, γιατι την αλλη μερα δουλευει, εχει εξεταστικη κλπ.

Σιγουρα οπως ειπα και στην αρχη κανενας δεν ειναι εδω για να μαλωνει και σιγουρα κανενας δεν σπαταλα χρονο και χρημα πανω σε ενα αυτοκινητο ετσι για τη μοστρα, χωρις ουσια δλδ. Πολλα ατομα θα φυγουν, αλλοι θα ερθουν ουρανοκατεβατοι μεσα στο club και θα αποχωρησουν, αλλοι θα γραφουν εξυπναδες μονο σε forum αλλα στο τελος θα μεινει μονο ενας πυρηνας, μικρος μεν, που θα το παει μπροστα και θα το κρατησει αυθεντικο. Για να γινει ομως αυτο χρειαζεται χρονο και ο χρονος σιγουρα θα σταθεροποιησει την κατασταση και με τις συναντησεις και με τα events και με ολα. Ειμαστε ακομα στην αρχη αλλα θα συνεχισουμε να υπαρχουμε σαν vwclub στη Θεσσαλια μονο αν ειμαστε ολοι μαζι, εμεις θα δημιουργησουμε αυτον τον πυρηνα που ανεφερα πιο πανω ή οσοι απο εμας θελουν να συμμετεχουν τελοσπαντων. Εγω ειμαι μεσα, εσυ?

νομιζω οτι θα συμφωνησω σε καποια απο τα παραπανω.

ο πυρηνας εχει αρχισει να ξεχωριζει νομιζω...... :)

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι θα συμφωνησω σε καποια απο τα παραπανω.

ο πυρηνας εχει αρχισει να ξεχωριζει νομιζω...... <_<

Δεν θέλω να ξεχωρίσω κάποιον "πυρήνα" με την έννοια της κλίκας όπως έχει ειπωθεί στο παρελθόν, θέλω μια μεγάλη ενιαία και ενωμένη παρέα.

Για να απαντήσω λίγο στα θέματα που έθεσες Στέργιο:

α) Ήταν η πρώτη φορά που επιλέχθηκε μια καθημερινή διότι έχει αποκτήσει αξία και σημασία η 27η μέρα του Ιανουαρίου. Και ακριβώς επειδή ήταν καθημερινή προσπαθήσαμε να μην κάνουμε κάτι πολύ δύσκολο ή διαφορετικό από αυτό που θα μπορούσε κάποιος να κάνει μια Τρίτη βράδυ.

[...] Για να γινει ομως αυτο χρειαζεται χρονο και ο χρονος σιγουρα θα σταθεροποιησει την κατασταση και με τις συναντησεις και με τα events και με ολα. [...]
β) Πιο σταθερό πρόγραμμα συναντήσεων δεν θα βρεις παρά μόνο στο "division" της Αττικής. Είχαμε συζητήσει σε μια συνάντηση στον Βόλο στις 13 Ιανουαρίου πέρσυ και είχαμε καταλήξει στο συμπέρασμα πως το ιδανικό θα είναι συνάντηση κάθε 14 μέρες, κάθε δεύτερη Κυριακή δηλαδή. Και για να μπορούν όλα τα μέλη να προσαρμόσουν το πρόγραμμά τους δημοσιεύω και όσο μπορώ πιο μακροπρόθεσμο πρόγραμμα συναντήσεων.

Όποιος θέλει ας δει και ας συγκρίνει το πρόγραμμα Κεντρικής Ελλάδας με το αντίστοιχο της Αττικής.

Και αντί να γίνει συνάντηση την Κυριακή 25/01 έγινε την Τρίτη 27/01.

Προσπαθώ να γίνεται και κύκλος όσον αφορά τις τοποθεσίες των συναντήσεων. Βέβαια για την επόμενη Κυριακή υπάρχει λόγος σοβαρός που η συνάντηση θα γίνει στην Λαμία και θα το καταλάβουν όσοι παρευρεθούν <_<

Υποσημείωση: ορισμένα posts θα τα μεταφέρω στις "προτάσεις για συναντήσεις" διότι νομίζω πως βγάζουμε χρήσιμα συμπεράσματα από αυτόν τον διάλογο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να ξεχωρίσω κάποιον "πυρήνα" με την έννοια της κλίκας όπως έχει ειπωθεί στο παρελθόν, θέλω μια μεγάλη ενιαία και ενωμένη παρέα.

κατα την γνωμη μου ,

αλλο πυρηνας(αυτοι που ακολουθουν στις πιο πολλες συναντησεις γιατι μπορουν να λειψουν απο την δουλεια τους και βοηθουν εστω και ελαχιστα στην "οργανωση" ) :lol: :lol: :lol:

και αλλο

κλικα(μια ξεχωριστη παρεα ατομων που αδιαφορει για τους υπολοιπους σε καποια συναντηση.) :lol: :lol: :lol:

αν ειμαι λαθος τοτε ..... :lol: :lol: :lol:

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω ιντερνετ στο σπιτι στα τρικαλα προς το παρον (οκ, μπαινω που κ που στη ζουλα απο το pc της κλινικης B) ), σημερα που ηρθα λαρισα ειδα τα οσα εγιναν (η δεν εγιναν) στις επιμερους συναντησεις.

δυστυχως δεν μπορεσα να παω ουτε στη λαμια ουτε στο βολο ,μιας κ προεκυψε συναντηση με ενα φιλο που ειχα καιρο να δω την τριτη κ την επομενη μερα ειχα εφημερια, ηθελα να ειμαι ξεκουραστος . δεν δικαιολογουμαι βεβαια, ουτε νιωθω πως υπαρχει αναγκη να το κανω, απλα αισθανομαι πως αφορουν κ μενα ολα τα παραπανω..

ρε παιδια καταλαβαινω την πικρια σας για τη μη ικανοποιητικη προσελευση στις επετειακες αυτες συγκεντρωσεις. πιστευω βασικο ρολο επαιξε πως ηταν καθημερινη κ βραδυ, πολλοι προφανως δεν θελησαν να ταξιδεψουν βραδινες ωρες..

εχει τυχει κι εγω να παρευρεθω σε μικρες συναντησεις στο παρελθον κ δεν θυμωσα με κανεναν, οσο μεγαλυτερη παρεα βεβαια τοσο καλυτερα περναμε. ο καθενας ειναι ελευθερος να συμμετεχει η οχι στην παρεα, δεν πιεζουμε κανεναν. ας κρατησουμε αυτο τον αγνο πυρηνα που προαναφερατε κ μην καταντησουμε να κανουμε κλικες οπως αναφερθηκε παραπανω(προσωπικα ως τωρα δεν εχω διαπιστωσει κατι τετοιο) με συνεπειες λιγο πολυ γνωστες . οσοι πιστοι προσελθετε!!

αυτα τα ολιγα, χωρις διαθεση να θιξω κ να προσβαλλω κανενα, ουτε ορεξη για συνεχεια του θεματος..

α,κ χρονια πολλα στο club μας!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ειναι δικαωμα του καθενος,να παει ή να μην παει σε καποια συναντηση.αυτο εννοειτε.

αλλα δεν ειναι δικαωμα κανενος,να πει θα ερθω,να βαλει καποιον να κλεισει καποιο τραπεζι στο ονομα του,και στο τελος να μην ερθει και να μεινει καποιος εκτεθημενος.(παρε παραδειγμα τον Φανη.ειχε κλεισει κγια εναν Χ αριθμο και πηγαν ελαχιστοι.παλι καλα που εμεις στον Βολο δεν εχουμε τετοιο προβλημα γιατι οτι ωρα και να πας καπου θα βρεις να κατσεις.οποτε δεν χρειαστηκε να κλεισω τραπεζακκι.) :angry: :angry: :angry:

οπως καταλαβαινεις δεν μιλαει κανεις για εσενα γιατι εσυ ησουν πιο μακρια απο ολους για να ερθεις.

ΥΓ:τι εκανες με τις λαμπες???ειναι ετοιμες??? :D :D :D

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

ειναι δικαωμα του καθενος,να παει ή να μην παει σε καποια συναντηση.αυτο εννοειτε.

αλλα δεν ειναι δικαωμα κανενος,να πει θα ερθω,να βαλει καποιον να κλεισει καποιο τραπεζι στο ονομα του,και στο τελος να μην ερθει και να μεινει καποιος εκτεθημενος.(παρε παραδειγμα τον Φανη.ειχε κλεισει κγια εναν Χ αριθμο και πηγαν ελαχιστοι.παλι καλα που εμεις στον Βολο δεν εχουμε τετοιο προβλημα γιατι οτι ωρα και να πας καπου θα βρεις να κατσεις.οποτε δεν χρειαστηκε να κλεισω τραπεζακκι.) :lol: :lol: :cry:

οπως καταλαβαινεις δεν μιλαει κανεις για εσενα γιατι εσυ ησουν πιο μακρια απο ολους για να ερθεις.

ΥΓ:τι εκανες με τις λαμπες???ειναι ετοιμες??? :lol: :lol: :lol:

ετσι αλλαζει το πραγμα, αν δεσμευεσαι κ δεσμευεις κ τους αλλους συμφωνω πως ειναι λαθος, δεν τιθεται θεμα.. δεν τα ηξερα αυτα, εγω σχολιασα απλα τη μη ικανοποιητικη προσελευση κ το πως μπορει να σκεφτεται ο καθενας.

λαθος δικο μου παντως το γεγονος πως ενω ο γιωργος με ειδοποιησε για τη συναντηση κ του ειπα πως δεν ξερω τι θα κανω, την αλλη μερα δεν τον απαντησα, ουτε θετικα ουτε αρνητικα. σορι γι αυτο!

υγ. τις λαμπες δεν τις εχω ετοιμες, ηρθα κατευθειαν αγια απο τρικαλα χτες το μεσημερι λογω υποχρεωσεων, χωρις σταση στη λαρισα. δεσμευομαι ομως :lol: :lol: το επομενο σκ να τις εχω ετοιμες, θα γυρισω απο παρασκευη κ θα εχω αρκετο χρονο . λογικα θα ερθω λαμια την αλλη κυριακη, οποτε θα σου τις εχω εκει! οκ ???? θα σου βαλω αντισταση κ στις 2, αν κ δε νομιζω παλι να δουλεψουν.. anyway, δοκιμαζουμε..

Edited by doctordim
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ας μην τρελαινόμαστε.Κι εγώ ήθελα να είμαι με τα παιδιά στην Λαμία αλλά δεν μπορούσα χωρίς την Εθνκή οδό να μεταβώ,ελέω τρακτεροσυνδικαλιστών.

1)Το να γίνονται τοπικές πρωτοβουλίες είναι θετικό.¶λλωστε στα παιδιά είναι γνωστό ότι είμαι ακρίτας του club κεντρικής Ελλάδος από αλλού είμαι κι αλλού μένω και παρά τα χιλιομετρα που κάνω όταν δεν έχω υποχρέωση επαγγελματική ακολουθώ.

2)Αν κάποιος έχει παράπονα ας τα εκφράσει δημόσια.Τα υπονοούμενα δεν είναι ωραία,

3)Είμαστε μετά την Αττική το πιο ενεργό κομμάτι σε εκδηλώσεις.Ο Φάνης άλλωστε παρά τα παραπονά μας προσπαθεί να είναι όσο το δυνατόν πιο δίκαιος όσον αφορά τα μέρη διενέργιας των εκδηλώσεων,για να μετέχουν κι άλλα μέλη.

Όταν μπορούμε ας μετέχουμε στις εκδηλώσεις κι ας αφήσουμε την γκρίνια,γιατί αν αρχίσουμε να γκρινιάζουμε δεν θα βγάλουμε άκρη.....

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες, τα υπόλοιπα θα τα συζητήσουμε από κοντά την Κυριακή στην Λαμία.

Νομίζω πως όλοι θέλουμε το ίδιο, το καλό του club και να κρατήσουμε αυτή την ωραία παρέα που έχουμε φτιάξει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.