Jump to content
doggy

προτάσεις βελτίωσης της σελίδας/φόρουμ

Recommended Posts

Θα υπάρξει ενημέρωση όταν ενσωματωθεί, προσαρμοστεί και δοκιμασθεί στο λογισμικό μας.

Link to comment
Share on other sites

Guest mitS.O.S.

Δεν ξέρω αν έχει συζητηθεί ξανά στο παρελθόν και ζητώ συγγνώμη αν έχει...

Νομίζω πως θα ήταν χρήσιμο να φαίνεται η ηλικία των μελών δίπλα στα posts που κάνουν... τουλάχιστον να υπάρχει επιλογή εμφάνισης ή μη της ηλικίας...

Θεωρώ πως παίζει ρόλο να ξέρουμε αν αυτός που ποστάρει και με τον οποίο συνομιλούμε, είναι κάποιας Α ή κάποιας Β ηλικίας...

Link to comment
Share on other sites

Να σημειώσω ότι όλα τα μέλη δεν συμπληρώνουν πλήρως ή πραγματικά τα στοιχεία τους κατά την εγγραφή.

Ακόμη για την εμφάνιση ή όχι της ηλικίας θα πρέπει να ελέγξουμε αν έρχεται σε αντίθεση με την προστασία προσωπικών δεδομένων.

Εαν υπάρξει θετική έκβαση είναι πιθανό στο μέλλον να εμφανιστεί.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει συζητηθεί ξανά στο παρελθόν και ζητώ συγγνώμη αν έχει...

Νομίζω πως θα ήταν χρήσιμο να φαίνεται η ηλικία των μελών δίπλα στα posts που κάνουν... τουλάχιστον να υπάρχει επιλογή εμφάνισης ή μη της ηλικίας...

Θεωρώ πως παίζει ρόλο να ξέρουμε αν αυτός που ποστάρει και με τον οποίο συνομιλούμε, είναι κάποιας Α ή κάποιας Β ηλικίας...

Η ηλικία ειναι ενα προσωπικό δεδομένο!!! δεν θα μας κόψεις εσυ την τύχη μας ;)

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι κατοχος ενος gti mk5 και ενδιαφερομαι να βαλλω ζαμφορες.Τι με συμβουλευετε??

Ειμαι κατοχος ενος gti mk5 και ενδιαφερομαι να βαλλω ζαμφορες.Τι με συμβουλευετε??

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι κατοχος ενος gti mk5 και ενδιαφερομαι να βαλλω ζαμφορες.Τι με συμβουλευετε??

Ειμαι κατοχος ενος gti mk5 και ενδιαφερομαι να βαλλω ζαμφορες.Τι με συμβουλευετε??

Φιλε μου δεν ειναι εδω ο καταλληλος χωρος του forum για να κανεις αυτη την ερωτηση.

Αν θελεις,πηγαινε στην αντιστοιχη κατηγορια του αυτοκινητου σου και στον καταλληλο τομεα κανε την δημοσιευση ωστε να παρεις και απαντηση απο μελη που εχουν το ιδιο αμαξι με εσενα και εχουν ψαχτει.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Μια ιδέα για βελτίωση είναι. Να υπάρχει ενα κουμπί αναζήτησης πάνω απο κάθε θέμα με το οποιο να ψάχνεις γρήγορα και εύκολα μέσα στο ίδιο το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω κατά πόσο είναι εφικτό, θα πρότεινα όμως να υπάρχει η δυνατότητα να ξεχωρίζουν οι επαγγελματίες που βρίσκονται στο forum σε σχέση με τα απλά μέλη (όπως π.χ. διακρίνονται τα vip members). Επιπλέον χρήσιμο θα ήταν να υπάρχει μία ενότητα / υποκατηγορία που να μπορούν να κάνουν μία παρουσίαση των προιόντων τους.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω κατά πόσο θα ήταν εφικτό να γίνει κάτι τέτοιο γιατί καταρχήν το VWClub δεν φέρει ευθήνη για τα όσα επιθυμούν να πουλήσουν οι εκάστοτε έμποροι και επίσης όσοι έμποροι θέλουν να κάνουν κάποια επίσημη προσφορά στα μέλη της λέσχης, γίνεται παρουσίαση των προσφορών τους και γενικά του τι εμπορεύονται (μέσω της κάρτας τους π.χ.) στις αντίστοιχες σελίδες που είναι προσβάσιμες μόνο από τα "VIP μέλη".

Τώρα όσον αφορά τον διαχωρισμό πάλι δεν μπορεί να γίνει με απόλυτη επιτυχία γιατί ο οποιοσδήποτε μπορεί κατά την εγγραφή του να δηλώσει ό,τι στοιχεία θέλει.

Link to comment
Share on other sites

Αν και πολυ νεος στο κλαμπ θα ηθελα να κανω μια επισημανση και να προτεινω κατι.Μεχρι τωρα η ολη δομη του Forum ειναι πολυ σωστη και δεν νομιζω οτι χρειαζεται καποια σοβαρη βελτιωση παρ'ολα αυτα εχουμε θεσει "εκτος" τα αυτοκινητα με Diesel κινητηρες τα οποια μπορει να μην ειναι παρα πολλα αλλα ειναι ιδιαιτερα αξιολογα. Ισως λοιπον να ηταν καλο να δημιουργηθει ενα ξεχωριστο συγκεντρωτικό section για ολα τα Diesel μοντελα της VW.Τί λετε?

Link to comment
Share on other sites

Το οτι εισαι νεο μελος στο club δεν σημαινει οτι δεν μπορεις να κανεις καποιες παρατηρησεις ή προτασεις :)

Η προταση σου θα συζητηθει με την διαχειριστικη ομαδα και για οτιδηποτε νεοτερο θα ειδοποιηθειτε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.