Jump to content
doggy

προτάσεις βελτίωσης της σελίδας/φόρουμ

Recommended Posts

Καλημέρα παίδες και καλορίζικο το νεο φόρουμ!

Μα καλά γιατι εχετε βάλει τοσες υποκατηγορίες? μετάδωση ? αμάξωμα ? :D

κουραστικο ειναι μα πανω απόλα υπερβολικο..

Εγω προτείνω και οχι οπως παλια να γίνει μια κατηγορία vw cars και μεσα 2 επισημασμένα για golf polo που εχουν τις περισσότερες απαντήσεις εξαλου τα περισοτερα πράγματα ειναι πανω κατω τα ιδια σε ολα τα cars οπως οι ζαντες και τα λάστιχα πχ. και απο κατω στην ιδια κατηγορια Cars κατηγορία vag group cars με επισημασμενα μεσα για audi seat skoda κλπ. Να μαζέψει λίγο και η κεντρική σελίδα..

Ακομα το logo του club η γραμματοσειρα ειναι καλή αλλα αν γινοτανε ποιο Bold το σημα 8α εδειχνε πιο καλα πιστέυω αυτα..

Link to comment
Share on other sites

Να θυμασαι το εξης: οτι με την δομη που εχει το Forum τωρα, ειναι πιο ευκολες οι αναζητησεις! πχ θες να μαθεις κατι για την εσωτερικη εμφανιση του golf? πας στο αντιστοιχο θεμα! Σου ρεταρει το μοτερ του Polo? κανεις το ιδιο! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες και καλορίζικο το νεο φόρουμ!

Μα καλά γιατι εχετε βάλει τοσες υποκατηγορίες? μετάδωση ? αμάξωμα ? :thumbsup:

κουραστικο ειναι μα πανω απόλα υπερβολικο..

Εγω προτείνω και οχι οπως παλια να γίνει μια κατηγορία vw cars και μεσα 2 επισημασμένα για golf polo που εχουν τις περισσότερες απαντήσεις εξαλου τα περισοτερα πράγματα ειναι πανω κατω τα ιδια σε ολα τα cars οπως οι ζαντες και τα λάστιχα πχ. και απο κατω στην ιδια κατηγορια Cars κατηγορία vag group cars με επισημασμενα μεσα για audi seat skoda κλπ. Να μαζέψει λίγο και η κεντρική σελίδα..

Ακομα το logo του club η γραμματοσειρα ειναι καλή αλλα αν γινοτανε ποιο Bold το σημα 8α εδειχνε πιο καλα πιστέυω αυτα..

Να θυμασαι το εξης: οτι με την δομη που εχει το Forum τωρα, ειναι πιο ευκολες οι αναζητησεις! πχ θες να μαθεις κατι για την εσωτερικη εμφανιση του golf? πας στο αντιστοιχο θεμα! Σου ρεταρει το μοτερ του Polo? κανεις το ιδιο! :)

....ααααααααααακριβώς γι'αυτό το λόγο έγιναν τόσες υποκατηγορίες!

για να μη γίνεται το μπάχαλο που είχαμε παλιά...!

τώρα όσον αφορά το logo του club, πιστεύω πως είναι μια χαρούλα, ούτως ή άλλως τώρα φοράμε τα Χριστουγεννιάτικά μας :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
Πατάς το reply που βρίσκεται δίπλα στο quote ακριβώς κάτω από το post στο οποίο θες να απαντήσεις. Όσο για την καθυστέρησησ... βάλε DSL!!!  tongue.giftongue.giftongue.gif

καπως ετσι?το πετυχα??

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε, κανείς δεν πρόσεξε ότι το κεντρικό ρολόι του Forum μας πάει μια ώρα πίσω???? Οι αρμόδιοι ας επέμβουν!!! rocket.gif  :blush:

εχμμ.. κάτι δεν έχεις ρυθμίσει σωστά στα settings του προφίλ σου όσον αφορά το TIMEZONE.

Πρέπει να λέει GMT+2.00 για να το βλέπεις σωστά... :blush:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπραβο σε ολους οσους κουραστηκαν για την ανανεωση της σελιδας μας και οχι μονο !!!!!!!!!!

Ενα και μονο εκαναν ! Το κεφι τους !

Και τους αξιζουν πολλα συγχαρητηρια.

Ενα μονο με σταναχωρησε ρε παιδια.........

Οτι σβηστηκαν ολα τα προηγουμενα post,

και οτι ειμαι παλι απο την αρχη........... still walking !!!!!!!!

Edited by golfakias
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπραβο σε ολους οσους κουραστηκαν για την ανανεωση της σελιδας μας και οχι μονο !!!!!!!!!!

Ενα και μονο εκαναν !  Το κεφι τους ! 

Και τους αξιζουν πολλα συγχαρητηρια.

Ενα μονο με σταναχωρησε ρε παιδια.........

Οτι σβηστηκαν ολα τα προηγουμενα post,

και οτι ειμαι παλι απο την αρχη........... still walking !!!!!!!!

Αυτο ειναι δε μπιγκεστ μαλακια!

Θα το ξαναπώ για μία ακόμη φορά, εφόσον άλλαξε η πλατφόρμα στην οποία τρέχει το forum, ΔΕΝ μπορούσε να γίνει migrate η παλιά βάση στο νέο φόρουμ και κατά συνέπεια χαθήκανε όλα τα παλιά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπραβο σε ολους οσους κουραστηκαν για την ανανεωση της σελιδας μας και οχι μονο !!!!!!!!!!

Ενα και μονο εκαναν !  Το κεφι τους ! 

Και τους αξιζουν πολλα συγχαρητηρια.

Ενα μονο με σταναχωρησε ρε παιδια.........

Οτι σβηστηκαν ολα τα προηγουμενα post,

και οτι ειμαι παλι απο την αρχη........... still walking !!!!!!!!

Και καλα εσυ ακομα περπατας εγω που ειμαι σε ποδηλατο ειναι καλυτερα νομιζεις? :xmas:

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν υπαρχει (δεν το εχω βρει ακομα :blush: ),

αλλα καλο θα ηταν να υπαρχει ενα κουμπι ωστε να παρακολουθουμε ενα thread (να λαμβανουμε δηλαδη email ειδοποιησεις) χωρις να χρειαζεται να απαντησουμε σ'αυτο

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν υπαρχει (δεν το εχω βρει ακομα  :blush: ),

αλλα καλο θα ηταν να υπαρχει ενα κουμπι ωστε να παρακολουθουμε ενα thread (να λαμβανουμε δηλαδη email ειδοποιησεις) χωρις να χρειαζεται να απαντησουμε σ'αυτο

Yparxei nomizw! Einai to subscribed Threads

Link to comment
Share on other sites

Guest technik

Kαλή Χρονιά σε όλους καταρχήν ! ;)

Αν και η νέα μορφή του forum μοιάζει "ξενόφερτη",

φαίνεται καλό... B)

Καλές δημοσιεύσεις!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

μιας και το ανανεωμενο forum ειναι σαφεστατα καλυτερο και θελουμε να το κανουμε ακομα καλυτερο, θα προτεινα σε καθε θεμα που ανοιγεται και τα posts του ειναι τοσα ωστε να εχει δευτερη και τριτη σελιδα, για να δει καποιος την δευτερη σελιδα να μην χρειαζεται να ανεβει παλι στην αρχη της σελιδας για να πατησει το 2 αλλα στο κατω μερος καθε σελιδας να εχει 1,2,3,4 οπως και στην αρχη για ποιο γρηγορη μεταφορα!

φιλια

¶ιντα

Link to comment
Share on other sites

yparxei peiptwsh na mpei epilogh my post panw dexia sto forum mazi me ta new post,my controls ktl h eimai o monos pou to xrhsimopoiei an den 8umatai pou exei grapsei k ti?

k malista na einai etsi wste na fenontai poia exoun apanth8ei k poia oxi mono me ta topics tou.opws einai se alla forum p.x.myphone,insomnia.gr pou xerw k einai diaforetika forum?

to mono pou exw brei einai na kanw click sto onoma mou se kapoio diko mou post k meta na pataw epilogh search user kage .

Link to comment
Share on other sites

doggy να συμπληρώσω ότι στο πίνακα στην αρχική σελίδα που καλωσορίζεις τα μέλη στην σελίδα γράφει: We our very pleased to welcome you in the Forum of the renewed VWClub.gr.

Προφανώς πρέπει να γράψεις : We are very pleased... κλπ ή πιο σωστά

'We are very pleased to welcome you to the renewed forum of VWClub.gr'

Νομίζω ότι έτσι είναι καλύτερο :)

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
Εγώ το λέω καλοπροαίρετα και χωρίς καμία τάση να υποβαθμίσω ή να θίξω κανένα. Μπορείς να κάνεις και εσύ το ίδιο?

:):xmas: bear αγορινα μου δε το ειπα ετσι οπως το πηρες εγω ισα ισα που αυτο που ειπα γουσταρω που ασχολουμαστε για τη παραμικρη λεπτομερεια κ μπραβο σε σενα που προσεξες αυτη την απροσεξια,δεν ειχα σκοπο να σου τη πω αλλα ακριβως το αντιθετο! :thumbsup::thumbsup: σορυ αν το εγραψα λαθεμενα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.