Jump to content
doggy

Απορίες για το φόρουμ

Recommended Posts

Πηρα προσφατα στα χερια μου την καρτα μελους με αριθμο μελους 66. Το προβλημα ειναι οτι παροτι εχω αποδεχτει το πιστοποιητικο ασφαλειας για το mail βαζοντας τους κωδικους λεει λαθος κωδικος. Και ενα ακομη γιατι δεν εμφανιζεται το VIP member σε μενα και το μενου επιλογων; Τι κανω λαθος;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

συγνώμη για την ταλαιπωρία που σου προκαλέσαμε μια και δεν είχε ενεργοποιηθεί αυτόματα ο λογαριασμός σου. Λογικά τώρα θα είσαι μια χαρά.

Για οτιδήποτε χρειαστείς μη διστάσεις να επικοινωνήσεις εκ νέου.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κτ. Μη με παρετε με τις πετρες. Παλαιοτερα υπηρχε η επιλογη να σβησω/καταργησω καποιες φωτογραφιες. Τωρα δεν μπορω. Οχι τιποτα αλλο, αλλα βλεπω οτι οποτε θελω να ανεβασω μου βγαζει το κλασικο μην. οτι εχω εξαντλησει τον <<xωρο>>.

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Tωρα τελευταια, κι ενω εχω κανει login, μολις προσπαθω να γραψω σε καποιο τοπικ, μου ξαναβγαζει την οθονη για να βαλω username και password.Δεν εχω κανει φυσικα αποσυνδεση απο το ιντερνετ και αν δεν προσπαθησω να γραψω αλλα απλα να διαβαζω διαφορα τοπικς τοτε δε μου ζητα username password.Εχει κανεις καμια ιδεα;

Edited by NASOS_ea
Link to comment
Share on other sites

Νάσο, μου το είχε κάνει και εμένα παλιότερα αυτό και με ένα clear temporary internet files & clear cookies από τον browser που έκανα, έστρωσε.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κτ. Μη με παρετε με τις πετρες. Παλαιοτερα υπηρχε η επιλογη να σβησω/καταργησω καποιες φωτογραφιες. Τωρα δεν μπορω. Οχι τιποτα αλλο, αλλα βλεπω οτι οποτε θελω να ανεβασω μου βγαζει το κλασικο μην. οτι εχω εξαντλησει τον <<xωρο>>.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα ήταν καλό να ανοιχτεί και ένα topic Scirocco? Υπάρχουν μέλη που έχουν, ή θα έχουν στο εγγύς μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

Νάσο, μου το είχε κάνει και εμένα παλιότερα αυτό και με ένα clear temporary internet files & clear cookies από τον browser που έκανα, έστρωσε.

Μαλλον αυτο ηταν τελικα.Ειδομεν.Ευχαριστω... :D

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγή του nick πως γίνεται;;;

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το προβλημα που περιεγραψα παραπανω συνεχιζει να υπαρχει.Doggy τελικα δεν λυθηκε με εκκαθαριση των cookies και του temporary internet files.

Link to comment
Share on other sites

damn.. tongue.gif

Με άλλο browser? (π.χ. Firefox / Opera) ?

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το προβλημα που περιεγραψα παραπανω συνεχιζει να υπαρχει.Doggy τελικα δεν λυθηκε με εκκαθαριση των cookies και του temporary internet files.

Και εγω έχω το ίδιο πρόβλημα αλλά όχι συνέχεια μια το κάνει μια όχι

Link to comment
Share on other sites

damn.. tongue.gif

Με άλλο browser? (π.χ. Firefox / Opera) ?

To Opera εχω.Με τον Explorer των Windows XP εχω αλλα προβληματα.Ο Opera μου αρεσει.Θα συνεχισω ετσι.Δεν μου το εμφανιζει και συνεχεια το προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

πας εδω http://www.imageshack.gr/

πατας '''browse'' και επιλεγεις την φωτο που θες απο τον υπολογιστη σου,μετα πατας ''αποθηκευση'' και μολις την φορτωσει θα εμφανιστουν επιλογες με διαφορα link.κανεις copy το λινκ που λεει ''πληρες μεγεθος για forum'' και μετα το κανεις paste στο ποστ του φορουμ που θες να την βαλεις.αυτο ηταν,θα εμφανιστει αμεσως μολις δημοσιευσεις το ποστ σου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.